رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

:76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::76::gigglesmile:

من که شصخا نوکرتم هستم داداش. نبودی ما ج دادیم مگرنه شما که عین خود بازیو تعری?? میکنیو ادم کی?? میکنه. اگه باشی من منتظر میمونم تعری?? کنی حال کنیم تازه نکاتم که میگی ما سو است??اده میکنیم. خدایی تا حالا چند بار کارم راه ا??تاده وقتی خودتو داداش محمدرضا داشتین یکی دیگرو راهنمایی میکردین.

چاکرم کاظم جون.دیگه کاملا راه ا??تادین خودتون.من ??قط اولش باید یکم هل میدادمتون تا راه بیا??تین.بازم هر کاری بود در خدمتم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نوووووکررررم.شمام ایشالله تمومش میکنین.یکش که اون حلقه هست که استقمت پر میکنه رنگه رینگه هم سبره. یکی دیگش همونیه که روش نماد اژدها داره و ابی رنگه . برم من ج??تشون +1 هستن

اوهوم. اونی که مخلوطرو میگ??تم. perfect

لینک به ارسال
اقا من بلاخره تا اخرش ر??تم و مو??ق به ??تحه 3 گانه DS سخترین بازیه کل دوران ها شدم :cancan:

به نظرم بهترین نسخه از این 3 گانه همینه بعد این DARK SOULS 1 و بعد DEAMONS SOULS . این نسخه جذابیت بیشتری داره مراحله زیبا تریم داره نسبت به 2 تای قبلی ولی خوب به نظرم غولای اون 2 تای قبلی از این سخت تر بودش . نمیدونم شایدم من حر??ه ای شده بودم تو این نسخه :thumbsup:

اخرای بازی یه خورده گنگه بره من که اینجوری بود ولی راهشو پیدا کردم اگه نتونستین اخراشو متوجه بشین بهم بگین تا راهنماییتون کنم ولی کلا حال بازی به اینه که خودت معما هارو کش?? کنی

سخت ترین غولای بازی بره من یکی اونی بود که زیر پاش لجن سبزه سمیه سر اون قلبم داشت کنده میشد :369182h9f7t06oge:. بعد از اون رئیس تمام اژدهای اخرای بازی بودش:10: و در اخر هم غول اخرش که یه جادو گره 2 تاییم زدنش مشکله خیلی عوضیه:90:ولی در کل یکی از لذت بخش ترین لحظهات بازی موقه ایه که یه غول دهن سرویسو به حلاکت میرسونی سر بعضی غولاش که من میکشتم 2 متر میپریدم هوا از خوشحالی :742144jjlc8uctut:

اینم یه سری عکس که تو طول بازی گر??تم .تو تیتراژ پایانی بازی یه موزیک ??وقالعاده قشنگ و احساسی پخش میشه تو مایه های موزیک غول اخر DARR SOULS 1 :JC_cupidgirl::369195adsuu9rgnl:

این جا جاییه که RING,S KING گر??تم

8827-img_۲۰۱۴۰۵۱۳_۱۵۴۰۰۷-jpg

اینم رئیس کل همه اژدها هستش پدرم سر این در اومد ??قط کا??یه یه خورده اتیشش بهت بخوره لول 999 هم باشی در جا میمیری اینم یه روش داره بره کشتنش (120000 هزار تا روح میده:w00t:)

8828-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۳۰۴۰۳-jpg

8829-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۰۰۰۶۵۲-jpg

8830-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۰۰۰۵۴۵-jpg

8831-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۰۵۱۱۹-jpg

8832-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۰۴۹۴۶-jpg

8833-img_۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۰۵۵۰۰-jpg

اینم تعداد د??عات مرگم تو کل بازی

8834-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۰۵۱۲-jpg

اینم لول و ساعت بازی

8835-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۲۲۰۷-jpg

8836-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۲۳۴۹-jpg

اینم یه تیر کمونه که 3 تا تیر همزمان پرتاپ مکنه تو بازی میتونین پیداش کنین

8837-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۱۱۵۷-jpg

8838-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۱۰۰۷-jpg

8839-img_۲۰۱۴۰۵۱۵_۱۴۱۸۴۵-jpg

هر کی بازی نکنه نص?? عمرش بر ??ناست

تبریک محمدرضای عزیز.تو هم اومدی کنار من وایسادی.??کر کنم زیباترین 3 گانه ای بود که تو عمرت بازی کرده بودی.عکسهات خیلی قشنگه.ولی خوب این بازیارو واقعا یه بار حی??ه بازی کنی.خیلی بار دومش لذت داره.چون همه چیو میدونی و ح??ظی.کلی هم ایتم قویتر میگیری.به هر حال دمت گرم.

لینک به ارسال
چاکرم داداش.تو هم دیگه کاملا حر??ه ای شدی.من ??کر کنم این 3 تا بازی رو حدود 1100 ساعت بازی کردم.

منم سر جمع که هر کدومو 1 بار تا اخر ر??تم به 34 ساعت دیمون ولز 72 ساعت دارک سولز 1 و اینم 71:59 دقیقه:biggrin2: که سر جمع میشه 178 ساعت پس حالا حالا باید بدوم :thumbsup:

لینک به ارسال
منم سر جمع که هر کدومو 1 بار تا اخر ر??تم به 34 ساعت دیمون ولز 72 ساعت دارک سولز 1 و اینم 71:59 دقیقه:biggrin2: که سر جمع میشه 178 ساعت پس حالا حالا باید بدوم :thumbsup:

داداش مهم بار اول تموم کردنشون بود که کار سخت و ن??س گیریه ولی مو??ق به انجتمش شدی.

لینک به ارسال
تبریک محمدرضای عزیز.تو هم اومدی کنار من وایسادی.??کر کنم زیباترین 3 گانه ای بود که تو عمرت بازی کرده بودی.عکسهات خیلی قشنگه.ولی خوب این بازیارو واقعا یه بار حی??ه بازی کنی.خیلی بار دومش لذت داره.چون همه چیو میدونی و ح??ظی.کلی هم ایتم قویتر میگیری.به هر حال دمت گرم.

نوکرتم سعید جون . زیبا ترینش همین بود بله. مرسی که کلا منو با این بازی اشنا کردی یه دنیا ممنون از تمام کمک هاییم که تو این سری بازیها بهم کردی واقعا ممنونم . مطمئنا بازم بازی خواهم کرد این شاهکارو .:thumbup:

• Like 1

لینک به ارسال
داداش مهم بار اول تموم کردنشون بود که کار سخت و ن??س گیریه ولی مو??ق به انجتمش شدی.

اره واقعا بار اولش خیلی سخته از دارک سولز 1 که میخواستم بیام تو این گ??تم الان دیگه بره خودم دارک سولز باز شدم اومدم درو کنم برم جلو از همون سرباز سرچه ها همش میمردم

لینک به ارسال
نوکرتم سعید جون . زیبا ترینش همین بود بله. مرسی که کلا منو با این بازی اشنا کردی یه دنیا ممنون از تمام کمک هاییم که تو این سری بازیها بهم کردی واقعا ممنونم . مطمئنا بازم بازی خواهم کرد این شاهکارو .:thumbup:

قربونت محمدرضای عزیز.من کاری نکردم ??قط بهم معر??ی کردم این بازیو.اونی که سر کشتن غولا جونش به لبش رسیده و اخر هم ردشون کرده خودت بودی.من ??قط کمکت کردم.الان دیگه به جرات میگم یه گیمر کاملا حر??ه ای هستی.

لینک به ارسال
قربونت محمدرضای عزیز.من کاری نکردم ??قط بهم معر??ی کردم این بازیو.اونی که سر کشتن غولا جونش به لبش رسیده و اخر هم ردشون کرده خودت بودی.من ??قط کمکت کردم.الان دیگه به جرات میگم یه گیمر کاملا حر??ه ای هستی.

چاکریم نظر لط??ته ولی باز کنار شما هیچی نیستم .

لینک به ارسال
اره واقعا بار اولش خیلی سخته از دارک سولز 1 که میخواستم بیام تو این گ??تم الان دیگه بره خودم دارک سولز باز شدم اومدم درو کنم برم جلو از همون سرباز سرچه ها همش میمردم

همیشه همین طوریه.منم ??کر میکردم با 700 ساعت دیمونز سولز و دارک سولز دیگه این یکی رو راحت میرم.همون اول بازی دهنمو همه دشمنا سرویس کردن و ??همیدم که چه غلطی کردم مغرور شدم.دوباره مثل یه تازه کار اروم ار.م و با احتیاط شروع کردم جلو ر??تن.

لینک به ارسال
چاکریم نظر لط??ته ولی باز کنار شما هیچی نیستم .

اختیار داری.من ??قط بیشتر از شما بازی کردم این سری رو.همین.

لینک به ارسال

آخرای دارک سویلز 2 هستم این اژدها بهم یه کلید داد نمیدونم واسه کجاس شما میدونین بگین لط??ا

16709112480329026608.jpg

89898731105947380660.jpg

54003150971174482894.jpg

لینک به ارسال
آخرای دارک سویلز 2 هستم این اژدها بهم یه کلید داد نمیدونم واسه کجاس شما میدونین بگین لط??ا

16709112480329026608.jpg

89898731105947380660.jpg

54003150971174482894.jpg

دمت گرم چقدر سریع پیشروی میکنی تو بازی:thumbup::thumbup: منم کلیدرو گر??تم ولی نمیدونم کجا است??اده کردم ازش من بعد این که کلیدو از اژدها گر??تم دیگه راهی پیدا نکردم گ??تم شاید باید بکشمش این شد که ر??تم اژدهارو مگسی کردم اونم قاطی کرد و شروع کرد به اتیش بازی.اگه بکشیش 120000 روح بهت میده. :thumbup:

لینک به ارسال
دمت گرم چقدر سریع پیشروی میکنی تو بازی:thumbup::thumbup: منم کلیدرو گر??تم ولی نمیدونم کجا است??اده کردم ازش من بعد این که کلیدو از اژدها گر??تم دیگه راهی پیدا نکردم گ??تم شاید باید بکشمش این شد که ر??تم اژدهارو مگسی کردم اونم قاطی کرد و شروع کرد به اتیش بازی.اگه بکشیش 120000 روح بهت میده. :thumbup:
آره داداش منم کشتمش با 50 بار مردن با یک آتیشش میمیری ??قط باید هی جاخالی بدی خوب اون کلیدرو گر??تی بعدش کجا ر??تی؟:88:

لینک به ارسال
آره داداش منم کشتمش با 50 بار مردن با یک آتیشش میمیری ??قط باید هی جاخالی بدی خوب اون کلیدرو گر??تی بعدش کجا ر??تی؟:88:

تو danglec castel قبل غول dragon rider که دو تایی باهم میان یه ملکه نشسته رو تخت با اون صحبت کن ببین چی میگه رینگ کینگو گر??تی؟ من که باهاش صحبت کردم گ??تش باید بری the forest of giant تو اونجا سه تا مثل غول اول بازی هستش که مثل درخت به زمین چسبیدن . یکیش مثلا تو the forest of giant همون جایه که the symbol of the king میخواده . پیش اونا بری دکمه بزنی میبردت یه جا که حالت سیاه س??یده.در کل باید 3 تا روح تو اونجا جمع کنی اینجا هارو ??علا برو باز اگه ندونستی چیکار کنی بهم بگو.

لینک به ارسال
تو danglec castel قبل غول dragon rider که دو تایی باهم میان یه ملکه نشسته رو تخت با اون صحبت کن ببین چی میگه رینگ کینگو گر??تی؟ من که باهاش صحبت کردم گ??تش باید بری the forest of giant تو اونجا سه تا مثل غول اول بازی هستش که مثل درخت به زمین چسبیدن . یکیش مثلا تو the forest of giant همون جایه که the symbol of the king میخواده . پیش اونا بری دکمه بزنی میبردت یه جا که حالت سیاه س??یده.در کل باید 3 تا روح تو اونجا جمع کنی اینجا هارو ??علا برو باز اگه ندونستی چیکار کنی بهم بگو.
من تو روح اون درخته که تو the forest of gaint هست ر??تم با ملکه نتونستم حر?? بزنم مسیرشو پیدا نکردم راستی اون لباسرو ازکجا اوردی؟

لینک به ارسال
من تو روح اون درخته که تو the forest of gaint هست ر??تم با ملکه نتونستم حر?? بزنم مسیرشو پیدا نکردم راستی اون لباسرو ازکجا اوردی؟

ببین 3 تا درخت هستا تو 3 تاشم ر??تی؟ کدوم یکی لباسو میگی اون که تو اولین عکسم گذاشتم؟

لینک به ارسال
ببین 3 تا درخت هستا تو 3 تاشم ر??تی؟ کدوم یکی لباسو میگی اون که تو اولین عکسم گذاشتم؟
تو روح یکیشون ر??تم یهو اومد بیرون آره همون لباسه رو میگم

لینک به ارسال
تو روح یکیشون ر??تم یهو اومد بیرون آره همون لباسه رو میگم

تو اونجا باید سریع بری وقتیه.اخر هرکدوم جنازه یه غول ا??تاده رو زمین روحشو ورداری رو همون جنازه دوباره دکمه بزنی بر میگردی به دنیای اصلی.

لینک به ارسال
لباسرو گر??تم

اورین :wi.nk:

لینک به ارسال

یکیش که پیش اون غولس که وقتی میکشیش پرنده میاد بلندت میکنه میبره

یکی دیگش بعد اون دریه که the symbol of king میخواد

اخریشم تو اون محوطه ایه که باید از جلوی یدونه از این لاکپشت پتکیا رد شی و دو ن??رم از بالا بمب اتیشی میزنن.

لینک به ارسال

اینارو گر??تم ولی زنه نبود یرجاش ملکه کجا ر??ت؟

لینک به ارسال
اینارو گر??تم ولی زنه نبود یرجاش ملکه کجا ر??ت؟

ملکه دیگه نیست باید بری king gate تو اونجا. یه در داره که باید با رینگ کینگ بازش کنی برو اونجا غولشو بکش. البته اینجایی که من میگم دوبار دو غول مختل?? میاد که بار دوم غول اخرش میاد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...