رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

ملکه دیگه نیست باید بری king gate تو اونجا. یه در داره که باید با رینگ کینگ بازش کنی برو اونجا غولشو بکش. البته اینجایی که من میگم دوبار دو غول مختل?? میاد که بار دوم غول اخرش میاد.
king gate کجاس؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
king gate کجاس؟

تو همون dranglec castel هستش همون جایی که اون لباسرو گر??تی.

لینک به ارسال

محمد رضا باریکلا.چقدر قشنگ و کامل توضیح میدی.احساس میکنم خودم دارم توضیح میدم.مهدی هم که به سرعت نور داره میره جلو.ولی این نشون میده که مهدی هم گیمر با استعداد و حر??ه ای هستش چون خیلیا اومدن سراغ این بازی و 10 دقیقه ی اول از ترس ر??تن بیرون.محمدرضا ا??رین که متوجه شد ه بودی که باید بری توی خاطرات اون 3 تا last giant.

لینک به ارسال

سعید جان درباره این تیرکمون dragonrider bow محمد رضا میگ??ت بینهایت میشه تیر خرید. ولی این اهنگره نمیده. موضوع چیه؟؟؟؟

لینک به ارسال
سعید جان درباره این تیرکمون dragonrider bow محمد رضا میگ??ت بینهایت میشه تیر خرید. ولی این اهنگره نمیده. موضوع چیه؟؟؟؟

داداش اهنگر اول بازی wooden arrow رو بینهایت می??روشه مگه این که 999 تا داشته باشی.یعنی چی میگه نمی??روشه؟

لینک به ارسال
داداش اهنگر اول بازی wooden arrow رو بینهایت می??روشه مگه این که 999 تا داشته باشی.یعنی چی میگه نمی??روشه؟

او????????????????????!!!! دیدم داداش. شرمنده دقت نکردم. من اون اعدادی رو که قبل از زدن ضربدر هستو ??قط نیگا کردم. بازم شرمنده و ممنون

لینک به ارسال
king gate کجای dranglic castle هست؟

دقیقا قسمت بون??ایر دوم تا از در میای بیرون سمت راستت اون 6 تا در هست که جلوی هر کدوم دوتا سرباز نشسته و سمت چپت king's gate هست که دوتا مجسمه ی بزرگ کنارش وایسادن.

لینک به ارسال
محمد رضا باریکلا.چقدر قشنگ و کامل توضیح میدی.احساس میکنم خودم دارم توضیح میدم.مهدی هم که به سرعت نور داره میره جلو.ولی این نشون میده که مهدی هم گیمر با استعداد و حر??ه ای هستش چون خیلیا اومدن سراغ این بازی و 10 دقیقه ی اول از ترس ر??تن بیرون.محمدرضا ا??رین که متوجه شد ه بودی که باید بری توی خاطرات اون 3 تا last giant.

چاکرتم سعید جون به قشنگی و دقیقیه توضیحای شما نمیرسه ولی سعی میکنم دقیق توضیح بدم.اره باید به مهدی ا??رین گ??ت خیلی خوب پیش میره ??کر کنم از درسو مشقش ا??تاده باشه:wi.nk: من اخراش گیج شده بودم میگ??تم خدایا چیکار نکردم, ر??تم پیش ملکه هه هی میگ??ت SEEK THE GIANT ??همیدم که باید این کارو میکردم.

لینک به ارسال

سلام خدمت غول کشان دارک سویلز

اینجانب مهدی بالاخره با کمک سعیید استاد بزرگ غول کش و استاد محمدرضا وکاظم جان دارک سویلز 2 رو تموم کردم.لولم 137 ساعت بازیم 62 ساعت همه غولارو هم کشتمهرچی آیتمبود گر??تم به جز اون نردبونه که ن??همیدم کجاست عکس هایی از بازی:

28102514100972589942.jpg

48407833393370277720.jpg

97679340387270569087.jpg

03531204899258488874.jpg

07380176838541084070.jpg

93991091572371280017.jpg

لینک به ارسال

اینجانب مهدی بالاخره با کمک سعیید استاد بزرگ غول کش و استاد محمدرضا وکاظم جان دارک سویلز 2 رو تموم کردم.لولم 137 ساعت بازیم 62 ساعت همه غولارو هم کشتمهرچی آیتمبود گر??تم به جز اون نردبونه که ن??همیدم کجاست عکس هایی از بازی:

28102514100972589942.jpg

48407833393370277720.jpg

97679340387270569087.jpg

03531204899258488874.jpg

07380176838541084070.jpg

93991091572371280017.jpg

دمت گرم مهدی جان ایول داری بابا دیگه اومدی به جمع گیمران هارد کور . هر کس بتونه این بازیو تا اخر بره بدون شک گیمره هارد کور هستش .

ماشالله خوبم ر??تیا چقدر روح جمع کردی حال کردم ولی نظر منو بخوای میگم یکشم حتما بازی کن شاید به این نرسه ولی غولای اون به مراتب سخت تر از این بودن .:thumbup:

لینک به ارسال

28102514100972589942.jpg

48407833393370277720.jpg

97679340387270569087.jpg

03531204899258488874.jpg

07380176838541084070.jpg

93991091572371280017.jpg

باریکلا مهدی.تبریک.راستشو بخوای قبلا اصلا ??کر نمیکردم این بازی رو شروع کنی و یا تا اخرش بری.ولی واقعا نشون دادی یه گیمر حر??ه ای هستی.قبلا بهت گ??ته بودم که اگه 2 ساعت بازیش کنی اسیر جادوی بازی و این دنیای زیبا و مرگبارش میشی.زنده ترین مثال از زیبایی این بازی همینه که الان خودت ??قط یه نگاه به عکسایی که گذاشتی و پس زمینه هاش بکن و بگو کدوم بازی همچین طراحی محیط ??انتزی و زیبا و چشم نوتز و خلا قانه ای داره.شاید وقتی توی بازی بودی از ??رط استرس نمیتونستی محیطها و پس زمینه ها رو درست ببینی ولی حالا الان که تمومش کردی لط??ا یه نگاه به عکسای خودت و عکسایی که محمدرضا گذاشته بود بکن و کاری غیر از تحسین نمیتونی انجام بدی.دیروز عکسای محمدرضا و الان عکسای تورو با دقت نگاه کردم و با این که 4 بار تمومش کردم انگار یه سری چیزارو تازه دیدم و از ??رط زیبایی این محیطها ذوق کردم واقعا.الان یه نگاه به عکساتون با دقت بکنید تا ببینید که راست میگم.مطمئنا این زیبایی ها رو تو بازی نتونستین با دقت ببینید.خلاصه که به جمع گیمرهای هاردکور خوش اومدی مهدی جان.

لینک به ارسال

حالا اگه مردین بار دوم رو شروع کنید.بار دوم نص?? غولهای سخت بازی که خودشون تنهایی پدر ادمو در میاوردن دیگه تنها نمیان و با خودشون یکی دون??ر همراه هم میارن.سخت ترینش lost sinner هست که تنهاییش سخت و مرگبار بود و حالا دوتا جادوگر هم میاره که مدام بهتون اتیش پرت میکنن و باید از دست 3 تاشون در برین و هر 3 رو بکشین.البته میدونم که شما ها بازم از پسش برمیاین.دیگه بهتون اعتماد دارم.

لینک به ارسال
باریکلا مهدی.تبریک.راستشو بخوای قبلا اصلا ??کر نمیکردم این بازی رو شروع کنی و یا تا اخرش بری.ولی واقعا نشون دادی یه گیمر حر??ه ای هستی.قبلا بهت گ??ته بودم که اگه 2 ساعت بازیش کنی اسیر جادوی بازی و این دنیای زیبا و مرگبارش میشی.زنده ترین مثال از زیبایی این بازی همینه که الان خودت ??قط یه نگاه به عکسایی که گذاشتی و پس زمینه هاش بکن و بگو کدوم بازی همچین طراحی محیط ??انتزی و زیبا و چشم نوتز و خلا قانه ای داره.شاید وقتی توی بازی بودی از ??رط استرس نمیتونستی محیطها و پس زمینه ها رو درست ببینی ولی حالا الان که تمومش کردی لط??ا یه نگاه به عکسای خودت و عکسایی که محمدرضا گذاشته بود بکن و کاری غیر از تحسین نمیتونی انجام بدی.دیروز عکسای محمدرضا و الان عکسای تورو با دقت نگاه کردم و با این که 4 بار تمومش کردم انگار یه سری چیزارو تازه دیدم و از ??رط زیبایی این محیطها ذوق کردم واقعا.الان یه نگاه به عکساتون با دقت بکنید تا ببینید که راست میگم.مطمئنا این زیبایی ها رو تو بازی نتونستین با دقت ببینید.خلاصه که به جمع گیمرهای هاردکور خوش اومدی مهدی جان.

چقدر گل گ??تی:88:منم از دیدن مناظر بازی حیرت زده میشدم تو بازی. الانم باز نگاه میکنم کی?? میکنم یکی از قشنگ گرا??یک هنری که تاحالا دیده بودم همین سری ds هستش

لینک به ارسال

وای وای وای امان از زیبایی طراحی این بازی.باور کنید یه ربعه دارم عکسای مهدی رو نگاه میکنم و لذت میبرم.توی عکس اول به بنای زیبای ساختمون عکس دوم با??تهای زیبا و باکی??یت کوه عکس سوم که چی بگم ??قط به نمای دوردستش نگاه کنید کا??یه عکس چهارم به زیبایی و عظمت اژدها عکس پنجم اسمون ابری بی نظیر و عکس ششم طراحی زیبای اب دریا.واقعا خیره کننده اس.شما هم دقت کنید تا لذت ببرین.

لینک به ارسال
حالا اگه مردین بار دوم رو شروع کنید.بار دوم نص?? غولهای سخت بازی که خودشون تنهایی پدر ادمو در میاوردن دیگه تنها نمیان و با خودشون یکی دون??ر همراه هم میارن.سخت ترینش lost sinner هست که تنهاییش سخت و مرگبار بود و حالا دوتا جادوگر هم میاره که مدام بهتون اتیش پرت میکنن و باید از دست 3 تاشون در برین و هر 3 رو بکشین.البته میدونم که شما ها بازم از پسش برمیاین.دیگه بهتون اعتماد دارم.

واقعا ادم دلش نمیاد کلا یه بار بازیش کنه من که حتما یه بار دیگه هم شده تا اخر میرم . :88:

لینک به ارسال

راستش باید به سازنده های این بازی آ??رین گ??ت خدایی ببینین چی خلق کردن میری تو اتاق زمین سوراخ میشه میا??تی پایین یه آیتم که همون لباسرو میگیری بازیرو به قدری سختش کردن که پدرت در میاد واقعا تاحالا چنین بازی خ??نی نکرده بودم به هر کی که این بازی رو نکرده میگم بره سمتش و بازیش کنه اما یه ذرهاولش خسته کنندس چون هی میمری ولی یه 5تا6 ساعت بازی کنی دیگه نمیتونی ولش کنی سعیید جان دیگه بار دومش که کاری نداره همه ??وت و??ن ها دستته ولی اون lost sinner از همشون سختتر بود اون اژدها هم پدرمو دراورد ولی کشتمش واقعا با تموم کردن این بازی نشون میده که چقدر حر??ه ای و گیمر واقعی هستی من همیشه ??کر میکردم gta سخته نگو بابا این که دیکه آس??التم کردم اگه مردین بشینین بازیش کنین اها راستی یادم ر??ت که اینجا همه مردن پس همه باید بازیش کنن:78::halfwitted:

لینک به ارسال
وای وای وای امان از زیبایی طراحی این بازی.باور کنید یه ربعه دارم عکسای مهدی رو نگاه میکنم و لذت میبرم.توی عکس اول به بنای زیبای ساختمون عکس دوم با??تهای زیبا و باکی??یت کوه عکس سوم که چی بگم ??قط به نمای دوردستش نگاه کنید کا??یه عکس چهارم به زیبایی و عظمت اژدها عکس پنجم اسمون ابری بی نظیر و عکس ششم طراحی زیبای اب دریا.واقعا خیره کننده اس.شما هم دقت کنید تا لذت ببرین.

درسته تک تک جاهای بازی دیدنی و حیرت انگیز کار شده دست سازنده هاشون درد نکنه کاش میشد از نزدیک میدیدیمشون یه تقدر و تشکری چیزی میکردیم ازشون :51::88:

لینک به ارسال

آقا من این مرحله گیر کردم کجا باید برم ؟ از راهنمای قدم به قدم خوندم میگه برو به کشتی اما نمیشه راهی نیس

تو این ص??حه ببینین No Man's Wharf - Walkthrough - Full walkthrough - Dark Souls II - Game Guide and Walkthrough

لینک به ارسال
آقا من این مرحله گیر کردم کجا باید برم ؟ از راهنمای قدم به قدم خوندم میگه برو به کشتی اما نمیشه راهی نیس

تو این ص??حه ببینین No Man's Wharf - Walkthrough - Full walkthrough - Dark Souls II - Game Guide and Walkthrough

سلام. یه راست بگیر برو بالای بالا. یه زنگ بزرگ هست. اونو به صدا در بیار و بعدش برو پایین سمت کشتی.

لینک به ارسال

کاظم جون دستت مرسی :51:

غول دوسر رو کشتم لامصب عجب چیزی بود

الان اینجا گیر کردم هر طر??ی میرم برمیگردم همون جاهایی که قبلا غولاشو کشتم

چرا اینطوریه ؟ :wi.nk::saddd:

تو این ص??حه ببین http://guides.gamepressure.com/ds2/guide.asp?ID=24914

عکس اولیو رد کردم با زنه حر?? زدم بعدش کجا باید برم بره مرحله بعد ؟ برمیگردم سر جا اولم :;;D:

برمیگردم همون جا که گ??تی برو بالای بالا زنگ رو به صدا در بیار

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
کاظم جون دستت مرسی :51:

غول دوسر رو کشتم لامصب عجب چیزی بود

الان اینجا گیر کردم هر طر??ی میرم برمیگردم همون جاهایی که قبلا غولاشو کشتم

چرا اینطوریه ؟ :wi.nk::saddd:

تو این ص??حه ببین http://guides.gamepressure.com/ds2/guide.asp?ID=24914

عکس اولیو رد کردم با زنه حر?? زدم بعدش کجا باید برم بره مرحله بعد ؟ برمیگردم سر جا اولم :;;D:

برمیگردم همون جا که گ??تی برو بالای بالا زنگ رو به صدا در بیار

داداش اینجا بعد اینکه با زنه حر?? بزنی 2000هزار میگیره و دستگیررو میکشه زمین میچرخه و یه راه باز میشه دیگه.اخرشم همونطور که تو عکسا هست میری جلو که یه قلعه هستو توش یه درشکه چیه. اونو بکشی میرسی به یه بن ??ایر که پیرزن بغلشه. من که چیزی دیگه پیدا نکردمو ??ک کنم تهشه و باید برگردی بری سراغ یه راه دیگه

لینک به ارسال
داداش اینجا بعد اینکه با زنه حر?? بزنی 2000هزار میگیره و دستگیررو میکشه زمین میچرخه و یه راه باز میشه دیگه.اخرشم همونطور که تو عکسا هست میری جلو که یه قلعه هستو توش یه درشکه چیه. اونو بکشی میرسی به یه بن ??ایر که پیرزن بغلشه. من که چیزی دیگه پیدا نکردمو ??ک کنم تهشه و باید برگردی بری سراغ یه راه دیگه

مرسی

حالا ??همیدم ! پس باید 2000 تا بدم به زنه تا راه باز کنه :wi.nk:

دستت درد نکنه کاظم جون خیلی گلی :balloony:

لینک به ارسال

رسیدم به این غوله که مثل ماره و سرشو دستش گر??ته پرت میکنه

هرکاری میکنم نمیمیره

با کدوم شمشیر باید بکشمش ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...