رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

رسیدم به این غوله که مثل ماره و سرشو دستش گر??ته پرت میکنه

هرکاری میکنم نمیمیره

با کدوم شمشیر باید بکشمش ؟

یه ادرسی عکسی چیزی. من که یادم نمیاد چنین موجودیو:huh:

اگه خیلی ??رزه تو هم لخت شو که سبک شی. بعدشم یا برو تو پرو پاچش یا اگه نشد وایسا عقب د??اع کن،وقتی حملش تموم شد یه ضرب بزنو بکش عقب

ویرایش شده توسط kazy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
یه ادرسی عکسی چیزی. من که یادم نمیاد چنین موجودیو:huh:

اگه خیلی ??رزه تو هم لخت شو که سبک شی. بعدشم یا برو تو پرو پاچش یا اگه نشد وایسا عقب د??اع کن،وقتی حملش تموم شد یه ضرب بزنو بکش عقب

من ??کر کنم اونو که زیرش لجن سبزرو میگه.

لینک به ارسال
من ??کر کنم اونو که زیرش لجن سبزرو میگه.

خوب شما راهنمایی کن منم است??اده کنم. همین الان دارم میرم اونورا. همش سمیه. اه اه

لینک به ارسال
خوب شما راهنمایی کن منم است??اده کنم. همین الان دارم میرم اونورا. همش سمیه. اه اه

من ??کر رد کردی اینجاهارو . اون غولش اگه باشه خیلی عوضه اومنش نباید بدین چون زیر پاتون لجن سمیه هر ایتمیم مصر?? کنی باز از خونت کم میشه باید پشت سر هم بهش ضربه بزنی.

چند تا ضربه که بهش بزنی گیج میشه تو همین هین میتونیین خون بخورین دوباره همین روالو ادامه بدین تا بمیره.من خیلی سخت ردش کردم پدرم دراومد:bored::10:

لینک به ارسال
من ??کر رد کردی اینجاهارو . اون غولش اگه باشه خیلی عوضه اومنش نباید بدین چون زیر پاتون لجن سمیه هر ایتمیم مصر?? کنی باز از خونت کم میشه باید پشت سر هم بهش ضربه بزنی.

چند تا ضربه که بهش بزنی گیج میشه تو همین هین میتونیین خون بخورین دوباره همین روالو ادامه بدین تا بمیره.من خیلی سخت ردش کردم پدرم دراومد:bored::10:

باید خیلی وقت پیش میومدم ولی اون دستگیره ای که میکشی پل میاد پایین رو ندیده بودم که بیام اینورا:bored:

لینک به ارسال
باید خیلی وقت پیش میومدم ولی اون دستگیره ای که میکشی پل میاد پایین رو ندیده بودم که بیام اینورا:bored:

من لولم پایین بود ??کر کنم ر??تم سراغش ولی تو احتمالا بزنی دهنشو صا?? کنی :n4v1d_174:

لینک به ارسال
من لولم پایین بود ??کر کنم ر??تم سراغش ولی تو احتمالا بزنی دهنشو صا?? کنی :n4v1d_174:

??علا رسیدم پیش یه غول لش. ??قط رو زمین چپو راست میشه.

میزنیم اقا. کم نمیاریم

لینک به ارسال
آره همین غوله که زیرش لجنه

پ??دَسگ نمیمیره :biggrin2:

منم همین الان کشتمش. خیلی حمله اونچنانی نداره ،دشمن اصلیت لجناس که سمیه و باید سریع جون بخوری. من از estus flask است??اده کردم که زودترم پر میکنه.از lifegem بخوای است??اده کنی کارت تمومه.

لینک به ارسال

سلام

آقا من این نسحه ی توی سایت رو دانلود کردم ولی توی پارت 4 ارور Wrong PassWord میده

باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال
سلام

آقا من این نسحه ی توی سایت رو دانلود کردم ولی توی پارت 4 ارور Wrong PassWord میده

باید چی کار کنم؟

داداش REPAIR کن چون 5% ریکاوری داره:crying:

لینک به ارسال
داداش REPAIR کن چون 5% ریکاوری داره:crying:

ریکاور کردم ولی هنوز ارور میده:bored:

لینک به ارسال
واسه ps3 گر??تی؟

آره برادر ولی درست شد

اما الان میرم تو بازی بعد از دمو همینجوری توی ص??حه لودینگ میمونه چیزی هم نمیاد :crying:

لینک به ارسال
آره برادر ولی درست شد

اما الان میرم تو بازی بعد از دمو همینجوری توی ص??حه لودینگ میمونه چیزی هم نمیاد :crying:

حی?? که ps3 ندارم وگرنه کمکت میکردم از سعیید کراتوس یا edzio بپرس:crying:

لینک به ارسال
آره برادر ولی درست شد

سلام .بره منم همینطوری بود باید بریزی تو هارد داخلی درسته میشه.

لینک به ارسال
سلام .بره منم همینطوری بود باید بریزی تو هارد داخلی درسته میشه.

ریختم ولی هنوز همون طوریه روی لودینگ میرسه ??ریز میشه

لینک به ارسال
ریختم ولی هنوز همون طوریه روی لودینگ میرسه ??ریز میشه

گزینه های bd miror و run as internal هم تو مولتی من بزن اگه نشد اپدیت جدیدشو نصب کن احتمالا دیگه درست میشه.

لینک به ارسال

دیتا بازی رو حذ?? کن سی دی اورجینال بذار توش بازیرو بیار تا دیتا دوباره درست شه :wub:

لینک به ارسال
گزینه های bd miror و run as internal هم تو مولتی من بزن اگه نشد اپدیت جدیدشو نصب کن احتمالا دیگه درست میشه.

دیتا بازی رو حذ?? کن سی دی اورجینال بذار توش بازیرو بیار تا دیتا دوباره درست شه :wub:

Ok شد ممنون برادرا

:4:

این لامصب چرا اینقدر سخته...:10::90:

لینک به ارسال
Ok شد ممنون برادرا

:4:

این لامصب چرا اینقدر سخته...:10::90:

خواهش میکنم داداش .سخت هست ولی اخرت بازیه .کلا این بازی سختیشه که باعث قشنگ بودنش شده دو سه ساعت بازی کنی یه خورده بازی بیاد دستت دیگه دوست نداری از جلوش پا شی :thumbup:

لینک به ارسال

وسوسه شدم برم بازیی رو بگیرم ببینم چیه

لینک به ارسال

حدود یک ه??ته پیش مصاد?? با بن شدن سعید بود که بالاخره تموم شد. البته از شانس ما خورد تو امتحانا و به زور با روزی 2 ساعت بازی تموم کردم.:88:به خاطر همین دیر شد.:razz:

9196-img_1144-jpg

9197-img_1145-jpg

خوب اول اینکه جا داره از داش سعید گل و محمدرضا جان یه تشکر ویژه میکنم که واقعا منو یاری کردنو هر سوالی که کردم بدون منت و کامل جواب دادن. و یه جورایی اگه نبودن منم بر ??راز قله ها قرار نمیگر??تم.

تشکر کنم؟؟؟؟ بره. همین جا تشکر میکنم از داش سعید که در اصل اون بود که منو با این سبک اشنا کردو راه انداخت مگرنه من که همون اولش کم اورده بودمو گیج بودم. از محمدرضای عزیز هم تشکر میکنم که بعد سعید به او رو انداختمو واقعا زیر بالو پرمو گر??ت. خو به هرحال خیلی از سعید جان سوال کرده بودمو دیگه روم نمیشد.:blushing:

توضیح درباره بازی هم همین بس که واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بود. خیلی وقتا کم اوردم خدا??ظی کردم ولی بازم که اومدم.رو یکی از غولا که حتی حدود 50 بار هم مردم ولی انقدر مصمم بودم که اصن خسته نشدم.این اولین بازی بود که تو این سبک تموم کردم پس لط??ا نخندین بهم که 530 بار مردم.

سعید جون بار دوم هم حواسم نبود یهویی شروع کردم.:saddd: میخواستم برم تو iron keep ایتم bonfire ascetic رو بزنم حسابی لول اپ کنم ولی نشد.

لینک به ارسال
حدود یک ه??ته پیش مصاد?? با بن شدن سعید بود که بالاخره تموم شد. البته از شانس ما خورد تو امتحانا و به زور با روزی 2 ساعت بازی تموم کردم.:88:به خاطر همین دیر شد.:razz:
9196-img_1144-jpg

9197-img_1145-jpg

خوب اول اینکه جا داره از داش سعید گل و محمدرضا جان یه تشکر ویژه میکنم که واقعا منو یاری کردنو هر سوالی که کردم بدون منت و کامل جواب دادن. و یه جورایی اگه نبودن منم بر ??راز قله ها قرار نمیگر??تم.

تشکر کنم؟؟؟؟ بره. همین جا تشکر میکنم از داش سعید که در اصل اون بود که منو با این سبک اشنا کردو راه انداخت مگرنه من که همون اولش کم اورده بودمو گیج بودم. از محمدرضای عزیز هم تشکر میکنم که بعد سعید به او رو انداختمو واقعا زیر بالو پرمو گر??ت. خو به هرحال خیلی از سعید جان سوال کرده بودمو دیگه روم نمیشد.:blushing:

توضیح درباره بازی هم همین بس که واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بود. خیلی وقتا کم اوردم خدا??ظی کردم ولی بازم که اومدم.رو یکی از غولا که حتی حدود 50 بار هم مردم ولی انقدر مصمم بودم که اصن خسته نشدم.این اولین بازی بود که تو این سبک تموم کردم پس لط??ا نخندین بهم که 530 بار مردم.

سعید جون بار دوم هم حواسم نبود یهویی شروع کردم.:saddd: میخواستم برم تو iron keep ایتم bonfire ascetic رو بزنم حسابی لول اپ کنم ولی نشد.

من چاکرتم داداش منم جا داره بگم دمت واقعا گرررررررررررررررممممممممممم که مو??ق شدی یکی از سخت ترین بازی های دنیارو به پایان برسونی.انصا??ا کار هر کسی نیست.گاو نر میخواهد و مرد کهن گیمر :biggrin2::biggrin2: من که کاری نکردم داداش وضی??م بوده در وحله اول تلاش و پشت کار خودت بوده و خودت خواستی که تونستی تموم کنی.من هم جا داره از داش سعید گل پیشکس??ت این بازی یه تقدیر و تشکر جانانه بکنم به خاطر تمام کمک هایی که بهمون کرد و راهنماییمون کرد :51:

لینک به ارسال
9196-img_1144-jpg

9197-img_1145-jpg

پ

به به به.داش کاظم گل هم پیوست به گیمرهای hardcore.دمت گرم داداش ایول داری که تمومش کردی.من کاری نکردم عزیزم تو بودی که اون غولهای مرگبار رو کشتی.من ??قط رراهنماییت کردم بعضی وقتا.منم داداش خودم 450 بار مردم.??کر نکن رکورد مردن رو زدی.واسه اولین بار بازی توی این سبک 500 بار مردن خیلی هم خوبه.همیشه میتونی واسههر چیزی روی داداشت حساب کنی کاظم جون.همه جوره در خدمتم.تو انقدر گل و اقایی که من نمیتونم محبتت رو جبران کنم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...