رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

سيمئونه: رئال بهترين تيم دنيا است

پست های پیشنهاد شده

[h=2] سرمربي اتلتيکو مادريد، رئال مادريد را بهترين تيم دنيا توصي?? کرد.[/h]

00946589.jpg

ديگو سيمئونه اعلام کرد که بازيکنان تيمش تلاش مي‌کنند تا حر?? هاي او و دستيارانش را در مسابقه اجرا کنند و ??ينال ليگ قهرمانان اروپا را بازي منحصر به ??ردي دانست که تيمش را مقابل بهترين تيم دنيا قرار مي‌دهد.

به گزارش ??ارس، وي اظهار داشت: بدون شک اين تيم به گروهي از تمرين‌دهنده‌ها که دو سال و نيم پيش به اين باشگاه آمدند تا آن را پيش ببرند، قدرت مي‌دهد. کلمات نمي‌توانند اشتياق من را براي تشکر از آنها به خاطر تلاششان بيان کنند.

مشکل‌ترين مسئله براي تمرين دادن تيم اين است که خواسته‌هاي خود را به بازيکنان منتقل کنيد و کادر ??ني اتلتيکو عالي اين کار را کرده و ما با احساسات، ??روتني، تعهد و سخت‌کوشي به اين ورزش مشغوليم.

سرمربي آرژانتيني، تيمش را از لحاظ ساختاري بسيار منسجم دانست و اضا??ه کرد: شاگردانم به خوبي مي‌دانند که در هر لحظه مت??اوت از مسابقه بايد چه کاري انجام دهند و همين باعث جنگندگي ما مي‌شود. ??وتبال بسيار وسيع است. مي‌توانيد با است??اده از ??ضاها يا ضدحملات کنترل بازي را در دست بگيريد.

وي ا??زود: تصور من اين است که رئال مادريد 4-3-3 يا 4-4-2 بازي کند. شايد ايسکو پشت سر بيل يا رونالدو به زمين بيايد. آنها توانايي‌هاي زيادي دارند و ما تلاش مي‌کنيم علاوه بر خنثي کردن استراتژي‌هاي آنها، بازي را به سمتي ببريم که براي ما بهتر است.

سرمربي اتلتيکو مادريد ادامه داد: رئال تيم بسيار کاملي دارد؛ آنها گروه بسيار خوبي هستند؛ خيلي خوب با هم ارتباط برقرار مي‌کنند؛ در ضدحملات خوب هستند؛ عالي از توپ است??اده مي‌کنند؛ د??اع منسجم و دروازه‌بان خوبي دارند... آنها بهترين تيم دنيا هستند.

منبع ورزش 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه مربی با شعور و خوش ??کر و خوش تیپیه.حر?? حقیقت رو میزنه.

لینک به ارسال

عجب بازیی امشب...واقعا ج??ت تیمام لیاقت قهرمانی دارن:meatballs:

لینک به ارسال
عجب بازیی امشب...واقعا ج??ت تیمام لیاقت قهرمانی دارن:meatballs:

اره واقعا.اتلتیکو هم تیم دوست داشتنی هستش واقعا.هر چی باشه تیم دوم پایتخت ??وتبال اروپا یعنی مادریده.ولی حق رئال بیشتره یکم.

لینک به ارسال
اره واقعا.اتلتیکو هم تیم دوست داشتنی هستش واقعا.هر چی باشه تیم دوم پایتخت ??وتبال اروپا یعنی مادریده.ولی حق رئال بیشتره یکم.

رئال قدرت زیادی داره اما این جام حق رئال نیست! تو رو خدا نگاه کنید اتلتیکو با چه امکاناتی به اینجا رسیده؟! اونا حتی 1/4 رئال هم پول و امکانات ندارن اما با اراده ی قوی اومدن جلو و من خیلی خوشحال میشیم که اتلتیکو قهرمان بشه!

لینک به ارسال
رئال قدرت زیادی داره اما این جام حق رئال نیست! تو رو خدا نگاه کنید اتلتیکو با چه امکاناتی به اینجا رسیده؟! اونا حتی 1/4 رئال هم پول و امکانات ندارن اما با اراده ی قوی اومدن جلو و من خیلی خوشحال میشیم که اتلتیکو قهرمان بشه!

باهات کاملا موا??قم

لینک به ارسال

داداش دیگه قهرمان شد من که از روز اول میدونستم رئال قهرمانه

لینک به ارسال

قهرمانی مبارک طر??دارای پادشاه ??وتبال اروپا رئال مادرید کبیر.این جام هم ر??ت پیش 9 تا برادر دیگه ی خودش تا با هم دورقمی بشن و دست نیا??تنی واسه تیمهایی که ??کر میکنن بزرگن.

لینک به ارسال

??قط رئال مادرید عشقن به خدا.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...