رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

يك‌خبرگزاري اصولگرا، بدحجابان را به تجاوز تهدید كرد!

پست های پیشنهاد شده

گروه جامعه: در تازه​ترين اقدامات، ايده‌پردازي‌ها و تحركات ا??راطيون براي غلبه بر معضلات اجتماعي و ??رهنگي، يك خبرگزاري خاص اصولگرايان در گزارشي عجيب تئوري «تجاوز به زنان بی حجاب» را مطرح كرده است!

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD] n00042765-b.jpg

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD] نمونه ای از پوسترها علیه بدحجابی

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به گزارش بهارنيوز، اين خبرگزاری اصولگرا، از قول ??ردي كه از او به عنوان "??عال ??رهنگی" نام برده شده، در مورد زنان بی حجاب می‌گوید: اگر مردی با عریانی‌های زنی بی​حجاب تحریک شود دلیلی ندارد برای ر??ع میل جنسی خویش از وی اجازه بگیرد!! وي با اشاره به انتشار عکس‌های زنان و دختران ایرانی ب​حجاب در ??یس بوک گ??ته است: اگر زن از لحاظ خلقت و ??طرت علاقمند به نمایش زیبایی‌های خود است و حق دارد هر آن‌گونه که بخواهد در جامعه ظاهر شود و زیبایی‌های خود را برای مردان آشکار کند، باید طبق منطق سست غربی متقابلا حق لذت بردن مرد را هم در نظر بگیریم.

وی در ادامه این استدلال خود ا??زوده است: زیرا از لحاظ ??طری و خلقت مرد به سوی زیبایی‌های زن میل پیدا می‌کند و علاقمند به ایجاد رابطه جنسی است. پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می‌آید بهره ببرد. بنابراین چیزی به نام تجاوز معنا پیدا نمی‌کند. چون زن که از مرد اجازه‌ای برای نمایش زیبایی‌های خود نگر??ته و اگر مرد با عریانی‌های وی تحریک شود دلیلی ندارد برای ر??ع میل جنسی خویش از زن اجازه بگیرد.

مطابق این نوشته، به رسمیت شناختن "حق عریانی برای زن"، بر "منطق سست غربی" استوار است و بر مبنای همین منطق می​توان گ??ت چون به "لحاظ ??طری و خلقت مرد به سوی زیبایی​های زن میل پیدا می​کند و علاقه ​مند به ایجاد رابطه جنسی است، پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می​آید بهره ببرد".

چند روز پيش هم يك وبلاگ اصولگرا پيشنهاد كرده بود كه «بهتر است جرم تعرض و مزاحمت به زنان بدحجاب را از مزاحمت به زنان محجبه جدا کرد" و يا «برای تعرض به زنان بدحجاب و بی حجاب به دلیل مشارکت آن زن در ایجاد این جرم، تخ??ی?? و ع??و ??راهم نمود». به نظر مي‌رسد، تهدید تلویحی زنان "بدحجاب" به تجاوز، آن در یک خبرگزاری رسمی، يكي از خبرهاي تئوري‌پردازان جناح ا??راطي راست براي تست ا??كار عمومي و مسئولان نظام بوده و يقننا طي روزهاي آتي واكنش‌هاي ??راواني را در پي خواهد داشت.

منبع ویستا/بهار نیوز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا.اصلا چه معنی داره کسی بدحجاب باشه.اگه بگیریم بهشون تجاوز کنیم دیگه جرات نمیکنن بد حجاب بیان بیرون.اصلا هم مهم نیست که این خانمها ممکنه زن یه ن??ر مادر یه ن??ر یا خواهر یه ن??ر باشن.باید تجاوز کرد.بد حجابی انقدر جرم بزرگیه که سزاش تجاوز به اون زنه.

خاک بر سر من با این کشورم.

لینک به ارسال

آقااااااااااااا دستور داده که حجاب اجباری کنار گذاشته بشه مپل بقیه کشورهای مسلمان که حجاب اجباری نیست بعد اینا هم زورشون گر??ته اومدن ضرر میزنن

لینک به ارسال

بعضی ها چقدر احمقند . مملکت و دینتون دست یه گروه امثال اینها ا??تاده که وضعیتش این شده . من با آرایش خیلی غلیظ مشکل دارم ولی نه این که حالا یکی اعتقاد نداره چون حجابش رو رعایت نکرد آدم بدیه . اصلا حجاب دلیل بر خوب بودن و نبودن کسی نیست . هر کس مبنی بر عقایدش درست عمل کنه به نظرم آدم خوبیه البته نه اینکه خودش رو گول بزنه و هر جا به ن??عش نبود بپیچونه . یک توضیحی هم بدم در مورد حکم سنگسار : من موندم چرا در زمان هیچ کدام از پیامبران این ات??اق نی??تاده و من هم تو هیچ کتاب آسمانیی نخوندم حتی تو قرآن داریم که اگر زن یک ??رد بهش خیانت کرد مرد حق نداره اون رو بزنه یا چیزی مثل اون ??وقش نبخشیدش باید بعد 40 روز نگهداری از اون ( با عزت و احترام ) طلاقش بده . ( چون من دقیقا یادم نیست برید خودتون بخونیدش - من مسئولیت قبول نمیکنم)حالا من موندم این حکم احمقانه رو کی داده .

لینک به ارسال
بعضی ها چقدر احمقند . مملکت و دینتون دست یه گروه امثال اینها ا??تاده که وضعیتش این شده . من با آرایش خیلی غلیظ مشکل دارم ولی نه این که حالا یکی اعتقاد نداره چون حجابش رو رعایت نکرد آدم بدیه . اصلا حجاب دلیل بر خوب بودن و نبودن کسی نیست . هر کس مبنی بر عقایدش درست عمل کنه به نظرم آدم خوبیه البته نه اینکه خودش رو گول بزنه و هر جا به ن??عش نبود بپیچونه . یک توضیحی هم بدم در مورد حکم سنگسار : من موندم چرا در زمان هیچ کدام از پیامبران این ات??اق نی??تاده و من هم تو هیچ کتاب آسمانیی نخوندم حتی تو قرآن داریم که اگر زن یک ??رد بهش خیانت کرد مرد حق نداره اون رو بزنه یا چیزی مثل اون ??وقش نبخشیدش باید بعد 40 روز نگهداری از اون ( با عزت و احترام ) طلاقش بده . ( چون من دقیقا یادم نیست برید خودتون بخونیدش - من مسئولیت قبول نمیکنم)حالا من موندم این حکم احمقانه رو کی داده .

چی بگم والا.قوانین کشور ما از قوانین خود اسلام و خدا هم بالاتر و دقیق تره لابد.ولش کن.سر هر دومون میره زیر اب اخرش.??قط این اخبار رو بخونید و توی دلتون بر باعث و بانیش .........

لینک به ارسال

به قول بابام زمون شاه دختری جرعت نداشت این جوری بیاد تو خیابون همون جا میگر??تن جوونا..... اره.الان وضعیت مملکت خیلی دربوداغون شده دیگه هیشکی به هیشکی شده.هر کی هر جوری دلش میخواد میاد بیرون خودشو نمایان میکنه .

لینک به ارسال
باید بعد 40 روز نگهداری از اون ( با عزت و احترام ) طلاقش بده .

واقعا اگه کسی به شما خیانت کنه این کارو میکنید؟ من که اگه زنم خیانت کنه اول جرش میدم بعد جنازشو طلاق میدم. چه برسه به چهل روز نگهداری اونم با عزتو احترام.

در مورد سنگسار هم یه حکم س??تو سخته که همینجوری هم اجرا نمیشه. چهارتا شاهد باید دیده باشن اون عمل رو. در مورد زن ومرد متاهل هم هست. به قول آقای قرایتی اگه کسی زن و مرد نامحرم رو از زیر لحا?? بکشه بیرون نمیتونه شهادت بده که اینا رو در حال زنا دیده. پس سنگسار چیزی نیست که به این راحتیا انجام بشه.

لینک به ارسال
من کاملآ با این که به به بد حجابها تجاوز بشه کاملآ موا??قم.چون ممکن یه اقایی با دیدن یک زن بی حجاب تحریک بشه و یه دختر پاک و بیگناه و با حجاب رو قربانی شهوتش کنه.در جواب شما هم باید بگم دوست من سنگسار گ??ته دین اسلام هستش ولی با شرایط خاص.مثلآ باید مرد خیانت زنش رو به چشم ببینه

لینک به ارسال
من کاملآ با این که به به بد حجابها تجاوز بشه کاملآ موا??قم.چون ممکن یه اقایی با دیدن یک زن بی حجاب تحریک بشه و یه دختر پاک و بیگناه و با حجاب رو قربانی شهوتش کنه.در جواب شما هم باید بگم دوست من سنگسار گ??ته دین اسلام هستش ولی با شرایط خاص.مثلآ باید مرد خیانت زنش رو به چشم ببینه

عزیزم میشه پس بگی چرا اگه زن خیانت شوهرشو به چشم ببینه هیچ غلطی نمیتونه بکنه.چون ادم نیست؟چون تو اسلام ??قط یه ماشین ازدیداد نسل واسه اقایونه؟چون ??قط میتونه زن یه ن??ر بشه ولی شوهرش میتونه 40 تا زن بگیره؟چون وسیله ای هستش واسه ارضای مرد؟چون کمتر از مرده حقوقش؟شرم کنید از این نظرات ا??راطیتون.اون مرد بیشر?? چشماشو درویش کنه خوب.مگه باید حتما تا ??لان جای زنه رو با چشای هیزش ببینه تا تحریک بشه ؟ چرا زن بیچاره رو چون ??قط بدحجابه به تجاوز محکوم میکنید؟میدونید تجاوز یعنی چی اقایون؟به خدا نمیدونید.شما واسه 3000 سال پیش هستین نه الان.مغزم به مرز ان??جار میرسه با این نظرات ا??راطی.

لینک به ارسال

کا??یه چنین چیزی اجرا بشه تا ببینی چه حرجومرجی میشه. در حال حاضر هم تقریبا چنین ات??اقی داره میو??ته ولی پشت پرده هستش... ولی اینکه علنی بگن هرکی بی حجاب بود ترتیبشو بدن که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه هر روز هم باید شاهد خونریزی باشیم.

لینک به ارسال
کا??یه چنین چیزی اجرا بشه تا ببینی چه حرجومرجی میشه. در حال حاضر هم تقریبا چنین ات??اقی داره میو??ته ولی پشت پرده هستش... ولی اینکه علنی بگن هرکی بی حجاب بود ترتیبشو بدن که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه هر روز هم باید شاهد خونریزی باشیم.

باز خدا خیرت بده که یه کم منطقی حر?? میزنی.اخه بابا گناه داره زن بیچاره.مگه حیوونه که به همین راحتی ترتیبشو بدن یا سنگسارش کنن اونم واسه کاری که اگه شوهرش بکنه هیچ خیالی نیست.این عدالته؟این برابری زن و مرده که اسلام میگه؟اینه که اسلام میگه برای زن خیلی ارزش قائله؟

لینک به ارسال
باز خدا خیرت بده که یه کم منطقی حر?? میزنی.اخه بابا گناه داره زن بیچاره.مگه حیوونه که به همین راحتی ترتیبشو بدن یا سنگسارش کنن اونم واسه کاری که اگه شوهرش بکنه هیچ خیالی نیست.این عدالته؟این برابری زن و مرده که اسلام میگه؟اینه که اسلام میگه برای زن خیلی ارزش قائله؟

عزیز خیلی ات??اقا داره میو??ته ولی پشت پرده هستش. حالا یه احمقی اومده علنی گ??ته که به بدحجابا تجاوز بشه. حتی خود این حر?? هم باعث حرجو مرج میشه. یه عده هم اسلام متن??ر میشن.دیگه نمیگن که این حر?? یه آدم احمق هست نه اسلام.

خودم به شدت از یه سری آدم آشغال که خودشونو پشت ریش مخ??ی کردن متن??رم. یه د??عه دیدم یکی از این بسیجیای بیشر?? که رو موتور میشینن تو صورت یه خانوم بدحجاب ت?? کرده بود. وقتی اون خانوم رو دیدم واقعا دلم سوخت انقد ناراحتو عصبی بود که حد نداشت. چنین آدمی به اصطلاح بسیجی رو باید گر??ت ... کرد. حالا وای به حال اونی که میاد میگه با بدحجابا ??لان کارو بکنید.

لینک به ارسال
عزیز خیلی ات??اقا داره میو??ته ولی پشت پرده هستش. حالا یه احمقی اومده علنی گ??ته که به بدحجابا تجاوز بشه. حتی خود این حر?? هم باعث حرجو مرج میشه. یه عده هم اسلام متن??ر میشن.دیگه نمیگن که این حر?? یه آدم احمق هست نه اسلام.

خودم به شدت از یه سری آدم آشغال که خودشونو پشت ریش مخ??ی کردن متن??رم. یه د??عه دیدم یکی از این بسیجیای بیشر?? که رو موتور میشینن تو صورت یه خانوم بدحجاب ت?? کرده بود. وقتی اون خانوم رو دیدم واقعا دلم سوخت انقد ناراحتو عصبی بود که حد نداشت. چنین آدمی به اصطلاح بسیجی رو باید گر??ت ... کرد. حالا وای به حال اونی که میاد میگه با بدحجابا ??لان کارو بکنید.

باریکلا به شعورت.با همه حر??ات موا??قم.خیلی ها هستن که خیلی بیشتر نیاز به تجاوز دارن تا بدحجاب ها.یه عکس دیدم که اگه توی اینترنت بگردید پیدا میکنید.چندتا بسیجی یه پلاکارد بزرگ داشتن نوشته بود روش " خواهرم وجود تو باعث تحریک من است .لط??ا بمیر " اخه چی بگه ادم.

لینک به ارسال
باریکلا به شعورت.با همه حر??ات موا??قم.خیلی ها هستن که خیلی بیشتر نیاز به تجاوز دارن تا بدحجاب ها.یه عکس دیدم که اگه توی اینترنت بگردید پیدا میکنید.چندتا بسیجی یه پلاکارد بزرگ داشتن نوشته بود روش " خواهرم وجود تو باعث تحریک من است .لط??ا بمیر " اخه چی بگه ادم.

ات??اقا چند شب پیش اون عکس رو دیدم ??توشاپ هست. نوشته اصلیش یه چیز دیگست.

من خودم از چنین آدمایی ضربه خوردم که بدزاتیشونو پشت ریش مخ??ی کردن. یه مدت از همه چیز زده شده بودم ولی نمیشه به خاطر ا??راد به اسلام ایراد گر??ت.

لینک به ارسال
عزیزم میشه پس بگی چرا اگه زن خیانت شوهرشو به چشم ببینه هیچ غلطی نمیتونه بکنه.چون ادم نیست؟چون تو اسلام ??قط یه ماشین ازدیداد نسل واسه اقایونه؟چون ??قط میتونه زن یه ن??ر بشه ولی شوهرش میتونه 40 تا زن بگیره؟چون وسیله ای هستش واسه ارضای مرد؟چون کمتر از مرده حقوقش؟شرم کنید از این نظرات ا??راطیتون.اون مرد بیشر?? چشماشو درویش کنه خوب.مگه باید حتما تا ??لان جای زنه رو با چشای هیزش ببینه تا تحریک بشه ؟ چرا زن بیچاره رو چون ??قط بدحجابه به تجاوز محکوم میکنید؟میدونید تجاوز یعنی چی اقایون؟به خدا نمیدونید.شما واسه 3000 سال پیش هستین نه الان.مغزم به مرز ان??جار میرسه با این نظرات ا??راطی.
داداش خیلی داری تند میری.من قبول دارم اسلام ایرانی خیلی جاهاش دروغ هستش ولی جواب همه ی سولاتت رو پیامبر داده.میدونی جوابت چیه.پیامبر گ??ته که غیرت مرد نسبت به همسرش باعث ابادی خانه و غیرت زن نسبت به همسرش باعث ویرانی میشه.مطمئن باش که اگه یه زن سالم باشه با مردی مثل خودش ازدواج میکنه که مثل خودش سالم باشه.من مال 3000 سال پیش نیستم و خیانت مرد به زنش رو به شدت محکوم میکنم ولی استاد حسابی یه حر?? خوب به خانوما زد اونم این بود که اگه یه روزی همسرت بهت خیانت کرد دلیلش رو تو خودت جستو جو کن.طبق گ??ته اسلام مرد میتونه 4 تا زن بگیره نه 40 تا تازه اونم شرایطی داره که به خاطر ا??زایش جمعیت مسلمانان هستش

لینک به ارسال
داداش خیلی داری تند میری.من قبول دارم اسلام ایرانی خیلی جاهاش دروغ هستش ولی جواب همه ی سولاتت رو پیامبر داده.میدونی جوابت چیه.پیامبر گ??ته که غیرت مرد نسبت به همسرش باعث ابادی خانه و غیرت زن نسبت به همسرش باعث ویرانی میشه.مطمئن باش که اگه یه زن سالم باشه با مردی مثل خودش ازدواج میکنه که مثل خودش سالم باشه.من مال 3000 سال پیش نیستم و خیانت مرد به زنش رو به شدت محکوم میکنم ولی استاد حسابی یه حر?? خوب به خانوما زد اونم این بود که اگه یه روزی همسرت بهت خیانت کرد دلیلش رو تو خودت جستو جو کن.طبق گ??ته اسلام مرد میتونه 4 تا زن بگیره نه 40 تا تازه اونم شرایطی داره که به خاطر ا??زایش جمعیت مسلمانان هستش

داداش من دیگه دارم واقعا هنگ میکنم.اقا بی خیال.من چی میتونم بگم اصلا.بهتره بحث رو تموم کنیم اقا جواد عزیز.ما به جایی نمیرسیم.نظرات شما هم محترم.

لینک به ارسال

سلام پسر خوب .شما کاملا درست میگی،هیچ جا سنگ سار نیومده ولی شما آیه 2 سوره النور رو بخون،نوشته به هر زن زناکار و مرد زنا کار 100 تازیانه بزنید بدون رحم و در مقابل گروهی از مومنان خب؟چرا؟چون اگه این کار صورت نگیره زنا و ??ساد جامعه رو نابود میکنه ولی ،ولی سوره های 15 و 16 سوره النسا میگه اگر زناکار توبه کرد و درستکار شد ببخشیدش.چرا؟چون خدای بزرگ بسیار بخشنده و توبه پذیره.خیلی روایات هست که میگه آبروی کسیو نبرید.این موضوع خیلی جای بحث داره .داداش ببخشید اگه من بی ادبی کردم .اخه دین اسلام کامله اما ما درست نمیتونیم ت??سیرش کنیم

لینک به ارسال

دوستان جملمو اصلاح میکنم ،سنگ سار تو قرآن نیومده یعنی اومده ولی نه برای زنا تو این سوره ها اومده :سوره هود ایه 91 سوره الکه?? ایه 20 سوره مریم ایه 46 سوره الشعرا ایه 116 سوره مبارکه یس ایه 18

لینک به ارسال
واقعا اگه کسی به شما خیانت کنه این کارو میکنید؟ من که اگه زنم خیانت کنه اول جرش میدم بعد جنازشو طلاق میدم. چه برسه به چهل روز نگهداری اونم با عزتو احترام.

در مورد سنگسار هم یه حکم س??تو سخته که همینجوری هم اجرا نمیشه. چهارتا شاهد باید دیده باشن اون عمل رو. در مورد زن ومرد متاهل هم هست. به قول آقای قرایتی اگه کسی زن و مرد نامحرم رو از زیر لحا?? بکشه بیرون نمیتونه شهادت بده که اینا رو در حال زنا دیده. پس سنگسار چیزی نیست که به این راحتیا انجام بشه.

سلام پسر خوب.شما واقعا با کسی که عاشقشید همچین کاری میکنید؟لذتی در بخشش است که در انتقام نیست.

لینک به ارسال
سلام پسر خوب.شما واقعا با کسی که عاشقشید همچین کاری میکنید؟لذتی در بخشش است که در انتقام نیست.

یه حر??ایی میزنید که آدم خندش میگیره. کسی که خیانت میکنه ارزشش از سگ هم کمتره. میخوام سر به تن اون عشقی که خیانت میکنه نباشه. اصلا غیرت آدم نمیذاره که چنین چیزی رو ببخشه

لینک به ارسال
یه حر??ایی میزنید که آدم خندش میگیره. کسی که خیانت میکنه ارزشش از سگ هم کمتره. میخوام سر به تن اون عشقی که خیانت میکنه نباشه. اصلا غیرت آدم نمیذاره که چنین چیزی رو ببخشه[/QUOT]

دوست عزیز ببخشید ناراحتت کردم .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...