رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

دانلود DLC و UPDATE بازی های Ps3

پست های پیشنهاد شده

fifa 14 dlc nadare yani :( ?

نه ر??یق.گه اکانت داری تو خود بازی میشه نقل و انتقالات رو اپدیت کرد.حجمش هم خیلی کمه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دی ال سی bf4 و ghosts تو کدوم ص??حه س؟

لینک به ارسال

ص??حه 31 و ص??حه 33:thumbup:

لینک به ارسال

سلام دوستان Online Pass بازی God Of War Ascension یه ??ایل Rap داره میشه راهنمایی کنید چکار کنم یا به کدوم پست بایت ر??ت ممنون :thumbup:

لینک به ارسال
ص??حه 31 و ص??حه 33:thumbup:

دوست عزیز گ??تم دی ال سی نگ??تم آپدیت که...

لینک به ارسال

سلام. خسته نباشید. من DLC بازی The Last Of Us رو به نام Left Bihind دانلود کردم. چون حجم ??ایل 5 گیگ بود با نرم ا??زار PS3 File Splitter به دو قسمت تقسیمش کردم. وقتی داخل PS3 میخوام نسبش کنم یه 10 , 20% که میشه این ارور ظاهر میشه : 80029563

طبق بررسی که خودم انجام دادم دلیل ظاهر شدن این ارور نا معلومه. حالا من میخوام این بازی رو نسب کنم باید چیکار کنم؟ ! :(( خاهش میکنم کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام به همه عزیزان

دی ال سی Splinter Cell Blacklist رو واسه دانلود نمیزارید ؟

لینک به ارسال

این بتل ??یلد 4 پدر سگ امروز باز آپدیت جدید گذاشته واسه آنلاین نقریبا 700 مگه. :ohnoes:

تو این 2 ه??ته سومین آپدیتشه.??گر کنم خبریه که دارن سرور آپدیت میکنن.

چون شنیدم بتل 3 رو آنلاینشو هکیدن شاید به اینم داره سرایت میکنه.

لینک به ارسال

سلام ایمان جان لط??ا آپدیت های 1.10 و 1.11 بازی BLES01807[Grand Theft Auto V] رو قرار بده ممنون:4:

لینک به ارسال

سلام یه نکته برای این dlc الان من این بازی dead space 2 رو چطوری اجراش کنم !!! چون تو هیچ سایتی بازی dead space 2 رو با این ایدی برای دانلود نزاشتن سایت های خارجی هم که ازشون نمیشه چیزی گر??ت لط??ا این بازی رو با همین ایدی برای دانلئد بزارین که بتونم همراه با دی ال سی هاش است??اده کنیم ممنون:4:

لینک به ارسال

اقا این ??ایلها دانلود نمیشن:429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال
سلام ایمان جان لط??ا آپدیت های 1.10 و 1.11 بازی BLES01807[Grand Theft Auto V] رو قرار بده ممنون:4:

ورژن 1.10:http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES01807/BLES01807_T13/87624e58832a05d8/EP1004-BLES01807_00-GTAVTITLEUPDATER-A0110-V0100-PE.pkg

ورژن 1.11:http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES01807/BLES01807_T13/87624e58832a05d8/EP1004-BLES01807_00-GTAVTITLEUPDATER-A0111-V0100-PE.pkg

لینک به ارسال
سلام یه نکته برای این dlc الان من این بازی dead space 2 رو چطوری اجراش کنم !!! چون تو هیچ سایتی بازی dead space 2 رو با این ایدی برای دانلود نزاشتن سایت های خارجی هم که ازشون نمیشه چیزی گر??ت لط??ا این بازی رو با همین ایدی برای دانلئد بزارین که بتونم همراه با دی ال سی هاش است??اده کنیم ممنون:4:

اول اپدیت بازی رو نصب کنید بعد dlc بعد هم ??یکس!!!:wi.nk:

لینک به ارسال
اقا این ??ایلها دانلود نمیشن:429778le1utwnx4p:

کدوم ??ایل ها؟

لینک به ارسال

من dlc های god of war as دانلود کردم و روی دستگام نصبش کردم ولی وقتی وارد بازی میشم یه اروری میده که میگه save در بازی عمل نمیکند وکلا توی بازی اصلا سیو نمیزنه این مشکل بعد از نصب این dlcها برام پیش اومده اگر میتونید کمک کنید

لینک به ارسال

اقا کسی نیست جواب بده god of war as سیو نمیزنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd:

لینک به ارسال
اقا کسی نیست جواب بده god of war as سیو نمیزنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd:

ر??یق مال شما نسخه ریپ شده هست یا نسخه کامل؟

لینک به ارسال

منظورتون از ریپ شده چیه.

لینک به ارسال
منظورتون از ریپ شده چیه.

یعنی بعضی ??ایل های بازی حذ?? میشه تا بازی کم حجم بشه.

مال شماچند گیگه؟

بازی های ریپ شده معمولا مشکل دارن

لینک به ارسال

اگر منظورتون از ریپ نسخه کم حجمه .نه خیر من نسخه کامل بازی رو دارم(43g)

لینک به ارسال

اقا ایمان عزیز منظور من این بود لط??ا خود بازی اصلی dead space 2 رو برای دانلود با همین ای دی BLUS30624 مورد نظر قرار بدین انگار اولین سایتی که این بازی رو گذاشته تاپ2 دانلود بوده ولی با یه ای دی مت??اوت که با این دی ال سی که شما گذاشتین نمیخونه پس لط??ا رسیدگی کنید یا دی ال سی ها رو پاک کنید چون بدون گیم اصلی dlc ها ارزشی ندارن :saddd:

لینک به ارسال
اقا ایمان عزیز منظور من این بود لط??ا خود بازی اصلی dead space 2 رو برای دانلود با همین ای دی BLUS30624 مورد نظر قرار بدین انگار اولین سایتی که این بازی رو گذاشته تاپ2 دانلود بوده ولی با یه ای دی مت??اوت که با این دی ال سی که شما گذاشتین نمیخونه پس لط??ا رسیدگی کنید یا دی ال سی ها رو پاک کنید چون بدون گیم اصلی dlc ها ارزشی ندارن :saddd:

ر??قیق منظورتو متوجه نمیشم...

یعنی میگی بازی رو از روی سایت بردارن؟این که دست من نیست.من ??قط مدیر انجمن هستم و هیچ کاری به بازی های قرار گر??ته رو سایت ندارم.

بعد من این dlc رو گذاشتم شاید کسی بخواد دانلود کنه.

حالا میگردم شاید برای اون ایدی هم گیر اومد

لینک به ارسال

سلام دوستان لط??ا آخرین آپدیت های بازی Dark Souls 2 رو برای آی دی BLUS41045 بزارید ممنون یا علی علیهم السلام مدد :4:

لینک به ارسال
سلام دوستان لط??ا آخرین آپدیت های بازی Dark Souls 2 رو برای آی دی BLUS41045 بزارید ممنون یا علی علیهم السلام مدد :4:

ورژن 1.1 اومده

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLUS41045/BLUS41045_T0/db3a9a034f36faa7/UP0700-BLUS41045_00-DARKSOULS2PT0101-A0101-V0100-PE.pkg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...