رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

با سلام من چند روز است که این بازی مکس 3 را انجام میدهم الان در مرحله 8 بد جوری گیر کردم واقعا سخت است دوستان اگر کسی بازی را تمام کرده و سیو بازی را داره در سایت قرار بده تا من بتونم این مرحله را رد کنم

سلام شما میتونید از ترینر است??اده کنید تو گوگل بزن دانلود ترینر بازی Max Payne 3 پیدا میکنی. :88:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام شما میتونید از ترینر است??اده کنید تو گوگل بزن دانلود ترینر بازی Max Payne 3 پیدا میکنی. :88:

ترینر کار نمینه 10 تا مختل?? را امتحان کردم کار نمیکنه

اگر سیو دارید سیو را بذارید

لینک به ارسال
ترینر کار نمینه 10 تا مختل?? را امتحان کردم کار نمیکنه

اگر سیو دارید سیو را بذارید

شما چطوری از ترینر است??اده میکنید ؟

لینک به ارسال

من وقتی میخوام وارد پوشه update بشم و نصبش کنم سیستم ریستارت میشه.آنتی ویروس هم غیر ??عاله

کمکم کنید

لینک به ارسال
من وقتی میخوام وارد پوشه update بشم و نصبش کنم سیستم ریستارت میشه.آنتی ویروس هم غیر ??عاله

کمکم کنید

کسی نیست جواب منو بده؟! موقع ریستارت شده ص??حه آبی میاد

لینک به ارسال
کسی نیست جواب منو بده؟! موقع ریستارت شده ص??حه آبی میاد

دوست عزیز اول اینکه با توجه به اینکه میگی وارد پوشه update میشی احنمال زیادی هست که سیستم شما ویروسی شده باشه.شما باید اول کاملا هرچی worm و ویروس داری باید از کامپیوترت پاک کنی.دوم اینکه اطلاعاتترو کپی کن یه جایی.سوم اینکه هاردت باید پارتیشن بندی بشه و بعد ویندوز جدید نصب کنی.اینکار ها رو بکن به نع??ته.ضرر نمیکنی

لینک به ارسال

آقا مشکل ما حل نشد که نشد!??ایل های آپدیت رو که می خوام نصب کنم ویندوز این ارور رو میده:

tying to run max payne 3 installer.

ویندوزمم عوض کردم مشکل حل نشد...دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم.9هزار تومان پول دادم 2ه??تس هیچی به هیچی.

حداقل کسی هست که بهم بگه چجوری ویندوزم رو عوض کنم که کامل همه ی اطلاعات ویندوز قبلی پاک شه چون ??کر می کنم مشکل از رجیستری ویندوزم باشه!ضمنا 2تا از 4تا درایو های موجودم رو نمی خوام پاک کنم!

لط?? کنه یکی راهنماییم کنه

ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوست عزیز اول اینکه با توجه به اینکه میگی وارد پوشه update میشی احنمال زیادی هست که سیستم شما ویروسی شده باشه.شما باید اول کاملا هرچی worm و ویروس داری باید از کامپیوترت پاک کنی.دوم اینکه اطلاعاتترو کپی کن یه جایی.سوم اینکه هاردت باید پارتیشن بندی بشه و بعد ویندوز جدید نصب کنی.اینکار ها رو بکن به نع??ته.ضرر نمیکنی

آخه رو هاردم 350 gb اطلاعات دارم اگه از نو پارتیش بندی کنم از بین میره؟

اگه ویروس کشی کنم و دیگه دوباره ویندوز نصب نکنم درست میشه؟

یه چیز هم بگم وقتی بازی نصب میکنم بعد نصب پوشه Rockstar Games تو مای داکیومنت درست نمیشه

ویرایش شده توسط payne

لینک به ارسال
آخه رو هاردم 350 gb اطلاعات دارم اگه از نو پارتیش بندی کنم از بین میره؟

اگه ویروس کشی کنم و دیگه دوباره ویندوز نصب نکنم درست میشه؟

یه چیز هم بگم وقتی بازی نصب میکنم بعد نصب پوشه Rockstar Games تو مای داکیومنت درست نمیشه

شما اگر ویروس کشی هم بکنین نمیشه.چون تا به الان رجستری ویندزتون خراب شده و بهم ریخته.روی هاردتون هم تاثیر گذاشته.اگر من میگم اول ویروس کشی کنید و بعد پارتیشن بندی کنید بخاطر اینکه ویروس ها توی تمام درایوها وارد میشن system volume اون درایو رو بهم میریزن.حالا اگر نمیتونید ??ایلهاتون رو جای دیگه ای بریزید اول ویروس کشی کنید بعد ویندوز جدید نصب کنید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

لینک به ارسال
آقا مشکل ما حل نشد که نشد!??ایل های آپدیت رو که می خوام نصب کنم ویندوز این ارور رو میده:

tying to run max payne 3 installer.

ویندوزمم عوض کردم مشکل حل نشد...دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم.9هزار تومان پول دادم 2ه??تس هیچی به هیچی.

حداقل کسی هست که بهم بگه چجوری ویندوزم رو عوض کنم که کامل همه ی اطلاعات ویندوز قبلی پاک شه چون ??کر می کنم مشکل از رجیستری ویندوزم باشه!ضمنا 2تا از 4تا درایو های موجودم رو نمی خوام پاک کنم!

لط?? کنه یکی راهنماییم کنه

ممنون

شما هم آپدیت ها رو از طریق run as administrator اجرا کنید ببینید حل میشه یا خیر.روی آپدیت کلیک راست و بعد گزینه run as administrator بزنید.

لینک به ارسال
شما اگر ویروس کشی هم بکنین نمیشه.چون تا به الان رجستری ویندزتون خراب شده و بهم ریخته.روی هاردتون هم تاثیر گذاشته.اگر من میگم اول ویروس کشی کنید و بعد پارتیشن بندی کنید بخاطر اینکه ویروس ها توی تمام درایوها وارد میشن system volume اون درایو رو بهم میریزن.حالا اگر نمیتونید ??ایلهاتون رو جای دیگه ای بریزید اول ویروس کشی کنید بعد ویندوز جدید نصب کنید و بعد ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

در مورد قسمت آخر که نوشتم پوشه rockstar games درست نمیشه چی؟

لینک به ارسال
در مورد قسمت آخر که نوشتم پوشه rockstar games درست نمیشه چی؟

شما همون ویروس کشی کنید و بعد ویندوزتون رو نصب کنید بعد بازی رو روی درایو c نصب کنید.وقتی الان آپدیت ها رو برای شما نصب نمیکنه با مشکل مواجه خواهید شد.ویروس کشی کردن و ویندوز نصب کردن زیاد طول نمیکشه.در ضمن هم با آنتی ویروستون و هم با برنامه زیر ویروس کشی کنید.این برنامه رو همراه آنتی ویروستون همیشه نصب کنید مخصوص کرم و این چیزاست.حجمش 10 مگه

http://dl2.soft98.ir/soft/Malwarebytes.Anti-Malware.1.62.0.1100.rar

پسورد ??ایل ??شرده : soft98.ir

لینک به ارسال

ذوستان واسه من تصویر بازی کوچیکهو وقتی هم که از تنظیمات بزرگتر میکنم تصویر به کلی سیاه میشه و مجبو به ریستارت سیستم میشم

لینک به ارسال
شما چطوری از ترینر است??اده میکنید ؟

??ایل ترینر را اجرا و سپس بازی را اجرا میکنم اما هر کاری میکنم کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

??ایل ترینر را اجرا و سپس بازی را اجرا میکنم اما هر کاری میکنم کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!

شما ایند??عه ترینر رو بزار داخل ??ولدر اصلی بازی بعد اجراش کن.

لینک به ارسال

دوستانی که مشکل ص??حه آبی دارن تو ص??حات قبلی بعضی دوستان توضیح دادن ولی دوباره میگم !

ر??ع مشکلات نصب و اجرای بازی Max PaYne 3

مشکل ۱: مشکل ص??حه آبی یا Blue Screen

بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. ??ولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی ص??حه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

مشکل 2 :مشکل Login ابتدای بازی

به ??ولدر Crack مراجعه نموده و ??ولدر profiles را در محل زیر کپی نمایید:

C:\Users\YOUR USERNAME\Documents\Rockstar Games\Social Club

پس از اتمام این مرحله ، تمامی ??ایل های موجود در پوشه Crack را در محلی که بازی را نصب نموده اید جایگزین نمایید.

مشکل 3:گیر کردن در ص??حه لودینگ :

این مشکل به خاطر DirectX10 هستش. پیشنهاد این هستش که حتما گرا??یک کارتتون رو آپدیت کنین و بعد به اجرای بازی بپردازین. ولی راه اصلی: اول از همه دقت داشته باشید که باید بازی رو آپدیت کنین و توضیحات مربوط به Profiles رو حتما انجام بدید. نکته مهم دیگه اینه که بازی رو بار اول که اجرا میکنین حتما با ??ایروال خودتون بلاک کرده باشین و که به اینترنت دسترسی نداشته باشه. حالا اگه به هر دلیلی با رعایت این نکات هنوز هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین ، بازی رو از بلاک ??ایروالتون خارج کنین به اینترنت متصل بشین و بازی رو اجرا کنین. حالا در قسمت Rockstar Social Club ر??ته ، دکمه Sign In رو بزنین ، وقتی اررور دریا??ت کردین ، حالا از همون منو برای خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنین و بعد وارد بازی بشین. مشکلتون حل میشه.

یک راه دیگه هم هستش که به منوی Start ر??ته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

مشکل ۴ :مشکل Ram 0اول به محل :

C:\Users\Username\Documents\Rockstar Games\Max Payne3

ر??ته و بعد ??ایل Graphic.xml رو توسط Wordpad/Notepad اجرا کنین و در خط آخر ، به حای مقدار خط DirectX ، مقدار ۰ رو وارد کنین ، سیو کنین و بازی رو اجرا کنین

مشکل ۵ : ر??ع ارور Err No Luncher ' please run Max Payne 3 Using the launcher

برای ر??ع این ارو باید بازی رو از طریق ??ایل اجرایی playMaxPayne3 که در پوشه بازی هست اجرا کنید اگه بازم ارور میداد بهتره نرم ا??زار NtE Framworke 3.5 و دانلود و نصب کنید.

منبع توضحات بالا

Download For Pc

لینک به ارسال

این کار رو هم بارها کردم اما نمیشه که نمیشه!

لینک به ارسال
شما ایند??عه ترینر رو بزار داخل ??ولدر اصلی بازی بعد اجراش کن.

با سلام دست شما درد نکنه با ترینر تونستم مرحله را رد کنم

اما در مرحله 9 یک جایی که یک ن??ر با شمشیر به مکس حمله میکنه بازی دستور کلید راست و چپ موس را میده من هم به ترتیب چپ را چند بار و راست هم چند بار میزنم اما باز هم با شمشیر مبزنه و مکس را میکشه !!

حالا چطوری ادامه بدم؟؟؟

لینک به ارسال

اما در مرحله 9 یک جایی که یک ن??ر با شمشیر به مکس حمله میکنه بازی دستور کلید راست و چپ موس را میده من هم به ترتیب چپ را چند بار و راست هم چند بار میزنم اما باز هم با شمشیر مبزنه و مکس را میکشه !!

حالا چطوری ادامه بدم؟؟؟

شما باید درست عمل کنید و به کلیدهایی که میگه دقت کنید و چند حالت رو امتحان کنید ولی تا اونجایی که بنده یادم هست نباید کلیدها رو تند تند بزنید.البته من با دسته xbox بازی کردم.

لینک به ارسال
شما باید درست عمل کنید و به کلیدهایی که میگه دقت کنید و چند حالت رو امتحان کنید ولی تا اونجایی که بنده یادم هست نباید کلیدها رو تند تند بزنید.البته من با دسته xbox بازی کردم.

هر کاری میکنم نمیشه ارام میزنم نمیشه تند میزنم نمیشه چکار کنم

البته دسته هم دارم ولی به این بازی مکس نمیخوره

لینک به ارسال

حالا چطوری ادامه بدم؟؟؟

(یه کلیک چپ - یه کلیک راست ) یا برعکس

بعدش f

بعدش پشت سر هم LCTRL

لینک به ارسال

آقا من نسخه بلک ب***و دارم دانلود میکنم.اما از پارت چهار دیگه دانلود نمیکنه.مگه ننوشتید که لینک مستقیم دائمی میباشد.پس چرا حذ?? شده.دمتون گرم اونو درست کنید بذارید ما دانلود کنیم.پارت چهار 87%وپارت پنج 81% دانلود شده.نذارید ما بی بازی شیم و هم دیتا مون به ??نا بره

لینک به ارسال
آقا من نسخه بلک ب***و دارم دانلود میکنم.اما از پارت چهار دیگه دانلود نمیکنه.مگه ننوشتید که لینک مستقیم دائمی میباشد.پس چرا حذ?? شده.دمتون گرم اونو درست کنید بذارید ما دانلود کنیم.پارت چهار 87%وپارت پنج 81% دانلود شده.نذارید ما بی بازی شیم و هم دیتا مون به ??نا بره

دوست من پارت ها سالمن

من چک کردم

برو ببین ایرادت از کجاست

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان زحمت کش

من این بازی رو به راحتی نصب واجرا کردم و تا چپتر6 هم راحت اجرا شد ولی تو چپتر6 همون اولش که داره ??یلمش رو پخش میکنه بازی یهو هنگ میکنه ونمیشه کاری کرد اگه میشه بگید باید چیکار کنم

لینک به ارسال

دوستان من بعد از دانلود و نصب نسخه ??شرده با این مشکل مواجه شدم و هیچ طوری هم ر??ع نمی شه

[ATTACH=CONFIG]2672[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...