رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

آیا نسخه ی PC عنوان Watch Dogs از افت فریم رنج می برد؟

پست های پیشنهاد شده

انصا??ا گرا??یک gta v حر?? نداشت.نمیدونم چرا میگی کارتونیه بعضیام میگن. اخه کجا کارتونیه؟از نظر گرا??یک به نظرم gta v بالاتره (حداقل تو نسل ه??ت)ولی اگه بخوایم gta v که قراره بره نسل هشت بزنن با watch dogs نسل هشت مقایسش کنیم شاید این طور نباشه.البته من هنوز نسخه ps3 واچ داگو بازی نکردم ولی کاملاغ پیداس که نتونسته کل جی تیو بخوابونه.اصلام بحث ??ن و این حر??ا نیست من خودم تا چند ماه پیش ??کر میکردم شاهکار از اب دربیاد.

یکی از بهترین خصوصیاتت اینه که منطقی هستی محمدرضا.خیلی از این اخلاقت خوشم میاد.همیشه طر?? حر?? حق رو میگیری حتی اگه به ن??عت نباشه.با این که خیلی ها دارن نسبت به واچ داگز ??ن بازی در میارن ولی تو با این که خودت شدیدا طر??دارش بودی ولی حر?? حساب رو قبول میکنی.واچ داگز خیلی خیلی ??اصله داره تا به قدرت و ن??وذ جی تی ای بین گیمرها برسه.خیلی ها میگ??تن واچ داگز برترین بازی تاریخ میشه و این به خاطر تبلیغات الکی یوبیسا??ت بود ولی حالا که با حقیقت روبرو شدن میبینن چیز دیگه ای هستش.حتی انویدیا و ای ام دی دارن واسه مشکلات این بازی یه درایور اختصاصی میدن بیرون.راک استار حر?? نمیزنه ولی یه د??عه یه غولی میده بیرون که دندونای همه میریزه.به نظر من گرا??یک جی تی ای 5 کنسولی از واچ داگز پی سی با این همه مشکلات ??نی تا الان که بهتر و صا?? و سالم تره.حالا مگه این که بعدا با اپدیتها و ... درستش کنن.ولی راک استار رو با هیچ شرکتی نمیشه مقایسه کرد غیر از ناتی داگ و valve و cd project red که البته سبک بازیسازی هیچ کدوم از اینها ربطی به هم نداره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اصلا همیشه همینجوریه و ??کر میکنم دست خودشون نیست :=d: چون هر بازی ای رو گنده میکنن وقتی میاد تو بازار معلوم میشه.

دقیقا همینطوره.هیچ دروغی مخ??ی نخواهد ماند.

لینک به ارسال
یکی از بهترین خصوصیاتت اینه که منطقی هستی محمدرضا.خیلی از این اخلاقت خوشم میاد.همیشه طر?? حر?? حق رو میگیری حتی اگه به ن??عت نباشه.با این که خیلی ها دارن نسبت به واچ داگز ??ن بازی در میارن ولی تو با این که خودت شدیدا طر??دارش بودی ولی حر?? حساب رو قبول میکنی.واچ داگز خیلی خیلی ??اصله داره تا به قدرت و ن??وذ جی تی ای بین گیمرها برسه.خیلی ها میگ??تن واچ داگز برترین بازی تاریخ میشه و این به خاطر تبلیغات الکی یوبیسا??ت بود ولی حالا که با حقیقت روبرو شدن میبینن چیز دیگه ای هستش.حتی انویدیا و ای ام دی دارن واسه مشکلات این بازی یه درایور اختصاصی میدن بیرون.راک استار حر?? نمیزنه ولی یه د??عه یه غولی میده بیرون که دندونای همه میریزه.به نظر من گرا??یک جی تی ای 5 کنسولی از واچ داگز پی سی با این همه مشکلات ??نی تا الان که بهتر و صا?? و سالم تره.حالا مگه این که بعدا با اپدیتها و ... درستش کنن.ولی راک استار رو با هیچ شرکتی نمیشه مقایسه کرد غیر از ناتی داگ و valve و cd project red که البته سبک بازیسازی هیچ کدوم از اینها ربطی به هم نداره.

من نوکر و کوچیکیتم سعید جان.:wub::wub::wub: من خودم از شما منطقی تر سراغ ندارم داداش شما سروری.به خدا منم دوست داشتم WATCH DOGS بترکونه و عقیدم این بود که دیگه حداقل هم رده جی تی ای ب??روشه ولی خوب واقعا خیلی ??اصله داره با ROCK STAR.همیشه اگه دقت کنین بازیای مو??ق, نسخه اولشونه از اون سری . به ??رض هیتمن که اوجش BLOOD MONEY بود تو ABSOLOUTION واقعا تو زوقم خورد . چون انتظار یه بازیه شاخ حتی شاخ تر از سری قبلیش داشتم ولی اینطور نبو . تبلیغ الکیم همین بلارو سر بازی میاره و انتظارات بازیو بالا میاره و میخوره تو زوق بازی کن.همین cd project red هم اگه که گ??تی تاحالا یکی دوتا تریلر بیشتر نداده بیرون و کار درستو داره میکنه. همینم اگه کج بره ممکنه با شکست مواجه بشه.

لینک به ارسال

GTA IV اخه خیلی غول اومد بیرون دندون های همه هم ریخت از Save نشدن و اجرا نشدن بازی حتی با چنتا کرک بگیر تا ا??ت شدید ??ریم تازه دقیق یادم نیست چنتا هو اپدیت اومد واسش نهایتا هم یه پچ گرا??یکی داد بهش تا بشه بازی کرد اگه اشتباه نکنم واسه GTA IV هم یه درایور اومده بود.درسته؟

حالا صبر کنید GTA v pc هم بیاد ببینیم چجوریه الان که نمیشه گ??ت

لینک به ارسال
gta iv اخه خیلی غول اومد بیرون دندون های همه هم ریخت از save نشدن و اجرا نشدن بازی حتی با چنتا کرک بگیر تا ا??ت شدید ??ریم تازه دقیق یادم نیست چنتا هو اپدیت اومد واسش نهایتا هم یه پچ گرا??یکی داد بهش تا بشه بازی کرد اگه اشتباه نکنم واسه gta iv هم یه درایور اومده بود.درسته؟

حالا صبر کنید gta v pc هم بیاد ببینیم چجوریه الان که نمیشه گ??ت

جی تی ای vi مثله این که رو pc خراب کرده بود ولی رو ps3 عالی بود.من حتی اونو دو سه بار تا اخر ر??تم ولی v یه بار بیشتر تا اخرش نر??تم.گرا??یک اصولا چیز مهمیه ولی جذابیت خیلی خیلی مهمتره.من با روایت و داستان و روند iv خیلی بیشتر از v حال کردم در حالی که این گرا??یکش خیلی پیشر??ته تر شده.

لینک به ارسال
من نوکر و کوچیکیتم سعید جان.:wub::wub::wub: من خودم از شما منطقی تر سراغ ندارم داداش شما سروری.به خدا منم دوست داشتم WATCH DOGS بترکونه و عقیدم این بود که دیگه حداقل هم رده جی تی ای ب??روشه ولی خوب واقعا خیلی ??اصله داره با ROCK STAR.همیشه اگه دقت کنین بازیای مو??ق, نسخه اولشونه از اون سری . به ??رض هیتمن که اوجش BLOOD MONEY بود تو ABSOLOUTION واقعا تو زوقم خورد . چون انتظار یه بازیه شاخ حتی شاخ تر از سری قبلیش داشتم ولی اینطور نبو . تبلیغ الکیم همین بلارو سر بازی میاره و انتظارات بازیو بالا میاره و میخوره تو زوق بازی کن.همین cd project red هم اگه که گ??تی تاحالا یکی دوتا تریلر بیشتر نداده بیرون و کار درستو داره میکنه. همینم اگه کج بره ممکنه با شکست مواجه بشه.

قربونت محمدرضا جون.لط?? داری.خیلی خوبه ادم حر?? حق رو بزنه همیشه حتی اگه دهنش سرویس بشه.دقیقا همین طور که میگی هر شرکت خیلی بزرگی هم ممکنه با یه اشتباه شکست سنگینی متحمل بشه.همیشه وقتی از یه چیزی هی تعری?? کنی و تعری?? کنی انتظار اون ن??ر از اون چیز هی میره بالا و بالاتر و وقتی باهاش روبرو میشه هی اون چیز رو با صحبتایی که از تو شنیده تطبیق میده و کا??یه یه مورد نقض پیدا کنه تا حالش گر??ته شه و بهت بی اعتماد بشه.ولی برعکس اگه چیز زیادی نگی (نه این که مثلا تریلر خ??ن نشون ندی ها بلکه زیاد راجع به بازیت حر?? نزنی) اون شخص وقتی با اون چیز روبرو میشه اونو با ذهنیات خودش تطبیق میده و چون دروغی نشنیده ممکنه یه د??عه به یه بازی معمولی خیلی خیلی علاقه مند بشه.

لینک به ارسال

اصلا watch dogs قابل مقایسه با GTA V نیست :balloony:

از همه لحاظ GTA V خیلی سرتره

لینک به ارسال

سلام.من نمیگم یوبی سا??ت بده اصلا بهترین بازی که زده اساسینز کرید بوده که من به خاطر این کارش ازش راضی هستم ولی چی میشد گرا??یک واچ داگز مثل اساسینز میشد اونوقت دیگه کسی نمیگ??ت بازی مسخره ایه یا خیلی لگ داره:unsure:

لینک به ارسال

ddd اگه بازی رو از رو هارد خارجی اجرا کنی و این جور مشکلات مثل رنگ و .. ات??اق بی??ته مشکل از usb هارد است و باید یه بار بکشی و دوباره بزنیش

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...