رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

سونی یا مایکروسافت؟کدوم انحصاری؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان خوب پی سی دی.دوستان به نظرشما کدوم انحصاری قویتره و بهتره و میتونه نسل هشتم رو به ن??ع کنسول خودش پیش ببره؟

8627-last-us-ps4-jpg 8628-titanfall-xbox-one-jpg

ویرایش شده توسط bf4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش این که خیلی ساده اس.معلومه که the last of us.غیر منطقی و از روی طر??داری سونی نمیگم.دلیلشم اینه که هر کس که پلی استیشن داره و خیلی تو ک?? تایتان ??ال باشه میتونه روی pc که همه دارن تو خونه هاشون بازیش کنه ولی برای بازی کردن the last of us ??قط باید به کنسول سونی متوسل شد.پس تا اینجا یک ص??ر به ن??ع سونی.دومین نکته هم این که بازی مثل تایتان ??ال زیاد هست که تو بخش انلاین خیلی عالی باشه و سروراش شلوغ باشه(مثل بتل??یلد و.... البته خوب حالا تایتان ??ال چون جدیدتره مقداری بهتره) ولی بازی در حد واندازه ها و نزدیکی های the last of us هم (البته تو سبک خودش) وجود نداره.پس دو ص??ر به ن??ع سونی.بازی تموم شد مایکروسا??ت حذ?? شد مثل بارسلونا.:thumbup:

لینک به ارسال
داداش این که خیلی ساده اس.معلومه که the last of us.غیر منطقی و از روی طر??داری سونی نمیگم.دلیلشم اینه که هر کس که پلی استیشن داره و خیلی تو ک?? تایتان ??ال باشه میتونه روی pc که همه دارن تو خونه هاشون بازیش کنه ولی برای بازی کردن the last of us ??قط باید به کنسول سونی متوسل شد.پس تا اینجا یک ص??ر به ن??ع سونی.دومین نکته هم این که بازی مثل تایتان ??ال زیاد هست که تو بخش انلاین خیلی عالی باشه و سروراش شلوغ باشه(مثل بتل??یلد و.... البته خوب حالا تایتان ??ال چون جدیدتره مقداری بهتره) ولی بازی در حد واندازه ها و نزدیکی های the last of us هم (البته تو سبک خودش) وجود نداره.پس دو ص??ر به ن??ع سونی.بازی تموم شد مایکروسا??ت حذ?? شد مثل بارسلونا.:thumbup:

حذ?? بارسا رو که خوب اومدی اما درباره بازی منم با نظرت موا??قم ولی برای انجام تایتان ??ال رو PC باید حتما نسخه اصلی رو تهیه کنی و اکانت origin بسازی و... و خلاصه اینقدر دردسر داره که اکثر دنیا بخوان اون رو با کنسول انجام بدن.درکل من هم خودم با THE LAST OF US بیشتر حال کردم و شاهکار نسل ه??تم بوده و هست.ممنون بابت نظرت

لینک به ارسال
حذ?? بارسا رو که خوب اومدی اما درباره بازی منم با نظرت موا??قم ولی برای انجام تایتان ??ال رو PC باید حتما نسخه اصلی رو تهیه کنی و اکانت origin بسازی و... و خلاصه اینقدر دردسر داره که اکثر دنیا بخوان اون رو با کنسول انجام بدن.درکل من هم خودم با THE LAST OF US بیشتر حال کردم و شاهکار نسل ه??تم بوده و هست.ممنون بابت نظرت

قربونت داداش چاکرم.درسته که روی pc دردسر داره ولی خوب به هر حال دردسرش از خرید یه پلی استیشن واسه این که the last of us رو بازی کنی کمتره.با مقداری دردسر میشه تایتان ??ال رو روی pc بازی کرد ولی the last of us رو بدون پلی استیشن اصلا نمیشه بازی کرد.خداییش هم اگه حساب کنی هیچ بازی تو دنیا در حد شاهکار نابغه های ناتی داگ نیست.تایتان ??ال واقعا برای the last of us رقیب یزرگ و خیلی جدی محسوب نمیشه.مخصوصا تو کشور ما که بازی انلاین تقریبا تعطیله.به هر حال ممنون از نظر سنجی خوبت.:thumbup:

لینک به ارسال

The last of us داره میره که بشه شاهکار نسل هشتم .

لینک به ارسال

نظر همه واسه من قابل احترامه ولی من شخصا بازی های گروهی رو بیشتر دوست دارم پس انتخاب من titanfall البته یه چند وقتیه که ایطور شدم ولی این پینگ هم داره بد جور میره رو اعصاب:4:

لینک به ارسال
نظر همه واسه من قابل احترامه ولی من شخصا بازی های گروهی رو بیشتر دوست دارم پس انتخاب من titanfall البته یه چند وقتیه که ایطور شدم ولی این پینگ هم داره بد جور میره رو اعصاب:4:

من هم کلا عشق بازی های گروهی و آنلاین رو دارم . ولی باید بگم که titanfall در مقابل last of us محتمل شکست می خوره . البته باید در نظر بگیریم که معمولا بازی هایی که بازساری میشند کمتر از انتظارات ظاهر میشند

لینک به ارسال
قربونت داداش چاکرم.درسته که روی pc دردسر داره ولی خوب به هر حال دردسرش از خرید یه پلی استیشن واسه این که the last of us رو بازی کنی کمتره.با مقداری دردسر میشه تایتان ??ال رو روی pc بازی کرد ولی the last of us رو بدون پلی استیشن اصلا نمیشه بازی کرد.خداییش هم اگه حساب کنی هیچ بازی تو دنیا در حد شاهکار نابغه های ناتی داگ نیست.تایتان ??ال واقعا برای the last of us رقیب یزرگ و خیلی جدی محسوب نمیشه.مخصوصا تو کشور ما که بازی انلاین تقریبا تعطیله.به هر حال ممنون از نظر سنجی خوبت.:thumbup:

ممنون لط?? داری سعید جان شما بزرگی.کاملاً باهات موا??قم مخصوصاً درباره تعطیل بودن آنلاین درایران و البته مثل خودت یکی از علاقه مندان بزرگ THE LAST OF US ام و از زیبایی این بازی تابه حال 3بارتمومش کردم و واقعاً شاهکاره.:thumbup:

لینک به ارسال

واقعآ نیازی به پرسیدن داره؟

برنده چندین نسل کی بوده؟

اصلا مگه میکرو انحصاری هم میزنه؟

بازی که برای pc بیاد انحصاری نیست دیگه.

لینک به ارسال

انحصاری باید انحصاری باشد. انحصاری ای که انحصاری نباشد انحصاری نیست. همونطور که PS_LORD گ??ت انحصاری نیس که.:thumbup:

حالا بگیم باوشه ولی بازم اونطور که saeed kratos گ??ت وقتی میشه رو pc بازی کرد دیگه واس چی به خاطریه بازی بریم سمت xbox.

مگه xbox چند تا میتونه انحصاری درست حسابی بزنه که بریم سمتش. بر ??رض محال هم the last شکست بخوره تا همین الان که ??ک کنم 6،7 ماه گذشته و بازی هایی که اعلام کرده میاد تا اخر سال 10 تا انحصاری مث the order و infamous و بقیه هست که ps4 رو میکشه بالا. پس ps4 بهترینه.

:5yt82hl_th::love:sony:love::5yt82hl_th:

لینک به ارسال

سلام دوستان

ببخشید که این سوالو اینجا میپرسم

میدونم جش اینجا نیست. ولی هر جای دیگه هم بپرسم هیچکی جوابمو نمیده

میخواستم بپرسم ps4 کیبرد رو ساپورت میکنه یا نه؟

با تشکر

لینک به ارسال
سلام دوستان

ببخشید که این سوالو اینجا میپرسم

میدونم جش اینجا نیست. ولی هر جای دیگه هم بپرسم هیچکی جوابمو نمیده

میخواستم بپرسم ps4 کیبرد رو ساپورت میکنه یا نه؟

با تشکر

سلام دوست عزیز. دیروز پیگیر شدم ولی اسمتونو یادم ر??ته بود. بله ساپورت میکنه. مث اینکه ??قط میشه تایپ کرد.

لینک به ارسال
ps4 واسه بچه هاست . xbox واسه خانواده ها

منظورت رو خوب بیان نکردی ... ps4 یک کنسول بازی هست و xbox یک کنسول خانگی ( علاوه بر بازی پخش مولتی مدیا و قابلیت وبگردی و ... رو داراست ) ولی دلیل بر این نمیشه که ps مال بچه هاست . خیلی از بازی های ps برای رده بندی سنی +18 هست ؛ به نظرت اینها بچند ؟

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز. دیروز پیگیر شدم ولی اسمتونو یادم ر??ته بود. بله ساپورت میکنه. مث اینکه ??قط میشه تایپ کرد.

من زدم میشه منو هارو چرخاند و کارهای دیگه کرد، ولی بازی های پلی استیشن کیبورد رو ساپورت نمیکنن.

لینک به ارسال
ps4 واسه بچه هاست . xbox واسه خانواده ها

یعنی طرز ??کرت تو حلقم!

Ps4 واسه گیمر ها و کسانی که یه چیزی حالیشونه،

تخم مرغ شانسی واسه بچه ها و...

????????

لینک به ارسال

کاملاً باهات موا??قم PS4 واسه کساییه که گیم رو می??همن. :thumbup:

ویرایش شده توسط bf4

لینک به ارسال

کنسول ps برا نسل من ینی اوایل 70 اخرای 60 تیا پر خاطرس

من به جز دسته ps به هیچ کدوم دست نزدم ی جورای حدود 10 سال که با سونی کی?? کردم سخت بدون تعصب بخام نظر بدم

ولی همیشه سونی تو سگ جونی معرو?? من تا حالا ps4 یا وان رو ندیدم که بتونم نظر بدم

ولی اگه من بخام بخرم بازم میرم سراغ سونی ی جورایی نمک گیرشم:greenstars:

لینک به ارسال

اقا من اشتباهی زدم titanfall ولی منظورم همون the last of us remastered هستش.

لینک به ارسال

دوست عزیز قبول کن که مایکروسا??ت هیچی نیست .

بعد هم شاید این دو عنوان رو نمیشه با هم مقایسه کرد . ولی میشه تایتان رو با کیلزون مقایسه کرد که . اونجا هم همه میدونن که کیلزون تایتان ??ال رو میخوره از تمام نظر .

الان هم داره به زور خودش رو جمع میکنه تو نمایشگاه کامیک میخواد 21 طرح از ایکس وان بده تا مردم رو جذب کنه . ولی سونی بدون این کارها کاری کرد که مردمی که حتی ایکس360 داشتند ps3 یا ps4

بگیرند .بعد هم الان از نظر ??ریم ریت و رزلوشن هم که دستگاهتون کم اورده .. تا با حذ?? کینکت به زور شرکت های سازنده دارند بازی هارو برای این دستگاه تنظیم میکنند .

خودتون هم میدونید مقایسه مایکروسا??ت و سونی به هیج جا نمیرسه . چون معلومه اون شرکتی که ps1 و ps2 رو داد بیرون که بود؟؟ خب معلومه سونی . ولی اون موقع xbox کجا بود .

اگر خواستی نظرسنجی هم نگاه کن . ??قط سونی

لینک به ارسال

شاعر می ??رمایید : keep calm and play with ps4

لینک به ارسال

تا چند روز دیگه مدیر مایکروسا??ت رو تو برنامه ی ماه عسل میبینیم

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::;;D::;;D:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب مثل اینکه با چیزا نمیشه چیزی رو بهتون ??هموند

بنده منتقد و نویسنده صنعت بازی های رایانه در ایران هستم و در حال حاضر 6 سال سابقه کاری در برترین وبسایت های پارسی زبان گیم رو دارم و کاملا تحصیلات اینکارو دارم و مدتها دوره آموزشی زیر دست بهترین نویسندگان ایرانی و همچنین منتقدان که اگر تلویزیون رو نگاه کنید معمولا توی جشنواره ها و کن??رانس های صنعت it حضور دارند رو می بینید رو گذروندم و کاملا با مدرک صحبت می کنم

حالا میشه شما هم خودتون رو به من معر??ی کنید عزیزان؟

و اما مبحث بعدی

دوستانی که میگید جعبه ک??ش یا نمیدونم از این چیزا شرکت مایکروسا??ت(بخش گیم رو نمیگم) در حال حاضر سهامی چند برابر شرکت سونی داره(البته که سونی از بزرگترین و قابل احترام ترین شرکت های عرصه های مومبایل و لوازم منزل رو داره و درش شکی نیست) و همچنین دارای بخش هایی بسیار وسیع تر از سونی در زمینه نرم ا??زار داره

و اما سونی چون دارای سابقه بیشتری در عرصه گیم هست اکثریت بیشتر میشناسنش چون از مایکروسا??ت زودتر کنسول روانه بازار کرد ممکنه که شما هم ??ن سونی باشید اما این دلیل نمیشه که مایکروسا??ت هیچ چیزی در این صنعت بحساب نیاد با یه دو دوتا چهارتا این موضوع مشخص میشه و البته این دلیل نمیشه که بخواید به یه ا??رادی که ??ن اکس باکس هستند توهین کنید اون بنده خدا ها هم یه سلیقه دارند شما هم یه سلیقه دارید(من خودم عاشق هر دوتا هستم مخصوصا انحصاری ها)

دوست عزیزی که میگی موقع PS2 اکس باکس کجا بود؟

باید بهت بگم که در اون زمان Xbox Old موجود بود و تمامی بازی هایی که منتشر می شدند به غیر از انحصاری ها روی این دوتا منتشر می شدند و از لحاظ سخت ا??زار هم PS رو قورت می داد ولی ??روشش چند برابر اکس باکس بود ??کر نکنم کسی توی خونشون از این اکس باکس ها داشته باشه

دوستان اگر باعث ناراحتی کسی شدم من رو ببخشید و عذرم رو بپذیریرد چون هیچوقت همچین قصدی نداشتم به امید اینکه تمامی عزیزان یک روزی کنسول نسل هشتمی بخرن و لذت ببرن

مو??ق باشید.

ویرایش شده توسط ALAN-G

لینک به ارسال

دوست عزیز در مبحث توهین بهت بگم که شما خودت اول بد حر?? زدن رو شروع کردی.اگه در جواب حر??های خودت چیزی گ??تم که ناراحت شدی عذرخواهی میکنم.

در مورد بحث بازی هم بگم اگه شما منتقدی بنده هم 20 ساله یه گیمر حر??ه ای هستم که از 10 سالگی این مقوله رو به عنوان برترین ت??ریحم انتخاب کردم و کم کم تبدیل شد به تمام زندگیم.بنده کاملا در زمینه ی گیم مطالعه دارم و هر ماه 3 مجله ی منتشر شده در زمینه ی گیم و برترین وبسایت ها رو مطالعه میکنم و از اخرین اخبار اطلاع دارم.برای نقد کردن یه بازی هم به طور حر??ه ای هیچ مشکلی ندارم.شاید یه سری از مسائل دانشگاهی و کاملا ??نی رو ندونم ولی در سایر زمینه ها از شما نمیگم بیشتر ولی مطمئن باش کمتر نیستم.

در زمینه ی ps2 که یه چیزی گ??تی کامل به معر??ی که از خودت کردی شک کردم.برادر من لط??ا حر?? ایکس باکس old رو در برابر ps2 اصلا حتی مطرح هم نکن.ایکس باکس قدیمی کجا ps2 کجا.اون رقباش بیشتر باید game boy advance و ... بودن نه کنسول تاریخ ساز سونی با god of war و رزیدنت اویل و....

وقتی بحث ??ن بازی بشه ادم گاهی وقتا حر??های غیر منطقی هم میزنه ولی خب این موضوع قبول که مایکروسا??ت خیلی شرکت بزرگیه ولی در زمینه ی گیم اصلا و ابدا در حد سونی نیست ??قط نزدیکترین رقیبشه و بس.میشه شما که به قول خودت حر??ه ای هستی یه بازی از نظر ??نی قوی در حد the last of us روی ایکس باکس به من نشون بدی.میشه در حد انچارت نشون بدی.نه نمیتونی .اگر هم بگی همه می??همن که بازی ای که گ??تی در حد این دو تا نیست.پس در زمینه ی انحصاری اصلا حر?? مقایسه نزن.

در زمینه ی سایر بازی ها هم که ککاملا مشخصه ps4 کاملا برتر از xbox one هستش و ??روش و ... هم همینو نشون میده.وقتی یوبیسا??ت میاد میگه 60در صد از سود شرکتش بر پایه ی کنسولهای سونی هستش و بقیه واسه پی سی و ایکس باکس و wii و .... بیانگر خیلی چیزاست.در نس قبلی هم ایکس باکس 360 یک سال زودتر عرضه شد و بی رقیب بود(میدونی یکسال بی رقیب یعنی چی؟) ولی بعد از یکسال ps3 اومد و در اخر نه تنها ??روشش رو رسوند بهش بلکه گاهی جلو هم زد.میدونی با چی؟ با نرم ا??زارها (بازیهای) ی برترش.

لینک به ارسال
دوست عزیز در مبحث توهین بهت بگم که شما خودت اول بد حر?? زدن رو شروع کردی.اگه در جواب حر??های خودت چیزی گ??تم که ناراحت شدی عذرخواهی میکنم.

در مورد بحث بازی هم بگم اگه شما منتقدی بنده هم 20 ساله یه گیمر حر??ه ای هستم که از 10 سالگی این مقوله رو به عنوان برترین ت??ریحم انتخاب کردم و کم کم تبدیل شد به تمام زندگیم.بنده کاملا در زمینه ی گیم مطالعه دارم و هر ماه 3 مجله ی منتشر شده در زمینه ی گیم و برترین وبسایت ها رو مطالعه میکنم و از اخرین اخبار اطلاع دارم.برای نقد کردن یه بازی هم به طور حر??ه ای هیچ مشکلی ندارم.شاید یه سری از مسائل دانشگاهی و کاملا ??نی رو ندونم ولی در سایر زمینه ها از شما نمیگم بیشتر ولی مطمئن باش کمتر نیستم.

در زمینه ی ps2 که یه چیزی گ??تی کامل به معر??ی که از خودت کردی شک کردم.برادر من لط??ا حر?? ایکس باکس old رو در برابر ps2 اصلا حتی مطرح هم نکن.ایکس باکس قدیمی کجا ps2 کجا.اون رقباش بیشتر باید game boy advance و ... بودن نه کنسول تاریخ ساز سونی با god of war و رزیدنت اویل و....

وقتی بحث ??ن بازی بشه ادم گاهی وقتا حر??های غیر منطقی هم میزنه ولی خب این موضوع قبول که مایکروسا??ت خیلی شرکت بزرگیه ولی در زمینه ی گیم اصلا و ابدا در حد سونی نیست ??قط نزدیکترین رقیبشه و بس.میشه شما که به قول خودت حر??ه ای هستی یه بازی از نظر ??نی قوی در حد the last of us روی ایکس باکس به من نشون بدی.میشه در حد انچارت نشون بدی.نه نمیتونی .اگر هم بگی همه می??همن که بازی ای که گ??تی در حد این دو تا نیست.پس در زمینه ی انحصاری اصلا حر?? مقایسه نزن.

در زمینه ی سایر بازی ها هم که ککاملا مشخصه ps4 کاملا برتر از xbox one هستش و ??روش و ... هم همینو نشون میده.وقتی یوبیسا??ت میاد میگه 60در صد از سود شرکتش بر پایه ی کنسولهای سونی هستش و بقیه واسه پی سی و ایکس باکس و wii و .... بیانگر خیلی چیزاست.در نس قبلی هم ایکس باکس 360 یک سال زودتر عرضه شد و بی رقیب بود(میدونی یکسال بی رقیب یعنی چی؟) ولی بعد از یکسال ps3 اومد و در اخر نه تنها ??روشش رو رسوند بهش بلکه گاهی جلو هم زد.میدونی با چی؟ با نرم ا??زارها (بازیهای) ی برترش.

در مورد OLD که کاملا مطمئن هستم چند وقت پیش با یکی از مدیران بازی رایانه(مجله رو نمیگم وبسایت منظورم هست) یه تحقیق داشتیم کاملا هم از منابع معتبر مثل ویکی پدیا و سایت های خارجی بود اگر پیدا کردم حتما بران اون مقاله رو می ??رستم

Last Of Us یک چیز کاملا عجیب هست و مشخص هست که ??علا رقیب نداره و از نظر خودم هم بهترین بازی تاریخ ??علا اونه

اما مایکروسا??ت عناوینی مثل Quantum Break داره که کار استاد سم لیک سازنده مکس پین هست و شکی نیست که به طرز وحشتناکی بازی ??وق العاده ای هست

شاید بشه گ??ت نسل ه??تم رو مایکروسا??ت با عرضه شدن یکی دوتا از انحصاری های سونی حر??ی واسه زدن نداشت ولی این نسل هنوز مشخص نیست و تا به اینجا مایکروسا??ت نمایش های بهتری از بازی های انحصاریش داشته

به غیر از بازی های مستقل که خودشون رقم بالایی دارن اینا انحصاری هستن:

Fable Legends

Forza Horizon 2

Sunset Overdrive

The Master Chief Collection(خودش یه پا غوله)

Halo 5

CrackDown

Phuntom Dust

Killer Instinct

Platnum Games Scaleboard

اینا اونایی هستن که تاره هنوز منتشر نشدن

لینک به ارسال
در مورد OLD که کاملا مطمئن هستم چند وقت پیش با یکی از مدیران بازی رایانه(مجله رو نمیگم وبسایت منظورم هست) یه تحقیق داشتیم کاملا هم از منابع معتبر مثل ویکی پدیا و سایت های خارجی بود اگر پیدا کردم حتما بران اون مقاله رو می ??رستم

Last Of Us یک چیز کاملا عجیب هست و مشخص هست که ??علا رقیب نداره و از نظر خودم هم بهترین بازی تاریخ ??علا اونه

اما مایکروسا??ت عناوینی مثل Quantum Break داره که کار استاد سم لیک سازنده مکس پین هست و شکی نیست که به طرز وحشتناکی بازی ??وق العاده ای هست

شاید بشه گ??ت نسل ه??تم رو مایکروسا??ت با عرضه شدن یکی دوتا از انحصاری های سونی حر??ی واسه زدن نداشت ولی این نسل هنوز مشخص نیست و تا به اینجا مایکروسا??ت نمایش های بهتری از بازی های انحصاریش داشته

به غیر از بازی های مستقل که خودشون رقم بالایی دارن اینا انحصاری هستن:

Fable Legends

Forza Horizon 2

Sunset Overdrive

The Master Chief Collection(خودش یه پا غوله)

Halo 5

CrackDown

Phuntom Dust

Killer Instinct

Platnum Games Scaleboard

اینا اونایی هستن که تاره هنوز منتشر نشدن

نگا کن دوست عزیز شما با بی ادبی شروع کردی که باعث تحریک ما شد

در جواب بازی های انحصاریت بگم که در حال حاضر ( دقت کن در حال حاضر )انحصاری های مایکروسا??ت بیشتره ولی سونی هنوز حر??ی از اون بازی ها زنده ولی مطمینن ۹۰ درصد شون معر??ی میشن

Uncharted 4

God of war ( coming soon

Gran turismo

Rachet and clank

The last of us ۲ که حتما نسخه ی جدیدش معر??ی میشه

و خیلی ها که هنوز حضور ذهن ندارم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...