رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

حکم سنگين فيفا عليه بارسلونا

پست های پیشنهاد شده

اقایون احترام خودتون رو نگه دارید نذارید من دهنم باز شه

کسی بی احترامی نکرده عزیزم،

به این میگن سوزش!

باید بگی لط??اً من را نسوزانید!. B-)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بابا منم بارسایی ام ولی به پشت پرده کار ندارم. مهم بازیه زیباس. حالا اون پشت هر غلظی میخوان بکنن.:thumbup:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

عمراً اجرا نمیشه

لینک به ارسال
اقایون احترام خودتون رو نگه دارید نذارید من دهنم باز شه

پسرم اخه مگه تو هنوز اونقدر بزرگ شدی که بخوای دهنتو باز کنی.مگه کسی بی احترامی به تو کرده که میپری وسط؟

لینک به ارسال

جان من پای یووه بخت برگشته رو نکشیدp وسط

لینک به ارسال
جان من پای یووه بخت برگشته رو نکشیدp وسط

چشم داداش.به خاطر خودت.:thumbup:

لینک به ارسال
چشم داداش.به خاطر خودت.:thumbup:

دمت گرم داداش من یه زمانی عاش?? یوونتوس بودم بعد اون تایمی که ر??ت سری c کلا ا??ت کرد چه بازیکنایی جمع کرده بود

همه ر??تن خیلی هی?? شد

لینک به ارسال
دمت گرم داداش من یه زمانی عاش?? یوونتوس بودم بعد اون تایمی که ر??ت سری c کلا ا??ت کرد چه بازیکنایی جمع کرده بود

همه ر??تن خیلی هی?? شد

من همیشه یووه رو دوست داشتم و دارم ولی باید قبول کنیم که بد تبانی کرد البته تقاصش هم بد پس داد . قربون هرچی یووه هست ... هنوز هم من بازی های دلپیرو رو تو استرالیا دنبال می کنم

لینک به ارسال
پسرم اخه مگه تو هنوز اونقدر بزرگ شدی که بخوای دهنتو باز کنی.مگه کسی بی احترامی به تو کرده که میپری وسط؟

دقیقا !!!!!!!:thumbsup:

لینک به ارسال
من همیشه یووه رو دوست داشتم و دارم ولی باید قبول کنیم که بد تبانی کرد البته تقاصش هم بد پس داد . قربون هرچی یووه هست ... هنوز هم من بازی های دلپیرو رو تو استرالیا دنبال می کنم

دمت گرم داداش که بهم دلگرمی میدی.منم کاملا با نظرت موا??قم همه این داستانا به خاطر این مسوولای عوضیش بوده

واقعا بعد اون ات??اقات باشگاه از عرش به ??رش اومد ??کر نکنم دیگه بتوننه به اون دوران اوجش برگرده

لینک به ارسال
دمت گرم داداش که بهم دلگرمی میدی.منم کاملا با نظرت موا??قم همه این داستانا به خاطر این مسوولای عوضیش بوده

واقعا بعد اون ات??اقات باشگاه از عرش به ??رش اومد ??کر نکنم دیگه بتوننه به اون دوران اوجش برگرده

یوونتوس پر طر??دارترین تیم ایتالیاست.مطمئن باش بانوی پیر به روزهای اوجش برمیگرده و خوشحالت میکنه.:thumbup:

لینک به ارسال

انشالله خدا از دهنت بشنوه اقا سعید گل و با معر??ت:4:

لینک به ارسال
انشالله خدا از دهنت بشنوه اقا سعید گل و با معر??ت:4:

داداش هم گل خودتی هم با معر??ت و هم با ادب و اقا.:thumbup:

لینک به ارسال

اقا سعید شما اگه بی احترامی کرده بودید الان اینجا نبودی که

من حرمتتون رو نگه می دارم وگرنه هرکس این دروغا رو به هم با??ته بود زندش نمی ذاشتم

درضمن بزرگی به سن نیست به عقله که شما ماشالله ....................:lol::lol::lol::lol::gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile:رد کردین

لینک به ارسال

چی بگم والا.ادم یه سری بچه ها مثل edward و kazy و edzio و علی و مهدی و..... میبینه که با اینکه سنشون کم هم نیست ولی اینقدر مودبن که ادم لذت میبره باهاشون حر?? میزنه.یه بچه ی 12 ساله هم میبینی که به من که 17سال ازش بزرگترم میگه عقل نداری.بهتره چیزی نگم.باشه کوچولو تو درست میگی.چه دوره زمونه ی اشغالی شده واقعا.ما که بچه بودیم چجوری بودیم حالا هم.......

لینک به ارسال

شما لط?? داری سعید جان. :4:

خودتم ناراحت نکن بعضیا ??قط زبونشون میچرخه و چرتو پرت ول میدن. از بالا ازادن.

ای پسر بزار اونایی که زدی از بیمارستان بیان بعد مارو راهی کن. :stretcher:کمتر جک بگو.:thumbsup:

لینک به ارسال
چی بگم والا.ادم یه سری بچه ها مثل edward و kazy و edzio و علی و مهدی و..... میبینه که با اینکه سنشون کم هم نیست ولی اینقدر مودبن که ادم لذت میبره باهاشون حر?? میزنه.یه بچه ی 12 ساله هم میبینی که به من که 17سال ازش بزرگترم میگه عقل نداری.بهتره چیزی نگم.باشه کوچولو تو درست میگی.چه دوره زمونه ی اشغالی شده واقعا.ما که بچه بودیم چجوری بودیم حالا هم.......

چاکرتم داش سعید

واقعا برای این پسر متاس??م :electricf:

??ک میکنه داره با همکلاسیش صحبت میکنه :cursing:

لینک به ارسال

من هم قبلا به اقا سعید بی احترامی کرده بودم ولی بعد که ??کرکردم دیدم عجب غلطی کردم . امیدوارم منو ببخشه بابت کارم ..:4::biggrin2:

لینک به ارسال
من هم قبلا به اقا سعید بی احترامی کرده بودم ولی بعد که ??کرکردم دیدم عجب غلطی کردم . امیدوارم منو ببخشه بابت کارم ..:4::biggrin2:

اختیار داری علی جون.شما خیلی پسر خوب و با ادبی هستی.من کسی نیستم که بخوام شمارو ببخشم.من ??قط میگم شاید دوتا ادم نظراتشون با هم مخال?? باشه ولی دلیل نمیشه با هم دوست نباشن و به هم بی احترامی کنن.شما از دوستای خوب من و از بچه های گل این انجمن هستی علی جان.:thumbup:

لینک به ارسال

ممنون از حمایتت . سعید جون :4::2lkfck5:

لینک به ارسال
چاکرتم داش سعید

واقعا برای این پسر متاس??م :electricf:

??ک میکنه داره با همکلاسیش صحبت میکنه :cursing:

بیخیال داداش.من به عشق شما ر??یقای خوبم میام اینجا.بالاخره ادب ادما با هم ??رق میکنه.:thumbup:

لینک به ارسال
شما لط?? داری سعید جان. :4:

خودتم ناراحت نکن بعضیا ??قط زبونشون میچرخه و چرتو پرت ول میدن. از بالا ازادن.

ای پسر بزار اونایی که زدی از بیمارستان بیان بعد مارو راهی کن. :stretcher:کمتر جک بگو.:thumbsup:

چشم داداش.ممنون که همیشه به من لط?? دارین.:thumbup:

لینک به ارسال
ممنون از حمایتت . سعید جون :4::2lkfck5:

قربونت علی جون.:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

یعنی تا دو سال دیگه باید از کمبود مهاجم تو بازی FIFA و PES زجر بکشیم و به زور Tello رو بیاریم تو بازی :ohnoes:

لینک به ارسال

حکم سنگين ??ي??ا عليه بارسلونا

انتقاد تند بارسلونا از ??ي??ا...

hozef-530x330.jpg

رييس باشگاه بارسلونا به انتقاد از حکم ??ي??ا پرداخت و آن را ظلم آشکار دانست. او تاکيد کرد که لاماسيا به هيچ وجه دست از الگوي خود برنخواهد داشت.

چهارشنبه ه??ته گذشته ??دراسيون بين المللي ??وتبال (??ي??ا) باشگاه بارسلونا را به خاطر جذب بازيکنان کمتر از 18 سال 504 هزار و 700 دلار جريمه کرد، همچنين اين باشگاه اسپانيايي را از ??عاليت در بازار نقل و انتقالات براي چهارده ماه محروم کرد.

به نقل از ايسنا، باشگاه بارسلونا به شدت از اين حکم ??ي??ا خشمگين است و آن را ظلم آشکار دانست. ماريا پارتوميو، رييس باشگاه بارسلونا در واکنش به اين حکم ??ي??ا گ??ت: چنين محروميت و جريمه اي يک ظلم آشکار است. اصلا نمي‌توانيم چنين حکمي را بپذيريم. ??عاليت بارسلونا در جذب بازيکنان کاملا ش??ا?? و بدون هر گونه تخل??ي است. حکم ??ي??ا را اصلا قبول ندارم و درخواست استينا?? خواهيم کرد حتي اگر لازم باشد به دادگاه داوري ورزشي مراجعه خواهيم کرد.

او ا??زود: بارسلونا در ??صل جابجايي حداقل به يک دروازبان و يک مدا??ع جديد نياز دارد چطور مي توانيم دست رو دست بگذاريم و در حالي که تيم به بازيکنان جديدي نياز دارد هيچ ??عاليتي در ??صل جابجايي نداشته باشيم. از اين حکم ??ي??ا به شدت عصباني و خشمگين هستيم و اصلا نمي‌توانيم آن را قبول کنيم.

رييس باشگاه بارسلونا گ??ت: احساس مي‌کنيم که قرباني يک ظلم آشکار هستيم. ??ي??ا مي‌خواهد الگويي را که 35 سال است به خوبي ??عاليت مي کند نابود کند. لاماسيا يک نمونه است و بازيکنان بزرگي چون مسي، ژاوي، اينيستا، پدرو و بوسکتس را معر??ي کرده است. چطور ممکن است که اين الگو را نابود کرد. اين اصلا قابل قبول نيست.

پارتوميو ادامه داد: ??ي??ا به خوبي مي داند که ??عاليت باشگاه بارسلونا در جذب بازيکنان جوان کاملا قانوني و بدور از هرگونه مشکل است. ما بازيکنان جوان را جذب مي کنيم و در لاماسيا آن را آموزش مي دهيم، کجاي اين کار اشکال دارد؟ به هيچ وجه نمي خواهيم الگوي خود را تغيير دهيم و بدون شک به آن ادامه خواهيم داد. الگوي لاماسيا با وجود اين حکم ظالمانه ??ي??ا ادامه خواهد يا??ت.

ماريا پارتوميو که پس از تخل?? مالياتي راسل سکان رياست آبي-اناريها را برعهده گر??ت، در پايان سخنان خود گ??ت: دستانتان را از لاماسيا دور کنيد. اين پيامي است که مي خواهم آن را به همگان اعلام کنم. تا پايان از الگوي لاماسيا حمايت خواهيم کرد چرا که اين الگو تيمي را ساخته است که به بهترين تيم تاريخ ??وتبال تبديل شد.

....

Varzesh3

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...