رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Deviance

FIFA Vs PES + (نظرسنجی)

پست های پیشنهاد شده

تو و علی داداشای من هستین.مرسی که همیشه از من طر??داری میکنید.:thumbup::thumbup:

مگه میشه از داداش بزرگمون سعید طر??داری نکنیم ما به عشق شما اینجاییم:88::wub::51::wi.nk::balloons:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مگه میشه از داداش بزرگمون سعید طر??داری نکنیم ما به عشق شما اینجاییم:88::wub::51::wi.nk::balloons:

لط?? داری مهدی جون.یه دونه ای.

لینک به ارسال
لط?? داری مهدی جون.یه دونه ای.

شما هم همین طور سعید جون عشقمی:wub:

لینک به ارسال

به خدا مهدی وسعید جان من به عشق شما میام انجمن اگه برید منم دیگه نمیام این جا:crying:

لینک به ارسال
به خدا مهدی وسعید جان من به عشق شما میام انجمن اگه برید منم دیگه نمیام این جا:crying:

ما هم همین طور علی جون با نمک انجمن تویی تو نباشی انجمن دیگه نمک نداره که داداش هیچ وقت مارو ترک نکن داداش علی:88::wub::51:

لینک به ارسال
ما هم همین طور علی جون با نمک انجمن تویی تو نباشی انجمن دیگه نمک نداره که داداش هیچ وقت مارو ترک نکن داداش علی:88::wub::51:

واقعا این حر?? بود تو زدی ؟ شما رو ول کن برم پیش کی ؟:crying:

هیچوقت ترکتون نمیکنم :grouphugg::wub::88:

لینک به ارسال
واقعا این حر?? بود تو زدی ؟ شما رو ول کن برم پیش کی ؟:crying:

هیچوقت ترکتون نمیکنم :grouphugg::wub::88:

منم همیشه پیشتون میمونم وخواهم موند بچه ها خیلی دوستتوندارم:88::wub::51::grouphugg::balloons:

لینک به ارسال
منم همیشه پیشتون میمونم وخواهم موند بچه ها خیلی دوستتوندارم:88::wub::51::grouphugg::balloons:

ما هم همین طور :wub:

لینک به ارسال

دوستان تابیک رو کردین جای تشکر و ازهم تعری?? کردن . بابا بسه دیگه ??همیدیم شما هم دیگه رو دوست دارید . لط??ا ??قط در مورد تابیک صحبت کنید. با تشکر منظورم از این حر?? ها با شما saeed kratos و ghost mahdi و ali2013 بود مو??ق باشید :inlove2:

لینک به ارسال
دوستان تابیک رو کردین جای تشکر و ازهم تعری?? کردن . بابا بسه دیگه ??همیدیم شما هم دیگه رو دوست دارید . لط??ا ??قط در مورد تابیک صحبت کنید. با تشکر منظورم از این حر?? ها با شما saeed kratos و ghost mahdi و ali2013 بود مو??ق باشید :inlove2:

راست میگی داداش علی ولی از این بهتر که باهم دعوا کنیم:;;d:

لینک به ارسال

من خودم ??ی??ا رو ترجیح میدم هم از نظرحر??ه ای بودن و گرا??یک عالیش دیشب با عموم ر??تیم fifa14 رو برای ps4 خریدیم . عموم چون ps4 داره

من بیشتر شب ها میرم باهاش بازی میکنم عالی بازیش ??قط fifa :wi.nk::razz:

لینک به ارسال

ghost mahdi داداش من که نگ??تم دعوا کنید گ??تم میتونید ابراز محبت خود را در بیغام ها به بهم دیگه کنید منظورم خصوصی نه این که بیاین اول

و شروع تابیک از همدیگه تشکر کنید

لینک به ارسال

گل پسر اینجا جای صحبت کردنه.همیشه هم حر??ها طوری پیش نمیره که ??قط در مورد تاپیک باشه.گاهی حر??هایی زده میشه که ممکنه بحث به سمت دیگه ای بره و هیچ ایرادی هم نداره.محض اطلاعت گ??تم عزیزم.مو??ق باشی.

لینک به ارسال
ghost mahdi داداش من که نگ??تم دعوا کنید گ??تم میتونید ابراز محبت خود را در بیغام ها به بهم دیگه کنید منظورم خصوصی نه این که بیاین اول

و شروع تابیک از همدیگه تشکر کنید

نه داداش منظورمو بد نگیر مثلا جدیدا توی تاپیک های دیگه یه ادم های پیدا میشه ویه چیزایی میگن که از دهنشون بزرگتره ??قط همین

باشه داداش به خاطر شما در پ.خ هامون به هم محبت میکنم:88::wub:

لینک به ارسال

ممنون از توجه شما داداش عزیزم و??ق باشی .:wi.nk: حالا نظرت رو درباره تابیک بگو دیگه !! :;;D:

لینک به ارسال

منم هنوز pes 2013 بازی میکنم چون 14 خوب نبود پاکش کردم :balloony:

لینک به ارسال

اخه کجا

pes 2013 خوب بود .. ??ی??ا هیچ مشکلی نداشت

:88: عالی بود :razz:

لینک به ارسال

متاس??انه دوستان همکاری و همراهی نمیکنن و یه بحث درست و حسابی هیچ وقت راه نمی??ته. هر کی می خواد حر?? خودشو بزنه. متاس??انه کار به توهین هم کشیده شد. موقعی که من رای به pes دادم آمار 11 به 11 مساوی شد. این نشون میده که تو سایت دو تا بازی طر??دار داره.

به نظرم بهتره بیایم در مورد نقاط ضع?? و قوت بازی ها بحث کنیم. هر کدوم از این دو تا بازی یه سری نقاط قوت و ضع?? دارن و هر کدوم از این ها باعث جذب گیمر می شه.

از اونجا که زحمت بازی در ایران دانلود و نصبه من هر سال هر دو نسخه ??ی??ا و pes رو تست می کنم و همیشه سعی می کنم رو هیچ کدوم تعصب نداشته باشم.

همیشه در جذابیت بازی pes حر?? اول رو میزنه اما خب ??ی??ا هم ??اکتور هایی مثل واقعی بودن تیم ها، گزارشگر خوب و ... داره.

من ??کر می کنم بهتره در این مورد ها بحث کنیم. البته اگه دوستان موا??ق باشن.

از ناظم سایت هم می خوام در صورت امکان پست های نامربوط رو حذ?? کنه تا بحث بهتر پیش بره.

:4:

لینک به ارسال

??ی??ا 14 به نظرم بهترین بازی ??وتبال تاریخه از هر لحاظ کامله pes ??قط به لاینسس هایی که داره می نازه ولی امسال ??ی??ا اون لاینسس ها رو ازpes گر??ته پس دیگه به غیر از ناگیمر های ایرانی کاربرای دیگه ای رو نخواهد داشت:369215r4400g440y:

لینک به ارسال

بابا بحث صد سال پیشو چرا اپدیت میکنی ؟؟؟

بشین تو بحث های جدید نظر بده

لینک به ارسال
بابا بحث صد سال پیشو چرا اپدیت میکنی ؟؟؟

بشین تو بحث های جدید نظر بده

چکار داری داداش ما ؟

بذار نظرشو بده

نظرش محترمه

لینک به ارسال

با وجود اینکه من خودم pess بازی میکنم و تاحالا ??ی??ا بازی نکردم ولی ??ی??ا خیلی حر??ه ای تر از pess هست داخل آسیا بیشتر pess بازی میکنن و داخل اروپا و امریکا ??ی??ا.

لینک به ارسال

دوستان راست میگن! باید نقاط قوت و ضع?? هر بازی رو در نظر بگیرید.

1. شرح من از بازی Pro Evolution Soccer

با جسارت میتونم بگم از طر??دار های پر و پا قرص این بازی از سال 2008 بر روی کنسول PS2 بودم. تا سال 2014 هیچ مشکل جدی ای در این بازی مشاهده نکردم و از نظر من نقطه ی اوج این بازی در سال های 2012 و 2013 بود. اما در سال 2014 با انتشار PES 2014 تمام طر??دار های این بازی شکه شدند! واقعا نسخه ی ضعی??ی بود. از نظر من نباید موتور گرا??یکی بازی رو عوض میکردن چون موتور گرا??یکی Fox Engine اصلا برای این بازی مناسب نیست! طبق تصاویری که از PES 2015 مشاهده شده، با نسخه ی 2014 چندان ??رقی نداره پس امید به بهبودی این بازی بی ??ایده است.

2. شرح من از بازی FIFA Soccer

از سال 2008 که PES بازی میکرم، مثلا بعد از هر 5 دست بازی کردن، یک دست هم ??ی??ا بازی میکردم. تو اون زمان تمامی کتونی های بازیکنا تو PES مشکی بود اما تو ??ی??ا مارک داشت و همین نکته من رو به طر?? این بازی کشوند! خلاصه همین که PS3 خریدم ??ی??ا رو گذاشته بودم کنار چون خانواده و ??امیل باهاش حال نمیکردن. تو سال 2013 گ??تم بذار PES 2013 رو ??قط یک ه??ته با FIFA 13 عوض کنم ببینم چجوریه. خلاصه وقتی که اجراش کردم دیدم واقعا رها کردنی نیست!!! تمامی محیط های این بازی (مخصوصا حالت Career Manager و Be a Pro) بی نظیر بودند. همون موقع ها بود که دستگاه رو دانگرید و کپی خور کردیم که درجا PES 2014 و FIFA 14 رو گر??تیم. ??ی??ا رو تا همین الان هم هر روز دارم بازی میکنم اما PES 2014 رو در کل شاید 10 دست بازی کرده باشم.

لینک به ارسال

??ی??ا 15 هم ??کر کنم 15 سپتامبر منتشر بشه

تو اولین تریلری که دیدم رو ویژگی و هوش مصنوعی دروازه بان خیلی مانور داده بود

با اینکه من از قدیم pes باز بودم (2004) اما با بازی کردی ??ی??2014 منتظرم ??ی??ا 2015 سریعتر روانه بازار بشه چون واقعا بازی کاملی هست

لینک به ارسال

من نسخه 2006 پس رو با هیچ چیز عوض نمی کنم چون تا اون موقع هیچ بازی این قدر واقعی نبود نسخه های 2007 و 2008 و2009و2010 ت??اوت چندانی با هم نداشتن از 2011 به بعد دیگه ??ی??ا خیلی بهتر از pes بود pes بعد از سال 2011 دیگه career modeهاش حال نمی داد منم اومدم سمت ??ی??ا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...