رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

بررسی و مشکلات بازی Need for Speed: The Run. Limited Edition 2011

پست های پیشنهاد شده

Data\Win32\_c4\Levels\Level_0300_YosemiteSout\LEVEL_0300_Yosemitesouth.sb با حجم تقریبا 316MB

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش نگاه كردم كل اون پوشه حجمش حدود و400mbاون ??ايل حدود360mbمن نمي تونم اونقدر آپلود كنم ولي يه پيشنهادي بهت ميكنم بازي رو رو كامپيوتر يكي از دوستات نصب كن و بعداون ??ايل رو كپي كن و بريز تو وشهي بازي خودت.آدرسش هم اين طوريه

توي پوشه ي بازي ميري تو پوشه ي dataبعد پوشهيwin32بعد 4c_ بعد Levels بعدLevel_0300_YosemiteSouth??ايل مورد نظر تو اونجاست. ولي يه راه ميانبر هم داري اون هم اينكه ??ايل سيو يه كس ديگه رو بريزي به جاي ??ايل سيو خودت درست اون مرحله باز نميشه ولي مشكلت حل ميشه وميتوني بقيهي مراحل رو بازي كني اگه خواستي من مال خودم رو بزارم

لینک به ارسال

داداش اون نسخه ای که برای ??روشه نسخهی reloadedهست؟ کامله؟ مشکلی نداره؟:cool:خوب جا داراه ازتون تشکر کنم

لینک به ارسال

آره نسخه يreloadedهمون نسخه ي Limited Editionهست كه ماشين هاي اضا??ه داره

لینک به ارسال
داداش نگاه كردم كل اون پوشه حجمش حدود و400mbاون ??ايل حدود360mbمن نمي تونم اونقدر آپلود كنم ولي يه پيشنهادي بهت ميكنم بازي رو رو كامپيوتر يكي از دوستات نصب كن و بعداون ??ايل رو كپي كن و بريز تو وشهي بازي خودت.آدرسش هم اين طوريه

توي پوشه ي بازي ميري تو پوشه ي dataبعد پوشهيwin32بعد 4c_ بعد Levels بعدLevel_0300_YosemiteSouth??ايل مورد نظر تو اونجاست. ولي يه راه ميانبر هم داري اون هم اينكه ??ايل سيو يه كس ديگه رو بريزي به جاي ??ايل سيو خودت درست اون مرحله باز نميشه ولي مشكلت حل ميشه وميتوني بقيهي مراحل رو بازي كني اگه خواستي من مال خودم رو بزارم

من همون اول گ??تم که این ??ایل رو میخوام! به هر حال ممنون از راهنماییتون!!!

لینک به ارسال

به هرحال متاس??م كه نمي تونم كمكتون كنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
نه داداش سالم من دانلود كردم مشكل ايشون از دانلود ناقص هست . و يه مشكل ديگه هم كه وجود داره براي ورژنkaosهست كه 100درصد رو ويندوز 7 كار ميكنه ولي رو ويندوز هاي ديگه خدا ميدونه منده به شانست. ولي پيشهاد من اينه كه ورژنReloadedرو دانلود كنيد .درست حجمش زياد ولي ارزش داره.به حرحال هر چي باشه هر نسخه باشه من دوستش دارم.

داداش خب چه قرقی میکنه Reloaded با kaos ؟؟؟:bored:

اصلا نسخه ی ??شرده شده Multi12 ??رقی با Reloaded داره؟؟:crying:

یا نسخه ی ??شرده شده تک زبانه ENG چه ??رقی میکنه این که ??قط زبانش یکی هست و ??شرده شده:stretcher:

ویرایش شده توسط viper8

لینک به ارسال

آره ??رق داره.ولي من نمي تونم ??رق هاش رو بگم يه كم اطلاع دارم ولي كامل نيست .مي ترسم بگم اشتباه بشه ولي در كل اونقدر نيست كه تو بازي ??رق ايجاد كنه هر چي كه باشه هر نسخه ي كه باشه باز هم عاليه

لینک به ارسال

دوست عزیز من دازم از یه سایت دیگه دانلود میکنم اگه بازی دزست باشه میتونم از کرکreloaded است??اده کنم .چون لینک کرکش خرابه

لینک به ارسال

آره .100%ميتوني اين كارو بكني اگه نسخه ي بلك باكس يا KaOs باشه كه اصلا كرك نمي خواد خودش كرك ميكنه.

لینک به ارسال

کمک !!! کمک!!!

سلام به همگی!!

من نسخه زبان چینی بازی رو دارم!! نمیشه زبانش رو عوض کرد؟ من واقعن به مشکل خوردم با این زبان!!!

و نمی دونم چطور میشه ماشین رو عوض کرد یا بیرون اومد از ماشین.یا هر چیز دیگه!!! خواهش میکنم یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم!!!!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزيز مي توني براي حل مشكل زبان اين كار رو بكني:

Start -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed The Run

Locale change to en_US

قبلا این رو نوشته بودن ولی در بعضی موارد باید این جوری برین

Start -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ea game\Need for Speed The Run

Locale change to en_US

اول رو startکلیک کن بعدregeditرو در قسمت سرچ وارد کن و اون رو باز کن بعد به قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE برو و بعد به softwareبعد ea game بعد need for speedthe run برو اون جا تعدادی ??ایل هست که locale رو رو باز کن و در کادر en_US رو وارد کن و ok رو بزن و تمام .

وبراي عوض كردن ماشين ??قط يه راه داري اگه توجه كرده باشي بغل جاده يه سري پمپ بنزين هست اگه وسط بازي به اون جا بري ميتوني ماشينت رو عوض كني .بعضي جا ها تو بازي هم كه ماشينت از بين ميره خودش ميره يه جايي و تو بايد يه ماشين انتخاب كني. اگه هرمشكلي داشتي بگو اگه از دستم كاري بر بياد كمكت كنم.

ویرایش شده توسط alibarghdar

لینک به ارسال

یکی به من کمک کنه دیگه عصابم بد جوری ریخته به هم همه کاری کردم اما وقتی رو بازی کلیک میکنم این ارور را میده

windows cannot access the specified device ,path,or file. you may not have the aprropriate permissions to access the item

کمکم کنید خواهشا:sad:

لینک به ارسال

بازی را با Run As Administrator اجرا کنید که برای این منظور بر روی ??ایل اجرایی (دسکتاپ یا محل نصب) راست کلیک کرده , سپس به Properties و از آنجا به Compatibility ر??ته و تیک Run As Administrator را ??عال کنید .

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز مال من نصب شده ولی موقع اجرا بالا میاد ولی ص??حه سیاه میمونه به نظر شما باید چیکار کنم

لینک به ارسال

دوست عزيز ??كر كنم مشكلت با اين ??ايل حل بشه .اين ??ايل رو از اينجا دانلود كن NFS The Run-FIX در پوشه ي بازي به اين آدرس Data\Win32\Locكپي كن. بعد بازي رو Run As Administratorكن ??كر كنم باز بشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان میشه بگید برای تغییر زبان چیکار کنم آخه زبانش چینی شده هرچی هم دنبال تاپیک 28 گشتم چیزی توش نبود

لط??ا کمک کنید که انگلیسیش کنم

لینک به ارسال

Start -> Regedit

Locale change to en_US

Start -> Regedit

Locale change to en_US

اول رو startکلیک کن بعدregeditرو در قسمت سرچ وارد کن و اون رو باز کن بعد به قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE برو و بعد به softwareبعد ea game بعد need for speedthe run برو اون جا تعدادی ??ایل هست که locale رو رو باز کن و در کادر en_US رو وارد کن و ok رو بزن و تمام .

وبراي عوض كردن ماشين ??قط يه راه داري اگه توجه كرده باشي بغل جاده يه سري پمپ بنزين هست اگه وسط بازي به اون جا بري ميتوني ماشينت رو عوض كني .بعضي جا ها تو بازي هم كه ماشينت از بين ميره خودش ميره يه جايي و تو بايد يه ماشين انتخاب كني. اگه هرمشكلي داشتي بگو اگه از دستم كاري بر بياد كمكت كنم.

لینک به ارسال

سلام

من میخوام بازی رو رو لپ تاپ acer با گرا??یک

Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family

اجرا کنم ولی نمیشه و این خطا رو میده

[ATTACH=CONFIG]2396[/ATTACH]

ممنونم میشم کمکم کنید ??قط اگه اپدیت یا ... میخواد لینکش رو هم بزارید ممنون تر میشم :)

ممنونم

لینک به ارسال

Start -> Regedit

Locale change to en_US

Start -> Regedit

Locale change to en_US

داداش توی منوی استارت گزینه ای به نام regedit رو وقتی سرچ میکنم نیست یعنی وجود نداره دیگه نمیدونم از کجا زبانشو عوض کنم شما راه حل بهتری نداری ؟

لینک به ارسال

داداش نمي تونم با اطمينان بگم ولي ??كر كنم لپ تابت directx 11رو ساپورت نمي كنه البته احتمالا شما directx رو نصب كن ببين شايد باز بكنه

لینک به ارسال

دوست عزيز شما هم در قسمت سرچ runرو بنويس برت چند نا گزينه مي ياره كه بالا نوشته need for speed the run ويعد يه برنامه هست كه ??قط نوشته runو رنگ آبي داره اون رو باز كن و در اونجا بنويس regedit و ok رو بزن تا regedit باز بشه بقيش رو هم بالا تو ضيح دادام

لینک به ارسال

دوست عزيز ويندوزت چيه رو ويندوز xp باز نمي شه

لینک به ارسال

بازی run رو با دسته هم می شه بازی کرد ؟؟

لینک به ارسال

آره مي شه ولي اصلا جالب نيست .من خودم خيلي مشكل داشتم مثلا وسط يازي كه با دسته بازي مي كردم يهو بازي رست مي شد و از اول مي يومد وبراي تنضيم دسته هم كه يه ه??ته الا?? بودم. كلا با دستهي كامپيوتر ساز كار نيست .بهترين سازگاري دسته رو با x.boxداره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...