رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

پس دوست من اگر هم با دو نسخه خوب کار می کنه ، دلیل اینکه بعضی از بازی ها مثل همین pes2012 وقتی رو نسخه 64 بیتب اجرا میشه بازی تو یه پنجره نیمه ??ول انجام میشه (با حاشیه مشکی )

منظورم اینه که کلا برای انجام بازی ها به صورت ??ول اسکرین کدوم نسخه بهتره ؟! بازم ممنونم

روی سون 32 بیت بهتر اجرا میشه :93:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آیا می شه این بازی و کلا بازیای اول شخصو با جویستیک بازی کرد؟ من کلا با سوم شخص حال می کنم مثل اویل 4 یا 5 چون کنترل بیشتری آدم داره

لینک به ارسال

سلام

من بازی رو توی ویندوز سون نصبش کردم و آپدیت 285 NVIDIA رو هم از همین سایت دانلود کردم و نصبش کردم.

قبلا اصلا کلا پیام خطا میداد و اصلا وارد بازی نمی شد ولی بعد از نصب آپدیت گرا??یک بازی اجرا میشه ولی توی این ص??حه گیر می کنه :

http://up5.iranblog.com/images/okc8c2itup7drnkub33b.jpg

لط??ا راهنمایی کنید که چیکار کنم. ؟

لینک به ارسال
سلام

من بازی رو توی ویندوز سون نصبش کردم و آپدیت 285 NVIDIA رو هم از همین سایت دانلود کردم و نصبش کردم.

قبلا اصلا کلا پیام خطا میداد و اصلا وارد بازی نمی شد ولی بعد از نصب آپدیت گرا??یک بازی اجرا میشه ولی توی این ص??حه گیر می کنه :

http://up5.iranblog.com/images/okc8c2itup7drnkub33b.jpg

لط??ا راهنمایی کنید که چیکار کنم. ؟

چند بار دیگه امتحان کن خودش درست میشه

لینک به ارسال
سلام چی شد یه مشکل داشتم جواب دادید ندادید اگه میشه زود جواب بدید

مشکلت دوباره بگو

لینک به ارسال
آیا می شه این بازی و کلا بازیای اول شخصو با جویستیک بازی کرد؟ من کلا با سوم شخص حال می کنم مثل اویل 4 یا 5 چون کنترل بیشتری آدم داره

اره میشه. برو اینجا

انجام تمام بازیها به وسیله Joystick (دسته بازی)

لینک به ارسال
که وارد به ای

لط??ا کسی که وارده به این سوال من جواب بده

ممنون

لینک به ارسال
ممنون این روش خوب کار می کنه؟

اره. اموزشش توش هست بخون

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید میخواستم بدمنم بهترین نسخه کدومه آخه میخوام آنلاین بازی کونم cd key هم دارم .

متشکر میشم اگه جوابمو بدین؟:;-):

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید میخواستم بدمنم بهترین نسخه کدومه آخه میخوام آنلاین بازی کونم cd key هم دارم .

متشکر میشم اگه جوابمو بدین؟:;-):

??علا که هیچ کدوم از نسخه ها مولتی نداره. :93:

لینک به ارسال

درایور مخصوص amd برای این بازی منتشر نشده هنوز ؟ کارت گرا??یک من hd 6850

لینک به ارسال
درایور مخصوص amd برای این بازی منتشر نشده هنوز ؟ کارت گرا??یک من hd 6850

اومده ولی لینکش مشکل داره. اگه درست شد همینجا میزارم :93:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان،

من نسخه Limited Edition Multi11 - Proper رو دانلود کردم،توی سایت نوشته بود که این نسخه ۱۱ تا زبان داره و من برای همین دانلودش کردم ولی الان نمیتونم زبانش رو از انگلیسی تغییر بدم،ممکنه راهنمایی کنید؟

با تشکر

ویرایش شده توسط hyusefi

لینک به ارسال

سلام.وقتی بازی را اجرا می کنم مینویسه:AWC.dll origin is not installed البته در نسخه Reloaded

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
سلام دوستان،من نسخه Limited Edition Multi11 - Proper رو دانلود کردم،توی سایت نوشته بود که این نسخه ۱۱ تا زبان داره و من برای همین دانلودش کردم ولی الان نمیتونم زبانش رو از انگلیسی تغییر بدم،ممکنه راهنمایی کنید؟با تشکر
برو تو پوشه محل نصب بازی و OriginInstaller.exe رو اجرا کن سپس انگلیسی رو انتخاب کن و نصب کن.
سلام من کارت گرا??یک geforce 9500 دارم و رم 6 هست ولی موقع بازی کردن انگار که گرا??یکم کم میاره میشه کمکم کنید
هیچ کاری نمیشه کرد ??قط گرا??یک بازی رو بزار روی low و رو رزولوشون مانیتورتو ببر تا اخر پایین تا یکم مشکلت حل بشه.

لینک به ارسال

[

سلام.وقتی بازی را اجرا می کنم مینویسه:AWC.dll origin is not installed البته در نسخه Reloaded ممنون میشم راهنمایی کنید.
ویندوزت چیه؟ کرک ریختید؟. شما از اینجا دانلود کنید . دانلود نسخه نهایی بازی Battlefield 3 2011 با لینک مستقیم + کرک تو محل نصب بازی کپی کن . بازی رو اجرا کن

لینک به ارسال

آقا این چرا همه چیش اسلوموشنه .. چه وضعیه این ؟؟! من رزولوشن رو روی 1024*768 هم گذاشتم همه ی تنظیمات گرا??یکیش رو هم low کردم اما بازم جواب نداد ...

گرا??یکم gforce GT540M 2GB رم هم 8GB DDR3 و cpu هم core i7 !! اصلا نمیتونم قبول کنم که با این کان??یگ و در حالی که حتی تمام تنظیمات در پایین ترین حالت هست بازم در تمام قسمتهای بازی بصورت اسلوموشن باشه..راستی ویندوز هم 7 64bit

دوستان یه راهکار ارائه بدین لط??ا .. امکان داره پچی بدن بیرون که این مشکل رو حل کنه ؟؟ اگه درایور گرا??یکم رو آپدیت کنم ممکنه تاثیر گذار باشه ؟؟

لینک به ارسال

حداقل قطعات و سیستم پیشنهادی شرکت برای بازی اینا هستن

Minimum requirements for Battlefield 3

* Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz

* RAM: 2GB

* Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher.

* Graphics card memory: 512 MB

* Sound card: DirectX compatibl sound card

* Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Recommended system requirements for Battlefield 3

* Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

* RAM: 4GB

* Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950.

* Graphics card memory: 1 GB

* Sound card: DirectX compatibl sound card

* Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

یکی از مدیرا لط?? کنه بذاره پست اول تا بچه سوال نپرسن

لینک به ارسال
آقا این چرا همه چیش اسلوموشنه .. چه وضعیه این ؟؟! من رزولوشن رو روی 1024*768 هم گذاشتم همه ی تنظیمات گرا??یکیش رو هم low کردم اما بازم جواب نداد ...

گرا??یکم gforce GT540M 2GB رم هم 8GB DDR3 و cpu هم core i7 !! اصلا نمیتونم قبول کنم که با این کان??یگ و در حالی که حتی تمام تنظیمات در پایین ترین حالت هست بازم در تمام قسمتهای بازی بصورت اسلوموشن باشه..راستی ویندوز هم 7 64bit

دوستان یه راهکار ارائه بدین لط??ا .. امکان داره پچی بدن بیرون که این مشکل رو حل کنه ؟؟ اگه درایور گرا??یکم رو آپدیت کنم ممکنه تاثیر گذار باشه ؟؟

هیچ راهکاری وجود نداره .منم با همین تنظیمات low مجبور شدم بازی رو تموم کتم. اپدیت کنی تاثیری نداره. شاید شاید براش پچ بیاد. :93:

لینک به ارسال

سلام بر همگی .. دمتون گرم به خدا .. پسر عجب بازی شده .. انصا??ا حال کردم در ضمن کجا میگید بازی اسلو موشنه تو سیستم منکه روونه روونه رزولوشنشم گذاشتم اخر .. .. ولی این مرحله جنگنده ها خیلی حال داد . ..

لینک به ارسال

Slm.KhasTe NaBashi.AGha Man Noskheye Reloaded ro az haminja dl kardam o baed az in az extract biron omad o hameye karash tamom shod vaghti mizanam ro file bf3 baraye setup 1barname miare bala mige origin is not installer your system o az in harfa.baedesham k raftam barname origin ro dl kardam o nasbam kardam o azam user khast o az hamonja accountam sakhtam o varedam shod.vali bazam k dobare ro ghesmate setup bazi mizadam faghat hamin barnameharo miare bala...?!bayad chikar konam?!age mishe lotfan 1 komak o rahnameii bokonin.pls.mamnon misham

inam linke axe hamon errori k mide: http://www.pic.iran-forum.ir/images/n7cc3vgm0nc6c7aeh6h2.png

vali vaghti barnameharo nasb mikoni dg error nemide faghat vaghti mizani roye setup mire toye barnameh.vaghti deletesh mikoni in error o mide:(!khahesham komak konin...:(merc

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
Slm.KhasTe NaBashi.AGha Man Noskheye Reloaded ro az haminja dl kardam o baed az in az extract biron omad o hameye karash tamom shod vaghti mizanam ro file bf3 baraye setup 1barname miare bala mige origin is not installer your system o az in harfa.baedesham k raftam barname origin ro dl kardam o nasbam kardam o azam user khast o az hamonja accountam sakhtam o varedam shod.vali bazam k dobare ro ghesmate setup bazi mizadam faghat hamin barnameharo miare bala...?!bayad chikar konam?!age mishe lotfan 1 komak o rahnameii bokonin.pls.mamnon misham

inam linke axe hamon errori k mide: http://www.pic.iran-forum.ir/images/n7cc3vgm0nc6c7aeh6h2.png

vali vaghti barnameharo nasb mikoni dg error nemide faghat vaghti mizani roye setup mire toye barnameh.vaghti deletesh mikoni in error o mide:(!khahesham komak konin...:(merc

دوست عزیز ??ارسی تایپ کنید تا بقیه کاربرا بتونن بخونن.

من که نگاه کردم به عکس شما کرک رو نریختید شما ازی اینجا دانلود کنید. .rar"]دانلود کرک Reloaded

رمز ??ایل www.p30day.com

قبل از اینکه شما کرک رو بریزید ??ایل bf3.exe که در پوشه بازی است رو کات کن ببر هر جا که خواستی پیست کن. بعدش هرچی تو پوشه کرک بود کپی کن تو محل نصب بازی . یعنی همونجا که عکس گر??تی.

بعد بازی رو رو اجرا کن مو??ق باشی :93:

ویرایش شده توسط skidrow

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...