رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

لینک دانلود خرابه

لینک دیگه ای ندارید؟

لینک دیگه ای متاس??انه نیست. باید صبر کنی تا سرورها درست بشند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اقا یکی یه راهنمایی کنه بلکه ما هم تونستیم بازی کنیم به خدا طوز دازه 20 گیگ دانلود کنی اونم با این سرعت اونوقت هیچی ....

os = 7 x64

graphic = GT 435 M

cpu = i7 740

نسخه های آن پک و بلک ب*** رو دارم.

درایور گرا??یک آپدیت کردم.

روش تغییر نام هم جواب نداد.

اوریچین نصب ندارم - یعنی پاکش کردم

موندم .....

مر30

اگه ارور میده یه عکس بگیر یا بنویس

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
battlefield 3 has stoped working

ویندوزت چیه؟

شما باید درایو کارت گرا??یکتون اپدیت کنید.

دانلود درایور جدید کارت گرا??یک انویدیا NVIDIA ForceWare 285.62 WHQL

ویرایش شده توسط skidrow

لینک به ارسال
salam kassi hast dar morede moshkele ejraye bazi battle j bede

ب??رما سوالی داشتی بگو

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دانلود درایور 285.62 برای دوستانی که لپ تاپ دارند

Download 285 notebook win7 winvista 64bit international whql exe

این درایور از کارت گرا??یک لپ تاپ های زیر پشتیبانی میکنه:

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: alt2] This driver will install on the following GPUs with the exception of some notebooks listed below:

GeForce 500M series:

GeForce GTX 580M, GeForce GTX 560M, GeForce GT 555M, GeForce GT 550M, GeForce GT 540M, GeForce GT 525M, GeForce GT 520M, GeForce GT 520MX

GeForce 400M series:

GTX 485M, GTX 480M, GTX 470M, GTX 460M , GT 445M, GT 435M, GT 425M, GT 420M, GT 415M, 410M

GeForce 300M series:

GTS 360M, GTS 350M, GT 335M, GT 330M, GT 325M, GT 320M, 320M, 315M, 310M, 305M

GeForce 200M series:

GT 230M, GT 240M, G210M, GTX 285M, GTX 280M, GTS 250M, GTX 260M, GT 220M, G210M

GeForce 100M series:

G 110M, GT 130M, GTS 160M, G 105M, G 103M, G 102M, GT 120M

GeForce 9 series:

9600 GT, 9400

GeForce 9M series:

9400M G, 9650M GS, 9200M GS, 9500M GS, 9400M GS, 9800M GS, 9300M GS, 9800M GT, 9100M G, 9800M GTS, 9500M G, 9700M GT, 9600M GS, 9650M GT, 9400M, 9300M G, 9800M GTX, 9600M GT, 9700M GTS

GeForce 8M series:

8800M GTS, 8600M GT, 8400M GT, 8800M GTX, 8800M GS, 8600M GS, 8700M GT, 8400M GS, 8400M G, 8200M G, 8200M

Quadro FX Notebook series:

5010M, 5000M, 4000M, 3000M, 2000M, 1000M, FX 3800M, FX 3700M, FX 360M, FX 1600M, FX 380M, FX 370M, FX 3600M, FX 2800M, FX 2700M, FX 880M, FX 770M, FX 570M, FX 1800M, FX 1700M

Quadro NVS Notebook series:

NVS 4200M, NVS 2100M, NVS 5100M, NVS 3100M, NVS 150M, NVS 160M, NVS 140M, NVS 320M, NVS 130M, NVS 135M

ION Notebook series:

ION (Notebooks) , ION LE (Notebooks)

Notes:

Notebooks supporting Hybrid Power technology with Intel chipsets are not supported by this release.

The following Sony VAIO notebooks are supported: Sony VAIO F Series with NVIDIA GeForce 310M, GeForce GT 330M, GeForce GT 425M, GeForce GT 520M or GeForce GT 540M. Other Sony VAIO notebooks are not supported at this time (please contact Sony for driver support).

Fujitsu notebooks are not supported by this release (Fujitsu Siemens notebooks are supported).

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اگه ارور میده یه عکس بگیر یا بنویس

هیچ اروری نمیده هرچی کلیک می کنم واکنشی نشون نمیده اصلا اجرا نمیشه که بخاد ارور بده

لینک به ارسال

dadash man bazi ro nasb kardam to bazi ham mire vali seda ha 2ta 2ta miad bayad chi karesh konam?:=Z:

system:

VGA 2 gig GT220

CPU 2.7 GHZ

RAM 4

ویرایش شده توسط mamal_empty

لینک به ارسال
اقا یکی یه راهنمایی کنه بلکه ما هم تونستیم بازی کنیم به خدا طوز دازه 20 گیگ دانلود کنی اونم با این سرعت اونوقت هیچی ....

os = 7 x64

graphic = GT 435 M

cpu = i7 740

نسخه های آن پک و بلک ب*** رو دارم.

درایور گرا??یک آپدیت کردم.

روش تغییر نام هم جواب نداد.

اوریچین نصب ندارم - یعنی پاکش کردم

موندم .....

مر30

یعنی اینم امتحان کردی؟!

برو تو جایی که برنامه رو نصب کردی ??ولدری که اسمش “Battlefield 3 tm??? هست رو به “Battlefield 3??? تغییر نام بده

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

من بازی رو توی ویندوز ایکس پی نصب کرده بودم و ارور میداد . بعد دوستان گ??تن که ??قط توی ویندوز سون نصب میشه . ما هم ویندوز سون رو نصب کردیم و بازی رو هم نصب کردیم . حالا یه پیام جدید میده . تو رو خدا کمک کنید باید چیکار کنم :

http://up9.iranblog.com/images/2d8h7h7v9ku9axo6jn.jpg

مشخصات :

گرا??یک 1 گیگ

رم 2 گیگ

ویندوز سون 32 بیتی

آپدیت nvidia رو هم دارم دانلود می کنم

لط??ا کمک کنید . تموم زندگیمو گذاشتم این گیم رو بازی کنم

لینک به ارسال
dadash man bazi ro nasb kardam to bazi ham mire vali seda ha 2ta 2ta miad bayad chi karesh konam?:=Z:

system:

VGA 2 gig GT220

CPU 2.7 GHZ

RAM 4

هیچ کاریش نمیشه کرد. ماله خیلیها اینجوریه

لینک به ارسال
سلام به همه دوستان

من بازی رو توی ویندوز ایکس پی نصب کرده بودم و ارور میداد . بعد دوستان گ??تن که ??قط توی ویندوز سون نصب میشه . ما هم ویندوز سون رو نصب کردیم و بازی رو هم نصب کردیم . حالا یه پیام جدید میده . تو رو خدا کمک کنید باید چیکار کنم :

مشخصات :

گرا??یک 1 گیگ

رم 2 گیگ

ویندوز سون 32 بیتی

nvidia رو هم دارم دانلود می کنم

لط??ا کمک کنید . تموم زندگیمو گذاشتم این گیم رو بازی کنم

سلام دوست عزیز.

اگر شما گرا??یکت حتی 10گیگم باشه نمیتونی روی xp اجرا کنی. ??قط ویستا یا سون.

این بازی روی هیچ سیستم xp اجرا نخواهد شد

ویرایش شده توسط skidrow

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز.

اگر شما گرا??یکت حتی 10گیگم باشه نمیتونی روی xp اجرا کنی. ??قط ویستا یا سون.

این بازی روی هیچ سیستم xp اجرا نخواهد شد

بابا میگم اینو قبلا رو ایکس پی نصب کرده بودم

الان رو سون نصب کردم این پیامو میده :

لینک به ارسال
بابا میگم اینو قبلا رو ایکس پی نصب کرده بودم

الان رو سون نصب کردم این پیامو میده :

شما درایو رو دانلود کنید.یا بازی رو پاک کن دوباره ***تراکت کن.

http://www.p30day.com/دانلود-درایور-جدید-کارت-گرا??یک-انویدیا-nvidia-forceware-285-62-whql-11266.html

ویرایش شده توسط skidrow

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز من کاربر جدید این سایت هستم واز این راهنمایی های خوبتون واسه این بازی تشکر میکنم در حال حاضر کامپیوتر من با این مشخصات هستش : cpu:doual core vga : 1GB Ram:2GB ویندوزم هم ایکس پی هستش با یرویس پک 3 ؛ اینجور که من پست هارو خوندم با این مشخصات سیستمی من این بازی قشنگ اجرانمیشه واز اونجایی هم که خیلی وقته دوست داشتم لپ تاپ بگیرم دوست دارم ازتون این سوال رو بکنم که ایا pc رو ارتقا بدم یا لپ تاپ بگیرم (دوستان حر??ه ای اگه انتخابتونرو میگید مشخصات اصلیش رو هم ممنون میشم اگه لط?? کنید و بگید ) در حال حاضر در حال دانلود این نسخه ( CloneDVD Unpacked Multi9 به صورت بخش های 1GB ) هستم میخواستم بدونم این نسخه با کرک reloaded بدون مشکل اجرا میشه ؟! در پایان هم جا داره از ادمین این سایت خوب وجناب skidrow واقا محسن بابت پست های عالیشون تشکر کنم دمتون گرم ، منتظر پاسختون هستم

لینک به ارسال

من وقتی وارد بازی میشم optionبازی خرابه موس کار نمی کنه مشکل ار چیه هر کاری کردم درست نشد؟

لینک به ارسال

سلام من عضو جدید هستم پنجشنبه 5 آبان این بازی رو خریدم تا الان شب شنبه 3 روزی هست دارم بهاش ورر میرم هر کاری کردم نشود اجراش کنم تا اومدم تو سایت شما عضو شدم و از راهنمایهای دوست خوبمون skidrow است??اده کردم تا بلاخره تونستم اجراش کنم از کاربر اسکیدرو تشکر میکنم امیدوارم مو??ق باشید با آرزوی دیدن شما در حل مشکلات call of duty modern warfare 3 در این سایت.:cancan:

لینک به ارسال
سلام دوستان عزیز من کاربر جدید این سایت هستم واز این راهنمایی های خوبتون واسه این بازی تشکر میکنم در حال حاضر کامپیوتر من با این مشخصات هستش : cpu:doual core vga : 1GB Ram:2GB ویندوزم هم ایکس پی هستش با یرویس پک 3 ؛ اینجور که من پست هارو خوندم با این مشخصات سیستمی من این بازی قشنگ اجرانمیشه واز اونجایی هم که خیلی وقته دوست داشتم لپ تاپ بگیرم دوست دارم ازتون این سوال رو بکنم که ایا pc رو ارتقا بدم یا لپ تاپ بگیرم (دوستان حر??ه ای اگه انتخابتونرو میگید مشخصات اصلیش رو هم ممنون میشم اگه لط?? کنید و بگید ) در حال حاضر در حال دانلود این نسخه ( CloneDVD Unpacked Multi9 به صورت بخش های 1GB ) هستم میخواستم بدونم این نسخه با کرک reloaded بدون مشکل اجرا میشه ؟! در پایان هم جا داره از ادمین این سایت خوب وجناب skidrow واقا محسن بابت پست های عالیشون تشکر کنم دمتون گرم ، منتظر پاسختون هستم

به نظر من لپ تاپ بگیر به شرطی که 1.5 تا 2تومنی پول داشته باشی. خودم الان لپ تاپ دارم خیلی هم خوبه.

اگر برای بازی میخوای

cpu:7core

گرا??یگ 2گیگ. ولی همین بتل??یلد 2گیگ براش کمه چون خیلی بازیه سنگینیه

رم 6گیگ

17 اینچ مانیتور

و.........قطعات بالاتر دیگه.

دیگه بستگی به خودت داره کدومشون میخوای :93:

لینک به ارسال
من وقتی وارد بازی میشم optionبازی خرابه موس کار نمی کنه مشکل ار چیه هر کاری کردم درست نشد؟

یعنی وقتی روی option میزنی واردش نمیشه؟ یا موست خرابه؟

واضع تر بنویس. ببینم چی میگی

لینک به ارسال
بخاطر اینکه بازی خیلی سنگینه . گرا??یک باید بالای 1.5 تا 2 باشه تا بتونی به راحتی بازی کنی. مو??ق باشی

چه ربطی داره به مقدار رم گرا??یک با گرا??یک 1 گیگ هم میشه بازی کرد ولی بستگی به مدل گرا??یک داره

رمی که شما میگی باید بالا باشه برای بازی کردن توی رزولویشن بالا و مانیتورهای بزرگ کاربرد داره

لینک به ارسال
چه ربطی داره به مقدار رم گرا??یک با گرا??یک 1 گیگ هم میشه بازی کرد ولی بستگی به مدل گرا??یک داره

رمی که شما میگی باید بالا باشه برای بازی کردن توی رزولویشن بالا و مانیتورهای بزرگ کاربرد داره

دوست من با 512 هم میشه بازی کرد. شما انگار منطور منو نگر??تید. نگان کن مثلا همین بازی توکنسول xbox360 دیدی چه گرا??یکی و سرعتی داره. اگر میخوای اینجوری بازی کنی باید 2گیگ باشه گرا??یکت و بله رم هم خیلی تاثیر داره .سی پی یو باید بالا باشه.حالا منظور از اینکه بتونی براحتی بازی کنی یعنی همین .

لینک به ارسال
به نظر من لپ تاپ بگیر به شرطی که 1.5 تا 2تومنی پول داشته باشی. خودم الان لپ تاپ دارم خیلی هم خوبه.

اگر برای بازی میخوای

cpu:7core

گرا??یگ 2گیگ. ولی همین بتل??یلد 2گیگ براش کمه چون خیلی بازیه سنگینیه

رم 6گیگ

17 اینچ مانیتور

و.........قطعات بالاتر دیگه.

دیگه بستگی به خودت داره کدومشون میخوای :93:

ممنونم دوست من اما به این سوالم جواب ندادی که ایا این نسخه دانلودی من با کرک reloaded کار میکنه یا نه ؟! در ضمن ویندوز 7 باید 64 بیتی باشه ؟

لینک به ارسال
دوست من با 512 هم میشه بازی کرد. شما انگار منطور منو نگر??تید. نگان کن مثلا همین بازی توکنسول xbox360 دیدی چه گرا??یکی و سرعتی داره. اگر میخوای اینجوری بازی کنی باید 2گیگ باشه گرا??یکت و بله رم هم خیلی تاثیر داره .سی پی یو باید بالا باشه.حالا منظور از اینکه بتونی براحتی بازی کنی یعنی همین .

شما منظور منو درست ن??همیدی وقتی میگم رم گرا??یک همون چیزی هست که شما میگی باید 2 گیگ باشه که بازی کرد

قدرت یه کارت گرا??یک رو به مقدار رمش نمیسنجن چون بیشتر جنبه تبلیغاتی داره قدرت یه کارت گرا??یک به gpu و نوع رم ddr2 یا ddr3 یا ddr5) و قدرت سایه زنییش و.... میسنجن

برای همین هست که کارت گرا??یک 1 گیگ داریم 60 هزار تومان و 400 هزار تومانیش هم دارم.

گرا??یک ÷یشنهادی این بازی که خودت شرکت سازنده گ??ته هم GTX 460 هست که 1 گیگ هم بیشتر رم نداره ولی قیمتش دورو بر 260 هست

حالا شما نمیتونی اینو با یه 9500 مقایسه کنی چون رم 9500 هم 1 گیگه

بحث CPU و رم و مادربورد کامپیوتر هم که جداست چون اگه اونا بالا نباشن اصلا کارت گرا??یک بازدهی خودشو نداره

لینک به ارسال
ممنونم دوست من اما به این سوالم جواب ندادی که ایا این نسخه دانلودی من با کرک reloaded کار میکنه یا نه ؟! در ضمن ویندوز 7 باید 64 بیتی باشه ؟

اره دوست عزیز کار میکنه :93: در مورد ویندوز . هم میتونه 32 باشه و 64 . رو هردوشون اجرا خواهد شد

لینک به ارسال
اره دوست عزیز کار میکنه :93: در مورد ویندوز . هم میتونه 32 باشه و 64 . رو هردوشون اجرا خواهد شد

پس دوست من اگر هم با دو نسخه خوب کار می کنه ، دلیل اینکه بعضی از بازی ها مثل همین pes2012 وقتی رو نسخه 64 بیتب اجرا میشه بازی تو یه پنجره نیمه ??ول انجام میشه (با حاشیه مشکی )

منظورم اینه که کلا برای انجام بازی ها به صورت ??ول اسکرین کدوم نسخه بهتره ؟! بازم ممنونم

لینک به ارسال
پس دوست من اگر هم با دو نسخه خوب کار می کنه ، دلیل اینکه بعضی از بازی ها مثل همین pes2012 وقتی رو نسخه 64 بیتب اجرا میشه بازی تو یه پنجره نیمه ??ول انجام میشه (با حاشیه مشکی )

منظورم اینه که کلا برای انجام بازی ها به صورت ??ول اسکرین کدوم نسخه بهتره ؟! بازم ممنونم

هیچ ??رقی نداره مشکل اینه که هیچ کدوم از ویندوز هایی که ما داریم اصل نیست.شما سعی کن یه ویندوز سون دیگه از یه شرکت مت??اوت بگیری شاید مشکلت حل بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...