رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.من وقتی میخوام ??ایلو از حالت ??شرده درارم این ارورو میده:(( http://1.bseo.net63.net/images/e27f92b1e3f4.png

??ایل 7 رو کامل دانلود کردم و سایزش مثله بقیس!!Ripair هم کردم با وینرار!!!چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید:((

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام . من درایور کارت گرا??یک 285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql رو دانلود کردم از این لینک http://dl.kingsdownload.com/dl/driver/vga/285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql.rar

مدل کارت گرا??یکم هم : NVIDIA GeForce GT 330M هست .

اما وقتی می خوام این درایور جدید رو نصب کنم همون اول پیغام خزا می ده و می گه :

This Graphics Driver Could Not Find Compatible Gaphics Hardware

لبتاپم وایوو هست . ویندوز 7 دارم و 64 بیتی هست .

به نظر شما این درایور که لینکش رو بالا گذاشتم و گ??تم از این دانلود کردم مناسب مدل کارت گرا??یک من نیست که همچین ارروری می ده ؟ اگه مشکا همینه بی زحمت لینک دانلود درایور مربوط به کارت گرا??یک من رو اینجا بذارید .

erzr6uqutsxnhruiza.png

ممنون :6:

این دیگه مشکل از ??ایل?? دانلود شده است و نیازی به پست نداره

آقا از كجا دانلود كنم راهنماييم كنيد لط??ا

از كجا دانلود كنم لط??ا لينكشو بگيد بهم

• آقا اين patch براي كارت گرا??يك nvidia <كجاي سايت هستش لط??ا منو راهنمايي كنيد دانلود كنم

آقايون سلام خسته نباشيد لينك آپديت جديدو بايد از كجا وبه چه صورت نصب كنم لط??ا يه زحمتي بكشيد لينكشو ونحوه نصبشو برام ايميل بزنيد چون بازي رو نصب كردم خيلي كند هستش لط??ا راهنماييم كنيد با تشكر hamed.ahrami@yahoo.com

گ??تم که اول درایور رو آپدیت کنین بعد ??ایل آپدیت بالا رو دانلود کنین(با نرم ا??زار تورنت)

سلام خدمت اساتید......من لپ تاب دل 5110 core i7 با گرا??یگ gf525 دارم.....این بازی رو ریختم....directx رو هم نصب کردم.......بازی رو که باز میکنم......بعد از 5 دقیقه بازی کردن......سیستم شات دان میشه!!!!بعد که روشن میکنم.....ص??حه آبی میاد.....دوباره ری استارت میشه......خودش میره تو قسمت resolve و دوباره سیستم بالا میاد اما بازی دیگه باز نمیشه تا دوباره directx رو نصب کنم.....و دوباره سیستم شات دان میشه.......ویندوز هم 7 64 bit هست.....لط??ا کمک کنید.......http://forums.p30day.com/images/smilies/-_-.png

با سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از رم هستش . در ضمن بیش تر کسانی که 64 بیتی دارتد با این مشکلات رو به رو هستند. اون ص??حه آبی هم dumping memory هستش

جواب داده شده

لینک به ارسال

داداش این بخش انلاین چی شد بلاخره میشه بازی کرد

لینک به ارسال

دوستان کسی این بازیو بصورت Multiplayer بازی کرده؟ من برای بازی با دوستام بصورت offline می خوام دوتا ورژن هم گر??تم هیچکدوم گزینه Multiplayer نداره،لط??ا راهنمایی کنید:crying:

لینک به ارسال
دوستان داشتم نسخه limited این بازی رو از سرورp30day دانلود میکردم که الان میگه ادرس عوض شده چند تا از پارتهاش مونده مشکل ار چی هست سرور down شده

نسخه limited تا اخر آبان ??قط رو سایت قرار بود بمونه احتمال 99% برش داشتن و ??قط الان نسخه reloadedباید مونده باشه(از پارتهایی که دانلود کردید میتونید است??اده کنید، چون نسخه های مختل?? ??قط تو چند تا ??ایل با هم ت??اوت دارن و هسته همه یکیه)

لینک به ارسال
دوستان کسی این بازیو بصورت Multiplayer بازی کرده؟ من برای بازی با دوستام بصورت offline می خوام دوتا ورژن هم گر??تم هیچکدوم گزینه Multiplayer نداره،لط??ا راهنمایی کنید:crying:

مال منم نداره

لینک به ارسال

وقت بخیر

کسی از دوستان:6: لینکه دانلود ه اینا رو direcx و vcr-credit داره زحمتش رو بکشه

مرسی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان خواهش میکنم جواب بدید

من وقتی میخوام ??ایلو از حالت ??شرده درارم این ارورو میده:(( http://1.bseo.net63.net/images/e27f92b1e3f4.png

پارت 7 رو کامل دانلود کردم و سایزش مثله بقیس!!Ripair هم کردم با وینرار ولی ارور داد.با دو سه تا برنامه ی دیگه ام کردم نشد!!!چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید:((

نسخه معتبر Reloaded

ویرایش شده توسط simyari

لینک به ارسال
دوستان خواهش میکنم جواب بدید

من وقتی میخوام ??ایلو از حالت ??شرده درارم این ارورو میده:(( http://1.bseo.net63.net/images/e27f92b1e3f4.png

پارت 7 رو کامل دانلود کردم و سایزش مثله بقیس!!Ripair هم کردم با وینرار ولی ارور داد.با دو سه تا برنامه ی دیگه ام کردم نشد!!!چیکار کنم خواهشا راهنمایی کنید:((

نسخه معتبر Reloaded

شاید برای ما نیز پیش آمده باشد که پس از دانلود یک ??ایل ??شرده با ??رمت Zip در استخراج آن با مشکل روبرو شده باشید . برنامه ی SysInfoTools ZIP Repair دارای یک موتور قدرتمند برای تعمیر ??ایل های آرشیویی و Zip است . شما را قادر میسازد تا اطلاعات مختل?? خود مانند تصاویر ، ??ایل های موسیقی ، ??ایل های صندوق پستی ایمیل ، سند و … را از ??ایل های ??شرده خراب و آسیب دیده بازیابی کنید و یا ??ایل های ??شرده ای که در هنگام استخراج به دلایل مختل?? از جمله دانلود بد ، ویروس و … ارور CRC می دهند را تا حدودی تعمیر کنید و سپس با همین نرم ا??زار به محتوای آن ها دسترسی داشته باشید . رابط گرا??یکی و ساده ی نرم ا??زار این این امکان را ??راهم کرده تا هرکاربری و با هرسطح دانشی بدون مشکل از تمامی امکانات این نرم ا??زار است??اده کند . این برنامه یک ابزار بسیار پیچیده و پیشر??ته برای تعمیر ??اسد و یا آسیب دیده ??ایل های ZIP است که توسط نرم ا??زارهای WinZip ، WinRAR و یا سایر نرم ا??زارهای مشابه ایجاد شده اند . دارای الگوریتم قدرتمندی برای اسکن کامل ??ایل زیپ مورد نظر است که از ??ایل های زیپی که با رمز محا??ظت می شوند نیز پشتیبانی می کند و قابلیت درخواست رمز در برنامه اعمال شده است . روند تعمیر امن و بدون خطر و همچنین ??ایل های اصلی و ساختار ??ایل زیپ اصلی تغییری نخواهد کرد .

icondl.gif دانلود با لینک مستقیم

pass.pngپسورد ??ایل : http://www.downloadaneh.com

size.png حجم : ۷ مگابایت

copy-right.gif منبع: دانلودانه-www.downloadaneh.com

لینک به ارسال

من نسخه reloaded رو دانود کردم و نصب کردم . کرک رو هم تو محل نصب کپی کردم ولی وقتی اجرا میکنم ارور kernel32.dll رو میده توروخدا کمکم کنید:crying:

لینک به ارسال
شما ??قط باید ورژن جدید کارت گرا??یکتون رو که ??قط برای battlefield 3 ارائه شده است رو از سایت سازنده کارت گرا??یک خود دانلود کنید

ورژن های قدیمی کارت گرا??یک ها dirext11 , dirext 3D کار نمیکنه و توی رندر کردن بازی کم میاره !

اقا من چطوری می تونم کارت گرا??یکمو اپدیت کنم؟کیسو که باز کردم رو گرا??یکم اینارو نوشته بود:

nvidia inno3d GF-8600-GT

i 8600 GT i4f3D

ویندوزمم سون هستش.تورو خدا یکی بگه چطور می تونم کارتمو آپدیت کنم.4 ماه منتظر این بازی بودم بابا!4 ماه کم نیست!

لینک به ارسال
اقا من چطوری می تونم کارت گرا??یکمو اپدیت کنم؟کیسو که باز کردم رو گرا??یکم اینارو نوشته بود:

nvidia inno3d GF-8600-GT

i 8600 GT i4f3D

ویندوزمم سون هستش.تورو خدا یکی بگه چطور می تونم کارتمو آپدیت کنم.4 ماه منتظر این بازی بودم بابا!4 ماه کم نیست!

سلام برو از اینجا اپدیت مخصوص ویندوز 7 رو دانلود کن و بعدش نصب کن

دانلود درایور جدید کارت گرا??یک انویدیا NVIDIA ForceWare 285.62

لینک به ارسال
مهمان مهمان
من نسخه reloaded رو دانود کردم و نصب کردم . کرک رو هم تو محل نصب کپی کردم ولی وقتی اجرا میکنم ارور kernel32.dll رو میده توروخدا کمکم کنید:crying:

خب این ارور معمولا بخاطره ویندوزه تو xp بازی اجرا نمیشه ??قط vista و 7

لینک به ارسال

شاید برای ما نیز پیش آمده باشد که پس از دانلود یک ??ایل ??شرده با ??رمت Zip در استخراج آن با مشکل روبرو شده باشید . برنامه ی SysInfoTools ZIP Repair دارای یک موتور قدرتمند برای تعمیر ??ایل های آرشیویی و Zip است . شما را قادر میسازد تا اطلاعات مختل?? خود مانند تصاویر ، ??ایل های موسیقی ، ??ایل های صندوق پستی ایمیل ، سند و … را از ??ایل های ??شرده خراب و آسیب دیده بازیابی کنید و یا ??ایل های ??شرده ای که در هنگام استخراج به دلایل مختل?? از جمله دانلود بد ، ویروس و … ارور CRC می دهند را تا حدودی تعمیر کنید و سپس با همین نرم ا??زار به محتوای آن ها دسترسی داشته باشید . رابط گرا??یکی و ساده ی نرم ا??زار این این امکان را ??راهم کرده تا هرکاربری و با هرسطح دانشی بدون مشکل از تمامی امکانات این نرم ا??زار است??اده کند . این برنامه یک ابزار بسیار پیچیده و پیشر??ته برای تعمیر ??اسد و یا آسیب دیده ??ایل های ZIP است که توسط نرم ا??زارهای WinZip ، WinRAR و یا سایر نرم ا??زارهای مشابه ایجاد شده اند . دارای الگوریتم قدرتمندی برای اسکن کامل ??ایل زیپ مورد نظر است که از ??ایل های زیپی که با رمز محا??ظت می شوند نیز پشتیبانی می کند و قابلیت درخواست رمز در برنامه اعمال شده است . روند تعمیر امن و بدون خطر و همچنین ??ایل های اصلی و ساختار ??ایل زیپ اصلی تغییری نخواهد کرد .

icondl.gif دانلود با لینک مستقیم

دوست عزیز مرسی ولی اولا ??ایل رار هست نه زیپ.این برنامه ??قط برای زیپ هست.ثانیا گ??تم که من مشکل تعمیر ندارم چون ??ایل کامل دانلود شده.نمیدونم مشکل از کجاست.من هیچ وقت شانس نداشتم.ب هر حال.مرسی

لینک به ارسال

سلام

من نسخه یه reloaded رو دانلود کردم بعد از نصب یادم ر??ت کرک کنم و بازی رو اجرا کردم بعد ??همیدم و کرک رو نصب کردم اما بازی اجرا نمیشه حتی بازی رو پاک و دوباره نصب کردم اما نشد ویندوزم هم سون 32 بیت هست گرا??یک هم ati 6770 اخرین ورژن درایورش رو گر??تم سایر سخت ا??زار ها هم خوب هست کسی میدونه مشکل من چی هست:crying::crying:

پیشاپیش ممنون:wub:

لینک به ارسال

وقت بخیر

یه دوست به من بگه vcr-credit از کجا باید گیر بیارم و اصلا چیه؟

مرس ی

لینک به ارسال

مخ???? سری برنامه های C++ میباشد :

3. نصب سری برنامه های ++Microsoft Visual C

Microsoft Visual C++ 2005

لینک دانلود 2005 ++Microsoft Visual C (نسخه 32 بیتی)

Download: Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود 2005 ++Microsoft Visual C (نسخه 64 بیتی)

Download: Visual C++ 2005 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 (نسخه 32 بیتی)

Download: Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 (نسخه 64 بیتی)

Download: Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

Microsoft Visual C++ 2008

لینک دانلود 2008 ++Microsoft Visual C (نسخه 32 بیتی)

Download: Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود 2008 ++Microsoft Visual C (نسخه 64 بیتی)

Download: Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 (نسخه 32 بیتی)

Download: Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 (نسخه 64 بیتی)

Download: Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

Microsoft Visual C++ 2010

لینک دانلود 2010 ++Microsoft Visual C (نسخه 32 بیتی)

Download: Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود 2010 ++Microsoft Visual C (نسخه 64 بیتی)

Download: Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 (نسخه 32 بیتی)

Download: Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک دانلود Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 (نسخه 64 بیتی)

Download: Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) - Microsoft Download Center - Download Details

لینک به ارسال

درود

مشکل من همچنان پا برجاست.

میشه بگید درایور جدید کارت گرا??یکم 9500gt رو از کجا باید بگیرم.

یا حق

لینک به ارسال

لینک به ارسال

کمک کمک کمک کمک

من این بازی رو نصب کردم موقع اجرا این پیغامو میده البته ویندوزم ویستا 64 بیت

the procedure entry point createDXGIFactory1 could not be located in the dynamic link library dxgi.dll

ویندوزم ویستا 64 بیت ویندوزم ویستا 64 بیت ویندوزم ویستا 64 بیت

لینک به ارسال
کمک کمک کمک کمک

من این بازی رو نصب کردم موقع اجرا این پیغامو میده البته ویندوزم ویستا 64 بیت

the procedure entry point createDXGIFactory1 could not be located in the dynamic link library dxgi.dll

ویندوزم ویستا 64 بیت ویندوزم ویستا 64 بیت ویندوزم ویستا 64 بیت

برای من اصلا پیغام هم نمی ده ??قط بازی اجرا نمی شه نمیدونم چه کار کنم حی?? این همه ??ایل که دانلود کردم:crying::crying:

لینک به ارسال

خطای Dxgi.dll

منشأ این خطا میتواند یکی از موارد زیر باشد :

کارت گرا??یک

دایرکت ایکس

سیستم عامل

پیشنهاد میشود ابتدا به لینک زیر مراجعه و گرا??یک و DirectX را بروز کنید :

http://forums.p30day.com/f14/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-3153/

همچنین میتوانید ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

dxgi.rar - 177 KB

C:\Windows\System32

در ویندوز 64 بیتی علاوه بر انتقال ??ایل به مسیر بالا , به مسیر زیر نیز میبایست منتقل کنید :

C:\Windows\SysWOW64

:hd:در صورت ادامه مشکل از منوی StartMenu وارد Run شده و در ??یلد مربوطه CMD را تایپ و OK کنید . حال در ص??حه باز شده regsvr32 dxgi.dll را تایپ و کلید Enter را بزنید . (regsvr32 dxgi.dll)

:hd:در صورت ادامه مشکل خطا از سیستم عامل میباشد !

ویرایش شده توسط MOJTABA900

لینک به ارسال
منشأ این خطا میتواند یکی از موارد زیر باشد :

کارت گرا??یک

دایرکت ایکس

سیستم عامل

پیشنهاد میشود ابتدا به لینک زیر مراجعه و گرا??یک و DirectX را بروز کنید :

http://forums.p30day.com/f14/موارد-لازم-جهت-اجرای-بازیها-3153/

در صورت ادامه مشکل ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

dxgi.rar - 177 KB

C:\Windows\System32

در ویندوز 64 بیتی علاوه بر انتقال ??ایل به مسیر بالا , به مسیر زیر نیز میبایست منتقل کنید :

C:\Windows\SysWOW64

:hd:در صورت ادامه مشکل از منوی StartMenu وارد Run شده و در ??یلد مربوطه CMD را تایپ و OK کنید . حال در ص??حه باز شده regsvr32 dxgi.dll را تایپ و کلید Enter را بزنید . (regsvr32 dxgi.dll)

:hd:در صورت ادامه مشکل خطا از سیستم عامل میباشد !

ببخشید این پاسخ برای مشکل کدامیک از کاربر ها بود ایا برای من هم که حتی هیچ error نمی دهد و ??قط بازی اجرا نمیشه مشکل از این چیز ها هست:crying:

لینک به ارسال

بله... مربوط به خطای Dxgi بود که هم اکنون عنوان خطا اضا??ه شد .

با تشکر از شما

در صورتی که پس از کلیک هیچ ات??اقی نمی ا??تد , بهتر است بازی را با Run As Administrator اجرا کنید که برای این منظور بر روی ??ایل اجرایی (دسکتاپ یا محل نصب) راست کلیک کرده , سپس به Properties و از آنجا به Compatibility ر??ته و تیک Run As Administrator را ??عال کنید .

:hd:در صورت ادامه مشکل به لینک زیر مراجعه و سیستم خود را به پیش نیازهای بازیها تجهیز کنید :

http://forums.p30day.com/f14/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-3153/

ویرایش شده توسط MOJTABA900

لینک به ارسال
بله... مربوط به خطای Dxgi بود که هم اکنون عنوان خطا اضا??ه شد .

با تشکر از شما

در صورتی که پس از کلیک هیچ ات??اقی نمی ا??تد , بهتر است بازی را با Run As Administrator اجرا کنید که برای این منظور بر روی ??ایل اجرایی (دسکتاپ یا محل نصب) راست کلیک کرده , سپس به Properties و از آنجا به Compatibility ر??ته و تیک Run As Administrator را ??عال کنید .

:hd:در صورت ادامه مشکل به لینک زیر مراجعه و سیستم خود را به پیش نیازهای بازیها تجهیز کنید !

ممنون درست نشد

لینکی هم وجود ندارد:6:

در ضمن چه طور می شود بازی را کاملا پاک کرد و مجددا نصب کرد چون احتمال می دهم این مشکل به علت اینکه بار اول بدون کرک کردن بازی را اجرا کرده ام و سیستم به اینترنت وصل بود و پیغام نسخه یه غیر اصل رو داد به وجود امه باشد ممنون:93:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...