رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

بی زحمت لینک میزاری؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی ص??حات همین تاپیک بگردی هست

اگه پیدا کردم میزارم

لینک به ارسال

دوستان کرک skidrow رو ??علاً پیدا نکردم لط??اً یکی لینک بده.ممنون :88:

لینک به ارسال
دوستان کرک skidrow رو ??علاً پیدا نکردم لط??اً یکی لینک بده.ممنون :88:

یکم بگردید توی پستا هست

لینک به ارسال

سلام به تمام استادهای سایت

آقا من پارت 7 بتل??یلد نسخه نهائی رو میخام

من16گیگ دان کردم به خاطر این پارت نمیتونم بازی کنم

تو رو خدا کمکم کنید:saddd:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان من مشکلی که توی بازی دارم اینکه دارم بازی میکنم ص??حه برای خودش سیاه میشه یا وسط بازی به کل هنگ میکنه یا وقتی که میمیرم اینجوری میشه الان توی مرحله ای هستم که از تانک تازه امدم پایین دیگه جلوتر نمیتونم برم بازی اون یکم که اجرا میشد اونم دیگه اجرا نمیشه میرم داخل اون مرحله هنگ میکنه

سیستم من

i5

ram:4

550ti giga 1g

اپدیت جدید گرا??یک هم تازه دانلود کردم

من این مشکل اینجا گ??تم اینکه نشد جواب خب :mad: یا ویندوزت رو عوض کن یا یه کار دیگه بکن:;;d: :mad:

بلد نیستین جواب ندین اقای کاربر ??عال mohamadrad کسی شمارو مجبور نکرده

یکی از دوستای من هم ویندوز 64 بیتی داره خیلی راحت هم داره بازی میکنه هیج مشکلی هم نداره

ویرایش شده توسط m14_v

لینک به ارسال

من کرک بازی ریختم ولی ایکون وقتی میزنم نه ارور میده نه میره تو بازی

لینک به ارسال
من کرک بازی ریختم ولی ایکون وقتی میزنم نه ارور میده نه میره تو بازی

درایور ها را update کنین

با سلام خدمت دوستان من مشکلی که توی بازی دارم اینکه دارم بازی میکنم ص??حه برای خودش سیاه میشه یا وسط بازی به کل هنگ میکنه یا وقتی که میمیرم اینجوری میشه الان توی مرحله ای هستم که از تانک تازه امدم پایین دیگه جلوتر نمیتونم برم بازی اون یکم که اجرا میشد اونم دیگه اجرا نمیشه میرم داخل اون مرحله هنگ میکنه

سیستم من

i5

ram:4

550ti giga 1g

اپدیت جدید گرا??یک هم تازه دانلود کردم

من این مشکل اینجا گ??تم اینکه نشد جواب خب :mad: یا ویندوزت رو عوض کن یا یه کار دیگه بکن:;;d: :mad:

بلد نیستین جواب ندین اقای کاربر ??عال mohamadrad کسی شمارو مجبور نکرده

یکی از دوستای من هم ویندوز 64 بیتی داره خیلی راحت هم داره بازی میکنه هیج مشکلی هم نداره

ما نگ??تیم که همه 64 بیتی ها این مشکل را دارند ولی اکثرا دارند. مشکل هنگ از crack+windows هستش.

لینک به ارسال

سلام

آقا بازی من توی اون مرحله ای که دست بند بهش زدن و باید از خیابون بپره روی قطار ، گیر میکنم

space رو که میزنم میپره روی قطار و دیگه بازی هیچ کاری نمیکنه ، صدا میاد ولی ص??حه سیاه میشه و این پائین علامت load بازی میمونه و هی load میکنه !

چیکار کنم ؟

ویرایش شده توسط Arnold_2987

لینک به ارسال
سلام

آقا بازی من توی اون مرحله ای که دست بند بهش زدن و باید از خیابون بپره روی قطار ، گیر میکنم

space رو که میزنم میپره روی قطار و دیگه بازی هیچ کاری نمیکنه ، صدا میاد ولی ص??حه سیاه میشه و این پائین علامت load بازی میمونه و هی load میکنه !

چیکار کنم ؟

به نظر اشکال از ویندوز هستش

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه ، خودم درستش کردم

ایم آخرین مرحله battle field e ! ??قط بعد از اینکه میپره روی قطار ، دوباره مرحله اول بازی که توی قطاره تکرار میشه ! بازی تموم میشه !

مرسی !

در کل بازی خوبی بود ، ولی کم مرحله !

لینک به ارسال

نشد تازه تمام سخت ا??زار هارو اپدیت کردم راستی وقتی ویندوز میاد بالا صح??ه پر پر میشه(سیاه س??ید)

لینک به ارسال
دست شما درد نکنه ، خودم درستش کردم ایم آخرین مرحله battle field e ! ??قط بعد از اینکه میپره روی قطار ، دوباره مرحله اول بازی که توی قطاره تکرار میشه ! بازی تموم میشه ! مرسی ! در کل بازی خوبی بود ، ولی کم مرحله !
لط??ا بگید تا ماهم یاد بگیریمو به دیگران یاد بدیم

لینک به ارسال

هیچی ، ??قط باید پری آخرین واگن قطار ! و دوباره اولین مرحله بازی تکرار میشه ، با این ??رق که دیگه دستگیر نمیشی !

راستی چرا اینقدر زود تموم میشه بازیش ؟ توی 2 روز تموم شد !

لینک به ارسال

سلام بچه ها .

من بازی رو دانلود کردم . با سرعت 2mb که دو روز کامل طول کشید تا تموم .مثل همه مشکل این رو داشتم که بازی بعد از نصب که اجراش میکنیم اجرا نمیشه و در task manager دیده میشه و مشکل رو ??همیدم .

سیستم بد بخت ریست لازم داره سیستم تون رو یک بار ریست کنید تا بازی اجرا بشه البته از نصب بودن نرم ا??زارهای جانبی مثل DirectX و ATI catalyst برای گرا??یک های ati و physx - nvidia برای گرا??یک های nvidia روی سیستم تون مطمئن بشید .

==================

ویرایش توسط مدیریت

ویرایش شده توسط rezaeipes
??روش مجاز نیست

لینک به ارسال

ویرایش توسط مدیریت

??روش بازی مجاز نیست

ویرایش شده توسط rezaeipes

لینک به ارسال

دوستان توجه ??رمایید ??روش این بازی ممنوع هست ممکنه باعث ***** شدن سایت بشه به خاطر همین من پستا رو ویرایش کردم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دوستان توجه ??رمایید ??روش این بازی ممنوع هست ممکنه باعث ***** شدن سایت بشه به خاطر همین من پستا رو ویرایش کردم

نه دادا نمیشه :laugh:

لینک به ارسال

سلام.اقا من این بازیو نصب کردم ولی کلا صحنه آهسته نشون میده صداهارو هم اکودار,سیستمم هم اینه: cpu 3ghz core i2 ram 2gb گرا??یک 1gb 8600 چیپست به نظر شما یه رم 2 اضا??ه کنم درست میشه؟

لینک به ارسال

شما ??قط باید ورژن جدید کارت گرا??یکتون رو که ??قط برای battlefield 3 ارائه شده است رو از سایت سازنده کارت گرا??یک خود دانلود کنید

ورژن های قدیمی کارت گرا??یک ها dirext11 , dirext 3D کار نمیکنه و توی رندر کردن بازی کم میاره !

لینک به ارسال

error

بچه ها من هرکاری که باید رو کردم اما بازی اجرا نمیشه و این ارور رو میده.

[ATTACH=CONFIG]2185[/ATTACH]

اینم مشخصات سیستم من:

win 7

ram 2mb

grafic 1mb (nvidia) hamin

اینا کا??یه دیگه. مگه نه؟ directx رو هم نصب کردم ولی اررور نمیدونم چرا مربوط به direcx هست..

لینک به ارسال
بچه ها من هرکاری که باید رو کردم اما بازی اجرا نمیشه و این ارور رو میده. [ATTACH=CONFIG]2185[/ATTACH] اینم مشخصات سیستم من: win 7 ram 2mb grafic 1mb (nvidia) hamin اینا کا??یه دیگه. مگه نه؟ directx رو هم نصب کردم ولی اررور نمیدونم چرا مربوط به direcx هست..
سلام تا اونجایی که ما توی حل این مشکلات بودیم وقتی* این ارور ظاهر می*شه ۲ حالت داره.یا کارتت نمی*کشه یا آپدیت نیست.

لینک به ارسال
سلام تا اونجایی که ما توی حل این مشکلات بودیم وقتی* این ارور ظاهر می*شه ۲ حالت داره.یا کارتت نمی*کشه یا آپدیت نیست.

کارتم میکشه.منم احتمال میدم آپدیت نباشه. اما چطوری آپدیت کنم؟ سایت nvidia بسته شده. توی سایت های ایرانی هم نسخه کارت من نبود .اگه کسی داره ممنون میشم واسه دانلود بزاره:

nvidia / version 178.24 / 9400gt

لینک به ارسال
کارتم میکشه.منم احتمال میدم آپدیت نباشه. اما چطوری آپدیت کنم؟ سایت nvidia بسته شده. توی سایت های ایرانی هم نسخه کارت من نبود .اگه کسی داره ممنون میشم واسه دانلود بزاره: nvidia / version 178.24 / 9400gt
میتونید از اینجا بگیرید Download NVIDIA GeForce 9400 GT and Upgrade your Windows 7, Windows Vista, or Windows XP with the Latest NVIDIA GeForce 9400 GT

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...