رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به اساتید محترم

ببخشید من این بازی را نصب کردم بر روی ویندوز 7 و کارت گرا??یک هم ابدیت کردم که مدلش جی ??ورس 9500 هستش و در آخر Direix11 هم به سیستمم انتقال دادم

حالا بازی اجرا میشه و مشکل صداش هم خودم برطر?? کردم ولی در حال بازی کردن بازی جوری کند است یه کمی به صورت صحنه آهسته هست

چکار کنم این حالت درست بشه از اساتید محترم تقاضا دارم ما را راهنمایی کنه :10:

:sadface:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام

می خواستم ببینم این خطا بخاطر چیه؟

The program can not start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem

دوبار بازی رو نصب کردم ولی ??ایده ای نداره.

ممنون میشم کمکم کنید خیلی تو ک?? این بازیم.

کارت گرا??یکت را آبدیت کن درست میشه

ویندوز هم باید 7 باشه و در آخر direx 11 هم نصب کن

لینک به ارسال

یعنی کسی تا حالا تو این بازی به این مشکل نخورده که یهو ص??حه مشکی بشه و ??قط صدای بازی بیاد.

من به همچین مشکلی خوردم و به کمک های سبزتون نیازمندم.مرسی.

لینک به ارسال
یعنی کسی تا حالا تو این بازی به این مشکل نخورده که یهو ص??حه مشکی بشه و ??قط صدای بازی بیاد.

من به همچین مشکلی خوردم و به کمک های سبزتون نیازمندم.مرسی.

شما درایو کارت گرا??یکتون رو ارتقا بدین شاید مشکلتون حل شد

لینک به ارسال
شما درایو کارت گرا??یکتون رو ارتقا بدین شاید مشکلتون حل شد

این کارو کردم اما متاس??انه حل نشده.

لینک به ارسال

1- موقع نصب بازی باید به اینترنت وصل باشم ؟

2- بعد از چک کردن با اینترنت این پیغام orgin is not installed, and required to play your game.please reinstalled orgin رو میده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من بازي رو اورجينال بازي مي كنم تازگي ها كه اپديت براش اومده بايد اپديت كنم تا بتونم بازي كنم ولي هر كار مي كنم اپديت نمي شه هي مي خواد اپديت كنه ولي يهو خودش كنسل مي كنه و بعد انگار نه انگار.

اين مشكل چه جوري حل مي شه؟من چطور اپديت كنم؟

ویرایش شده توسط Mohi11019

لینک به ارسال

من این بازی رو نصب کردم موقع اجرا این پیغامو میده البته ویندوزم ویستا 64 بیت

the procedure entry point createDXGIFactory1 could not be located in the dynamic link library dxgi.dll

وقتی Dxgi.dllرو کپی میکنم ارور میده ..اجازه کپی نمیده

کارت گرا??یک آپدیت شده . directx11 هم نصب شده.

لط??اً کمک کنید

ویرایش شده توسط barbod1980

لینک به ارسال

وقتی Dxgi.dllرو کپی میکنم ارور میده که این ??ایل اینجا کپی نمیشه ..اجازه کپی نمیده

لینک به ارسال

سلام

من نسخه ی reloded رو دانلود کردم و بدون مشکل نصب و اجرا کردم

ولی از وقتی که آپدیت کارت گرا??یک و بقبه نرم ا??زارهای پیشنهایدیرو برا ارتقاش نصب کردم یه مشکل عجیب پیش اومد

تو قسمت main meno (campgain,option,credits,quit)i نمیتونم هیچ کدوم از گزینه هارو انتخاب کنم,انتخابگر مدام به سمت پایین میره,انگار یکی دکمه ی جهت پایین رو گر??ته باشه.

حتی وقتی ??یش کیبورد و ماوس رو بیرون می کشم باز این مشکل هست.

بازیرو چند بار از اول نصب کردم ولی باز هم درست نمیشه.

VGA : GT 550

RAM : 4 GB

لینک به ارسال

:hd:بعید است برنامه های پیشنهادی ربطی به این مشکل داشته باشند مگر نرم ا??زار Xpadder که ممکن است با وجود آن چنین مشکلی پیش آید !

یکی از راهکارهای این مشکل همان کشیدن کابل JoyStick میباشد !

همچنین ممکن است تنظیمات کنترل بازی به هم ریخته باشد که با نصب مجدد , مشکل برطر?? خواهد شد (:

لینک به ارسال

من الان اون مرحلشم رو پشته بومه!

نمیدونم باید چیکار کنم :unsure: ت??نگم که دستمه از ایناس که ص??حرو سبز میکنه . یه ن??رم باهامه که نشسته و حرکت نمیکنه ! چکار کنم؟

لینک به ارسال
من الان اون مرحلشم رو پشته بومه!

نمیدونم باید چیکار کنم :unsure: ت??نگم که دستمه از ایناس که ص??حرو سبز میکنه . یه ن??رم باهامه که نشسته و حرکت نمیکنه ! چکار کنم؟

اون چراغ هایی که تو پارکینگ هست بزن حل میشه !

لینک به ارسال

من این بازی رو نصب کردم موقع اجرا این پیغامو میده البته ویندوزم ویستا 64 بیت

the procedure entry point createDXGIFactory1 could not be located in the dynamic link library dxgi.dll

وقتی Dxgi.dllرو کپی میکنم ارور میده ..اجازه کپی نمیده

کارت گرا??یک آپدیت شده . directx11 هم نصب شده.

لط??اً کمک کنید

لینک به ارسال

کمک می خوام

سلام دوستان خسته نباشید

ی مشکلی دارم وقتی دارم بازی میکنم هنگ میکنه درایور کارت گرا??یکی رو آپدیت کردم DirectX 11 رو هم نصب کردم

لط??ا کمکم کنید خیلی زدحال

متشکرم

لینک به ارسال

شما هم مشکل من رو دارید ! برای ر??ع این مشکل ( البته خودم هنوز مشکلم حل نشده ) برید به لینک زیر ! یکی از کاربر ها با نام svil در مورد این مشکل در 2 3 ص??حهی اخر توضیح داده ! من چیزی از حر?? هاشون ن??همیدم ! شما ببین چیزی می??همی !؟ اگه ??همیدی ما رو هم در جریان بذار !!

post_new.gif بررسی و مشکلات بازی Need for Speed: The Run. Limited Edition 2011

ویرایش شده توسط batman

لینک به ارسال

دوست عزیز حتما یه دلیلی داره ! یا امکان این کار مقدور نیست ! به هر حال مطمن باش که اگر این کار برای مدیران ممکن بود حتما مشکل شما رو هم حل میکردند !! به هر حال ارزوی مو??قیت برات دارم .:fly2:

ویرایش شده توسط batman

لینک به ارسال

سلام

من تازه واردم و هر کاری بگید برای حل مشکلاتم کردم که ??قط موضوع صدا و سیاهی ص??حه درست شد ، من وقتی بازی میکنم یکد??عه بازی کنـد میشــه و بعد از 15 دقیقه که ول میکنــم درست میشه ، چیکارش کنــم که این مشکل حل بشــه ؟

لینک به ارسال

با سلام خدمت اساتيد محترم

در مرحله زير كه در مترو هست و بعد از گذشتن از واگني كه بمب من??جر ميشود به واگن بعدي ميپرد كه در اين واكن ??ردي به شيشه شليك ميكند و ميرسد به همين قسمت كه عكسش رو گذاشتم و ازم ميخواد كه كليد ??اصله را بزنم كه متاس??انه هم چند بار ردن رو امتحان كردم و نگه داشتن رو همچنين ولي به زير قطار مي ا??تد لط??ا راهنمائي كنيد چطور اين قسمت را ميتونم رد كنم

[ATTACH=CONFIG]2220[/ATTACH]

لینک به ارسال
مهمان مهمان
با سلام خدمت اساتيد محترم

در مرحله زير كه در مترو هست و بعد از گذشتن از واگني كه بمب من??جر ميشود به واگن بعدي ميپرد كه در اين واكن ??ردي به شيشه شليك ميكند و ميرسد به همين قسمت كه عكسش رو گذاشتم و ازم ميخواد كه كليد ??اصله را بزنم كه متاس??انه هم چند بار ردن رو امتحان كردم و نگه داشتن رو همچنين ولي به زير قطار مي ا??تد لط??ا راهنمائي كنيد چطور اين قسمت را ميتونم رد كنم

2220-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-3-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-untitled-jpg

باید تند تند کلیدو بزنی :flapper:

لینک به ارسال

اينقدر اسپيس رو زدم دستم درد گر??ت ولي باالاخره رد شد

مرحله آخرش هم بود و بازي تموم شد

با تشكر از راهنمائيت

لینک به ارسال

با سلام من بازی را دانلود کردم و با برنامه iso ***ترکت کردم و روی setup زدم بعد نیم ساعت داره خودش نصب میکنه یه د??عه استپ میشه و بقیش را نصب نمیکنه به نظرتون مشکل از چیه reload ra dl kardam

لینک به ارسال

سلام دوستان لط??ا کمکم کنید لط??ــــــــــــــــــــــا دوستان من با هزار بدبختی بازیو دانلود کردم و وقتی میخوام همون اول که نصب کنم ارور میده یه اروره : Mscvr100.dll میده خیلی کلا??م کرده لط??ا کمکم کنید خیلی تو ک?? این بازیم . آخه نمیدونید که با چه بدبختی این بازیو با این سرعت دانلود کردم خیلی حالمو گر??ت . با تشکـــــــــــــــــــر

لینک به ارسال

سلام

من تازه واردم و هر کاری بگید برای حل مشکلاتم کردم که ??قط موضوع صدا و سیاهی ص??حه درست شد ، من وقتی بازی میکنم یکد??عه بازی کنـد میشــه و بعد از 15 دقیقه که ول میکنــم درست میشه ، چیکارش کنــم که این مشکل حل بشــه ؟

اساطید ، دوست دارید جواب بدید ؟

لینک به ارسال

خطای msvcr100 Not Find !

ابتدا به لینک زیر مراجعه و C++ 2010 را دانلود و نصب کنید :

http://forums.p30day.com/f14/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-3153/

:hd:در صورت ادامه مشکل ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

msvcr100.rar - 316 KB

C:\Windows\System32

Battlefield 3\Core

در ویندوز 64 بیتی علاوه بر انتقال ??ایل به مسیر بالا , به مسیر زیر نیز میبایست منتقل کنید :

C:\Windows\SysWOW64

در صورتی که در هنگام اجرا , بازی با کاستی سرعت همراه است , معمولآ با پایین آوردن گرا??یک و ابعاد تصویر در Options مشکل تا حد زیادی برطر?? خواهد شد .

به وسیله نرم ا??زار زیر و پس از تنظیمات اولیه نیز میتوانید تمام ظر??یت سیستم خود را به بازی اختصاص دهید :

game booster 3.1.rar

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...