Jump to content
انجمن پی سی دی

Batman : Arkham Origins Complete Edition ممکن است عرضه شود


Recommended Posts

393-250x140.jpg Batman : Arkham Origins

 

Complete

Edition به تازگی در سایت آمازون آلمان برای PC، Xbox 360 و PS3 لیست شده است و طبق آن قرار است در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۱۴ ( ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ) عرضه شود. البته این خبر هنوز به تایید نرسیده است ولی انتظار می رود این عنوان عرضه شود. طبق شایعات این عنوان شامل هر سه نسخه ی این سری یعنی Batman : Arkham Asylum ،Batman : Arkham City و Batman : Arkham Origins خواهد بود و تمامی DLC های این سری نیز در آن وجود خواهد داشت. batman_arkham_origins_complete_edition.jpg

 

عنوان Batman : Arkham Origins در سال ۲۰۱۳ عرضه شود و روایتی از دوران جوانی بتمن بود. جایی که تنها دو سال از ظهور بتمن گذشته بود و حال او درگیر یک مبارزه ی جدی با Black Mask و ۸ قاتل اجیر شده ی او شده بود که قصد داشتند بتمن را به قتل برسانند. این عنوان نتوانست در حد دو نسخه ی قبلی این سری باشد و با گر??تن متای ۷۷ به کار خود پایان داد.

منبع گیم??ا

Link to comment
Share on other sites

اگه بیاد سیو بازی قبلیش روش کار میکنه یا باید بکشیم بهم از اول بریم؟؟؟؟

از اونجایی که این بازی اگه بیاد یه ID جدید حتما داره ??کر نمیکنم سیوهای بازیهای قبلی رو اجرا کنه.من وقتی دارک سولز 1 رو تموم کردم و بعد نسخه ی prepare to die edition رو که همون بازی بود به اضا??ه ی دی ال سی هاش گر??تم سیوهای نسخه ی اولیه ی بازی رو اجرا نمیکرد و دوباره از اول ر??تم چون ایدیشون ??رق میکرد.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...