رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

قاضی ایرانی، مدیر فیسبوک را احضار کرد!

پست های پیشنهاد شده

2

معاون ??ناوری اطلاعات و رسانه‌های نوین مرکز ??ضای مجازی بسیج کشور از احضار مدیر ??یسبوک توسط یکی از قضات استان ??ارس خبر داد.

به گزارش ایسنا، روح‌الله مومن‌نسب در گ??ت‌وگو با خبرگزاری دانشجو با اشاره به شکایت مردم در زمینه *****ینگ واتس‌اپ در استان ??ارس تصریح کرد: دادگستری استان ??ارس در رسیدگی به شکایت عده‌ای از هموطنان در مورد نقض حریم خصوصی آنها و مشکلات پیام‌رسان واتس‌اپ و نرم‌ا??زار اینستاگرام، تشکیل پرونده داده که این مرجع قضایی نیز رأی به مسدودسازی و جمع‌آوری این دو نرم‌ا??زار داده است.

وی ا??زود: بر اساس رأی قاضی، مدیر صهیونیست شرکت ??یسبوک یا وکیل قانونی آن باید برای د??اع از خود و جبران ما??ات به دادگستری این استان مراجعه کند و این امر در همه جهان مرسوم است.

منبع پی سی دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باریکلا به ابن قاضیان کاربلد.روز به روز بیشتر به ایران ا??تخار میکنم.یعنی داغون تر از مسئولین ما واقعا وجود نداره.??قط شاید اقوی همساده داغون تر باشه.

منم چند روز پیش کریس رونالدو رو به تهران احضار کردم ولی نمیدونم چرا نیومد.

ما همه یعنی اکثرا ازدم باید شرکت کنیم.

لینک به ارسال

لوووووووووووول:78::78::78: یه موقع ن??رستنش زندان دیگه نتونیم بریم ??یسبوک و ??یسبوک بسته بشه.:icon_346[1]::78::78:اگه سازنده ??یسبوک ایرانی بود سپ.. می??رستادش زندان ??یسبوکم میکرد به اسم خودش حالا ببین ما چقر با هم ??رق داریم.

لینک به ارسال

من موندم اینها با این ابهتشون چرا خاوری رو از کانادا احضار نمیکنند . نکنه ...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...