رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

سیزده نکته ابتدایی برای زنده ماندن در ارواح تاریک 2

پست های پیشنهاد شده

Dark-Souls-2-Tips.jpg

جهان ارواح تاریک 2 عظیم و کاملا کشنده است . شما نمی توانید کورکورانه حرکت کنید و با تکیه بر شانس و یا نیرویی بی رحم زنده بمانید. شما باید آماده به رعایت قواعد Drangleic باشید که به این معناست که هر مرگ یک درس و هر اشتباه باعث پیشر??ت شما است . البته این اطلاعات ممکن است شما را 12 تا 15 ساعت اولیه بازی زنده نگه دارد . پس از آن شما باید با است??اده از توانایی های خودتان بازی را ادامه دهید .

1-کلاس خود را آگاهانه انتخاب کنید

ارواح تاریک II در مجموع از هشت کلاس برای شروع ، که تعدادی از بازی قبلی کمتر است تشکیل شده است.جنگجو و شوالیه کلاس های نیرومندی برای مبتدیان است ، در حالی که راهزن ، کاوشگر و شمشیرزن کمی ضعی?? تر اما تخصصی تر هستند.Cleric یک ضربه زننده ی سنگین است، و به معجزات ( عمدتا ش??ا, سحر و جادو) دسترسی دارد، در حالی که Sorcerer دارای یک پرتاب کننده ی روح و قابلیت اضا??ه کردن اشیاء در آتش است. در نهایت،Deprived ، که با یک پارچه به دورکمر و برخی از تجهیزات شکسته شروع می شود وجود دارد.در حالی که Deprived سخت ترین کلاس برای شروع است ، سطح اولیه آن از بقیه پایین تر است (در سطح 6 شروع می شود در حالی که هر چیز دیگری در اطرا?? از سطح 12 شروع می شود ).در هر صورت،بازی کردن با توجه به مهارت های کلاس مهم است .سعی نکنید یک Warrior را برداشته و هوش آن را به جای قدرتش قوی کنید زیرا در این حالت لول های اولیه و ضروریه خود را هدر داده اید.

2-اکتشا?? در مناطق تمرینی(انجام مراحل تمرینی)

هنگامی که شما برای اولین بار در جهان بازی شخصیت خود را تعیین می کنید، شما خود را در یک منطقه صخره ای که دارای درهای مه ای هست میبینید. شاید با خود بپرسید که این پورتال یک مسیر اشتباه نیست که به باس ختم می شود؟ آنها در واقع مناطق آموزش هستند . این مناطق دارای اجسادی برای loot کردن و هم چنین دشمانی است که می توانید آن ها را شکست داده و روحشان را بگیرید.البته مبتدیان باید از رویارویی با دو هیولایی که در یکی از درهای مه ای وجود دارد اجتناب کنند، اما بازگشت در زمانی که شما قوی تر هستید و کشتن آنها که پاداش هر کدام 1000 روح است توصیه می شود .هنگامی که شما از سایه ها خارج می شوید و بهMajula می آیید، کاوش ادامه دارد .ا??رادی در این مکان هستند که می توانید با آن ها صحبت کنید.در این منطقه چند مغازه دار و شخصی برای لول آپ و ... وجود دارد.

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]wol_error.gif[/TD]

[TD=class: td2]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-TIPS-005.jpg

3- انتخاب ابزار مناسب

در اوایل بازی شما یک پیرزن که ??روشنده است و کلید مغازه اسلحه سازی در ماجولا را دارد را می بینید و می توانید کلید را از او خریده و در اسلحه سازی majula را باز کنید . از آن به بعد شما قادر خواهید بود با است??اده از ذرات تیتانیت تجهیزات خود را به روز رسانی کنید ، و یا پیکان ، پیچ و مهره و پودر تعمیر بخرید .

4- ح??ظ پا??شاری برای انجام بازی ( صبور بودن )

این بازی قرار است سخت باشد . هشت ساعت اولیه ی بازی برای من مکررا راه های بسته شده به وسیله ی درهای ق??ل و همچنین مواجه شدن با یک هیولا بود . من نزدیک بود تا چندین بار از انجام ادامه ی بازی منصر?? شوم اما تقریبا همیشه راه دیگری برای ر??تن وجود داشت . اگر نمی توانید یک باس خاص را شکست دهید ، با برگشتن به ماجولا و جست و جو ، مسیر دیگری را پیدا کنید . ممکن است چاه درون ماجولا یکی از مسیرهایی باشد که شما متوجه آن نشده باشید . هنوز هم راه های مختل??ی برای ادامه دادن بازی وجود دارد . علاوه بر این بن ??ایرها بهترین دوستان شما هستند که آنها دوباره نوار سلامتی شما را پرخواهند کرد . آن ها به شما توانایی دیدن آیتم هایتان را می دهند و از همه مهتر قابلیت س??ر بین مناطق را دارا می باشند .

[TR]

[TD=class: td2]اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-TIPS-001.jpg

5 - است??اده از سپر

شما ممکن است با دو شمشیر در دستتان ، جادو و ... مبارزه کنید اما بدون توجه به این ها ، سپر کاملا ضروری است . بارها شده است از یک ضربه و یا یک حمله ناگهانی به وسیله ی سپر نجات یا??ته باشم . شما میتوانید با یک سپر به سادگی از مرگ های سریع و بی دلیل جلوگیری کنید !

6- ??راهم کردن یک سلاح دوربرد

داشتن سلاحی که می تواند ضربات را با وجود ??اصله از دشمن وارد کند مهم است . ممکن است کمان در وسایل خود نداشته باشید ، اما اگر قادر باشید به دشمن از ??اصله ی دور ضربه بزنید می توانید جان خود را بیش از یک بار ح??ظ کنید .به عنوان مثال برخی از هیولاها هستند که از بالا به سمت شما بمب پرتاب می کنند و یا ممکن است با یک گروه از Nastie ها مواجه شوید و نیاز است که یکی از ا??راد را از بقیه دور کنید . حتی تعداد انگشت شماری از دشمنان نیز هستند که با رسیدن به شما جنون پیدا میکنند و دیوانه میشوند !کمان ، پرتاب چاقو و بمب ها راه خوبی است و شما میتوانید آتش ، سم و یا مهمات سحر و جادو را از طریق بررسی و loot کردن پیدا کنید . برخی دیگر نیز ممکن است با دور شدن از آن ها شروع به حرکت کنند .همچنین شما باید پس از مواجه شدن با دشمنان به مکان امنی ??رار کنید به طوری که اگر شما مردید ، بتوانید به آسانی روح های از دست ر??ته خود را بازیابی کنید . زیرا ممکن است مرگ های ??راوانی به واسطه ی برگشتن برای بازیابی روح ها ات??اق بی??تد .

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-2-TIPS-003.jpg

7-گوش دادن به ارواح دیگر

همانطور که قبلا در نسخه های قبل این سری دیده بودیم، این بازی دارای یک محیط آنلاین نیمه مشترک است . در این بازی شما می توانید با کمک بازیکنان دیگر به انجام مراحل بپردازید.البته برای این حالت هم قوانینی وجود دارد که بازی بیش از حد آسان نشود.

8-لای?? جم ها و ??لاسک های ESTUS

در ارواح تاریک 1 از ??لاسک های ESTUS است??اده می شد که آن ها توانایی ش??ا بخشی به سرعت را دارا بودند.اما شما در باتدا به قدر کا??ی از این آیتم ندارید و به جای آن از Lifegem است??اده می شود.پس از است??اده از Lifegem نوار سلامتی به آهستگی پر می شود و شخصیت اصلی به آرامی حرکت می کند تا این آیتم به طور کامل اثر کند.برای گر??تن Lifegem بهتر است به پیرزن ??روشنده مراجعه کنید البته او بعد از چند بار صحبت کردن با شما به ماجولا می رود و می توانید او را در آنجا ملاقات کنید.

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-TIPS-004.jpg

9- دارایی های خود را بر باد ندهید

صر??ه جویی در این بازی یک امر ضروری است.شما می توانید آیتم های مناسب و مورد نیاز را برای باس های سخت نگه دارید و در زمان مناسب از آن ها است??اده کنید.شما پس از هر مرگ مقداری از نوار سلامتی خود را از دست میدهید(حداکثر 50%).برای ر??ع این مشکل و بازیابی تمامی نوار سلامتی خود می توانید از Human Effigy است??اده کنید که بسیار کمیاب است.

10- مواظب باشید: شما می توانید دشمنان را از هستی ساقط کنید

برای سخت تر کردن جمع آوری روح از دشمنان و یا کاهش ناامیدی از مرگ سیستم بازیابی دشمنان در ارواح تاریک 2 بهینه سازی شده است.در حال حاضر با نابود کردن چند باره ی دشمنان یک منطقه مشاهده می شود که دشمنان ناپدید می شوند و دیگر نمی آیند. البته باید توجه داشته باشید که دشمنان کمتر به معنای لول آپ کمتر است.

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-TIPS-006.jpg

11-توجه به مردم DRANGLEIC

سرزمین Drangleic جمعیتی بیش از Lordran دارد و با کسانی برخورد می کنید که به شما خدمات ، مشاوره و کمک ارائه می دهند. کشتن آن ها با توجه به اینکه می توانند آیتم خوبی برای loot کردن داشته باشند ممکن است وسوسه انگیز باشد ، اما شما هیچ وقت نمی دانید که کی به آن ها نیاز خواهید داشت.اگر کسی با شما صحبت می کند با او به مهربانی برخورد کنید.کمک به مردم ??قیر Drangleicهمیشه ارزشمند است.

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

Dark-Souls-TIPS-002.jpg

12- از مرگ نترسید

شما خواهید مرد.این بازی شما رو نسبت به بازی قبل کمتر می بخشد.مرگ و میر مکرر علاوه بر اینکه موجب کمتر شدن رو ح های جمع شده می شود،باعث کمتر شدن نوار سلامتی (که قبلا توضیح داده شده است) نیز می شود.شما نباید از پریدن,مبارزه با دشمنان و یا باز کردن درهای بسته بترسید.

13- برای این بازی وقت بگذارید

نمیتوانید در این بازی عجله کنید. عجله منجر به مرگ شما می شود. شجاع و نترس باشید اما توجه داشته باشید آنچه که پیش روست برای مرگ شماست . زمانی که بهترین راه برای حرکت به جلو وجود دارد قدم هایی مانند کودکان بردارید و سپر خود را بالا بگیرید.اگر یک دشمن غیر قابل عبور است ، راه دیگری پیدا کنید. اگر یک منطقه جدید است ، در گام های اول با آن منطقه آشنا شوید. ارواح تاریک 2 نقشه ای برای راهنمایی ندارد بنابراین نیاز است که شما جهان بازی را به خاطر بسپارید. نگاه به همه چیز ، اکتشا?? در همه جا.به این دلیل که شما در این بازی بارها و بارها کشته می شوید به این معنی نیست که نباید بازی سرگرم کننده باشد، و هر چه زودتر قبول می کنید که ارواح تاریک 2 نیازمند صبر و تمرین است.

منبع پردیس گیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی سعید جان خیلی قشنگ بود. واقعا هر کی بازی نکنه نص?? عمرش بر ??ناست.من که خیلی حال کردم با این بازی.ارزش چندین بار بازی کردنو داره.:88:

لینک به ارسال
مرسی سعید جان خیلی قشنگ بود. واقعا هر کی بازی نکنه نص?? عمرش بر ??ناست.من که خیلی حال کردم با این بازی.ارزش چندین بار بازی کردنو داره.:88:

چاکرم داداش.واقعا این سری بازی به نظر من برترین ??رنچایز تاریخ بازیای رایانه ای هستش.

لینک به ارسال

Human Effigy رو از کجا پیدا کنم .

لینک به ارسال

داداش توی بازی تو جاهای مختل?? وجود داره.تو همه مراحل هست یکی دوتا تقریبا.??قط باید صر??ه جویی کنی تو مصر??ش.به جاش بهترین راه است??اده از binding ring هستش که نمیذاره خونت از 75 درصد مقدار اصلی دیگه کمتر بشه.

لینک به ارسال

داداش یه راهکار هم هست که باهاش میتونی همیشه human بمونی.یه حلقه هست تو بازی به نام ring of soul protoction که اگه دستت کنی باعث میشه وقتی که بمیری انسانیتت از بین نره بعلاوه روحاتم از دست نمیدی.منتها این حلقه هر سری که بمیری میشکنه ولی میتونی پیش اهنگرا با 6000 تا روح تعمییرش کنی.این خیلی کاربردیه چون وقتی هومن باشی میتونی قبل از یه سری غولا یه یار احضار کنی که دو تایی به مبارزه با غول میرین.

لینک به ارسال
داداش یه راهکار هم هست که باهاش میتونی همیشه human بمونی.یه حلقه هست تو بازی به نام ring of soul protoction که اگه دستت کنی باعث میشه وقتی که بمیری انسانیتت از بین نره بعلاوه روحاتم از دست نمیدی.منتها این حلقه هر سری که بمیری میشکنه ولی میتونی پیش اهنگرا با 6000 تا روح تعمییرش کنی.این خیلی کاربردیه چون وقتی هومن باشی میتونی قبل از یه سری غولا یه یار احضار کنی که دو تایی به مبارزه با غول میرین.

اینهم یه راه خوبه.ولی راستش توی این بازی من که عمرا دلم نمیاد روحامو بدم حلقه تعمیر کنم.مخصوصا اوایل بازی که 6000 تاع روح جای 4 تا اپگریده و به راحتی به دست نمیاد.من یه بار هم از این حلقه است??اده نکردم و ??قط یکی دوبار واسه غولها یار احضار کردم.حی??ه روحهای ارزشمند واسه تعمیر حلقه.

لینک به ارسال

اقا سعید من میخوام این بازی رو بخرم چطوری هست

لینک به ارسال
اینهم یه راه خوبه.ولی راستش توی این بازی من که عمرا دلم نمیاد روحامو بدم حلقه تعمیر کنم.مخصوصا اوایل بازی که 6000 تاع روح جای 4 تا اپگریده و به راحتی به دست نمیاد.من یه بار هم از این حلقه است??اده نکردم و ??قط یکی دوبار واسه غولها یار احضار کردم.حی??ه روحهای ارزشمند واسه تعمیر حلقه.

منم خیلی است??اده نکردم ولی اخرای بازی خیلی حیاتی میشه روحم که اخرای بازی تا دلت بخواد میتونی جمع کنی.

لینک به ارسال

داش محسن من این صلاحیت رو ندارم که بهت بگم چون انقدر عاشق این بازیم که به نظرم برترین ??رنچایز تاریخ بازیها هستش و بالای 1000 ساعت 3 تا شماره رو بازی کردم.??قط میتونم بگم یه شاهکار بی نظیر و تکرار نشدنی که هیچ مشابهی نداره.ولی باید یه گیمر واقعی و باحوصله باشی تا بازی رو تموم کنی چون واقعا سخت و بی رحمه ولی لذت کشتن غولهاش مثل بازیهای سخت و مرگبار قدیم مثل شینوبی و کنترا هستش .

لینک به ارسال
منم خیلی است??اده نکردم ولی اخرای بازی خیلی حیاتی میشه روحم که اخرای بازی تا دلت بخواد میتونی جمع کنی.

اره شاید اخرای بازی بهتر باشه.من که اصلا این کار رو نکردم چون خونم همون 75 درصد کا??ی بود و اینجوری یه جای حلقه ام کم میشد.

لینک به ارسال

بازیش ??وق العادس.??قط صبر و حوصله ??وق قوی میخواد.البته من خودم قبل این سری بازی rpg تو این سبک به اون صورت بازی نکرده بودم ولی با این سری یکی از طر??دارای پرو پا قرص این سبک شدم.تو بازی نمیتونی بکش بکش کنی بری جلو و باید تک تک نقاطه بازیو با صبر و حوصله پشت سر بذاری یه عجله باعث مرگت میشه خیلی دقت میخواد.به قشنگی و سختیه غولای این بازیم تو هیچ بازیه دیگه من ندیم.در اخر میگم 100 درصد تجربش کن.

لینک به ارسال
بازیش ??وق العادس.??قط صبر و حوصله ??وق قوی میخواد.البته من خودم قبل این سری بازی rpg تو این سبک به اون صورت بازی نکرده بودم ولی با این سری یکی از طر??دارای پرو پا قرص این سبک شدم.تو بازی نمیتونی بکش بکش کنی بری جلو و باید تک تک نقاطه بازیو با صبر و حوصله پشت سر بذاری یه عجله باعث مرگت میشه خیلی دقت میخواد.به قشنگی و سختیه غولای این بازیم تو هیچ بازیه دیگه من ندیم.در اخر میگم 100 درصد تجربش کن.

exactly.......:thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

دلم برای اون بازی های قدیمی تنگ شده دمت گرم سعید

لینک به ارسال
کلا چند ساعت هست

میتونی تو 60 الی 70 ساعت تمومش کنی.اگه اصولی بری. ولی ممکنه تو زمان کمتری هم بتونی تا اخرش بری ولی خیلی از ایتمارو باید جا بندازی, ایتمایی که بدون اونا بازی خیلی دشوار میشه.کلا تو بازی باید همه جارو خوب بگردی که ایتمی چیزی از دستت در نره.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا از این سبک بازی متن??ر بودم ولی الان عاشقشم:88:

تا الان حدود 85 ساعت شده. بالاخره امروز بعد 5 ساعت بازی کردن رسیدم به غول اخر.خیلی نامرده. ??ک کنم 2.3 ساعت هم سر این بگذرونم.

??علا کم اوردم.12 بار راه مسخره رو ر??تم که راه رسیده به اژدها باز شه راحت برم بیام.

سعیدجان یا محمد رضا جان یه راه میزارین جلو پامون؟؟؟؟

چندبار چسبیدم تو پاش و ضربه زدم ولی وقتی پرواز میکنه اتیشش کل زمینو میگیره ما هم که ??ورت.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
جلل خالق70ساعتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

بی??تی تو گیم پلی و داستان بازی اصلا گذر زمانو احساس نمی کنی حالا ایشالله بازی میکنی همه چی میاد دستت.

لینک به ارسال

کاشکی هیچ کذوم از این 3 تا بازیو بازی نکرده بودم والان از اول شروع میکردم همشو.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...