رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alirezi

راهنمایی برای بازی call of duty 1

پست های پیشنهاد شده

من قسمن سی دی یک این بازی رو نصب میکنم و بعد از من میخواد که سی دی دو رو نصب کنم و من هر کاری که میکنم پیغام میده که سی دی درون دستگاه بگذارید ، حتما باید بازی رو در سی دی رایت کنم و یا اینکه میشه بدون رایت بازی رو کامل نصب کرد ؟ . ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کدوم نسخه رو زدی؟ همینی که تو سایت قرار داده شده؟! اگه اون باشه که باید بعد از کپی کردن کرک ، اجرا بشه و مشکلی نخواهد داشت!

لینک به ارسال
من قسمن سی دی یک این بازی رو نصب میکنم و بعد از من میخواد که سی دی دو رو نصب کنم و من هر کاری که میکنم پیغام میده که سی دی درون دستگاه بگذارید ، حتما باید بازی رو در سی دی رایت کنم و یا اینکه میشه بدون رایت بازی رو کامل نصب کرد ؟ . ممنون

دوست عزیز شما باید با نرم ا??زار UltraISO یا Demon Tools که خودشون یک درایو مجازی میسازن این بازی رو نصب کنی (من UltraISO بهت بیشنهاد میدم کم دردسر تره) اول شما ??ولدر دیسک 1 رو که ??ایلش Bin هست رو با این نرم ا??زار UltraISO باز کنید و با درایو مجازیش اجرا کنیدش و بعد از اینکه پیام داد که دیسک 2 رو در Cd Rom بگذارید درایو رو unmoth میکنید و بعد ??ولدر دیسک 2 رو اجرا میکنید راحت نصب میشه . منم همین مشکل رو داشتم ولی با این روش حل شد .

لینک به ارسال

unmoth دیگه چیه و چطوری باید ازش است??اده کنم ؟

لینک به ارسال
unmoth دیگه چیه و چطوری باید ازش است??اده کنم ؟

داخل نرم ا??زاری که گ??تم یک تب هستش که برای درایو مجازی هستش وقتی روش کلیک میکنی 2 گزینه اصلی هستش (در اصل 3 تا هستش ولی ما با اون دو تا کار داریم )یکی mounth یکی Unmounth هستش اول ??ایل های دیسک یک رو mounth میکنی توی درایو مجازی بعد میری My Computer و میبینی که یک درایو دیگه اضا??ه شده و اسم بازی هست مثلا همین بازی Cod 1 بعد روش کلیک میکنی و نصبش میکنی بعد که پیغام داد دیسک یک که mounth شده در درایو مجازی رو Unmounth کن . دیسک دو رو انتخاب کن . با همون روش ??ایل دیسک 1 روی ??ایل دیسک 2 انجام بده راحت نصب میشه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...