رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

باز هم مشکل برای Ps4 ؛ یک باگ جدی

پست های پیشنهاد شده

DS4_RED_05_PERS_1376998742.jpg

Ps4 بازی‌ها را پاک می کند!

با توجه به گزارش یکی از کاربران انجمن Reddit، باگ جدیدی در کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 پیدا شده که بسیار جالب است! با در ادامه همراه باشید.

این باگ که ه??ته هاست برای این کاربر ات??اق می ا??تد، به صورت خودکار بازی های موجود در کتابخانه ی کنسول را به طور خودکار پاک می کند و یا خود به خود ناپدید می شوند!

• امروز صبح Killzone بعد از دو روز بازی کردن، از روی سیستمم ناپدید گشت. دیشب در حالی که Outlast را بازی می کردم سر جایش بود، اما امروز صبح گم شده بود! بعد از راه اندازی دوباره ی سیستم در ماه گذشته ??کر می کردم این مشکل بر طر?? شده اما به نظر می رسد همچنان چنین باگی وجود دارد. هیچ پیام و یا اروری نیز مبنی بر اینکه چنین اشکالی در کنسول وجود دارد نمایش داده نمی شود.

به نظر می رسد این مشکل ??راگیر است به طوری که تعداد دیگری از کاربران PS4 نیز همین مشکل را در گذشته گزارش کرده بودند. با اینکه ??ایل های دیتای بازی پاک می شوند اما به نظر می رسد سیو ها سر جایشان باقی می مانند. از طر?? دیگر هیچ دستکاری روی کنسول انجام نگر??ته و کاربر به راحتی وارد حساب کاربریش می شود. چه چیزی باعث به وجود آمدن این باگ می شود و چطور باید آن را بر طر?? کرد؟ هنوز مشخص نیست.

.

.

.

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همین جوری پیش بره ??ک کنم نسل های بعدی ما ??قط میتونن باهاش بازی کنن:laugh::angry:

لینک به ارسال

( حالا برو به سونی بگو و اون هم در جواب میگه : :angry:با یک ابدیت درست میشود :angry:

لینک به ارسال

بازیتونو کنین بابا کنسول به این توپییییییییییییییی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...