رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

مهمترین عنصر یک بازی از نگاه شما چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

مهمترین عنصر یک بازی از نگاه شما چیست ؟

۱| داستان

۲| گرا??یک

۳| گیم پلی

۴| صداگذاری و موسیقی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا از سایت های دیگه کپی می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n4v1d_174::vahidrk:

لینک به ارسال

به نظر من اگه یه بازی بخواد الان با بازیای مو??ق دیگه رقابت کنه باید تو هر 4 زمینه واقعا عالی باشه

همش مهمه

مخصوصا گرا??یک و داستان

لینک به ارسال

داستان های خطی خوب نیستن مگه اینکه خیلی ??وق العاده باشن

گرا??یک های پائین محیط های بسته و ??ضاهای محدود خوب نیستن

گیم پلی های آزاردهنده هوش های مصنوعی پائین توهین به شعور بازیکن هستن و خوب نیستن

صداگذاری با صداهای مصنوعی و غیرواقعی مخصوصأ برای بازی های ریسینگ خوب نیست

همشون با هم باید باشه ولی از گرا??یک اصلأ نمیشه گذشت مثلأ بازی just cause هر دو نسخۀ 1 و 2 داستان درست حسابی ندارن اما بازم ??کر نکنم هیچ گیمر حر??ه ای باشه که اگه نسخۀ سومش بیاد just cause رو بازی نکنه چون گرا??یکش خوبه

البته اگه خلاقیت یه بازی زیاد باشه گرا??یکش هم مهم نیست مثلأ angry birds یا mine craft یا mario

لینک به ارسال

الان به جز بعضی بازی های خاص بقیه یه مشکلاتی تو صدا گذاری موسیقی و نور پردازی دارند البته بازی های معرو?? هم گاها تو بعضی نسخه هاشون نور پردازیشون مشکل داره

اما گیم پلی ،گرا??یک،داستان این سه تا به نظر من یه جور پایه محسوب میشه واسه گیم تا بتونه با عنوان های جدید دنیا رقابت کنه

نه اینکه بگم بازی ??قط دیگه اگه صدا گذاریش بد بود بازم مشکلی نیست نه ...

موسیقی هم همینطور هستش موسیقی باید بسیار به جا باشه مخصوصا در بازی اکشن و مخ??یکاری مثل splinter cell black list و بازی های ترسناک مثل Dead Rising و بقیه بازی ها

در کل هر 4 مورد بسیار مهم هستند و نمیشه گ??ت این یکی بهتر بقیه هستش

لینک به ارسال

مهم ترینش گیم پلی بازیه.به نظر من هرچقدر که بازی المانهای rpg رو بیشتر داشته باشه جذاب تر میشه.مثل رشد و تکامل تدریجی شخصیت بازی به نحوی که واسه گیمر واضح باشه.داشتن ماموریت های جانبی زیاد علاوه بر ماموریت های اصلی.مجبور نکردن گیمر به انجام خطی ماموریت ها و داشتن یک دنیای زیبا و خطرناک که جون بده واسه وجب به وجبشو گشتن.داشتن غولهایی که از اول بازی ببینیشون ولی به دلیل level پایین شخصیتت اصلا نتونی نزدیکشون شی و سریع بکشنت تا این حس درونت بوجود بیاد که بری و قوی شی و برگردی و دخلشو بیاری.یک چیز خیلی بد واسه بازی اسون بودن بازیه.یادش بخیر یه زمانی مگامن و شینوبی رو بدون سیو تا اخر میر??تیم و با یه بار مردن میر??تیم اول مرحله.تو بازیا ??اکتوری به اسم خون وجود داشت که باید پرش میکردی و یه ??اکتور به اسم جون بود که ??قط یه تعدادی داشتی و با تموم شدنش گیم اوور میشدی.اون بازیا لذت داشت.call of duty با همه گیر کردن سیستم بازیابی تدریجی خون ??اتحه ی صنعت گیم رو خوند.برو اینقدر شلیک کن تا ص??حه قرمز شه و سریع بشین پشت کاور تا 15 ثانیه همه ی خونت برمیگرده.واقعا مسخرس.واسه همینه که من به بازیایی مثل dark souls و demon's souls تعظیم میکنم که تو این دنیای call of duty پرست میان و یه بازی به معنای واقعی سخت و هیجان انگیز با ??اکتورهای کلاسیک ارائه میدن.بازی یعنی اینا.یعنی اسکایریم.یعنی اوبلیویون.یعنی ویچر.یعنی mass effect.یعنی ??اینال ??انتزی.شاهکارترین گیمر های دنیا هم که قربونشون برم ایرانیان که همیشه از اخر اولن و ??قط بکش برو جلوی بی ??کر رو بازی میدونن و بازی رو ??قط و ??قط call of duty میدونن و اگه ببینن تو یه بازی خونشون کم میشه و برنمیگرده اون بازی رو میزارن کنار.ولی واسه نسل من که مگامن و شینوبی و کنترا رو دیده بازی یعنی چالش ذهنی و ??کری.

لینک به ارسال

مهم ترین رکن یه بازی گیم پلی هست.بقیه ??قط تاثیر دارند ولی گیم پلی همه چیزه.مثلا dota بجز گیم پلی خوب دیگه چی داشت؟نه گرا??یک داشت نه داستان آنچنان قوی نه موزیک نه صدا.ولی همین گیم پلی خوب ببنید یه مپ ساده رو از کجا به کجا برد...اون مپ ساده شده یه بازی مستقل با میلیون ها طر??دار و مسابقات سالیانه...داش سعید راست میگه گیم پلی مهم ترین چیز بازیه.

لینک به ارسال

اول داستان بعد گیم پلی.بازی که داستان خوب نداشته باشه کسی طر??ش نمیره

لینک به ارسال
مهم ترین رکن یه بازی گیم پلی هست.بقیه ??قط تاثیر دارند ولی گیم پلی همه چیزه.مثلا dota بجز گیم پلی خوب دیگه چی داشت؟نه گرا??یک داشت نه داستان آنچنان قوی نه موزیک نه صدا.ولی همین گیم پلی خوب ببنید یه مپ ساده رو از کجا به کجا برد...اون مپ ساده شده یه بازی مستقل با میلیون ها طر??دار و مسابقات سالیانه...داش سعید راست میگه گیم پلی مهم ترین چیز بازیه.

درست میگی.بهترین مثال واسه این موضوع dota هستش که من یادم ر??ت بگم.یه مپ ساده که به خاطر گیم پلی اعتیاداورش تا عرش ر??ت.

لینک به ارسال

در درجه اول داستان زیبا

گیم پلی روون و جالب

صداگذاری هیجان انگیز

و گرا??یک خوب

لینک به ارسال

یک بازی اول باید داستان خوبی داشته باشد تا بتواند مو??ق باشد بعد از ان گرا??یک مهم است چون باعث علاقه ??رد به بازی میشود . :biggrin2:

ودراخرگیم پلی و صداگذاری و موسیقی بسیار مهم هستند مانند بازی the last of us که واقان گیم پلی زیبا و موسیقی که داشت با من حر?? میزد . :love:

صداگذاری و موسیقی و گیم پلی مهم ترین عنصر

:4:از نظرمن:4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...