رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

Cyberpunk 2077 یک RPG واقعی خواهد بود

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]7206[/ATTACH]

CD Projekt RED توسعه دهنده ی عنوان Cyberpunk 2077 اعلام کرده است این عنوان یک RPG واقعی خواهد بود و دارای بسیاری از مکانیک های جدید در گیم پلی خود می باشد. Marcin Iwinski از بنیانگذاران این استدیو طی مصاحبه با سایت IGN اظهار داشت :

مردم از من می پرسند اگر Cyberpunk 2077 یک بازی چند ن??ره یا یک شوتر باشد چه باید کرد ولی من با اطمینان به آن ها پاسخ می دهم که این بازی یک RPG واقعی خواهد بود. ما با تجربه ای که از ساخت سری Witcher به دست آورده ایم در داستان سرایی و ساخت دنیای بزرگ بسیار توانایی هستیم و برای ساخت Cyberpunk 2077 هر چه را که تا کنون آموخته ایم به کار می گیریم پس قطعا این عنوان یک RPG واقعی خواهد بود. همچنین ما در حال طراحی بسیاری از عناصر جدید گیم پلی هستیم که من اکنون نمی توانم از آن ها صحبت کنم ولی چیزی که با اطمینان می توانم به شما بگویم این است که Cyberpunk 2077 یک شوتر چند ن??ره نخواهد بود.

Cyberpunk 2077 روایت گر اینست که چگونه پیشر??ت،باعث ??روپاشی جامعه خواهد شد. تقویت بدن،اختراعی که قرار بود در خدمت جامعه باشد،مشکلات را دوچندان میکند و آشوب را به خیابان???ها میکشاند.اختراعات جدید،جامعه را همچنین به سمت نابودی می برد و البته ??قر،مشکلی وَرای همه این مشکلات. شهر پر از تباهی است،جایی که “دیوانگان از کنترل خارج شده اند??? خیابان ها پر از ا??رادی است که به braindance وابستگی دارند.موادی که از راه های خیلی ارزان،مصر?? کننده را به زندگی پرهیجان تر و خوش تری میبرد تا لذت سرشار اما زودگذر را در جهانی بهتر تجربه کند. مصر?? کننده این مواد میتواند braindanc را مستقیما به سیستم عصبی اش ب??رستد از طریق تقویت مغری ویژه.به وسیله ی یک BD player.این پلیر به مصر?? کننده اجازه میدهد تا تمامی ??عالیت های ثبت شده مغز را به تماشا بنشیند،که شمال احساسات،حرکات ماهیچه ها و تمام محرکهایی که بوسیله ی ??رد ضبط میگردد،میشود. بعضی از braindances های ساخته شده توسط megacorporations خیلی ساده هستند.برخی ??وق العاده شدید،و بعضی هایشان که توسط گروه های زیرزمینی سااخته میشوند خیلی خیلی شدید و جنجال برانگیز هستند. Cyberpunk 2077 یک بازی چند موضوعی?? غیرخطی است که گیمر را به مکانهایی میبرد که در بازی Cyberpunk 2020 ??قط با کاغذ و مداد کشیده شده بود.یک محل کاملا توسط دار و دسته های خلا??کار اشغال و به منطقه ی جنگی تبدیل شده،جایی که انسنا میتواند آخرت دسته جمعی?? امیدهای از دسته ر??ته را به نظاره بنشیند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آواتارت شبیه sub zero شده:biggrin2:

لینک به ارسال
آواتارت شبیه sub zero شده:biggrin2:

اره راست میگی.ولی ??کر میکنم بیشتر به شخصیت دارک سایدرز 2 death شبیهه.نه؟

لینک به ارسال
اره راست میگی.ولی ??کر میکنم بیشتر به شخصیت دارک سایدرز 2 death شبیهه.نه؟

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: dark siders2

لینک به ارسال
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: dark siders2

واقعا بازی معرکه ای بود.2بار با تمام دی ال سی هاش تمومش کردم.

لینک به ارسال

شبیه sub ziro هم هست یکم البته بیشتر شبیه اسکلتشه تا خودش:biggrin2:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...