Jump to content
انجمن پی سی دی

بروزرسانی Lumia Black نوکیا برای لومیا 1020 و لومیا 925 ارائه شد؛ دیگر دستگاه‌ها در هفته های آینده


Recommended Posts

72645d9035e9c0838bcacf4131d4f41d_XL.jpg

 


 

 

نوکیا اعلام کرد که آپدیت Lumia Black که ویژگی‌های جدیدی نظیر دسته‌بندی اپلیکیشن‌ها و پشتیبانی از بلوتوث LE را به همراه دارد از امروز برای مجموعه‌ای از دستگاه‌های ویندوز ??ونی این شرکت ارائه می‌شود.

 

 

 

 

این بروز رسانی ابتدا برای لومیا 1020 و لومیا 925 در دسترس قرار خواهد گر??ت و پس از آن به مرور طی ه??ته‌های آینده برای دیگر دستگاه‌ها نیز ارائه خواهد شد. در صورتی که مایل هستید ببینید که آیا این آپدیت برای دستگاه شما ارائه شده است یا خیر می‌توانید با ر??تن به بخش Setting و پس از آن انتخاب Phone Update از این موضوع مطلع شوید.

بهبودهایی برای بخش عملکرد دوربین ارائه شده است که شامل Nokia Refocus و Nokia Camera و نیز بهبودهایی در Nokia Beamer برای ارسال پرونده‌ها و تصاویر و محتوا بر روی دستگاه های دیگر توسط اسکن QR Code می‌شود. این بروز رسانی همچنین دربردارنده‌ی App Folder است که به کاربران امکان می‌دهد ص??حه استارت خود را با دسته‌بندی تنظیمات و اپلیکیشن‌های مشابه در یک ??ولدر شخصی‌سازی کنند. همچنین با نصب این آپدیت برنامه‌های Nokia Storyteller و Nokia Glance Screen به دستگاه‌های بیشتری وارد خواهند شد. منبع:zoomit.ir

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...