رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس خنده دار ۹۲ جدید

پست های پیشنهاد شده

sms-khande-dare-92-jadid.jpg

: اگر میخواهید لبخند بر لبانتان طنین انداز شود
جدید را که برای شما آماده کرده ایم بخوانید و برای دوستانتان
کنید.

شعر جدید دخترا: ی کلیپس دارم قلقلیه سرخ وس??ید نیم متریه میزنم رو سرم هوا میرم نمیدونی تا کجا میرم من این کلیپسا نداشتم قد کوتاهی داشتم ا??سردگی می داشتم بی ا??م بهم عیدی داد ی کلیپس نیم متری داد …!!!!!

تبلیغ یه آموزشگاه تعلیم رانندگی : بانوانی که پارک دوبل را طی دوره ی دو ماهه ??را گیرند از پنجاه درصد تخ??ی?? ویژه ی ما برخوردار خواهند شد. ینی ??قط میتونم بگم عمق مطلب تو حلقم !!!

اس ام اس خنده دار باحال

از قلبم پرسیدم ??رق عشق ودوستی چیه؟ قلبم جواب داد: عاخه الاغ کارمن تامین خون بدنته ،، اینو باید از عقلت بپرسی ،، گوس??ند،،، ناموسن تا حالا اینجوری قانع نشده بودم ،،

امروز برای اولین بار دیدم تو ماشین عروس دوتا دختر نشسته بودن بعد از کلی دقت ??همیدم اونی که کلیپس نداره مرد ست !!!!!!

اس ام اس تیکه دار

هوا انقد دو ن??رس یه وقت زشت نباشه من تنهایی میرم بیرون
icon_smile.gif
)))

من نمیدونم اگه وی??ر رنگارنگ نبود این امیرعباس خان پسر دوسال ونیمه گل بنده ازچی تغذیه میکرد.ترتیب یه بسته چهل تاییشو تو سه روز میده.

مورد داشتیم پـسـره داد زده، شـیـرش خشـک شـده!!

همیشه اول هر جمله ش می گ??ت: “گلم، ن??سم، زندگیم??? اونقدر از دیدن و شنیدن اون کلمات خوشحال میشدم که خوشبختی از گوشامم می زد بیرون!!! اما زمانی که توی اوج دعوا و نامردیاش باز همه ??حشاش رو با همون گلم و ن??سم بهم گ??ت ??میدم که اون کلمات تکه کلامش بود بیشعور

دیروز چهلم پدر بزرگم بود(خدا اموات شما رو هم بیامرزه) منم داشتم تو خونه واسه ??ک و??امیلامون خرما تعار?? میکردم که یهو زن داییم گ??ت :???خوشگلم واسه منم بیار??? ??ک کردم با منه سریع خواستم برم طر??ش دیدم منظورش پسر خالمه که داره چایی تعار?? میکنه بعدش همه متوجه سوتی که داده بودم شدن و دختر داییم هم اومده با یه نازی میگه: آخه تو کجات خوشگله هورتن(همون ??یل خنگ) …با اون دماغت!!!! مجلس عزا نبود که مجلس گاز زدن ??رش وموکت ومبل بود!!! یعنیییییییی حاضر بودم برم عین تک??یری ها کمربند ان??جار به خودم ببندم و خودم پیش دختر داییم من??جر کنم با اون سلیقه اش!!!!

دیروز یه دختره داشت از زیر یه ساختون نیمه کاره رد میشد، یهو از بالا یه آجر ا??تاد تو سرش ولی هیچ ات??اقی براش نیو??تاد! نگو آجره خورده به کلیپسش جونشو نجات داده کلید اسرار این قسمت : کلیپس هارا مسخره نکنید
icon_smile.gif
)

دلیل شهرت روزی انیشتین به چارلی چاپلین گ??ت : می دانی آنچه که باعث شهرت تو شده چیست؟ “این است که تو حر??ی نمیرنی و همه حر?? تو را می ??همند???! چارلی هم با خنده می گوید : تو هم می دانی آنچه باعث شهرت تو شده چیست؟ “این است که تو با اینکه حر?? میزنی، هیچکس حر??هایت را نمی ??همد???!

اس ام اس ته خنده

دغدغه این روزای دخترا: حالا که توا??ق هسته ای کردیم یکی به ما بگه چی بپوشیم ؟

کش??یات جدید: “ دخترها از آنچه در زمستان میبینید لاغرترند ???!

اگه تونستین زبونتونو از دهنتون در بیارینو بگین ژ . . . . . . حتما الان داری مثل دیوونه ها زبونتو در اوردی و میگی ژ و قطعا نمی تونی !.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...