رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mahdiyeh71

جک و لطیفه

پست های پیشنهاد شده

??رهنگ لغت دانشجویی ...

دانشجوي تازه وارد : هالوي خوش شانس

دانشجويان ساكن خوابگاه : جنگجويان كوهستان

دانشجویان پرسر و صدا = گروه لیان شان پو

دانشجوي پزشكي : به خاطر يك مشت دلار

خانواده دانشجويان : بينوايان

دانشجوي مدل رپي : الو، الو، من جوجوام

انتخاب درس ا??تاده : زخم كهنه

اولين امتحان : جدال با سرنوشت

مراقبين امتحان : سايه عقاب

تقلب : عمليات سري

روز دريا??ت كارنامه : روز واقعه

اعتراض دانشجو : بايكوت

اعتراض براي كي??يت غذا : مي خواهم زنده بمانم

دانشجوي اخراجي : مردي كه به زانو در آمد

آينده تحصيل كرده : دست ??روش

رئيس دانشگاه : مرد نامرئی

استاد راهنما : گمشده

دانشجويي كه تغيير رشته داده : بازنده

سرويس دانشگاه : اتوبوسي به سوي مرگ

كتابخانه دانشگاه : خانه عنكبوتان

ژتون ??روشي : آژانس شيشه اي

علت نيا??تن بعضي از دانشجويان : رابطه پنهان

التماس براي نمره : اشك كوسه

سوار شدن به اتوبوس : يورش

ترم آخر : بوي خوش زندگي

تسويه حساب : خط پايان

عمر دانشجو : بر باد ر??ته

مسئول خوابگاه : كاراگاه گجت

ادامه تحصيل تا دكترا : ديدار در استانبول

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قولي ميره خواستگاري، دختره سبيل داشته.... بهش ميگه: چرا سبيل داري؟ دختره ميزنه زير گريه..... قولي مياد دلداري بده ميگه: مرد كه گريه نمي*كنه

معتاده پيغام گير مي خره رو پيغامگيره مي ذاره: هشتم........ولي خشتم !

ترکه يه آخوندو مي بينه بهش ميگه: خدا وکيلي يعني سرت اينهمه درد مي کنه

لینک به ارسال

یک روز یک اص??هانی به پسرش میگه بابا برو در خونه همسایه و اره انها رو بگیر پسر میره و میاد میگه بابا نداد بابا میگه محترمانه بگو پسر میره و محترمانه میگه و بعد میاد میگه بابا نداد بابا باز میگه این د??عه برو خواهش کن پسر میره و بعد میاد میگه بابا نداد گ??ت به تو بگم که ما اره نداریم و بعد بابا میگه که عجب مردم خسیسی نمیخواد برو اره خودمونو از تو انباری ور دار بیار

.........

يه شخصي از خيابون رد ميشده ، ميبينه يه بچه اص??هاني نشسته كنار خيابون گريه ميكنه. جلو ميره و ميگه چي شده عزيزم ، پسر بچه ميگه سكه ۲۵ توماني ام را گم كرده ام. مرد ميگه اينكه گريه نداره بيا اين۲۵ توماني مال تو! بچه باز هم به گريه كردن ادامه ميده < مرد ميپرسه ديگه چيه ؟ بچه ميگه اگه اون سكه را گم نكرده بودم الان ۵۰ تومن پول داشتم!

.........

بچه اص??هانیه از باباش میپرسه: بابا برای عید نوروز نمیریم چهلستونو ببینیم من خیلی دوست دارم بدونم چه شکلیه؟ باباش میگه: چرا نمیریم پسرم؟ اگه م????تیش کردند ما هم میریم !

....

۵راه ميشه تشخيص داد يه ن??ر اص??هانيه

اول اينكه همشون زيرشلواري آبي راه راه مي پوشن ( البته شايد با خوندن اين مطلب سريع اونو عوض كنن)

دوم اينكه با خوردن هر قلوب نوشابه نگاهي به شيشه ميكنن به كجا رسيده

سوم اينكه تا در بستني رو باز ميكنن سريع يه ليس به درش ميزنن

چهارم اينكه وقتي براشون مهمون مياد دم در مي ايستند و به جاي اينكه بگويند ب??رمائيد تو ميگن چرا نمياي تو

پنجم اينكه من اص??هاني نيستم ، ولي چرا اين كار ها رو ميكنم

................

اص??هانيه مي*ره سربازي وقتي برمي*گرده بابا و داداششو با كلي ريش مي*بينه مي*زنه زير گريه مي*گه بگين چي شده من طاقت دارم.

باباش مي*گه كره* خر چرا ريش تراشو با خودت برده بودي؟!

لینک به ارسال

قزوینیه دم مردن وصیت میكنه كه وقتی مردم منو بسوزونید و از خاكسترم پودر بچه درست كنید.

............. :D

قزوينيه مي گن شما چرا اينقدر خوشبختين؟ ميگه: براي اينکه بخت مي ترسه به ما پشت کنه

..............

کمربند شلوار ضامن سلامتی شماست . (روابط عمومی شهرداری قزوین) :)

..........

با توجه به مسدود بودن راههای خروجی قزوین و گیر ا??تادن ه??ت هزار مسا??ر، امروز در قزوین عید اعلام شد :cry:

.....................

یه روز یه اص??هانی و یه تهرانی ۰و یه قزوینی می میرند.آنقدر به خدا التماس می کنند تا اینکه خدا با برگشتن آنها به دنیا موا??قت می کنه به شرطی که دیگه گناه نکنند وگرنه سنگ می شوند. خلاصه آنها به دنیا برمی گردند.همان اول کار تهرانیه یه دختره را میبینه و می ا??ته دنبالش. همان دم سنگ میشه.بعد مدتی اص??هانیه یه ۵ تومانی روی زمین می بینه خم میشه که برداره قزوینیه می گه : خاک تو سرت . هم خودت رو بدبخت کردی هم منو :!:

.........

به قزوینیه می گن چه اهنگی دوست داری؟ می گه اون اهنگ معین که می گه. پشتت رو کردی بر من بگو مگو نداره

..........

قزوينيه مي*ميره، پسرش مي*بينه وصيت كرده قبرشو شيب دار بسازن!

چند وقت بعد قزوينيه مياد به خواب پسرش، پسره مي*پرسه: بابا جريان اين قبر شيب دار چيه؟

قزوينيه ميگه: بالام*جان، تا بچه*ها بيان روش سر بخورن! :roll:

لینک به ارسال

پسره به دختره ميگه : چقدر امشب خوش بگذره ، سه تا بليط سينما گر??تم ! دختره ميگه : چرا سه تا ؟ من و تو که 2 ن??ر بيشتر نيستيم ؟ پسره ميگه : نه ، سه تا بليط گر??تم واسه بابا و مامان و داداشت

یاروه بعد از عمليات داشته شهدا رو جمع و توي پلاستيک مي کرده بين شهدا يه زخمي بوده که به زحمت ميگه من زخمي هستم شهيد نشدم تركه ميگه بيا برو توي پلاستيک شهيد شدي بدبخت داغي نمي??همي

ديوونه ميره پيش دکترميگه يه کتاب نوشتم به نام ((صداي پاي اسب))دکترمي خونه ميبينه 500 ص??حه نوشته پيتيکو....پيتيکو.....پيتيکو

لینک به ارسال

به ترکه می گن برو یه کیهان (روزنامه) بخر.ده دقیقه بعد با یه خر بر می گرده!

می گن این چیه ر??تی گر??تی؟!

می گه کیهان نداشت همشهری گر??تم !!! :) :lol:

ترکه پشتش میخواریده، هرکار میکرده دستش نمیرسیده.... میره رو صندلی!!! :D

ترکه با رشتیه دعواش می شه.یه چک می خوابونه زیر گوشش!

رشتیه هم غیرتی می شه و می گهfrown.gif( یا پنج تن )).بعد ترکه رو بلند می کنه و می کوبه زمین!

ترکه پا می شه و می گه:

((( این خیلی نا مردیه! ۶ ن??ر به یه ن??ر!!! )))

لینک به ارسال

بچه ترکه صبح بیدار میشه میبینه پنکه سوخته. به پدرش میگه . پدرش میگه خوب معلومه دیگه 15 ن??ری میرین زیرش می خوابین میسوزه دیگه

ترکه میره بازار خرشو ب??روشه یه لحظه غا??ل می شه می بینه خره داره پول میشمره

به ترکه می گن برای خیار شعر بگو میگه خیار صد دانه یاقوت دسته به دسته...

ترکه نوشابه می خره گازشو می گیره می ره شمال

ترکه سوار اتوبوس میشه شاگرد راننده میگه بلیط ندادی آقا ترکه میگه اگه آدم بودی بلیطی که دیروز بهت دادم پاره نمی کردی

یه مرده میخو چپه می زده تو دیوار ترکه میاد میگه مگه لری؟ این میخ دیوار روبروییه

به ترکه میگن ??امیلی خدا چیه؟ میگه مگه نشنیدی خدا وکیلی وکیلیه دیگه

ترکه زنگ می زنه ثبت احوال می گه آقا من امروز احوالم خوبه لط??ا ثبت کنید

حضرت آدم شاكی میره پیش خدا میگه: خدایا یه چیزی به این حوا بگو، خیلی منو اذیت میكنه. خدا میگه: چی شده؟ این د??عه چی كار كرده؟! میگه: هیچی بابا، همه شورتهای منو برداشته باهاشون دلمه درست كرده.

اگر پسري به دختري بگويد: «جيگرتو» چون به عضو داخلي زن اشاره كرده، حرام است! اگر بگويد: «جيگرتو بخورم» قتل ن??س است و حكم اعدام دارد! اگر بگويد: «جيگرتو بخورم الهي» چون نيت الهي بوده و قصد قرب داشته اشكال ندارد

لینک به ارسال

اگه بین 6 تا قزوینی گردن کل??ت توی یک اتاق گیر ا??تادی چه کار می کنی؟!!... تو که کاری از دست بر نمیاد.... پس سعی کن بهت خوش بگذره!!!

يه روز تركه يه شماره تل??ن پيدا ميکنه زنگ ميزنه ميگه: ببخشيد آقا من شمارتونو پيدا کردم آدرس بديد براتون بيارم

به تركه مي گن ديويد بكهام رو مي شنا سي ؟ مي گه : آره سره كوچمون تعويض روغني داره!!!

يارو داشته توي خيابان راه مير??ته كه يكي از راه ميرسه محكم ميزنه توي گوشش

يارو بر ميگرده به طر?? ميگه شوخي بود يا جدي؟

طر?? جواب ميده خيلي هم جدي بود

يارو ميگه خوب شد چون من اصلا با كسي شوخي ندارم!!!!

به لره ميگن بچت حشيش مي*كشه ميگه حشيش چيه؟

ميگن يه چيزيه كه آدم مي*كشه و ميره تو ??ضا. شب پسرش

مياد خونه و لره بهش ميگه اصغر حشيش مي*كشي؟

پسره ميگه نه بابا چطور مگه؟ لره ميگه خ??ه شو پدر سگ،

مردم تو آسمونا ديدنت

:lol: يه روز يه تركه از يه پسره مي*پرسه بچه كجايي؟ ميگه بچه امام حسين. تركه ميزنه زير گريه و پسره رو بغل مي*كنه ميگه علي اصغر چه بزرگ شدي!

لینک به ارسال

قزوینی به رشتی انداخت رشتی سوت می کشید گ??ت چرا سوت می کشی گ??ت یک کیلو گوشت توی زود پز می ندازی سوت میکشه تو پنج کیلو انداختی من ساکت باشم

لینک به ارسال

به ترکه میگن: پای چشمت سیاه. ترکه میگه: درد هم میکنه؟ :D

پیام تبریک ترکها برای عید نوروز: حلول ماه مبارک نوروز بر تمام ??جر آ??رینان عرصه ایثار و پیروان آن حضرت صلوات. :D

ترکه یه پازل رو بعد از ۳ سال تمام میکنه. بهش میگن: ??کر نمیکنی خیلی طول کشید؟ میگه: نه، تازه خیلی هم خوبه، آخه رو جلدش نوشته برای ۵ تا ۷ سال. :D

یه ن??ر به ترکه میگه: سگتون بچمو گاز گر??ت. ترکه میگه: اولا سگ ما گاز نمیگیره، دوما ما سگمونو بستیم، سوما ما اصلا سگ نداریم. :D

ترکه تاکسی میخره میره تهران مسا??ر کشی. یه خانومی بهش میگه: ببخشید آقا، کریم خان میرید؟ ترکه میگه: خوب معلومه خانوم، اگه نمیرید که می ترکید. :D

??رهنگ لغت دختر ها۲:

1 - ??اصله سني مون خيلي زياده(يعني خيلي از مرحله پرتي)

2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (يعني خيلي بد هيکلي)

3 - من الان تو موقعيت بدي هستم (يعني دلم يه جا ديگه گيره)

4 - تقصير تو نيست تقصير منه (يعني عجب غلطي کردم با تو دوست شدم)

5 - من تو دوستيمون از هيچ کاري دريغ نکردم (يعني هر غلطي خواستم کردم)

6 - ديروز يه خواستگار دکتر داشتم (يعني زودتر بيا منو بگير) :D

لره از كنار جن رد ميشه...جنه ميگه: بسم الله، اين ديگه كي بود؟! :D

اص??هانیه میره مکانیکی، به تعمیرکار می گه: 1 قطره روغن تو موتور، 1 لیوان آب تو رادیات، 1 لیتر بنزین تو باک بریز. تعمیرکاره می گه: لاستیکتم کم بادس! می خوای توش بگوزم؟ :D

ترکه تو آمریکا داشته توی استخر غرق می شده. داد می زنه می گه:

help ,I SHUT UP :D

ترکه تو اردبیل میمیره اعلامیه اش رو میزنن به دیوار ... تو انتخابات رای میاره. :D

ترکه كليدش رو تو ماشين جا ميگذاره، تا بره كليد ساز بياره زن و بچش دو ساعت تو ماشين گير ميكنن. :D

به ترکه مي گن کجاي تهران مي شيني؟ مي گه هرجا خسته شدم. :D

به ژاپنیه میگن ر??تی قزوین گردش قزوینو چجوری دیدی؟ میگه ناشی باشی تاشی توشه. :D

به ترکه میگن: دوست داری تو تاکسی کی کنارت بشینه؟ میگه: یه دوختر خوشکل، ملوس و ناز با نامزدش. میگن خاک تو سرت، چرا با نامزدش؟ میگه آخه اون دو تا به هم می چسبن، جای من باز میشه. :D

ترکه میره خونشون. از سوراخ در میببنه یکی با زنشه. میگه: این که زنمه، اونم که لابود خودمم، پس این بی ناموس کیه که داره از سوراخ در دید میزنه؟!! :D

ترکه ميره مهموني، شب موقع خواب صاحب خونه بهش ميگه: جاتو کجا بندازم؟ تو اتاق ني ني خوبه؟ ترکه با خودش ??کر ميکنه کي حوصله گريه بچه داره. بعد به صاحب خونه ميگه: نه ممنون همينجا تو حال خوبه! صبح پا ميشه بره دشتشويي يهو يه دختر جيگر ميبينه. بهش ميگه: شما دختر ??لاني هستين؟ اسمتون چيه؟ دختره ميگه: ني ني، اسم شما چيه؟ ترکه ميگه: من خر من گاو من الاغ من ن??هم. :D

هد?? از آ??رینش لرها :

۱- ایجاد رعب و وحشت در بین حیوانات.

۲- ایجاد شادی بین انسانها.

۳- روحیه دادن به ترکها. :D

نبرد رستم و لر:

چنانت بكوبم به گرز گران كه ديگر نيايي به مازندران.

پاسخ لره : چنان ايزنم بر سرت با بلوك كه ترتر بريني به گور بووت !!! :D

به لره مي گن : از موقعي که اومدي مکه ، نه نماز مي خوني ، نه دعا مي کني ، پس براي چي اومدي؟ مي گه : والا به ما گ??تند که همه چي با کاروانه. :D

يه روز يه تركه داشته دنده عقب با ماشين از كوه مير??ته بالا. بهش ميگن چرا دنده عقب ميري؟ :D

لینک به ارسال

هنگ جدید بنیامین: شرکت-خلوت-د??تر-خالی-منشی-خوشگل-تنهاست-نمیای؟نمیای؟ :d

میدونی لرا به ۷۵۰ گرم چی میگن ؟......نیم کیلو و نیم. :d

از ترکه می پرسن که برای بستن یک لامپ به چند ن??ر ترک احتیاج داری؟ می گه 3 ن??ر می گن چرا 3 ن??ر ؟ میگه: یه ن??ر میره بالا نردبون لامپ رو بگیره .. دو ن??ر هم از پایین، نردبون رو بچرخوونند. :d

تركه ورشکست میشه بهش میگن چيكار كردي كه ورشكست شدي؟ ميگه: بادكنك مي??روختم به شرط چاقو! :d

سوال تیز هوشان در لرستان:

روز ۱۳ ابان چه روزیست؟

۱- ۱۷ مرداد

۲- ۳۲ خرداد

۳- اغاز سال ۱۳۸۶

۴- ۲۲ بهمن ۵۷

۵- ابان روز ۱۳ نداره

۶- روز ۱۳ به در

۷- هر دو تا

۸- هر سه تا

۹- هر ۵ تا

۱۰- پنج پنج تا

۱۱- چرا پنج تا؟

۱۲- پس چندتا؟

۱۳- هرکی میگه ۱۳ نیست، ه??ده هجده نوزده بیست. :d

روز يه ترکه تو هواپيما ت??نگو ميذاره رو مخ خلبان و ميگه:از همينجا صا?? ميري بندرعباس خلبانه ميگه:حالا چرا بندرعباس؟ ترکه:آخه دوستم قراره از اونجا قاچاقي ببردم دوبي :d .

به ترکه مي گن: مي دوني امام رضا رو چه جوري شهيد كردن؟ مي گه : آره، نامردا تو حرمش بمب گذاشتن. :d

تو عروسي اقوام داماد ميگن نون و پنير و نعنا مادر عروس شد تنها، پدر عروس ميشنوه وبلند ميگه نون و پنير و پونه پس من چوسم تو خونه؟ :d

اص??هانيه سربازي ميره وقتي برميگرده بابا و داداشش رو ميبينه كه با كلي ريش جلوي در هستند ميزنه زير گريه وميگه من طاقت دارم بگين چي شده باباش ميگه كره خر چرا ريش تراشو با خودت برده بودي؟ :d

ترکه لنگ بوده با کشتي ميره س??ر...وقتي برميگرده ر??يقش ميگه: خب س??ر خوش گذشت؟؟ ميگه نه بابا همش استرس داشتم هي مي گ??تن لنگرو بندازين تو آب. :d

شرکت کانن مو??ق شد سريع ترين دوربين عکاسي جهان رو بسازه . سرعت اين دوربين به قدري بالاست که ميتونه از خانم ها در لحظه اي که دهنشون بسته است ، عکس بگيره. :d

چهار ??عاليت بعد از خروج باد بي*صدا: زل زدن به چشم*هاي ديگران، ح??ظ اعتماد به ن??س، تلاش جهت پراكنده سازي بو، ??رار هرچه سريعتر از محل حادثه. :d

واسه سرشماري اومده بودن در خونه رشتيه، يارو از رشتيه ميپرسه: اسم پسر اولت چيه؟ رشتيه ميگه: اصغر. ميپرسه: خوب اسم پسر دومت چيه؟ رشتيه: ميگه اصغر! ...سومي- چهارمي- پنجمي، خلاصه همه رو ميگه اصغر! ماموره شاكي ميشه، ميگه: مامور دولت رو سر كار مي زاري؟! رشتيه ميگه: نه والله، اينها همشون اسمشون اصغره! مرده ميگه: خوب پس چجوري تو خونه صداشون ميكنيد؟ رشتيه ميگه: خوب اصغر?? اكبرآقا داريم، اصغر?? علي آقا داريم، اصغر?? آقا رضا داريم !!! :d

تركه ادعاي پيغمبري ميكرده، ملت بهش ميگن: بابا پيغمبري همين ريختي الكي كه نيست... پيغمبرا معجزه دارن، كتاب دارن.. تو اصلاٌ كتابت كو؟ تركه يكم ??كر ميكنه، ميگه: ايلده كتابا هنوز چاپ نشده، ??علا جزوه ميگم بنويسيد !!! :d

ميخواستن لره رو شكنجه روحي بدن، مي??رستنش تو يه اتاق گرد، ميگن برو يه گوشه بشين !!! :d

تركه بچش بعد از عيد ??طر به دنيا مياد، اسمشو ميگزاره: پس??طرت !!! :d

تركه ميره مدرسه دنبال بچش. ميره طبقه ي اول، مي بينه يه تابلو زدن كه روش نوشتن: محل نگهداري دانش آموزان با استعداد. از مسئولش مي پرسه: آقا بچه ما اينجاس؟ طر?? ميگه: نه داداش. ميره طبقه ي دوم، مي بينه يه تابلو زدن كه روش نوشتن: محل نگهداري دانش آموزان متوسط. ميبينه بچش اونجاهم نيست. ميره طبقه ي سوم، مي بينه يه تابلو زدن كه روش نوشتن: محل نگهداري دانش آموزان خنگ، كودن، كم حا??ظه ! با خودش مي گه حتما همينجاس. ميبينه بچش اونجا هم نيست. ميره طبقه ي چهارم، مي بينه يه تابلو زدن كه روش نوشتن: محل نگهداري علي اصغر !!! :d

تركه ميره صدا و سيما تست دوبلوري بده، خلاصه ميشينه اون پشت و مسئول اونجا ميگه شروع كن. تركه ميگه: پدر هانا: هانا بيا شامتو بخور. مادر هانا: هانا بيا شامتو بخور. برادر هانا: هانا بيا شامتو بخور. جناب مسوول شاكي ميشه، ميگه: برو بيرون آقا وقت مارو نگير! تركه ميگه: آخه چرا!؟ يارو ميگه: مرتيكه ابله، هانا اصلا پدر مادر نداره! تركه ميگه: آقا تورو جون بچه*هات يك ??رصت ديگه به من بده. خلاصه اونقدر پاچه خواري ميكنه تا طر?? راضي ميشه. باز تركه ميره پشت دستگاه، ميگه: خانواده دكتر ارنست... دكتر ارنست: هانا بيا شامتو بخور !!! :d

تركه ميره مسابقه بيست سوالي، ر??قاش از پشت* صحنه بهش ميرسونن كه جواب برج اي??له، ??قط تو زود نگو كه ضايع شه. خلاصه مسابقه شروع ميشه، تركه ميپرسه: تو جيب جا ميگيره؟ ميگن: نه. تركه ميگه:...ها! برج اي??له !!! :d

تركه ميره مسابقه بيست سوالي، ر??قاش از پشت* صحنه بهش ميرسونن كه جواب خياره، ??قط تو زود نگو كه ضايع شه. خلاصه مسابقه شروع ميشه، تركه ميپرسه: تو جيب جا ميگيره؟ ميگن: نه. تركه ميگه: بابا اين عجب خيار گنده*ايه !!! :d

از تركه ميپرسن: ميزاري پسرت بره دانشگاه؟ تركه ميگه: آره، به شرطي كه به درسش لطمه نزنه !!! :d

يه كامپيوتري اختراع مي شه كه هر چي ازش مي پرسيدن جواب درست ميداد. يه روز تركه ميره يه چي ازش ميپرسه كه كامپپيوتر قاط ميزنه و من??جر ميشه! از تركه ميپرسن: ازش چي پرسيدي؟ ميگه: پرسيدم اون چيه كه زمستون تو خونس، تابستون بالاي درخت؟ ميگن: خوب جوابش چي ميشه؟ ميگه: بخاري! ميگن: مرتيكه بخاري تابستونا بالاي درخت چي كار ميكنه؟ تركه ميگه: مالمه، دوست دارم بزارم بالاي درخت !!! :d

تركه باباش ميمره، ه??تمش شلوغ ميشه، چهلمش بليط مي??روشه!!! :d

تركه ميره پابوسه امام رضا، ميگه غربونت برم كمكم كن بنز الگانس بانك تجارت رو برنده بشم تا سال ديگه با خانواده بيام پابوست. ميگذره و برنده نميشه. ساله ديگه با خانوادش ميره پابوسه امام رضا ميگه يا امام رضا كمك كن من بنز الگانس بانك تجارت رو برنده بشم تا سال ديگه با كل ايلو تبارم بيام پابوست. بازم برنده نميشه. سال بعد با تمام ايلو تبارش ميره پابوس امام رضا ميگه كمك كن بنز الگانس بانك تجارت رو برنده بشم تا سال ديگه با كل همشهريام بيام پابوست! شب امام رضا به خواب زن تركه ميره و بهش ميگه: برو به اون شوهر شاسكولت بگو اول بره يه حساب تو بانك تجارت باز كنه بعد بياد پابوس!!! :d

تركه به دكتره ميگه: آقاي دكتر من صد سال عمر مي كنم؟ دكتره ميگه: سيگار ميكشي؟ تركه ميگه: نه. -مشروب ميخوري؟ -نه. -ترياك ميكشي؟ -نه. -غذاي چرب ميخوري؟ -نه. -اهل خان... -نه. دكتره ميگه: پس مرتيكه توي اين صد سال چه غلطي مي خواي بكني؟!! :d

رشتيه داشته تو خيابون مير??ته يه د??عه يكي از پشت سر ميزنه پس كلش ميگه بگو بينم واقعا زدي يا شوخي كردي.... يارو ميگه نخير خيلي هم واقعي زدم ... رشتيه ميگه خب خيالم راحت شد چون من از شوخي خوشم نمياد!!! :d

به يه تركه ميگن خسته نباشي ... ميگه اگه باشم چه گوهي ميخوري!!! :d

رشتي ميميره ميبرنش توي يك اتاقي كه توش پر ساعت بوده ... بعد بهش ميگن اين ساعت ها مال زن هاس!* هر زني كه يه بار خطا كنه، عقربهء ساعت يك دور ميچرخه ... رشتيه ميپرسه ساعت زن من كو؟ بهش ميگن اونو گذاشتيم اون بالا جاي پنكه كار كنه!!! :d

مامانه برا بچش لالايي مي خونده يه نيم ساعتي كه مي گذره بچه ميگه خوب ديگه مامان خ??شو مي خوام بخوابم!!! :d

از رشتيه ميپرسن: از زنت ميترسي؟ ميگه: من؟! ...مـــن؟! ...مـــــن؟! ...مثه سگ !!! :d

تركه ميره مكه؛ وقتي برمي گرده ر??قاش ميپرسن: تعري?? كن چجوريا بود؟ تركه ميگه: خدا كه خانه نبود، ملت همه تو حياط ولو بودن !!! :d

يه روز دختر تركه ميره پيشه باباش ميگه: بابا نقاشيم قشنگه؟ باباه ميگه: آره دخترم. حالا بگو چي كشيدي؟ دختره مي كه يه گاو با عل??. باباه ميگه: پس كو عل??ا؟ دختره ميگه: گاوه همشو خورده! باباه باز مي پرسه: پس كو گاوه؟ دختره ميگه: گاوه عل??اش تموم شد ر??ت !!! :d

به لره ميگن: با بيد جمله بساز. ميگه: در خانه ما يك بيد بيد! ميگن: اون بيد نيست، بوده. ميگه: آهان باشه، در خانه ما يك بود بيد ! :d

آرنولد ميره آبادان، همون شب اول آبادانيه تو خيابون بهش گير ميده كه: ولك تورو جون بوات.. تو رو جون ننت، ??ردا ما رو تو خيابون ديدي بهم سلام كن خلاصه اونقدر پاچه خواري ميكنه، تا آخر آرنولد قبول ميكنه. ??رداش آبادانيه داشته با دو سه تا از ر??يقاش تو خيابون خر*چرخ ميزده! ، يهو آرنولد مياد ميگه: سلام عبود! آبادانيه ميگه: اه* ... باز اين سيريش پيداش شد !!! :d

تركه ميره مرغداري، جو مي گيرتش تخم ميزاره !! :d !

تركه داشته با بچه اش گرگ بازي مي كرده، يهو جو مي گيرتش بچشو مي خوره !!! :d

تركه ميره مانور اسير مي شه !!! :d

تركه و اص??هانيه و همدانيه مرحوم ميشن. اون دنيا ميرن جلو در بهشت، تا ميان برن تو يارو دربونه يك نگاه به پروندشون ميكنه، با لگد پرتشون ميكنه بيرون! خلاصه همينجور دم در بهشت ولو بودن، يهو همدانيه ميبينه دارن يه جنازه ميبرن تو بهشت، اينم بدو بدو ميره زير جنازه رو ميگيره و لااله*الا*الله گويان ميره تو. يك مدت ميگذره، اص??هانيه ميبينه يك جانباز داره با ويلچر ميره تو، اينم بدو بدو ميره پشت ويلچر رو ميگيره و ميره تو. تركه خيلي شاكي ميشه، هي دور و بر رو نگاه ميكنه، ميبينه پشت بهشت ساختمون سازي دارن، يك ??رغون ا??تاده اون گوشه. خلاصه ??روغون خالي رو ور ميداره ميره جلو در بهشت. دربونه ميپرسه: چيكار داري؟ تركه ميگه: كوري نميبيني م??قود الاثر آوردم ؟!! :d

به غضن??ر میگن: از چه رنگی خوشت میاد میگه کمرنگ. :d

قزوينيه يه کيسه برنج تبرک مي*خره مي*بره خونه، درش رو باز مي*کنه و ميگه: پس حميد کو؟ :d

به ترکه ميگن تو با چه ارزي از مملکت خارج ميشي ميگه با عرض معذرت. :d

یه روز یه اص??هانیه به پسرش میگه برو از همسایه دو تا نون بگیر پسرش میره وبرمیگرده میگه همسایه نون نداشت باباش میگه خاک برسر خسیسش کنن برو دو تانون از یخچال خودمون بیار. :d

يه روز يه رشتی به ر??يقش ميگه: خاك بر سر بي غيرتت كنن، زنم خالكوبي عكس خواهرتو روي شكم عباس آقا ديده. :d

غضن??ر میره تو استخرا می یاد بالا و شروع میکنه به ن??س زدن ؟ بهش میگن چی شده؟ میگه هیچی ??قط تعجبم این کاشی کاره عجب ن??سی داشته. :d

خونه اص??هانیه آتيش مي*گيره. مسيج مي*زنه به آتش نشاني و ميگه: يه خونه آتيش گر??ته، زنگ بزنيد تا آدرسش رو بهتون بگم. :d

خونه اص??هانیه آتیش میگیره میس کال میزنه به آتش نشانی :d .

لره ميره مهموني، بهش ميگن راحت باش، باد صدادار ميده! :d

تركه سر س??ره داد ميزنه: نون بربري بيارين، نون بربري بيارين! ميگن چي شده؟ ميگه: آب تو گلوم گير كرده! :d

يه بچه تو قزوين گير مي*ا??ته، يه تاس بهش ميدن و ميگن: اگه 1 تا 5 بياري ترتيبتو ميديم، ميگه: اگه 6 بيارم چي؟ ميگن: جايزه**ات اينه كه يه بار ديگه تاس بندازي! :d

تركه خواب مي*بينه كه پترسه (پسر هلندي) و سد سوراخ شده، با عجله ميره و انگشت مي*كنه تو سوراخ سد، هي ??شار ميده ميبينه آب مياد بيرون، دوباره ??شار ميده، بازم آب مياد بيرون، يه د??عه پدرش يه سيلي محكم ميخوابونه توي گوشش، تركه از خواب مي**پره و ميگه:چرا مي*زني؟ باباش ميگه: آخه پدرسگ، باسن منو پاره كرده! :d

از يه ترک مي*پرسند: كدوم برنامه تلويزيون رو بيشتر از همه دوست داري؟ ميگه: پيام بازرگاني! ميپرسن: چرا؟ ميگه: چون بينش سريال پخش مي*كنند! :d

به تركه ميگن: پاهات ترك خورده، جوراب بپوش تا خوب بشه. ميگه: برو بابا، 20 ساله شورت مي*پوشم، هنوز ترك باسنم خوب نشده. :d

ترکه رو برق مي گيره مامانش مي گه ننه جون ولش نکن همين بود که باباتو کشت!! :d

وسط اردبيل يه چاهي بوده، *هي ملت مي*ا??تادن توش،*زخم و زيلي مي*شدن. ميان تو شهرداري يك جلسه برگذار مي*كنن كه واسه اين مشكل يك راه حلي پيدا كنن. يكي از مهندسا پا ميشه ميگه: يا??تم! ما يك آمبولانس مي*گذاريم بغل اين چاه، *هركي ا??تاد توش رو سريع ببره بيمارستان. ملت همه هورا مي*كشن..آ??رين! ايول! دمت گرم!* يك مهندس ديگه پا ميشه ميگه: الحق كه همتون ن??هميد!* آخه اينم شد راه حل؟! ملت ميگن، خوب تو ميگي چي*كار كنيم؟ يارو ميگه: بابا تا اون آمبولانس طر?? رو برسونه بيمارستان، كه بدبخت جون داده. ما بايد يك بيمارستان كنار اين چاه بسازيم، كه همه بهش سريع دسترسي داشته باشن! ملت ديگه خيلي حال مي*كنن، ك?? مي*زنن سوت مي*كشن، كه ايول بابا تو چه مخي داري!* يهو يه مهندس ديگه پا ميشه ميگه: الحق هرچي بهمون ميگن خر، حقمونه! آخه اين شد راه حل؟! اين همه خرج كنيم يك بيمارستان بسازيم كنار چاه كه چي بشه؟ مردم تعجب مي*كنن،*ميگن: خوب تو ميگي چيكار كنيم؟ يارو ميگه: بابا اين كه واضحه، ما اين چاهو پر مي*كنيم، ميريم نزديك يك بيمارستان يك چاه مي*زنيم! :d

تركه وزير مخابرات ميشه بعد از يه ه??ته مخابرات ورشكسته ميشه! از طر?? دولت هيئت?? تحقيق تشكيل*ميدن، مي*بينن براي ر??اه حال جامعه ورداشته همه گوشي*هاي *تل??ناي همگاني رو بيسيم كرده! :d

از تركه مي*پرسن: بلدي پيانو بزني؟! ميگه: نه. ولي يه داداش دارم... اونم نه! :d

تركه يه سكه از زير خاك پيدا ميكنه، روش نوشته بوده تاريخ?? ضرب: 200 سال قبل از ميلاد! :d

تركه مجري مسابقه بيست سوالي ميشه، يارو ازش ميپرسه، جانداره؟ ميگه: نه. ميپرسه: تو جيب جا ميشه؟ تركه كلي ??كر ميكنه، بعد ميگه:* تو جيب جا ميشه اما اگه تو جيبت بريزي، جيبت ماستي ميشه! :d

تركه زنگ ميزنه خونه دوست دخترش، باباش ور ميداره، هول ميشه ميگه: ببخشيد توپمون ا??تاده! :d

تركه مي*خواسته گردو بشكنه، گردو رو ميگذاره زير پاش، با آجر ميزنه تو سرش! :d

دو تا تركه ميرن يك رستوران كلاس بالا، *دو تا كوكا س??ارش ميدند*، بعد هم يكي يك ساندويچ از كي??شون درميارند، *شروع مي*كنند به خوردن. گارسونه مياد ميگه: *ببخشيد،*شما نمي*تونيد اينجا ساندويچ خودتونو بخوريد. تركا يك نگاهي به هم مي*كنند، *ساندويچاشونو باهم عوض مي*كنند! :d

تركه ر??ته بوده استخر، مسؤول اونجا مي*خواسته واسه شاشيدن تو آب جريمش كنه. تركه داد و بيداد مي*كنه كه:* خوب بابا همه تو آب مي*شاشند! يارو ميگه: *آره، ولي نه از رو دايو! :d

شيره*ايه ميخواسته تاكسي بگيره، *به يك تاكسي ميگه: م??شتقيم! تاكسيه،* پنج متر جلو تر نگه ميداره. يارو ميگه:* اي بـابـا! من كه مي*خواستم اونجا پياده شم! :d

تركه هر روز زنگ يك كليسا رو مي*زده و در مي*ر??ته. آخر پدر روحاني شاكي ميشه،* يك روز پشت در كمين مي*كنه، تا تركه زنگ مي*زنه، *خرشو مي*گيره و مي*پرسه چيكار داري؟ تركه حول ميشه،* با تتپته ميگه: ببخشيد، *عيسي هست؟! :d

تركه ميره ساندويچي، ميگه: ببخشيد بندري داريد؟ يارو ميگه: بعله. تركه ميگه: پس قربون دستت، *بگذار يك حالي بكنيم! :d

به يك تركه ميگن: 2*2 چند مي*شه؟ ميگه: 5 تا! مي*گن: برو بابا، 4 تا ميشه! ميگه: آخه من از يه راه ديگه ر??تم! :d

تركه و تهرونيه دعواشون ميشه، ميبرنشون كلانتري. ا??سرنگهبان از تهرونيه ميپرسه: اسمت چيه؟ يارو با بيخيالي ميگه: ????ري... ا??سره حسابي چپ و راستش ميكنه، ميگه: بي پدر ??كر كردي اينجا خونه خالست خودموني شدي؟ گ??تم اسمت چيه؟ تهرونيه كه حساب دستش اومده بوده ميگه: ??ريدون قربان! ا??سره برمي*گرده به تركه ميگه اسم توچيه؟! تركه اسمش قلي بوده، يكم ??كر ميكنه بعد با ترس جواب ميده: قوليدون! :d

تركه زمين ميخوره، براي اينكه سه نشه تا خونه سينه خيز ميره! :d

تركه ميره شكار خرگوش، صداي هويج در مياره! :d

تركه تو كليسا نشسته بوده، يهو مي*بينه يه دختر خيلي ميزون مياد تو. ميدوه ميره پشت?? يه مجسمه قايم ميشه. دختره مياد ميشينه جلوي محراب و ميگه: اي خدا! تو به من همه چي دادي، پول دادي، قيا??ه دادي، خانواده خوب دادي... ??قط ازت يه چيز ديگه ميخوام..اونم يه شوهر خوبه ...يا حضرت مسيح*! خودت كمكم كن! تركه از پشت مجسمه مياد بيرون ميگه: عيسي هل نده!* خودم ميرم! :d

تركه تو مسابقه بيست سوالي شركت ميكنه، قبلش بهش ميگن جواب بيسكويته، ولي تو همون اول نگو، اولش يه چند تا سوال كن كه ضايع نشه. تركه ميگه باشه و ميره تو مسابقه، ميپرسه: آقا، يك كويته؟! يارو ميگه: نه. ميگه: دوكويته؟ همينجوري ميگه تا ميرسه به نوزده كويت! يارو ميگه: من يه راهنمايي بهتون ميكنم، با چايي هم ميخورنش. تركه ميگه: آاااهان پس بگو، *قنده؟! :d

لینک به ارسال

تهرانيه ميگه: من دو بار زن گر??تم هر دو د??عه بد شانسي آوردم

-اوليش ترکم کرد

-دوميش ترکم نمي کنه!

پسره به دختره ميگه : چقدر امشب خوش بگذره ، سه تا بليط سينما گر??تم ! دختره ميگه : چرا سه تا ؟ من و تو که 2 ن??ر بيشتر نيستيم ؟ پسره ميگه : نه ، سه تا بليط گر??تم واسه بابا و مامان و داداشت

یاروه بعد از عمليات داشته شهدا رو جمع و توي پلاستيک مي کرده بين شهدا يه زخمي بوده که به زحمت ميگه من زخمي هستم شهيد نشدم تركه ميگه بيا برو توي پلاستيک شهيد شدي بدبخت داغي نمي??همي

ديوونه ميره پيش دکترميگه يه کتاب نوشتم به نام ((صداي پاي اسب))دکترمي خونه ميبينه 500 ص??حه نوشته پيتيکو....پيتيکو.....پيتيکو

قولي ميره خواستگاري، دختره سبيل داشته.... بهش ميگه: چرا سبيل داري؟ دختره ميزنه زير گريه..... قولي مياد دلداري بده ميگه: مرد كه گريه نمي*كنه

معتاده پيغام گير مي خره رو پيغامگيره مي ذاره: هشتم........ولي خشتم !

ترکه يه آخوندو مي بينه بهش ميگه: خدا وکيلي يعني سرت اينهمه درد مي کنه

یک روز یک اص??هانی به پسرش میگه بابا برو در خونه همسایه و اره انها رو بگیر پسر میره و میاد میگه بابا نداد بابا میگه محترمانه بگو پسر میره و محترمانه میگه و بعد میاد میگه بابا نداد بابا باز میگه این د??عه برو خواهش کن پسر میره و بعد میاد میگه بابا نداد گ??ت به تو بگم که ما اره نداریم و بعد بابا میگه که عجب مردم خسیسی نمیخواد برو اره خودمونو از تو انباری ور دار بیار

يه شخصي از خيابون رد ميشده ، ميبينه يه بچه اص??هاني نشسته كنار خيابون گريه ميكنه. جلو ميره و ميگه چي شده عزيزم ، پسر بچه ميگه سكه ۲۵ توماني ام را گم كرده ام. مرد ميگه اينكه گريه نداره بيا اين۲۵ توماني مال تو! بچه باز هم به گريه كردن ادامه ميده < مرد ميپرسه ديگه چيه ؟ بچه ميگه اگه اون سكه را گم نكرده بودم الان ۵۰ تومن پول داشتم!

بچه اص??هانیه از باباش میپرسه: بابا برای عید نوروز نمیریم چهلستونو ببینیم من خیلی دوست دارم بدونم چه شکلیه؟ باباش میگه: چرا نمیریم پسرم؟ اگه م????تیش کردند ما هم میریم !

۵راه ميشه تشخيص داد يه ن??ر اص??هانيه

اول اينكه همشون زيرشلواري آبي راه راه مي پوشن ( البته شايد با خوندن اين مطلب سريع اونو عوض كنن)

دوم اينكه با خوردن هر قلوب نوشابه نگاهي به شيشه ميكنن به كجا رسيده

سوم اينكه تا در بستني رو باز ميكنن سريع يه ليس به درش ميزنن

چهارم اينكه وقتي براشون مهمون مياد دم در مي ايستند و به جاي اينكه بگويند ب??رمائيد تو ميگن چرا نمياي تو

پنجم اينكه من اص??هاني نيستم ، ولي چرا اين كار ها رو ميكنم

اص??هانيه مي*ره سربازي وقتي برمي*گرده بابا و داداششو با كلي ريش مي*بينه مي*زنه زير گريه مي*گه بگين چي شده من طاقت دارم.

باباش مي*گه كره* خر چرا ريش تراشو با خودت برده بودي؟!

قزوینیه دم مردن وصیت میكنه كه وقتی مردم منو بسوزونید و از خاكسترم پودر بچه درست كنید.

قزوينيه مي گن شما چرا اينقدر خوشبختين؟ ميگه: براي اينکه بخت مي ترسه به ما پشت کنه

کمربند شلوار ضامن سلامتی شماست . (روابط عمومی شهرداری قزوین)

با توجه به مسدود بودن راههای خروجی قزوین و گیر ا??تادن ه??ت هزار مسا??ر، امروز در قزوین عید اعلام شد

یه روز یه اص??هانی و یه تهرانی ۰و یه قزوینی می میرند.آنقدر به خدا التماس می کنند تا اینکه خدا با برگشتن آنها به دنیا موا??قت می کنه به شرطی که دیگه گناه نکنند وگرنه سنگ می شوند. خلاصه آنها به دنیا برمی گردند.همان اول کار تهرانیه یه دختره را میبینه و می ا??ته دنبالش. همان دم سنگ میشه.بعد مدتی اص??هانیه یه ۵ تومانی روی زمین می بینه خم میشه که برداره قزوینیه می گه : خاک تو سرت . هم خودت رو بدبخت کردی هم منو

به قزوینیه می گن چه اهنگی دوست داری؟ می گه اون اهنگ معین که می گه. پشتت رو کردی بر من بگو مگو نداره

قزوينيه مي*ميره، پسرش مي*بينه وصيت كرده قبرشو شيب دار بسازن!

چند وقت بعد قزوينيه مياد به خواب پسرش، پسره مي*پرسه: بابا جريان اين قبر شيب دار چيه؟

قزوينيه ميگه: بالام*جان، تا بچه*ها بيان روش سر بخورن!

لینک به ارسال

يه روز يه مگسه مي ا??ته توي چاي يه اص??هاني . اص??هاني مگسه رو در مياره ميزنه تو سرش ميگه ت?? كن :d

دو ن??ر ميرن قله اورست رو ??تح كنن وسط راه سردشون ميشه براي اينكه گرمشون بشه به خودشون تلقين ميكنن هوا گرمه. بعد از 1 ه??ته روزنامه ها تيتر ميزن دون??ر در ارت??اعات هيماليا بر اثر گرمازدگي جان دادن. :d

يك روز يك عزرائيل مياد خونه ي قزوينيه ميگه شناسنامت رو بده مي خوام باطلش كنم . قزويني : زيره ??رش جرات داري برش دار :d

لینک به ارسال

تست کنکور هنر

اولين هنري که پس از ديدن چهره آرايش کرده دختران امروزي به ذهن شما متبادر ميشود چيست؟

ال??: مينياتور. ب: صا??کاري، بتونه کاري و نقاشي اتومبيل!! ج: دوپينگ!!!! د: من به ناموس مردم نگاه نميکنم :D :D

....

چند بهانه ي دخترا

1. ??اصله سنيمون خيلي زياده(يعني خيلي از مرحله پرتي) 2. من به تو علاقه به اون صورت ندارم(يعني خيلي بد هيکلي) 3. من الان تو موقعيت بدي هستم(يعني دلم يه جا ديگه گيره) 4. تقصير تو نيست تقصير منه (يعني عجب غلطي کردم با تو دوست شدم) 5. من تو دوستيمون از هيچ کاري دريغ نکردم(يعني هر غلطي خواستم کردم) 6. ديروز يه خواستگار دکتر داشتم (يعني زودتر بيا منو بگير) 7. من هميشه نماز مي خونم تو هم نماز بخون(يعني مثلا من خيلي دختر پاک و خوبيم بيا من دوست شو!):mrgreen:

.......

خریداریم

قربوت برم عزيز خوشگل ...

كوچولو ...

باربي ...

جيگر ..

نمكي ...

نون خشكي دمپاي پاره پلاستيك آب گرم كن سماور شكسته خريداريم ....

...

چهار روز اول

چهار روز اول دوستي دختر و پسر: روز اول: دوسم داشته باش، بهم دست نزن،

روز دوم: بهم دست بزن بوسم نكن، روز سوم: بوسم كن اما ... خبري نيست، روز چهارم: ... اشكالي نداره اما ??راموشم نكن

...............

نظر شما چيه؟

اينو جدي ميگم مال کتاب چرا مو??ق نيستيم هست .... پسرا هميشه پشت ماشيني راه مي ا??تند که مطمئن باشن هيچوقت نميتونن اونو بخرن ... و هميشه دنبال دختري ميرن که ميدونن هيچ وقت قرار نيست بهش برسن....

لینک به ارسال

يَک روز بر خانه نَشَسته بودم داشتم تخمه نَ ميخوردم يَک د?? ديدم تيل??نم زنگ زد . گ??تم ها کيسته ؟ گ??ت : ها . .. اييييي..... مديرسايت ياهو بيدم ... گ??تم : ها چطوري ... خوبي ؟ در سلامتي کامل به سر ميبري ها ووووووو ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ گ??ت : ها . اين ياهو مَسينجير 8 قديمي شده . اگه ميشه 9 رو زودتر طراحي کن . گ??تم : ها باشه .... بعد ر??تم پشت کامپيوتر طراحي کردم و از ويلايت خودمان با بلوتوث ??رستادمش آمريکا براي بيل گيتس و اون هم ??روختش به شرکت ياهو

-------------------------------------------------------------------------------

آرزو دارم شبي عاشق شوي آرزو دارم ب??همي درد را تلخي برخورد هاي سرد را مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني مي رسد روزي که مرگ عشق را باور کني مي رسد روزي که شبها در کنار عکس من نامه هاي کهنه ام را مو به مو از بر کني

ترکه و لره ميرن اکس پارتي ، ترکه هلکوپتري ميره لره با آرپي جي ميزندش

ترکه اسم بچه*شو توي يه مهدكودك شبانه*روزي تو لندن مي*نويسه که زبان ياد بگيره، سال بعد كه ميادببرتش، مي*بينه بچه*هاي اونجا ميگن: احبر، بابان گلدي

تركه ميره خواستگاري، دختره سبيل داشته.... بهش ميگه: چرا سبيل داري؟ دختره ميزنه زير گريه..... تركه مياد دلداري بده ميگه: مرد كه گريه نمي*كن

امروز روز جهاني بهترين دوست هاي جهانه . اگه من يكي از دوست هاي خوبت هستم اين رو برام ب??رست و اين پيغام رو براي همه ب??رست . ببين چند تاش به خودت بر مي گرده؟ اگه 7 تاش بهت برگشت بدون دوست داشتني هستي

يه روز يه ترکه با خانوادش مي رن پارک، کنار حوض وسط پارک وسايلشون رو پهن مي کنن، يه د??عه پسرش بهش مي گه: بابا من چايي مي خوام برام مي ريزي؟ همون موقع يه لر خوشتيپ با نامزدش ميان اونجا. بعد پدره به پسرش چايي مي ده. بعد ديگه همين، بهشون خوش مي گذره و اينا

ديگه عوض شده شخصيت هاي کارتون هاي دوران کودکيمون تغيير کردند. آقاي سکسکه عمل کرده, مي ره سر کار و مي ياد و زندگيشو مي کنه! ال??ي ديگه از هيچي نمي ترسه! آليس, شوهر کرده, دو تا بچه ام داره و يه زندگي حقير توي يه آپارتمان 50 متري ساده, آن شرلي هم موهاش رو مش کرده و هر شب تو يه پارتي تا صبح مي رقصه. اي کيو سان کراکي شده و مخش تعطيل تعطيله! بامزي يه خرس بزرگ شد اما چند وقت قبل شکارش کردن ، پوستش رو مي تونيد تو اتاق خواب يه تاجر پولدار ببينيد

از اين پس بجاي واژه اينترنت از واژه پارسي و ايراني ??يلترنت است??اده ميكنيم

به ترکه گ??تند: بابات به رحمت ايزدي پيوست! گ??ت: رحمت ايزدي ديگه کيه؟!...... گ??تند نه. منظورمون اينه که به ديار باقي شتا??ت...... گ??ت: منظورتون را نمي ??همم!!!..... گ??تند: يعني اينکه دار ??اني را وداع گ??ت...... گ??ت:بازم ن??هميدم!....... گ??تند:اي بابا...بابات رخت از اين دنيا بربست....... بازم ن??هميد!...... آخر سر عصباني شدند و گ??تند : ابله...باباي خرت! مرد....... گ??ت: خر ما که بابا نداشت!...... ...

_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_-+=-+_

به يارو ميگن چرا جورابات يه لنگش آبي يكي قرمز ؟ ميگه والا نميدونم بدبختي اينه كه يه ج??ت ديگه هم تو خونه دارم همين طوري

شيطان اعلام كرد تا مي توانيد گناه كنيد . سهميه ي سوخت آتش جهنم تموم شده

روز 40 تا كله رو با 40 تا پاچه ميندازن تو ديگ و از تركه ميپرسن از كجابدونيم كدوم پاچه مال كدوم كله ست ؟ميگه :زير پاهارو قلقلك ميديم هر كله كه خنديد مي??هميم مال اون كله ست

دوستم گ??ت : عشق کشکه ! منم جواب دادم : زندگي هم آشه ؛ بدون کشک بي مزه ميشه

يارو ميخواد يه زيردريايي رو غرق كنه ميره در ميزنه ??رار ميكنه

يارو زنش دوقلو مياره ميره حسابداري بيمارستان حساب كنه ميبينه پولش خيلي ميشه,ميگه,داداش ??دات شم كمتر حساب كن ج??تشونو ببرم

دو ن??ر داشتن تو يه ماشين بمب كار ميذاشتن يكيشون به اون يكي ميگه: اگه اين بمب الان من??جر شه چي كار كنيم؟ اون يكي ميگه نگران نباش من يكي ديگه دارم

يارو قوز داشته بعد از مرگش اعلاميه اش رو ديوار نميچسبه

يه ياروي داشته ميخنديده بيهش ميگن چرا ميخندي ميگه دارم واسه خودم جوك ميگم. بعدچنددقيقه ميبينن رنگش زرد شده وشكمش روگر??ته وداره ميخنده ميگن حالا چته؟ ميگه اين جكه رو تاحالا نشنيده بودم.

تركا يه ن??رو محكوم به اعدام در اتاق گاز مي كنن . وقتي مي برنش مي بينه اتاق سق?? نداره . ميگه : اين چه اتاق گازيه كه سق?? نداره ؟ تركا مي گن : كپسول گاز كه خورد تو سرت مي ??همي

اص??هانيه ميميره , روي سنگ قبرش مي نويسن من مردم ولي مغازه بازه

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

كدام مورد كوتاه*تر است؟ ال??) مدت خوشحالي بعد از قبول*شدن در دانشگاه ب) عمر پدر دانشجويان دانشگاه آزاد ج) مانتوي خواهران دانشجو د) پاي ??ارغ*التحصيلان نسبت به دستشان

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

ايا ميدونستي درصد ازدواج حلزون بين همه حيوانات از همه بيشتره چون هم خونه داره هم ماشين

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

به لاك پشت ميگن چرا نماز نميخوني ؟؟ ميگه آخه لاك دارم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ

يارو ميره دكتر تغذيه واسه رژيم ، دكتره ميگه ??قط روزي سه تا نون ميتوني بخوري،يارو ميگه بعد از غذا يا قبل از غذا

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

طبق آخرین اطلاعیه ی دادگستری خل بودن جرم نیست ........ آزادانه به کار خود ادامه دهید

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

انالله و انا الیه راجعون

??رستنده این پیام از دوریتان جان داد

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

سه ن??ر ميرن دزدي صابخونه بيدار ميشه و دزدا ميرن هر کدوم تو يه گوني قايم ميشن! صابخونه مياد و به گوني اول لگد ميزنه..صداي نون خشک در مياره! به دومي لگد ميزنه .. صداي گردو در مياره! به گوني سوم لگد ميزنه ... هيچ صدايي در نمياد..دوياره محکمتر لگد ميزنه... باز صدا نميده!؟ د??عه سوم که لگد ميزنه ترکه با عصبانيت مياد بيرون ميگه بابا ..آرده ، آرد ..آرد صدا نداره مي??همي

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

اگه بنزين كوپني شده زياد ناراحت نيستم چون از اين به بعد قدر تو را بيشتر ميدونم و حد اقل براي ر??تن به مزرعه سوار تو ميشم الاغ جونم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

اگر عاشق شدي در شهر غربت سوار خر بشو برگرد ولايت

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

عجب صبری خدا دارد! اگر من جای او بودم ، که در همسايه*ی صدها گرسنه ، چند بزمی گرم عيش و نوش ميديدم ، نخستين نعره*ی مستانه را خاموش آندم بر لب پيمانه ميکردم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

هرچند لطی?? و سبز و با احساسی * * *معصوم و نجیب و پاك همچون یاسی

هرچند ??رشته ای ولی میترسم* * * یكی روز ب??همم كه تو هم الیاسی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

به لره مي گن عشاير ذخاير انقلاب هستن يعني چي؟ مي گه: ??کر کنم يعني ن??ت که تموم بشه میخوان اونا رو صادر کنن

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

یکی بود یکی نبود... زیر این سق?? کبود... یه غریبه آشنا! دل و جونمو ربود... این جوری نیگام نکن !!! گل یاس مهربون... اون غریبه خودتی همیشه پیشم بمون

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

یارو داشته تو قبرستون خرما خیرات میکرده یهو یه ن??ر میاد یه مشت برمیداره طر?? شاکی میشه میگه : پدر سگ یه ن??ر مرده اتوبوس که چپ نکرده

نيروي انتظامی گ??ت: در سال 85ده درصد کاهش تل??ات جاده ای داشته ایم تا سال 87 تل??ات جاده ای به ص??ر خواهد رسید و ان شااله تا سال 89 در جاده ها زاد و ولد هم خواهیم داشت

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

حاصل ازدواجهاي زير رو ميدونين چي ميشه؟

اگه يه مرغ با يه دل??ين ازدواج كنه =====> بچشون مر??ين ميشه

اگه يه جغد با يه ??وك ازدواج كنه =====>بچشون جوك ميشه

اگه يه قو بايه قناري ازدواج كنه =====>بچشون قوري ميشه

اگه يه پروانه با يه شبتاب عروسي كنه =====> بچشون پرتاب ميشه

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

زندگي ??رصت بس کوتاهيست

تا بدانيم که مرگ ؛ آخرين نقطه پرواز پرستو ها نيست

مرگ هم حادثه است...مثل ا??تادن برگ که بدانيم پس از خواب زمستاني خاک...

ن??س سبزبهاري جاريست

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

يادش به خير روزايي كه گل ياست بودم...يادش به خير قديما هوشو هواست بودم...حالا ازم رنجيدي گ??تي از من بريدي...ديگه تو قهري با من... جوابمو نميدي؟؟؟ عاشقت هستم اگر چه هد??ي بيهوده ست دوستت دارم اگر چه سخنه تکراري است

براي خريدن عشق هر کس هرچه داشت آورد ديوانه هيچ نداشت و گريست (گمان کردندچون هيچ ندارد مي گريد.) اما هيچکس ندانست که قيمت عشق اشکست و قيمت اشک عشق

لینک به ارسال

به ترکه میگن شما کجا میشینید میگه هر جا که خسته شم :D :D :D :D :D

بسيجيه ميخواد عروسك بخره ميگه ببخشيد اقا قيمت اين خواهرمون چنده :!:

از شركت پگاه مزاحمتون ميشم عكستون روي شيشه ي شير قديمي شده لط??ا يه عكس جديد برامون ب??رستید

------------------------------------------------------

هزار شاخه گل رز ... يه بغل پيچک سبز ... يه سبد سيب و انار... همش رو مي سپارم به تو ... ببر سر چهارراه ب??روش... سودش هم نص?? نص??

خوردن شيريني خيلي راحته، خواندن داستان شيرين خيلي راحته، اما پیدا کردن دوست شيرين خيلي سخته! خداي من، تو چطوري منو پيدا كردي؟

حي?? كه ??قط تو يكيو دارم اگر از تو يه عالمه داشتم... الان گاوداري داشتم!

اگه ??رهاد شيرين رو يادش بره. اگه مجنون ليلي رو يادش بره. اگه پرنده پروازو يادش بره من هيچ وقت پول قبض تل??ن هایی که دادم برات اس ام اس میدم رو يادم نمي ره

خرس*ها با يه ظر?? عسل خر ميشن، اسب با چند حبه قند، سگ با يه مقدار استخوان، مرد با زن زيبا، راستي تو هنوز موز دوست داري؟

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي ر??ت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد

------------ --------- -----

اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هد??ت مو??ق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد

------------ --------- --------- --

عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يا??ت ... زان بوسه که بر لبانت ا??شاندم سوزنده تر آذري نخواهي يا??ت

------------ --------- ---------

هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد

------------ --------- --------- -

هر کي با زمزمه عشق دو سه روزي عاشقم شد عشق اون باعث زجر همه دقايقم شد اون که عاشق بود و عمري از جدا شدن مي ترسيد همه هراس و ترسش به دروغش نمي ارزيد

------------ --------- --------

دلم گر??ته دلم گر??ته به ايوان مي روم و انگشتانم را بر پوست كشيده شب مي كشم چراغهاي رابطه تاريكند كسي مرا به آ??تاب معر??ي نخواهد كرد كسي مرا به ميهماني گنجشكها نخواهد برد پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردني است...

------------ --------- --------- -

دلم براي کسي تنگ است که طلوع عشق را به قلب من هديه مي دهد دلم براي کسي تنگ است که با زيبايي کلا مش مرا در عشقش غرق مي کند دلم براي کسي تنگ است که تنم اغوشش را مي طلبد دلم براي کسي تنگ است که قلب من براي داشتنش عمرها صبر مي کند دلم براي کسي تنگ است.

------------ --------- -------

يک جام پر از شراب دستت باشد تا حال من خراب دستت باشد اين چند هزارمين شب بي خوابيست اي عشق ??قط حساب دستت باشد

------------ --------- ------

به تو سپرده بودمش..... به هزار و يک اميد..... و امروز براي هزار و يکمين بار...... دلم را ميبرم ...... تا شکستگي اش را ....گچ بگيرند؟؟؟

------------ --------- ---

هيچوقت از دوست داشتن انصرا?? نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گ??ت بازم بهش ??رصت بده...عشق رو تجربه كن... حتي اگر توش شکست بخوري .......اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشت ر??ت علاوه بر اينکه خاطره بجا ميزاره مي تونه يه تجربه هم بجا بزاره

------------ --------- ---------

اميد را هيچ وقت ازکسي نگيريد شايد اين تنهاچيزي است که او دارد.

عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد

ما آدما هميشه صداهای بلند و می شنويم ، پررنگها رو می بينيم و کارهای سختو دوست داريم ، غا??ل از اينکه خوبها آسون ميان ، بی رنگ می مونن و بی صدا می رن !

وقتي ازت دورم ??كر نكني ??راموشت مي كنم نه !!! ??قط بهت ??رصت ميدم دلت واسم تنگ بشه

داشتم اشکهايم را روي نامه اي عاشقانه با قطره چکان جعل ميکردم خاطرم آمد شايد دلتنگ خنده هايم باشي ببخش اگر اين روزها عشق با گريستن ثابت ميشود

بهاي عشق چست بجزعشق به هم رسيدن يعني اغاز با هم ماندن يعني زند گي ...زندگي با عشق يعني کا ميابي

در شگ??تم که سلام آغاز هر ديداريست ، ولي در نماز پايان است . شايد اين بدين معناست که پايان نماز ، آغاز ديدار است

در قلبت رو واسه هر کسي باز نکن ، اوني که دوست داره کليد داره

دعاي شب يک كودك : خدايا ! خودت مي دوني آب كم خوردم ، جيش هم كردم ، پس كمك كن صبح كتك نخورم آمييين

زنها دو وقت گریه می کنن : ?- وقتی ??ریب می خورن ! ?- وقتی می خوان ??ریب بدن

ترکه میره کارواش بهش میگن پس ماشینت کو؟میگه راه نزدیک بود پیاده اومدم

يه ضرب المثل چيني ميگه: اگه از دوران مجردي لذت نميبري ازدواج کن!! اون وقت حتما" از ??کــــــــر کردن به دوران مجردي ات لذت ميبري

میدونی چرا دل به دلت دادم؟؟ به خاطر شباهت زیادت به ماه! با این ت??اوت که ماه سه حر??ه ولی تو حر?? نداری

به تركه ميگن اذون بگو ميگه همه چيز با يك نگاه شروع شد

چوپونه با گوس??نداش قهر مي كنه اونا رو مي بره چمن مصنوعي

يه روز يه گوس??نده رو ميندازن پشت وانت که ببرنش کشتارگاه و گوس??نده تا خود کشتارگاه همش گريه ميکرده. وقتي ميرسن دم در کشتارگاه، ازش مي*پرسن چرا گريه ميکني؟ ميگه آخه مي*خواستم جلو بشينم!!

تركه ميره پمپ بنزين ، يارو ميگه سوپر بزنم يا 1.gif؟ تركه ميگه : هيسسسسسسسسسسسسسس خوانواده تو ماشين نشسته ، 1.gif بزن

چشمانت را براي زندگي مي خواهم اسمت را براي دلخوشي مي خوانم دلت را براي عاشقي مي خواهم صدايت را براي شادابي مي شنوم دستت را براي نوازش و پايت را براي همراهي مي خواهم عطرت رابراي مستي مي بويم خيالت را براي پرواز مي خواهم و خودت را نيز براي پرستش

تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي

از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبختی چیست ؟؟ گ??ت :: ??اصله این بدبختی تا بدبختی دیگر

حاصاضرب توان در ادعا مقداري ثابت است . هرچه توان انسان كمتر باشد ، ادعاي او بيشتر است و هرچه توان انسان بيشتر شود ، ادعايش كمتر مي گرد

ت??اوت ديدگاه سگ و گربه نسبت به انسان: سگ: اون به من غذا و آب مي ده . برام جاي خواب درست مي کنه. باهام مهربونه و بازي مي کنه . اون بايد خدا باشه! گربه: اون به من غذا و آب مي ده . برام جاي خواب درست مي کنه . باهام مهربونه و بازي مي کنه . من بايد خدا باشم!

بچه ها توی کلاس داشتند سر و صدا میکردند که ناظم میاد تو با عصبانیت میگه: اینجا طویله است؟ یکی از بچه ها میگه: نه آقا اشتباهی آمدید!

پاييز از زمستون غمگين تره چون بهار و نديده، ولي من از پاييز غمگين ترم ، چون خيلي وقته تو رو نديدم

ترکه میره دزدی، صاحب*خونه پا میشه میگه کیه اون جا؟ ترکه میگه: هیشکی، گربه*ست، بعععععع

ن??رين ترکي:ارزو دارم خدا کنه ان شا الله به حق پنج تن الهي امين

خدايا کاسه تقدير اوردم و نجواگونه قاشق ميزنم تا صبح.عطا کن قسمت من را تو بهروزي و به قدر ظر?? من نه قدر تو چون معبودي. کريما روزيم را عاشقي ??رما......

رشتيه ميره خونه ميره حموم ميبينه يكي اونجاست:ميگه تو كي هستي :ميگه من غواصم :رشتيه ميگه نميدونم اين ارتش چيكار ميكنه ديروز هم يه خلبان رو كمد بود.!

ای کاش میدانستم پس از مرگم اولین قطره ی اشک را چه کسی برایم میریزد و آخرین کسی که منو ??راموش میکند کیست؟

غربت را نبايد در شهري غريب يا در گمشدن لحظه هاي اشنا جستجو کرد هر وقت عزيزت نگاهش را به ديگري تعار?? کرد تو غريبي

لینک به ارسال

وصيت نامه ي تركه رو باز ميكنن ميبينن نوشته همه نماز هامو خوندم ??قط برام 20 سال وضو بگيريد

---------------------------

دوتا پسر حوصله*شان سر ر??ته بود. يكي از آنها گ??ت: بيا شير يا خط بيندازيم. اگر شير شد ميريم خيابون چرخ ميزنيم اگر خط شد ميريم ماهواره نگاه مي*كنيم و اگر سكه روي لبه*اش ايستاد ميريم درس مي*خونيم!

----------------------------------

قزوینیه کنار زمین ??وتبال دراز کشیده بهش میگن تو بازیکنی میگه نه برانکاردم

-----------------------------

بچه به باباش مي گه اگه از بانک 100 ميليون برنده شي چيکار مي کني؟ باباهه : آمريکا - ويسکي - جني??ر لوپز . بچه مي گه اگه برنده نشي ؟باباهه: خونه - عرق سگي - مامانت

لینک به ارسال

یه ن??ر داشت تو خيابون مي ر??ت. شنيد يه خانومي داره دعا مي خونه و به خدا مي گه: خدايا يه شوهر خوشگل براي من ب??رست. در حالي كه به طر?? خانومه مي ر??ت، مي گ??ت: خدايا هلم نده، خدايا هلم نده

.........

به معتادي گ??تند با 45 و 46 و 47 و 48 جمله بساز. گ??ت : چلا پنجه مي کشي؟ چلا شيشه مي شکني؟ چلا ه?? نمي زني ؟ چلا هشتي ناراحت؟

..........

غضن??ر ر??ت مغازه وگ??ت ببخشيد شما از اون کارت پستال ها داريد که نوشته : عزيزم تو تنها عشق من هستي؟ مغازه دار گ??ت بله داريم. غضن??ر گ??ت پس 16 تا از اون کارتها رو محبت کنيد!

.................

غضن??ر ماه رمضان زولوبيا گر??ته بود و گذاشت رو طاقچه و بعد مشغول نماز شد. يه د??عه متوجه شد پسرش سراغ زولوبياها ر??ته. موقع قنوت گ??ت : ربنا آتنا ??ي الدنيا الحسنه ... کسي به زولوبيا دست نزنه!

...............

تركه توي كوپه قطار با يك خانم غريبه همس??ر بوده. شب خانمه ميره تخت بالايي ميخوابه و تركه تخت پاييني. نص??ه شب خانمه ميگه سردمه، كاش شما ميتونستي مير??تي از مأمور قطار برام پتو ميگر??تي. تركه ميگه ميخوايي خانم امشب ??رض كنيم زن و شوهر هستيم تا هردومون گرم شيم؟ خانمه كه همچين بگي نگي از پيشنهاد بدش نيومده بوده ميگه باشه حاضرم. تركه ميگه پس پاشو خودت برو پتو بگير، براي منم يه چايي بيار

زندگي مثل بازي شطرنجه... البته توخيلي بچه اي، برو همون منچتو بازي كن!

زندگی بدون عشق مثل شلوار بدون کشه... عشق من کجایی؟ آبروم داره می ره!

می دونی ??رق تو با میرزا نوروز چیه؟

میرزا نوروز پول داشت، ک??ش نمی خرید، تو موبایل داری sms نمی دی!

مخصوص نیمه شب:

عروسک قشنگ من قرمز پوشیده / تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده

عروسک من چشماتو وا کن / اس ام اس تو حالا نگاه کن

عروسکم اوسگول شدی برو لالا کن!

0935۰۰۰۰67 این شماره پینوکیو است، بهش زنگ بزن ببین چه طوری آدم شده، شاید تو هم آدم شدی!

#####0>==<#####

??کر کردی الان می گم این منم که از دوری تو روی ریل قطار خوابیدم؟ اگه گوشیتو 90 درجه به سمت چپ بچرخونی می بینی که دارم از نردبان ترقی بالا می رم.

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن است??اده می کنم!

از بچه اص??هانیه می پرسن وقتی می ری سر یخچال چی می خوری؟ می گه: کتک!

معلم: بگو ببینم... اگه توی خیابون یه ن??ر یه خری رو گر??ته و می زنه، و من برم جلو و از این کارش ممانعت کنم، به این کار چی می گن؟

شاگرد: آقا اجازه، حس برادری!

ترکه میره توالت، زنش زنگ می زنه میگه كجایی؟ حی?? نون میگه خونه بابات! زنش میگه همون جا یه چیزی بخور بیا من چیزی درست نكردم!

2 ن??ر می رن سوراخ لایه اوزون رو بدوزن، خودشون می مونن اون طر??!

سلام عزيزم؛شنيدم پنج شنبه آينده جشن نامزديته تبريک ميگم ؛ واقعا خوشحال شدم . . . ستاد مبارزه با ا??سردگي دختران دم بخت

صبح كي??م رو زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگيم بود ... شناسنامه، پاسپورت، كارت ملي، دو و نيم ميليون پول، پانصد تا سكه تمام بهار آزادي، يه شاخه نبات، يك دست آينه و شمعدان ... وكيلم؟

ترکی ازترکای ترکیه بنام ترکان روی ترک موتور یک تریاکی، با ترکه میزنه به ترکه و توی تراکم ترا??یک می خورن به تیرک وکله ترکه ترک می خوره وموتورش می ترکه ومتروکه می شه

3 مشخصه موبایل ندیده ها:

1- وقتی موبایلشون زنگ می خوره خنده شون می گیره

2- وقتی بهشون زنگ می زنن دیر جواب می دن

3- وقتی براشون sms سرکاری میاد تا آخرش می خونن!

در باغ دلم گرد جنون می ریزی / سرسبزترین گیاه این جالیزی

از ساقه تو به آسمان خواهم ر??ت / ای دوست! تو لوبیای سحرآمیزی!

يک حقيقت زندگي: هر چقدر به ديگران کمک کني چند برابر ش از جايي که ??کرشو نمکني بهت کمک ميشه ميگي نه؟ شماره حساب منو يادداشت کن..........

اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد.. (سازمان بازیا??ت زباله)

من سر راه تو دامی از عشق پهن کردم ولی تو به سرعت از کنار آن رد شدی و گ??تی میگ میگ.. . .

مي دوني چرا من هيچوقت صدقه نمي دم؟؟؟

چون نمي خوام تو از من دور بشي.. آخه ميگن صدقه بلا رو از آدم دور مي کنه

امیدوارم امشب که می خوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی، ولی سعی کن بهش عادت نکنی. آخه من هر شب نمی تونم بیام تو خوابت!

امیدوارم امشب که می خوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی، ولی سعی کن بهش عادت نکنی. آخه من هر شب نمی تونم بیام تو خوابت!

زماني كه انسانها به به درختان مي رسند و با بی رحمی آن را قطع می کنند و آن درختان به درون رودخانه ی جاري و روان می ا??تد عجب شلپي ميكنه ها!!

نمکيه به دختره شماره ميده. دختره ميگه از کي تا حالا؟ نمکيه ميگه از وقتي ايرانسل اومده

بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره، بد ترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی بد ترین درد این نیست که عشقت ندونه دوسش داری، بد ترین درد اینه که دستشویی داشته باشی اما دستشویی اونورا نباشه

لینک به ارسال

یه روز غضن??ربه پسرش می گه این جوری که تو داری درس می خونی در آینده حتی یه گوساله هم نمی شی. اصلا می دونی گوساله چیه ؟ پسر: آره که می دونم گوساله، کسیه که باباش گاو باشه

پدر براي اولين بار ديد كه دخترش به جاي اينكه دو ساعت با تل??ن حر?? بزنه بعد از يك ربع حر?? زدن تل??ن رو قطع كرد. پدر پرسيد: كي بود؟ دختر جواب داد: شماره رو عوضي گر??ته بود

به یکی مي گن دگرگوني يعني چه ؟ مي گه يعني اين گوني نه . يك گوني ديگه جک :يه روز غضن??ر داشته دنده عقب با ماشين از كوه مير??ته بالا بهش ميگن چرا دنده عقب ميري ميگه آخه مي ترسم بالا جا نباشه نتونم دور بزنم بعدا وقتي مي خواسته پايين بياد باز مي بينن داره دنده عقب مي ياد ميگن الان چرا دنده عقب مي ياي ميگه اخه بالاي كوه جا بود تونستم دور بزنم

غضن??ر رو ميبرن جهنم ، داد مي زنه: كمك ...كمك... جهنم آتيش گر??ته

لره ميره طوطي سخنگو بخره، ??روشنده بهش يه جغد ميده، بعد از يه مدت دوستاي لره بهش ميگن: ياد گر??ته حر?? بزنه يا نه؟ لره ميگه: هنوز نه ولي خيلي توجه میکنه

چند ن??ر ميرن سينما . ??يلم راز بقا رو داشته پخش مي کرده . تمساحه آروم آروم مياد و آهو رو مي خوره.همه ناراحت ميشن . تمساحه ميره پاي خر رو بخوره با يه ج??تک پوز تمساحه رو داغون ميکنه . يه د??عه یکی شون بلند ميشه ميگه محمدياش صلوات

به غضن??ر ميگن بستني کيم رو چه جوري مي خورن؟ ميگه: ميذارن لاي بربري ، سيخشو در ميارن

میدونی ??لس??ه اختراع سرسره چیه؟ میخوان از بچگی به آدم یاد بدن که بالا ر??تن چقدر سخته و پایین آومدن چقدر آسون!!!

لینک به ارسال

1-ميشه دوست داشتم ابر باشم

چون ابر انقدر شهامت داره که هر وقت دلش ميگيره

جلوي همه گريه کنه

--------------------------------------------------------------------

2-بر خاک بخواب نازنين،تختي نيست. آواره شدن ,حکايت سختي نيست. از پاکي اشکهاي خود ??هميدم . لبخند هميشه راز خوشبختي نيست

-------

3- ماهي به آب گ??ت : تو نميتوني اشكاي منو ببيني , چون من توي آبم..

آب جواب داد اما من ميتونم اشكاي تو رو احساس كنم چون تو

توي قلب مني

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

4-سر هر قبرئ صليبئ ميگذارند تا نشانگر آن قبر باشد منهم بر گردنت صليبئ مئ آويزم تا همه بدانند كه گورستان عشق من قلب توست

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5- مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو ??قط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

6- هيچگاه نگذار در کوهپايه هاي عشق کسي دستت را بگيرد که احساس ميکني در ارت??اعات آنرا رها خواهد کرد

7- همه به زخم هايشان دستمال مي بندند .

.

.

.

.

.

ولي من به تو دل بسته ام .

8- اگه من و تو دوتا برگ باشيم، هنگام خزان من زودتر از تو ميشكنم تا زماني كه مي*ا??تي در آغوشم بگيرمت

9- زنها هرگز نميگويند ترا دوست دارم ولي وقتي از تو پرسيدند مرا دوست داري بدان كه درون آنها جاي گر??ته اي.

10- ديگه از چشمام ا??تادي .??هميدي ؟

.

.

ا??تادي صا?? توي قلبم .!

11- . ماهي قرمزه کوچکي هستم در دل شيشه اي تو ........ مواظب باش دلت نشکنه که من ميميرم .

12- همين الان از آسمون باهام تماس گر??تن و گ??تن قشنگترين و مهربون ترين ??رشتشونو گم کردن ....... اما نترس به خدا من لوت نمي دم .

13- عشقت را نثار کسي کن که لياقت آنرا داشته باشد نه تشنه چون هر تشنه اي روزي سيراب مي شود .

14- چشم وقتي زيباست که پر از اشک باشد .... اشک وقتي زيباست که براي عشق باشه .... عشق وقتي زبياست که واسه تو باشه ...... تو وقتي زيبايي که واسه من باشي

15- زندگي قشنگه اگه براي تو باشه ........مرگ قشنگه اگه براي تو باشه .......دلتنگي قشنگه اگه به خاطر تو باشه...... من قشنگم اگه با تو باشم ....... اما تو هر جور باشي قشنگي .

16- وقتي معلم پرسيد عشق چند بخشه زود دستمو بالا گر??تم گ??تم : يک بخش اما از وقتي تورو شناختم ??هميدم عشق ? بخشه : ?. عطش ديدنه تو ?. شوق با تو بودن ?. و اندوه بي تو بودن

17-اسمت رو گذاشتم گل ترسيدم پژمرده بشي . گذاشتم خورشيد ترسيدم غروب کني . گذاشتم جونم که اگه خدايي نکرده ر??تي منم برم .

18- از کسي که دوستش داري ساده دست نکش شايد ديگه هيچ کسي رو مثل اون دوست نداشته باشي . از کسي هم که دوستت داره بي ت??اوت عبور نکن چون شايد هيچ وقت هيچ کس تورو مثل اون دوست نداشته باشه

19- همه ميگن بايد براي رسيدن به عشقت از دنيا بگذري ولي تو که دنيا ي مني چطور ازت بگذرم .

20- شراب را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاريست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جايگاه توست

21- يادته يه روز بهم گ??تي هر وقت خواستي گريه کني برو زير بارون که نکونه يه نامردي اشکهاتو ببينه و بهت بخنده . گ??تم : اگه بارون نباره چي ؟ برگشتي و گ??تي : اگه چشمهاي تو بباره آسمون هم گريش ميگيره . گ??تم : يه خواهش ازت دارم وقتي که آسمون چشمهات ميخواد بباره ميشه تنهام نذاري ؟ گ??ت : به چشم............ اما حالا دارم گريه مي کنم ولي آسمون نمي باره تو هم اون دور ايستادي و بهم مي خندي

22- وقتي گريه مي کنم تو را در اشکهايم ميبينم................ ولي اشکهايم را پاک ميکنم تا کسي تو را نبيند

-------

23- زندگي ? چيز بيشتر نيست :

?. به اجبار به دنيا آمدن .

?. با غم زيستن .

3. با آرزو مردن .

24- چنان غرق نگاهت شدم که هيچ غريق نجاتي کار از پيش نبرد .

25- اگر مي دانستي که چقدر دوستت دارم هيچ وقت براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي . رنگين کمان من

26- گل را دوست دارم <> تو را هم دوست دارم . گل را براي بوئيدن <> تو را براي بوسيدن . گل را براي يه لحظه <> تو را براي هميشه .

27-??? بار قسم خوردم که نامت را به زبان نيارم ولي ا??سوس که قسم هم نام تو بود

28-عاشقانه ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشاندم و پارو زنان سوي تو ??رستادم وقتي به ساحل نگاه تو رسيد تو چشمانت را بستي و قايقم غرق شد .

29- هرگز به کسي نگاه نکن وقتي قصد دروغ گ??تن داري ..... هرگز به کسي محبت نکن وقتي قصد شکستن قلبش را داري ..... هرگز قلبي را ق??ل نکن وقتي کليدش را نداري ....

30-کاش مي دانستي انتظار ديدنت چه مجازاتي است ... شايد ديگر چشم براهم نمي گذاشتي.

31- ا??سوس... آن زمان که بايد دوست بداريم کوتاهي ميکنيم آن زمان که دوستمان دارند لجبازي ميکنيم و بعد... براي آنچه از دست ر??ته آه ميکشيم

32- اگه يه روز کسي بهت گ??ت دوست دارم سعي نکن بهش بگي دوستش داري اگه گ??ت عاشقتم سعي نکن عاشقش بشي اگه گ??ت همه ي زندگيش تويي سعي نکن همه ي زندگيش باشي ??چون يه روز مياد و بهت ميگه ازت م??تن??رم اونوقت تو نمي توني سعي کني ازش متن??ر بشي.

33-اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري رد ميشي بر ميگرده نگات ميكنه، بدون براش مهمي

اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي ا??تي برميگرده با عجله مياد به سمتت، بدون براش عزيزي

اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري مي خندي برميگرده نگات ميكنه، بدون براش قشنگي

اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري گريه ميكني باهات اشك ميريزه، بدون دوستت داره

اگه يكي رو ديدي كه وقتي داري با يكي ديگه حر?? ميزني تركت ميكنه، بدون عاشقته...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

34- بدترين درد اين نيست كه..................... عشقت بميره

بدترين درد اين نيست كه.....................به اوني كه دوستش داري نرسي

بدترين درد اين نيست كه.....................عشقت بهت نارو بزنه

بدترين درد اينه كه..............................يكي رو دوست داشته باشي و اون ندونه !

35- ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گ??تم، گ??نم زندگيمو!

ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و ر??ت اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه!

36- و اما عشق از نگاه ا??راد مختل?? جامعه :

عشق از ديد حاج آقا : استغ??رالله باز از اين حر??هاي بي ناموسي زدي

(جمله ي عاشقانه : خداوند همه ي جوانان را به راه راست هدايت كند )

ـ عشق از ديد يك رياضيدان : عشق يعني دوست داشتن بدون ??رمول

(جمله ي عاشقانه : آه عزيزم به اندازه ي سطح زير منحني دوست دارم)

ـ عشق از ديد بقال سر كوچه : والا دوره ي ما عشق .. نبود ننمون ر??ت و اين سكينه خانوم رو واسمون گر??ت

(جمله ي عاشقانه : سكينه شام چي داريم ...)

ـ عشق از ديد اصغر كاردي (در زندان) : مرامتو عشقه ، عشقي

( جمله ي عاشقانه : چاقو خوردتيم لوتي)

ـ عشق از ديد يك دختر دانش آموز كمي بي غم : آه عزيزم كاش الان پيشم بودي، بغلم ميكردي ، سرمو ميزاشتي رو شونه هات

( جمله ي عاشقانه : دوست دارم عزيزم )

ـ عشق از ديد مادر بزرگ : اين حر??هاي بد رو نزن ، راستي اين دختر اقدس خانوم خيلي دختر خانوم و با كمالاتيه ، تازه تحصيل كرده هم هست

(جمله ي عاشقانه : بريم خواستگاري)

ـ عشق از ديد ... (خودتون مي??هميد از ديد كي ) : عزيزم تو كه عاشقمي پس چرا هزينه ي عمل كردن دماغمو نميدي ... ، واسه ناهار بريم سورنتو، سالي با دوستش هم قراره بياد ، دوست سالي واسش يه ماتيز خريده ( به قول بعضي ها دوو منگل) تو حتي حاضر نيستي واسه من كه اين همه دوست دارم حتي يه پرايد بخري

(جمله ي عاشقانه : عزيزم گوشي سوني ميخوام و ... راستي دوست هم دارم)

ـ عشق از ديد كسي كه باراوله كه عاشق ميشه :عزيزم باور كن حتي يك لحضه بدون تو نميتونم زندگي كنم، تو واسم همه دنيايي

( جمله ي عاشقانه : ??دات شم عزيزم خيلي خيلي دوست دارم )

ـ عشق از ديد كسي كه بار اولش نيست : عزيزم خيلي دوست دارم ، باور كن به خاطر تو شبها با پاي برهنه ميخوابم

( جمله ي عاشقانه : آه عزيزم ديرم شده بايد برم )

ـ عشق از ديد يك راننده : "راديات عشق من از برايت جوش آمده" ،" باور نداري بر آمپرم بنگر"

( جمله ي عاشقانه : عزيزم دوست دارم... بو بو بوغ )

ـ عشق از ديد دختر دم بخت : آه خدا يعني ميشه بياد خواستگاريم ...

(جمله ي عاشقانه : يا شابدالعظيم 1000 تومن نذرت ميكنم بياد خواستگاريم )

ـ عشق از ديد ارازل و اوباش : عشق .. سيخي چند ، برو بچه سوسول دلت خوشه ، خونه خالي نداري ...

( جمله ي عاشقانه : بوبوغ ... خانوم بيا بالا خوش ميگذره )

ـ عشق از ديد كسي كه در عشق شكست خورده : عشق يعني كشك

( جمله ي عاشقانه : برو كشكتو بساب )

لینک به ارسال

آیا می دانید 90% ا??رادی که از طرح قرمز

ایرانسل است??اده می کنند ،

از بی خوابی رنج می برند؟!

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

به غضن??ر میگن:سزاریان یعنی چی؟

میگه: بچه به شرط چاقو!!!

يارو چاق بوده میخواسته ماشین پژو 206

بخره. میره پشت ??رمان بشینه ماشین رو

امتحان کنه، میبینه جا نمیشه، میاد پایین به

یارو ??روشنده میگه: این ماشین که یک کمی

تنگه، یک شماره بزرگتر، پژو 207 ندارین؟

روز قيامت ميشه، يارو رو به خاطر كارهاي

خوبي كه كرده بوده،مي*اندازنش توي بهشت

يارو همينجور كه داشته توي بهشت قدم

مي*زده، مي*رسه به يه تپه خيلي سرسبز،

با حسرت آهي مي*كشه و ميگه:

كاشكي گوس??ندامو آورده بودم

یارو زنگ ميزنه ??رودگاه و ميگه:

شيراز تا تهرون چقدر راهه؟

كارمنده ميگه: يه لحظه،....

ميگه: خيلي ممنون و قطع ميكنه !

معتاده پیغام گیر می خره رو پیغامگیره

می ذاره: هشتم........ولی خشتم !

یه کار برات پیدا کردم تو مرغ داریه

کار سختی نیست ??قط وقتی مرغ ها رو

سر می برن تو جوجه ها رو دلداری میدی!!!

تحقيقات نشان داده که ??قط 20% مردان

عقل دارد ... ... 80% بقيه زن دارند.

شباهت مردها به سیم کارت اعتباری:

1-خیلی ارزونن

2-زیاد اعتبار ندارن

3-دل خوش کنن و

4-کلاست رو اساسی میارن پایین!

به یارو میگن سخت ترین کار دنیا چیه؟

ميگه پر كردن نمكدون، بهش ميگن چرا؟

میگه:آخه سوراخ هاش خیلی ریزه!!!

لینک به ارسال

يه د??عه يه پسره داشته راه مير??ته ميخوره زمين هواااااااااا ميره نميدونی تا کجاااااااا ميره

...................

يه بچه خوشگله ريش بزی ميذاره ، گرگه مياد ميخورتش :)

..............................

یه روز سه تا خانوم مرغه به هم میرسن اولی میگه چه روزگاری شده ، دیشب تو کی?? دخترم یه عکس جوجه خروس پیدا کردم ..... دومی ميگه این که چیزی نیست یه روز دیدم دخترم تو خیابون داره با یه خروسه ميگه و ميخنده .... سومی ميگه اینها که چیزی نیست من دیشب تو کی?? دخترم یه تخم مرغ پیدا کردم :o

..............................

يارو ماشينش تو بر?? گير ميکنه زنجير نداشته ، سينه ميزنه

........................

دختر و پسره داشتن با هم قايم باشک بازی ميکردند ، دختره به پسره ميگه تو چشم بگذار اونوقت من ميرم قايم ميشم ، اگه تونستی منو پيدا کنی بغلم کن و بوسم کن ، اگه هم نتونستی منو پيدا کنی من زير راه پله قايم شدم

.....................

گرگه ميره در خونه شنگول و منگول در ميزنه ، مامانشون ميگه بيا تو بچه ها نيستن

......................

زن خوب برای ازدواج بايد سه تا خصلت داشته باشه : 1 - نجيب باشه يعنی با جيب آدم کاری نداشته باشه ........... 2 - خانه دار باشه يعنی از خودش خونه داشته باشه

4 - مثل ماه بمونه يعنی شبها بياد و صبح بره ( بره خونه باباش ) ............... 5 - البته در حد متعالی اين که باباش وضعش توپ باشه و 3 تا سکته هم کرده باشه

........................

به آسمون نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... به دريا نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... به دشت های سبز نگاه ميکنم تو رو ميبينم و حتی وقتی به قلبم نگاه ميکنم تو رو ميبينم ... بابا بيا برو اونطر?? بگذار يه چيز بهتر ببينيم :P

.................................

آخر يه روز تيک ميگيری ، لباسهای شيک ميگيری ، بابات را ميکنی کچل ، تا بينی رو کنی عمل ، با همراهت زنگ ميزنی ، عينک رنگ رنگ ميزنی ، اين دل و اون دل ميزنی ، هي به موهات ژل ميزنی ، جنس لباسات تريکو ، موزيک ??قط از انريکو ، جوراب های ??سقلکی ، روسری های الکی ، با اشوه های ش??تری ، ميشينی پشت موتوری ، تو خيالت خيلي تکی ، ??کر ميکنی با نمکی ، خوشی با اين تيپ خ??ن ، حالا قشنگی مثلا

............................

از يه بچه مشنگه ميپرسن پس جواب خون شهدا را کی بايد بده ، ميگه خب معلومه آزمايشگاه

............................

از يه ن??ر ميپرسن اولين کسی که ر??ت مکه حاجی شد کی بود ميگه حاج زنبور عسل

.................

آقا ماشا ا... ميره تو بانک وام بگيره ، ضامن نداشته من??جر ميشه

......................

يه د??عه یه آبادانيه تو بيابون گم ميشه ، و داشته از تشنگی ميمرده .... خلاصه هی ميگ??ته آب آب آآآآآ آب .... يه د??عه ميرسه به يه چشمه دستاشو ميزنه تو آب ميکشه به موهاش ميگه آخيــــــــــش ، و??لک راحت شدم تيپ موهام خراب شده بود داشتم ميمردما

لینک به ارسال

به یارو مي گن با جيش جمله بساز

ميگه غضن??ر با آبجيش ر??ت سينما

مي گن خره منظورمون شاش بود

ميگه خب با داداشاش ر??ت

دویدم و دویدم به قلکم رسیدم

زدم اون و شکستم تا پول بیاد به دستم

هیچی نبود تو قلک بجز یه سوسک کوچک

سوسکه بگم چیکار کرد؟

ترسید و زود ??رار کرد

خونه ی اون خراب شد،دلم واسش کباب شد

دویدم و دویدم ر??تم برای سوسکه

قلک نو خریدم

از يك معتاد ميپرسن چطور شد كه

معتادشدي؟

ميگه : با بچه ها قرار گزاشتيم

روزهاي تعطيل ت??ريحي بكشيم يه هويي

خورديم به عيدنوروز!!!

قدرت دید خانمها :

یه مو رو رویه کت شوهرشون میبینند ولی

تیر چراغ برق رو موقع رانندگی نمیبینند!

یادت باشه تعطیلات به زودی تموم میشه

و بعدش هم امتحانات شروع میشه!!!

( ستاد کو??ت کردن تعطیلات نوروزی )

میخوای بدونی بچه گی هات

چه شکلی بودی؟

از 1 تا 10 یه عدد انتخاب کن برام ب??رست

1-قشنگ 2-شکمو 3-سوسول 4-جیشو

5-همیشه دست تو بینی 6-ع??اده ای

7-بازی گوش 8-تمیز 9-شیطون 10-خل!

به خر میگن از 1 تا 40 بشمار...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

عزیزم به خر گ??تن تو چرا میشماری؟!!

لینک به ارسال

ترکه تو انگليس راننده تاکسي مي شه بش ميگن سختت نيست ??رمون سمت راسته اينجا ؟ ميگه والا سخت که ???نيست ??قط يه مشکلي که دارم اينه که هر وقت ت?? مي کنم مي ا??ته رو مسا??ر بغلي

معلم: به شخصي که با وجود عدم علاقه حاضرين، به حر?? زدنش ادامه ميده چي ميگن؟

شاگرد: بهش ميگن معلم

شنیدم تو 3 ساعت 3 کیلو لاغر کردی ، ای ناقلا ! دماغتو عمل کردی !؟

ديشب خواب ديدم اونم چه خوابي... حالا گوش کن تا تعري?? کنم خواب ديدم مرديم و داريم ميريم بهشت... توي راه تو خسته شدي و من کولت کردم... سر پل صراط که رسيديم من خسته شدم و تو منو کول کردي... دم در بهشت که رسيديم نگهبان گ??ت خرت رو ببند دم در و بيا داخل

ترکه داشته دعا مي کرده، ميگ??ته: خدايا مرا نيامرز... ميگن: بابا اين چه جور دعا کردنه!؟ ميگه: آخه دارم شکسته ن??سي مي کنم.

لینک به ارسال

ارسال آ?? تكراري حرام ميباشد و ك??اره آن آموزش منطق به 60 ترک . آموزش غيرت به 60 رشتي و 60 بار شركت در نمازجمعه قزوين ميباشد

......

جشنواره ??يلم تخيلي رشت : ?) زن باو??ا ?) شب هاي بي اصغر آقا ?) خوش غيرت ?) حلال زاده

.....................

دعای هنگام طلاق: یارب این دلبر سپید رو که سپردی به منش * بس که گوه بود سپردم به ننش

..................

یارو ميره خواستگاري، پدر عروس ميپرسه: شما خونه داريد؟ تركه ميگه: والله خونه كه نه، ولي بروبچهها مكان زياد دارن!

...........

اگه علي دايي دکتر مي شد چه چيز جديدي کش?? مي کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1) يک روش براي قدم زدن روي اعصاب يه ملت

2) داروي طول عمر زياد

3) رابطه ي ابرو با کمر درد

4) تمام گزينه ها

..............

ترکه رادیولوژیست بوده ...

بعد از عکسبرداری از بدن یه بیمار بهش میگه ...

متاس??انه یکی از دنده هاتون شکسته اما اصلا جای نگرانی نیست ؛ با ??توشاپ درستش کردم

...................

يه روز يه تركه ميره جبهه. همين كه ميرسه به خط مقدم، اول خودشو ميندازه رو زمين شروع ميكنه به ??شار دادن. دوستاش ميگن داري چكار ميكني؟ ميگه دارم به خاك دشمن تجاوز ميكنم.

.................

شهرداری تبریز از مردم شهرش تشكر كرد بخاطر روشن نكردن شمع تو عابر بانكها در عاشورا.

وزارت ارشاد به دلايل زير شعر اتل متل توتوله را غيرمجاز اعلام کرد 1 - است??اده از کشور هندوستان 2 - است??اده از زن کردي 3 - ترويج بي حجابي.

......................

شعر اصلاح شده: اتل متل زباله / گاو گلي با حاله // هم شير داره هم آستين/ شيرشو بردن ??لسطين// بگير يک زن راستين / اسمشو بذار حکيمه/ که چادرش ضخيمه

..................

پنج تا جوجه مي رن حموم بعد از چند دقيقه چار تاش جيغ و داد مي کنن اگه گ??تي چرا ؟ ... چون يکي شون خروس بود

يكي بود يكي نبود.

.......................

.

يه روز زمين عاشق خورشيد شد و گ??ت:

.

دورت بگردم..

.

بعد تا ابد تو رودرواسي موند

......

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...