رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile-1199

تاپیک مشکلات بازی batman arkham origins برای pc

پست های پیشنهاد شده

آره هم آپدیت اول رو ریختم هم دوم

نمیدونم ربطی داره یا نه بعد از آپدیت ر??تم تو پوشه shader و بعد دیدم سایز همه ??ایل ها ۰ بایته!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بازی رو اپدیت کردی؟؟

نمیدونم ربطی داره یا نه بعد از آپدیت ر??تم تو پوشه shader و بعد دیدم سایز همه ??ایل ها ۰ بایته!!!!!!!!

لینک به ارسال

سلام دوستان من تو این قسمت از بتمن گیر ا??تادم خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه تا بتونم از این قسمت رد بشم مرسی

[ATTACH=CONFIG]6147[/ATTACH]

منظر کمک های سبز شما دوستان عزیز هستم

لینک به ارسال

??کر میکنم بخاطر چیز هایی که تو ??ولدر shaderهستش هست.

لینک به ارسال
سلام دوستان من تو این قسمت از بتمن گیر ا??تادم خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه تا بتونم از این قسمت رد بشم مرسی

6147-batmanorigi-jpg

منظر کمک های سبز شما دوستان عزیز هستم

دکمه ی 2 روبزن و راست کلیک کن و بعد بیار روی حلقه هه و کلیک کن

لینک به ارسال
دکمه ی 2 روبزن و راست کلیک کن و بعد بیار روی حلقه هه و کلیک کن

مرسی دوست من

لینک به ارسال
مرسی دوست من

چاکریم داداش

لینک به ارسال
??کر میکنم بخاطر چیز هایی که تو ??ولدر shaderهستش هست.

دوباره بازی نصب کردم آپدیت اول میریزم درست کار میکنه ولی بازی تا جای که جوکر رو دستگیر میکنه میره بعد ص??حه سیاه میشه و هنگ میکنه

آپدیت دوم رو که نصب میکنم این ارورو میده

http://upcity.ir/images2/90108764395356211523.jpg

بازی رو ریختم رو لب تاپم دوتا آپدیت رو نصب کردم وارد بازی میشه ولی دوباره باید از اول برم سیوش_و که توی Documents\WB Games کامپیوترم بود که ۱۶% هست کپی کردم توی لب تاپم ولی جواب نداد

خواهش میکنم یک راه حل یا برای ارور کامپیوترم یا برای سیو لب تاپم بهم بگید

نگذارید این اجر ۱۶% پایمال بشه

لینک به ارسال
دوباره بازی نصب کردم آپدیت اول میریزم درست کار میکنه ولی بازی تا جای که جوکر رو دستگیر میکنه میره بعد ص??حه سیاه میشه و هنگ میکنه

آپدیت دوم رو که نصب میکنم این ارورو میده

http://upcity.ir/images2/90108764395356211523.jpg

بازی رو ریختم رو لب تاپم دوتا آپدیت رو نصب کردم وارد بازی میشه ولی دوباره باید از اول برم سیوش_و که توی Documents\WB Games کامپیوترم بود که ۱۶% هست کپی کردم توی لب تاپم ولی جواب نداد

خواهش میکنم یک راه حل یا برای ارور کامپیوترم یا برای سیو لب تاپم بهم بگید

نگذارید این اجر ۱۶% پایمال بشه

رو بازی اصلا اپدیت نریز.

امتحان کن ببین درست میشه یا نه

من خودم وقتی اپدیت میریختم همین جوری میشد

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان گلم.من تو یه قسمت از بازی گیر ا??تادم.اونجاییی که بتمن با جوکر دعواش میشه و بعدش بتمن اونو به سمته پنجره پرت میکنه و جوکر دو تیکه شیشه بر میداره.و به بتمن میزنه.هرچی میزنم هیچ ات??اقی نمی ا??ته و بعدش میمیرم.

ممنون میشم جواب بدین:369176i664wis02c:

لینک به ارسال
سلام به همه دوستان گلم.من تو یه قسمت از بازی گیر ا??تادم.اونجاییی که بتمن با جوکر دعواش میشه و بعدش بتمن اونو به سمته پنجره پرت میکنه و جوکر دو تیکه شیشه بر میداره.و به بتمن میزنه.هرچی میزنم هیچ ات??اقی نمی ا??ته و بعدش میمیرم.

سلام،

یک کلیدی از کیبورد برای Dodge Blade یا ??رار از تیغ-شیشه و چاغو در کنترل آپشن بازی درنظر گر??ته شده ،

زمانیکه ژوکر باشیشه به بتمن حمله میکنه بالای شیشه ها یه سری ??لش زرد رنگ ظاهر میشه که باید همون کلیدی که گ??تم رو پیدا کنی و نگهش داری و همزمان به سمت عقب بری حالا یا با ??لش یا با S.....

لینک به ارسال
سلام،

یک کلیدی از کیبورد برای Dodge Blade یا ??رار از تیغ-شیشه و چاغو در کنترل آپشن بازی درنظر گر??ته شده ،

زمانیکه ژوکر باشیشه به بتمن حمله میکنه بالای شیشه ها یه سری ??لش زرد رنگ ظاهر میشه که باید همون کلیدی که گ??تم رو پیدا کنی و نگهش داری و همزمان به سمت عقب بری حالا یا با ??لش یا با S.....

سلام و خسته نباشید

اقا منم همچین مشکلی دارم ولی کاری که گ??تی ر. نتونستم بنم وقتی میره سمت جوکر هیچ کاری دیگه نمیتونم بکنم انگار اختیار تمن رو ندارم وقتی بتمن میو??ته رو زمین تازه رو سره جوکر ??اش ابیا میاد کیبردمو نزدیک بود خورد کنم یه بار عصابمم خورد کرده کمکم کنید لط??ا :369176i664wis02c:

لینک به ارسال
رو بازی اصلا اپدیت نریز.

امتحان کن ببین درست میشه یا نه

من خودم وقتی اپدیت میریختم همین جوری میشد

ممنون که راهنمایم میکنی

ولی من همه راهها رو امتحان کردم چه با آپدیت چه بدون آپدیت ولی جواب نداد

شما ن??همیدید اروری که میده برای چیه؟

میتونید سیو بازی 16% پیدا کنید (مخصوص لب تاپ) خودم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

کمک

سلام اقا یکی کمکم کنه تا کیبردمو خورد نکردم اونجا که تو کلیسا بتمن و جوکر باهم دعوا میکنن هی با شیشه ها تو صورتش میزنه هیچ کاری نمیتونم بکنم کمکم کنید ترو خدا انگار کنترل بازی از دستم در میره :369176i664wis02c:

لینک به ارسال
سلام اقا یکی کمکم کنه تا کیبردمو خورد نکردم اونجا که تو کلیسا بتمن و جوکر باهم دعوا میکنن هی با شیشه ها تو صورتش میزنه هیچ کاری نمیتونم بکنم کمکم کنید ترو خدا انگار کنترل بازی از دستم در میره :369176i664wis02c:

وقتی بالاسره جوکر ??لش های آبی اومد تند تند راست کلیک رو بزن.

لینک به ارسال

راست کلیک رو بزن.(وقتی که بالای سره جوکر ??لش آبی میاد)

لینک به ارسال
وقتی بالاسره جوکر ??لش های آبی اومد تند تند راست کلیک رو بزن.

اون ??لشا وقتی میاد که کاره بتمن تموم شده رو زمین میو??ته نمیشه کاری کرد اون موقع :ohnoes:

لینک به ارسال
اون ??لشا وقتی میاد که کاره بتمن تموم شده رو زمین میو??ته نمیشه کاری کرد اون موقع :ohnoes:

وقتی جوکر می خواد با شیشه بتمن رو بزنه بالای سر جوکر یه علامتی میاد.اون موقع راست کلیک رو بزن

لینک به ارسال
ممنون که راهنمایم میکنی

ولی من همه راهها رو امتحان کردم چه با آپدیت چه بدون آپدیت ولی جواب نداد

شما ن??همیدید اروری که میده برای چیه؟

میتونید سیو بازی 16% پیدا کنید (مخصوص لب تاپ) خودم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

باچه رزولیشنی بازی می کنی؟؟

لینک به ارسال
وقتی جوکر می خواد با شیشه بتمن رو بزنه بالای سر جوکر یه علامتی میاد.اون موقع راست کلیک رو بزن

داداش اصلا ??لشا نمیاد خوده بتمن میره جلو بعد کتک میخوره وقتی میو??ته رو زمین ??لشا پیدا میشه

لینک به ارسال
داداش اصلا ??لشا نمیاد خوده بتمن میره جلو بعد کتک میخوره وقتی میو??ته رو زمین ??لشا پیدا میشه

برام سیوی بازی رو ب??رست

لینک به ارسال
Batman Arkham Origins

اینم سیو بازی

سیوی خودم رو. اجرا کرد.??قط رزولیشن بازی تغییر کرد

از من میشونی یه بار رزولیشن بازی رو تا آخرین حد بیار پایین . وهمه چیشو هم بزار رو low.

من وقتی داشتم arkham city بازی میکردم.اون اولش که بهمون دستبند زدن و از زندان ر??تیم بیرون یه علامت می داد.ولی برای من نمیومد.بعد رزولیشن اوردم پایین و همه چیرو گذاشتم رو low بعد درست شد. امتحان بکن

لینک به ارسال
سیوی خودم رو. اجرا کرد.??قط رزولیشن بازی تغییر کرد

از من میشونی یه بار رزولیشن بازی رو تا آخرین حد بیار پایین . وهمه چیشو هم بزار رو low.

من وقتی داشتم arkham city بازی میکردم.اون اولش که بهمون دستبند زدن و از زندان ر??تیم بیرون یه علامت می داد.ولی برای من نمیومد.بعد رزولیشن اوردم پایین و همه چیرو گذاشتم رو low بعد درست شد. امتحان بکن

اکی دادا مرسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...