رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ehsas1

مشکل در کانکت شدن به اینترنت

پست های پیشنهاد شده

نه کیس را باز کن کارت شبکه روچک کن بعد کابل من ازجادر امده بود انداختمش جا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
نه کیس را باز کن کارت شبکه روچک کن بعد کابل من ازجادر امده بود انداختمش جا

لپ تاپه داداش:flapper:

خب اگه میخوای کارت شبکه رو تست کنم با اون یکی لپ تاپم شبکه میکنم ببینم جواب میده یا نه

لینک به ارسال
تعویض ویندوز ممکنه حلش کنه؟

سلام،

ممکنه حلش کنه ممکنه تغییری هم نکنه...........

لینک به ارسال

یه چیز درخور توجه دوستان

الآن کابل رو به اون یکی لپ تاپم زدم و راحت شناخت و به اینترنت وصل شد ولی وقتی همون لحظه به همین سیستمم میزدم گیر داشت و بازم همینجوری بود

گ??تم یه بار اینارو با هم شبکه کنم ببینم چی میشه.شبکه که میکردم باز همین سیستمم شبکه رو نمیشناخت و وقتی هم میشناخت هی قطع و وصل میشد

بنابراین قطعا مشکل از طر?? همین سیستمه

برای حل مشکلش گزینه تعویض ویندوز روی میزه 21.gif21.gif21.gif

اگر هم باز تعویض ویندوز خدای نکرده جواب نداد میرم سمت گزینه نظامی21.gif21.gif21.gif

دوستان راه حل دیگه ای هست که بذارم روی میز؟ 21.gif21.gif

لینک به ارسال

سلام،

پس مشکل نرم ا??زاری بود!!!!

احسان جان یعنی من شی??ته این ویندوز ریختنتم:icon_346[1]:

یادته اون vostr که 8 روش ریخته بودی hook و تنظیمات networking خرابی داشت!:icon_346[1]:

برای یک بارهم که شده یک ویندوزه درس درمون بریز تا گزینه نظامی نیاد رو میز.........:76::icon_346[1]:

لینک به ارسال
سلام،

پس مشکل نرم ا??زاری بود!!!!

احسان جان یعنی من شی??ته این ویندوز ریختنتم:icon_346[1]:

یادته اون vostr که 8 روش ریخته بودی hook و تنظیمات networking خرابی داشت!:icon_346[1]:

برای یک بارهم که شده یک ویندوزه درس درمون بریز تا گزینه نظامی نیاد رو میز.........:76::icon_346[1]:

خخخخخخخ :=D: آره.ولی علی جون واسه اون vostro تو ویندوز 8 درایور وایرلسشو نداشتم و اصلا موجود نبود که خرابی داشت:flapper:

ات??اقا این vostro الآن که اون وضعو داره بهم کمک کرد تا ب??همم مشکل از مودم و isp نیست.خدا نگهش داره خدایی.عجب لپ تاپی بود.یه مشتری واسش پیدا کردم و قراره ??ردا صبح برم رشت واسه معاملش

پس میریم واسه گزینه تعویض ویندوز که دم دست تره :;-D:

آقا حالا مطمئنی با تعویض ویندوز حل میشه؟دیگه دوس ندارم با گزینه نظامی باهاش برخورد کنم.یکی رو که درجریانی چی شد.بمباران شیمیایی کردن مادربوردشو :sig::78:

لینک به ارسال

خوب به سلامتی ب??روشیش و زندگی خوبی با این Lenovo جدید داشته باشی......:icon_346[1]::cancan:

لینک به ارسال
خوب به سلامتی ب??روشیش و زندگی خوبی با این Lenovo جدید داشته باشی......:icon_346[1]::cancan:

مرسی.چقد شنگولی :flapper:

جوابمو ندادیا داش علی.گ??تم که " آقا حالا مطمئنی با تعویض ویندوز حل میشه؟ "

لینک به ارسال
مرسی.چقد شنگولی :flapper:

جوابمو ندادیا داش علی.گ??تم که " آقا حالا مطمئنی با تعویض ویندوز حل میشه؟ "

داداش شاد نباشیم چیکار کنیم؟!!:icon_346[1]:

تو کامنت قبلی خودت جواب خودت رو دادی دیگه ،

اگه مودم روی اون یکی لپتاپ مشکلی نداشته باشه و ISP هم بهت گ??ته خط مشکلی نداره(البته اگه نپیچونده باشنت:gigglesmile:) احتمال زیاد مشکلت نرم ا??زاریه و خودت میدونی توی ویندوزه ??علی کجا دسته گل به آب دادی.:icon_346[1]:

اگه بعد از نصب ویندوز جدید(ترجیحا آخرین آپدیت 7-64 بیتی) بازم مشکل داشتی از یک Ethernet Switch یا همون سوییچ شبکه است??اده کن و غیر مستقیم اینترنت رو به لپتاپ برسون.....

لینک به ارسال
داداش شاد نباشیم چیکار کنیم؟!!:icon_346[1]:

تو کامنت قبلی خودت جواب خودت رو دادی دیگه ،

اگه مودم روی اون یکی لپتاپ مشکلی نداشته باشه و ISP هم بهت گ??ته خط مشکلی نداره(البته اگه نپیچونده باشنت:gigglesmile:) احتمال زیاد مشکلت نرم ا??زاریه و خودت میدونی توی ویندوزه ??علی کجا دسته گل به آب دادی.:icon_346[1]:

اگه بعد از نصب ویندوز جدید(ترجیحا آخرین آپدیت 7-64 بیتی) بازم مشکل داشتی از یک Ethernet Switch یا همون سوییچ شبکه است??اده کن و غیر مستقیم اینترنت رو به لپتاپ برسون.....

خوشم میاد یه چیزی میگی که امثال مثه من ... گیجه میگیرن :=D:

خب علی جون این Ethernet Switch که گ??تی چیه و چطوری باید درستش کنم؟:sa0d:

لینک به ارسال
خوشم میاد یه چیزی میگی که امثال مثه من ... گیجه میگیرن :=D:

خب علی جون این Ethernet Switch که گ??تی چیه و چطوری باید درستش کنم؟:sa0d:

به زبون ساده هاب سوییچ شبکه یک ترمینال واسط برای اتصال لوازم داری پورت LAN به همدیگه هست و در سرورهای بزرگ هم است??اده میشه. (اون مدلها قیمتهای نجومی دارن)

یه لینک میزارم که توضیح بهتری داده :

اینم عکس از چند تا مدل 5 تا 8 پورت که قیمتی حدود 30 تا 70 هزار تومن دارن که به برند و کی??یت اون سوییچ مربوط میشه.

[ATTACH=CONFIG]5478[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5479[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5480[/ATTACH]

لینک به ارسال

آقا بالاخره ??ک کنم ??همیدم چشه

اون روزی که این ات??اق واسم ا??تاد 2تا کابل که سوکتش خراب بودن رو بردم درست کنم و بهش گ??تم که کراس کنه.آوردم خونه تست کردم یکی جواب داد ولی یکی نه.الآن هیچکدومش جواب نمیده.اونی که جواب میداد مثه اینکه سوکتش یخورده بزرگ بوده که وقتی جا زدم یکی از 8تا رشته های ریزی که داخل پورت وجود داره از بقیه پایینتره.الآن هم تست میکنم میبینم قشنگ داخل پورت ??یت نمیشه.اون یکی لپ تاپمو نگا کردم دیدم همشون یه اندازه هستن.چون وقتی که عقب سوکت رو میارم بالا که جلوش بخوره به اون رشته های داخل پورت اصلا همچین اروری نمیاد و راحت کانکت میشم .اگه بشه ازش عکس بگیرم خیلی خوب میشه

امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم

اگه راه حلی هست بگین تا انجام بدم

لینک به ارسال

این عکس.اگه نام??هومه ببخشید دیگه

62704528657353996424.jpg

48314018664092022867.jpg

لینک به ارسال
این عکس.اگه نام??هومه ببخشید دیگه

62704528657353996424.jpg

48314018664092022867.jpg

تی ??دات با این دسته گلات:flapper:

اگه این پورت LAN اون Vostro هست چون بکی از خارهای پورت داخلی لن کج شده باید صا?? بشه البته اگر در اثر ??شار زیاد موقع جاگذاری کابل خیلی بهش ??شار آورده باشی با برگشت به حالت اولیه این خار میشکنه و دیگه نمیتونی از این LAN است??اده کنی و باید بدی واسط تعمیرش کنن اما چون تا حالا این مشکل رو ندیدم نمیدونم که این پورت درست میشه یا نه.(به خسروی یه زنگ بزن بپرس)

اگر درست نشه حسابی میزنه تو سره قیمت ??روش لپتاپ.............

لینک به ارسال
تی ??دات با این دسته گلات:flapper:

اگه این پورت LAN اون Vostro هست چون بکی از خارهای پورت داخلی لن کج شده باید صا?? بشه البته اگر در اثر ??شار زیاد موقع جاگذاری کابل خیلی بهش ??شار آورده باشی با برگشت به حالت اولیه این خار میشکنه و دیگه نمیتونی از این LAN است??اده کنی و باید بدی واسط تعمیرش کنن اما چون تا حالا این مشکل رو ندیدم نمیدونم که این پورت درست میشه یا نه.(به خسروی یه زنگ بزن بپرس)

اگر درست نشه حسابی میزنه تو سره قیمت ??روش لپتاپ.............

گیلکیم که بلدی بابا :flapper: بوشو ری :=D:

نه ??شار نیاوردم.??قط توش جا زدم و معمولی ر??ت توش:flapper:

حالا شما بگو اینو میتونم خودم درست کنم؟مثلا با سوزن یا بیل؟ :w00t:خخخخخخ شوخی کردم بیل رو ولی با سوزن میشه بندازم زیرش یخورده بدم بالا؟:meatballs:

دیگه حر?? تعمیرکارو نزن اصلا.موس من خراب بشه دست تعمیرکار نمیدم چ برسه به لپ تاپو :sneaky:

لینک به ارسال

به سرم زده برم مودم وایرلس بخرم تا اینکه بدم دست تعمیرکار

لینک به ارسال
گیلکیم که بلدی بابا :flapper: بوشو ری :=D:

نه ??شار نیاوردم.??قط توش جا زدم و معمولی ر??ت توش:flapper:

حالا شما بگو اینو میتونم خودم درست کنم؟مثلا با سوزن یا بیل؟ :w00t:خخخخخخ شوخی کردم بیل رو ولی با سوزن میشه بندازم زیرش یخورده بدم بالا؟:meatballs:

دیگه حر?? تعمیرکارو نزن اصلا.موس من خراب بشه دست تعمیرکار نمیدم چ برسه به لپ تاپو :sneaky:

سلام،

همین دو کلمه گیلکی رو بلد بودم:76::icon_346[1]::icon_346[1]:

خداییش زبون شیرین و دوست داشتنی دارین ها من خیلی از اون آهنگ زاکون و موری که هی میگ??ت آها بوگو خوشم اوومد:icon_346[1]:

راجب تعمیر اون سوکت والا چون باره اوله که دیدم همچین ات??اقی ا??تاده نمیدونم چی بگم یه هو دیدی با سوزن زدی روی اون خار و درست شد و یه هو هم دیدی شکست!

حالا شما یه زنگ به خسروی بزن بابا نه ترس میخوای یه سوال بپرسی....:smile:

لینک به ارسال
سلام،

همین دو کلمه گیلکی رو بلد بودم:76::icon_346[1]::icon_346[1]:

خداییش زبون شیرین و دوست داشتنی دارین ها من خیلی از اون آهنگ زاکون و موری که هی میگ??ت آها بوگو خوشم اوومد:icon_346[1]:

راجب تعمیر اون سوکت والا چون باره اوله که دیدم همچین ات??اقی ا??تاده نمیدونم چی بگم یه هو دیدی با سوزن زدی روی اون خار و درست شد و یه هو هم دیدی شکست!

حالا شما یه زنگ به خسروی بزن بابا نه ترس میخوای یه سوال بپرسی....:smile:

همه مارو دوس دارن

:39368n1b2x3prdz:

خسروی :76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76:

میخوام مودم وایرلس بخرم.دو تا مدلی که مد نظرم هست

TP-Link-TD-W8901N

tp-link-td-w8151n

چون میخوام موقعی که لپ تاپمم خاموشه با گوشیم برم نت.این دو تا مودم این قابلیت رو دارن؟

??قط جون هرکی دوس داری نگو خسروی :vahidrk::angry:

لینک به ارسال
همه مارو دوس دارن

:39368n1b2x3prdz:

خسروی :76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76:

میخوام مودم وایرلس بخرم.دو تا مدلی که مد نظرم هست

TP-Link-TD-W8901N

tp-link-td-w8151n

چون میخوام موقعی که لپ تاپمم خاموشه با گوشیم برم نت.این دو تا مودم این قابلیت رو دارن؟

??قط جون هرکی دوس داری نگو خسروی :vahidrk::angry:

ا??اده ها طبق طبق:icon_346[1]:

گ??تم به خسروی واسه اون مشکل پورت LAN زنگ بزنی نه واسه خرید مودم گرچه چون قطعه ??روشی هم میکنه بازم جوابت رو میده.

این مدلهایی که انتخاب کردی تنها ت??اوتشون در مقدار پورت LAN هست که اولی 4 پورت و دومی تک پورتی هست.

لپتاپت هم که خاموش باشه میتونی به نت کانکت بشی چون این مودمها وایرلسن نه وای??ای پس هیچ نیازی به ویندوز و واسطه ای مثل لپتاپ ندارن(??قط زمان Setup مودم باید از لپتاپ است??اده کنی) و به راحتی اینترنت رو share میکنن.....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
ا??اده ها طبق طبق:icon_346[1]:

گ??تم به خسروی واسه اون مشکل پورت LAN زنگ بزنی نه واسه خرید مودم گرچه چون قطعه ??روشی هم میکنه بازم جوابت رو میده.

این مدلهایی که انتخاب کردی تنها ت??اوتشون در مقدار پورت LAN هست که اولی 4 پورت و دومی تک پورتی هست.

لپتاپت هم که خاموش باشه میتونی به نت کانکت بشی چون این مودمها وایرلسن نه وای??ای پس هیچ نیازی به ویندوز و واسطه ای مثل لپتاپ ندارن(??قط زمان Setup مودم باید از لپتاپ است??اده کنی) و به راحتی اینترنت رو share میکنن.....

زدم تو گوش مدل TP-Link-TD-W8901N و خریدمش.عالیه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...