رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

دیگر تلفن هوشمندی تحت برند نوکیا نخواهید دید...

پست های پیشنهاد شده

سرانجام بعد از مدت ها گمانه زنی، مایکروسا??ت دو کسب و کار دستگاه ها و خدمات نوکیا را خرید، مشخص شد که اکثر ا??راد کلیدی نوکیا در مایکروسا??ت به کارشان ادامه خواهند داد، رئسای دو شرکت بیانیه های مشابهی منتشر کردند، و مایکروسا??ت دلایل استراتژیک چنین خرید بزرگی را بیان کرد. اما کم کم نکات جالبی از دل م??اد این قرارداد بزرگ بیرون می آید. اولین مورد این است که مالکیت دو برند Asha و Lumia زین پس به ردموند منتقل خواهد شد و این یعنی دیگر مارک Nokia را بر گرده تل??ن های هوشمند این دو برند نخواهیم دید. با این حال تل??ن های رده پایین (همراه نه هوشمند)، طبق توا??قی ۱۰ ساله همچنان با برند نوکیا به بازار خواهند آمد. به عبارت دیگر از این پس تل??ن های جدید مبتنی بر ویندوز ??ون که این شرکت ??نلاندی عرضه خواهد کرد، دارای برند مایکروسا??ت هستند و نام نوکیا از عرصه تل??ن های هوشمند حذ?? خواهد شد. خداحا??ظ نوکیا رویای همیشگی...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا نوکیا :crying::=Z::93: من اولین گوشیم تا الان نوکیا بوده هیچ چیز دیگه ای نداشتم حالا که این طور شد مجبورم دیگه رو بیارم به امپراطور سامسونگ

لینک به ارسال

خدا رو شکر

نوکیا هم از بین ر??ت حالا جنگ اپل و مایکروسا??ت در ویندوز و سونی و مایکروسا??ت در کنسول رو این بار در عرصه گوشی ها خواهیم دید زنده باد اپل و سونی مرگ بر مایکروسا??ت

لینک به ارسال

بابا مرگ چیه؟ مگه جنگه؟

سونی که تو هم موبایل اپل رو قورت داده هم تو کنسول مایکرو رو.

لینک به ارسال
خدا رو شکر

نوکیا هم از بین ر??ت حالا جنگ اپل و مایکروسا??ت در ویندوز و سونی و مایکروسا??ت در کنسول رو این بار در عرصه گوشی ها خواهیم دید زنده باد اپل و سونی مرگ بر مایکروسا??ت

اقای انیشتنگ اگه اپل موبایل درست حسابی داشت که الان هر بچه ای دستش نبود.قابل توجه شما محمدخان من مادرم ای??ون 4s داره من دستم میگیرم احساس می کنم یه اسباب بازی دستمه:halfwitted:

ولی وقتی لومیا 920 رو میگیرم دستم احساس می کنم بهترین موبایل دنیا دستمه که دقیقا همین طوره!!!و این که هنوز لومیا 1020 مونده و نوکیا هنوز نابود نشده:flapper:بعد این که زمانی که n95 اومد دنیا دیدند چه شاهکاری هست!!من خودم همین الان هم n95 8gb رو دارم و سالم سالمه!!می گیرم دستم می ??همم هنوز هم قدرتمنده!یا مثلا زمانی که n97 اومد دنیا چیزی نداشت بگه!!من وقتی خریدمش میتونستم ??لش بهش وصل کنم یعنی این کابل هم تو جعبش بود!خلاصه n97 هم الان هم دارمش و یه e7 هم دارم... خداییش از نظر کی??یت ساخت e7 در برابر n97 هیچی نیست!!یا اولین گوشی 12 مگاپیکسلی دنیا رو نوکیا زد!!اون موقع اپل رو همون 5 مگاپیکسلیش گیر کرده بود!!!خداییش کاش n8 رو نمی??روختم :=Z:یا بعدش اولین موبایل 41 مگاپیکسلی دنیا رو زد نوکیا!!!یا بذار از قدیمی تر این ات??اق ها بگم....

اولین موبایل دوربین دار جهان رو نوکیا زد!!!!اون موقع سامسونگ که ??قط این وسط داشت اسباب بازی میساخت که اکثرا بعد از یه مدت باتری هاشون مشکل پیدا می کرد!!من خودم 4 سامسونگ خریدم و هنوز هم دارم همشون هم باتریشون مشکل پیدا کرد!!اون موقع که چیزی به نام ای??ون وجود نداشت:11:تا چند سال پیش کسی نمی تونست بیاد از سیمبین اعتراض کنه!!همه موبایل های نوکیا شاهکار هستند....

وقتی اندروید اومد دنیا کامل بهم ریخت!!!منظورم اینه که سیستم عامل های دیگه نابود شدند....

??قط یه نکته اندروید و ای او اس از نظر امنیت اشغال ترین سیستم عامل های جهان هستند!!??ک نکنم کسی بتونه اعتراض کنه چون به سرعت اندروید روت شد و ای او اس جیلبریک...

ویندوز ??ون 8 رو بعد از سال ها میتونن هک کنند!!!پس میشه گ??ت هک نمیشه!!!??وق العاده امنیتش بالا هست!!تازه دوران ویندوز??ون داره شروع میشه!:=D:این اولا ممکنه معرو?? نباشه ولی من لومیا 920 خودم رو ندیدم یک بار هنگ کنه!!الان بخوای ورژن سیستم عامل موبایل های ویندوز??ون 8 رو تغییر بدی که 99% بریک میشه اگه نوکیا نباشه!!خود نوکیا که نوی??رم رو بست یه برنامه ای داد به نام نوکیا caresuite که بشه رامش رو عوض کرد ولی بازم گوشی های بعضی ها بریک شد این قدر حساسه و موبایل هم یه مشکلاتی پیدا می کنه!!!الان اندروید بخوای یه رامشو عوض کنی سه سوته!!تو همشون البته به جز htc!!! که من خودم رام htc one رو خواستم عوض کنم گوشی بریک شد!!الان یه one دیگه دارم و جرأت نمی کنم روتش کنم یا رامش رو عوض کنم!!

خلاصه شمایی که میگی اپل بدون هیچ چیزی نیست!!??قط یه اسمه واسه پز دادن!!

لینک به ارسال
بابا مرگ چیه؟ مگه جنگه؟

سونی که تو هم موبایل اپل رو قورت داده هم تو کنسول مایکرو رو.

بعد خدمت جنابعالو سونی که اپل رو بدجر قورت داده سامسونگ و مخصوصا نوکیا رو قورت نداده!

در ضمن باید بگی از چه نظر قورت داده !!اگه از نظر ضد اب باشه که اره ولی از نظر کی??یت تو z همه بدبختی دارند و قابلیت هم نداره!!نوکیا لومیا 920 الان بازی batman dar knight rises که مال اندروید هست رو اجرا می کنه باقلوا!!اگه nfs most wanted رو براش پورت کنن که اندروید حر??ی واسه گ??تن نداره:=D:

لینک به ارسال

اخه زکریای رازی اون موقع که تو به سیب زمینی می گ??تی دیب دمینی من نوکیا داشتم من ??قط گ??تم الان در جهان سوم اپل و سونی حر?? اول رو میزنن بعد شما میای یه تومار می نویسی گوشی های نوکیا برای جهان دوم خوبن ولی نه برای جهان سوم در ضمن گیرندت مشکل داره چرا به ما توهین میکنی تو اصلا یه بار iphone 5 دستت گر??تی کخه ببینی چه قدر خوش دست و کاراست. تازه شما اقای بنر (کسی که 10 بار بن شده) میای میگی گوشی های سونی به درد نمیخوره اصلا ??کر نکنم شما xperia z رو دستت گر??ته باشی یا حتی دیده باشی در ضمن یه کاری نکن که برای بار 12 بن بشی

لینک به ارسال
اخه زکریای رازی اون موقع که تو به سیب زمینی می گ??تی دیب دمینی من نوکیا داشتم من ??قط گ??تم الان در جهان سوم اپل و سونی حر?? اول رو میزنن بعد شما میای یه تومار می نویسی گوشی های نوکیا برای جهان دوم خوبن ولی نه برای جهان سوم در ضمن گیرندت مشکل داره چرا به ما توهین میکنی تو اصلا یه بار iphone 5 دستت گر??تی کخه ببینی چه قدر خوش دست و کاراست. تازه شما اقای بنر (کسی که 10 بار بن شده) میای میگی گوشی های سونی به درد نمیخوره اصلا ??کر نکنم شما xperia z رو دستت گر??ته باشی یا حتی دیده باشی در ضمن یه کاری نکن که برای بار 12 بن بشی
تو درستی ما ذغالیم .... اگه بن شدن الکی باشه که بدون اون کسی که بن می کنه از یچه هم بچه تره و ارزش خودش رو پیش همه پایین میاره در ضمن من اکثره موبایل های نوکیا رو داشتم هر چی اومده من داشتم از 3650 تا لومیا 920 رو داشتم حدود 40 تا موبایل داشتم می خوای باور کن می خوای نکن در ضمن شمایی که میگی ای??ون 5 خوش دسته عموی من خودش داره و من هم باهاش کار کردم و به نظرم اصلا خوش دست نبود اگه تو لومیا 920 رو بگیری می ??همی چه قدر داره ??رمانروایی می کنه ... اون ای??ون داره ??رمانروایی می کنه؟؟؟؟؟؟؟

تند تند داره من??جر میشه برق میگیره بعد میگن شارژر تقلبیه .... الان کدوم نوکیا من??جر شده؟؟؟یه زمانی bl-5c ??قط داشت من??جر میشد در ضمن ات??اقا اکسپریا زد رو دستم گر??تم اون از بغلای خود موبایل که اعصاب خرد کنه اون از درپوش هاش که 100 سال طول میکشه بازش کرد یا اون از بدنه شیشه ایش ..... در ضمن نوکیا ??قط در جهان دوم خوب نبوده تو جهان سوم هم ??وق العاده هست تو اصلا لومیا 920 گر??تی دستت داری 10 ساعت یه چیزی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما که تجربت اندازه من نیست بهتره این تاپیک نیای در ضمن گیرنده خودت مشکل داره و حسودیت میشه من تومار مینویسم تو نمی تونی؟؟؟؟؟بعد که بن شدن چیزی نیست اخه به چه دلیلی ؟؟؟شما به قول معرو?? با بچه در می??تی ارزش خودت رو پایین میاری...

بهتره من با شما بحث نکنم چون تجربه ی من در این زمانی خیلی خیلی بیش تره پس .....

لینک به ارسال

عزیز دل برادر چرا عصبی میشی؟ دوستمون درست گ??ت، شما یکبار xperia z رو دستت نگر??تی داری نظر میدی،

برای اطلاع شما میگم، دوربین ۵ سونی شر?? داره به ۶۰ نوکیا، گوشی ضد آب زدن آسون نیست، آیا لومیا شما چیزی به اسم سی پی یو کواد کور کریت یا جی پی یو آدرنو ۳۲۰ به گوشش خورده؟ اصلا سیستم عامل ویندوز ??ون (??وت) تعداد برنامه هاش دو رقمی شده؟ آیا بدنه شیشه و آلومینیوم داره؟ آیا ...

بهتره بگیم لوبیا نه لومیا

لینک به ارسال
عزیز دل برادر چرا عصبی میشی؟ دوستمون درست گ??ت، شما یکبار xperia z رو دستت نگر??تی داری نظر میدی،

برای اطلاع شما میگم، دوربین ۵ سونی شر?? داره به ۶۰ نوکیا، گوشی ضد آب زدن آسون نیست، آیا لومیا شما چیزی به اسم سی پی یو کواد کور کریت یا جی پی یو آدرنو ۳۲۰ به گوشش خورده؟ اصلا سیستم عامل ویندوز ??ون (??وت) تعداد برنامه هاش دو رقمی شده؟ آیا بدنه شیشه و آلومینیوم داره؟ آیا ...

بهتره بگیم لوبیا نه لومیا

عزیز من من چند بار تکرار کن بله با xperia z کار کردم اگه شما درست بخونی می ??همی نوشتم اون وقت شما داری دوربین 5 سونی رو با 41 مگاپیکسلی زایس لومیا 1020 که از pure view است??اده می کنی مقایسه می کنی؟شما 8 سونی هم نمی تونی باهاش مقایسه کنی در ضمن دوربین لومیا 920 اسمش 8 مگاپیکسل هست ولی از 13 مگاپیکسل ایسوس پد??ون هم که من دارم خیلی بهرته در ضمن لوبیا کلمه خیلی بهتریه واسش قبل از این که شما بگی من میدونستم شما لومیا 920 رو با سونی و سامسونگ مقایسه کنی لومیا ??رمانروایی می کنه بله دو رقم هم بیش تر شده شما تو عمرت با استور لومیا کار کردی؟برنامه هاش سه رقمی شده خیلی وقت هم هست که شده ...شما خبر نداری چرا نظر میدی؟بعد بدنه الومینیوم ای??ونو میگی؟؟؟اشغال ترین بدنه موبایله همه از بدنش ناراضی اند بغل بدنه ای??ون 5 مال همه خیلی قشنگ اسیب دیده؟؟شما با لومیا 920 کار کردی؟؟بدنشو دست زدی؟ایا جنس بدنه نسخه مشکی و س??ید لومیا 920 رو دست زدی بهش؟؟؟؟لومیای من از دستم از طبقه اول ا??تاد پایین ??قط بغل تاچش پریده!!!شما بدنه ??وق العاده نوکیا رو داری با بقیه مقایسه می کنی؟؟من همیشه وقتی گوشیم رو از جیبم میخوام بیارم بیرون ا??تخار میکنم لومیا دارم باید ??ریاد بزنم تو خیابون:جوون اون اشغاله اندرویدیت رو بیرون نیار که خیلی ضایع هست....

بعد عصبی چیه؟؟من دارم از نوکیا حمایت می کنم و بدون هر کی یه سلیق ای داره و سلیقه ی من بهترین سلیقه هست:=D:

لینک به ارسال

در ضمن هر کی میخواد تو این تاپیک در این زمینه،تأمل نکنه

لینک به ارسال

بحث کردن با این بچه بی ??ایدست ??ک کنم همه ??همیدن که خیلی بی منطقه، منظورم از آلومینیم بدنه گوشی هایی مثل one.z.sp , ... هستش، اگه اسمه قوطی های نوکیا گوشی بود الان منهدم نمیشد.

لینک به ارسال

نوکیا تو دنیا تکه و هیچ رقیبی هم نداره و تنها دلیل شکستش سیستم عامل چرت و پرتش بود همین:4:

لینک به ارسال

سلام دوستان...من نمیخوام وارد دعوا بشم اما ??ک کنم تا چند سال پیش وقتی حر??ی از گوشی هوشمند میشد اسم نوکیا تو اذهان عموم بود.اون موقع بقیه شرکت ها نمیدونستن گوشی هوشمند یعنی چه؟؟؟خوب یادمه همه ا??تخار میکردن که گوشی نوکیا دستشونه!!!خیلیا تو خواب رویای داشتن یه گوشی مثل n95 یا n73 میدین...هالا هر کی که خودشو با تجربه میدونه نمیگه نوکیا چیه؟؟؟پس نامرده کسی که نوکیا رو کم بشماره...اسم نوکیا ر??ت اما قلبش تو گوشی های جدید برای همیشه خواهد تپید...

لینک به ارسال

چرا بحث رو عشقی میکنید؟ همون زمان که میگی سونی اریکسون گوشی های شاخی میزد، زمان ۵۸۰۰ سونی اریکسون گوشی با تاج حرارتی داشت ولی تو ایران استقبال نشد ازش، یادمه چندین سال پیش تو تاکسی نشسته بودم ناگهان سه ن??ر با هم n97 درآوردن، ??ک نمیکنم واسه کسی آرزو بوده باشه، گوشی خزی بود. کلا گوشی های نوکیا زود خز میشدن.

لینک به ارسال

داداش کسی بحث رو عشقی نکرده و اگه قراره نظر سنجی بشه مطمین باش 80 درصد حر?? منو میزنن!!!من کاربرای جدید موبایل رو دیدم بخصوص آندرویدی هارو چطور با این سیستم عامل چرند حال میکنن..به هر حال ابرانه و تحریمش موندیم با گوشی های پلاستیکی مسخره سامسونگ...هیچ وقت از یه گوشی آندرویدی انتظار بالا نداشته باشید چون ممکنه شما رو سوپرایز کنه با سوتی هاش...بماند خود اس4 تو ??روشگاه هنگ میکرد و ??روشنده حر??ی واسه گ??تن نداشت..به هر حال ویندوز??ون رو دست کم نگیر براش کلی برنامه و بازی هس و قرار خیلی بیشتر توسعه بشه..به هر حال سونی از سامسونگ بهتره اما باز طراحیش خیـــته,به نظرم lg g2 عالیه و نقص کمب داشته باشه..سامی جون هم باید بره اس5 بزنه چون عادت کردیم هر 6ماه یه باز یه s بزنه هاهاها..حداقل تو این رقابت آی??ون 10تا گوشی نزد و پای گوشی خود موند تا آمدن نسل جدید...الانم آی??ون5 باز شر?? داره به سامسونگ 8هسته ای,واقعا خنده ام میگیره میگن 8هسته ای..خودم تو خونه آی??ون رو دارم و برنامه و بازی جدید توش ??ول هس اما نه کند میشه و نه کم میاره و تو لاود بازی های حجیم ??وق العادست

لینک به ارسال

اها راستی گ??تی اون موقع سونی اریکسون گوشی تاچ میزد که تو ایران اتقبال نشد ازشون...بله حر??تو تایید میکنم ولی اون گوشیا اینقد مسخره بودن که همه حاضر بودن گوشی عادی نوکیا بگیرن تا این رو...همون موقع مو خودم با سه مدلش کار کردم ??ک میکردم اسباب بازی هست..ما اهوازیم و خیلی از موبایل ??روش ها جنسشون از دبی میارن که اون موقع یکی از آشناها 5تا از این گوشی بهتره بگم touch toy رو آورد...سونی از سونی اریکسون جداست چون یه شرکت دیگست...حالا چند ساله گوشی سونی اومده که متعصب هم براش پیدا شده جای تعجب دارهههههههههههههههههههههههه.............

ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

من خاطرات خیلی خوبی با برند نوکیا داشتم و حتی گوشی الانم هم نوکیا 603 هست عامل اصلی شکست نوکیا سیستم عامل اون بود که با انتخاب ویندوز ??ون به عنوان سیستم عامل بعدی خودش بیشتر شکست خورد اگه آندروید رو سیستم عامل خودش انتخاب میکرد کسی جلودارش نبود ..... خداحا??ظ نوکیا هیچ کسی لوگوی معرو?? Connecting People رو از یاد نمیبره .

لینک به ارسال
چرا بحث رو عشقی میکنید؟ همون زمان که میگی سونی اریکسون گوشی های شاخی میزد، زمان ۵۸۰۰ سونی اریکسون گوشی با تاج حرارتی داشت ولی تو ایران استقبال نشد ازش، یادمه چندین سال پیش تو تاکسی نشسته بودم ناگهان سه ن??ر با هم n97 درآوردن، ??ک نمیکنم واسه کسی آرزو بوده باشه، گوشی خزی بود. کلا گوشی های نوکیا زود خز میشدن.
تو با منظقی همه ??همیدند من بی منطقم یا تو؟؟؟حالا این همه نظر دادند روت کم شد؟؟؟پس ب??رما از این تاپیک بیرون اقای با منطق چون الان هیچ کس حر??ت رو تو این تا تاپیک قبول نمی کنه نوکیا همیشه ??رمانروایی کرده و از این به بعد مایکروسا??ت این کارو ادامه میده.... من خودم اچ تی سی وان رو دارم و ایسوس پد??ون هم دارم اینا اگه موبایل درست حسابی بودند که یه روزه روت یا هک نمیشدند!!!شما برو رو همون سونی و این پلاستیک سامسونگ بمون..... lg صد برابر از همین سونی بهتره شما که ویندوز ??ون دستت نگر??تی چرا اظهار نظر میکنی؟؟؟من اکثر موبایل های دنیا دستم بوده هم با ال جی کار کردم و هم با سونی هم با سامسونگ و هم .... شما برو با کسی در بی??ت که اطلاعاتش اندازه شا باشه نه با من که عموم گوشی وارد می کنه .... در ضمن لومیای من به هیچ وجه هنگ نکرده تو این اپدیت امبر هم که اومده عالی شده گوشی شما تو شب دوربین لومیا 920 رو دیدی؟؟؟؟سونی کجا لومیا کجا بعد خودم e7 دارم که الومینیومیه یا x7 که بدنش ??ولاده که دنیا زور بزنه نمیتونه هیجی رو به بدنه لومیا 920 و 1020 برسونه ...

من با لومیا 920 بتمن و اس??الت 7 رو بازی کردم باقلوا تو s4 که عموم داره همین بازی ها رو لگ داره توش اصلا اس4 و سونی چیزی نیستند!!!صد رحمت به همون ای??ون ولی بازم ای??ون به لومیا عمرا برسه دیگه هم تو این تاپیک نیا در ضمن اگه با منطق بودی که این طور روت کم نمی شد:halfwitted:

لینک به ارسال
اها راستی گ??تی اون موقع سونی اریکسون گوشی تاچ میزد که تو ایران اتقبال نشد ازشون...بله حر??تو تایید میکنم ولی اون گوشیا اینقد مسخره بودن که همه حاضر بودن گوشی عادی نوکیا بگیرن تا این رو...همون موقع مو خودم با سه مدلش کار کردم ??ک میکردم اسباب بازی هست..ما اهوازیم و خیلی از موبایل ??روش ها جنسشون از دبی میارن که اون موقع یکی از آشناها 5تا از این گوشی بهتره بگم touch toy رو آورد...سونی از سونی اریکسون جداست چون یه شرکت دیگست...حالا چند ساله گوشی سونی اومده که متعصب هم براش پیدا شده جای تعجب دارهههههههههههههههههههههههه.............
شما که لومیا داری باید بدونی چه گوشی ??وق العاده ای هست.... اون زمان یادمه من p990 داشتم که سریع ??روختم این موبایل تاچ بود ولی اون از وزن سنگینش یا اون از دکمه هاش که باز و بسته میشد شبیه اسباب بازی بود .... ??قط یه برتری داشت که اون موقع شاهکار بود!!اونم دوربینش بود که یادمه چه کی??یتی داشت

لینک به ارسال

نوکیا و عوامل شکست

سلام دوستان

همیشه سعی کنید واسه بهتر شدن و م??ید بودن یک تاپیک علاوه بر نظرات شخصی از منابع و از نظر کارشناسان هم است??اده کنید

من کل این تاپیک رو خوندم مطلب م??یدی جز نظرات شخصی ندیدم:=D:

این که نوکیا یه زمانی بهترین گوشی هارو میزد بر کسی پوشیده نیست ات??اقأ یکی از گوشی های من هم نوکیاست از نظر قدرت و استحکام هم کسی نمیتونه به گوشی های نوکیا ایرادی وارد کنه چون همیشه خوبن ولی ....

ولی نباید ??راموش کرد الان سه سال پیاپی هست که سامسونگ عنوان بهترین گوشی سال اتحادیۀ اروپا رو کسب میکنه و این انتخاب توسط کارشناسان اروپائی انجام میشه و همونطور که میدونین اروپائی ها مثل ماها متعصب نیستن و واقعأ چیزیو انتخاب میکنن که بهترینه و نیازهاشونو برآورده میکنه

اپل هم که همیشه خوب بوده البته نظر شخصی من این هست که بعد از مرگ استیو جابز داره یکم داره درجا میزنه اگه تو اینترنت سهام اپل رو مورد بررسی قرار بدید میتونید متوجه شید بعد از مرگ جابز وضعیت سهام اپل چندان جالب توجه نبوده و قیمت گوشی هاش هم خیلی بالاست و خریدش برای عموم مردم قابل انجام نیست

در مورد نوکیا من نظر شخصیم اینه یکی از عوامل سقوط نوکیا سوء مدیریت این شرکت بود وقتی لومیا 920 رو وارد بازار کرد درسته گوشی خوبی بود و هست اما سوء مدیریت باعث شد نتونه به مو??قیت خیره کننده ای که با مدل هائی مثل n96 .... رسیده بود برسه حتمأ میپرسید سوء مدیریت یعنی چی

نظر من اینه نوکیا باید ویندوز ??ون رو خیلی وحشتناک و با شکوه معر??ی میکرد اما با زدن سری لومیاهائی که همشون از نظر رزلوشن پائینتر از گوشی های سامسونگ و سایر برندها بودن و هستن و همچنین دوربین های معمولی و در حد سایر برندها باعث شکست خودش شد (البته گوشی های نوکیا در شب بهتر عکس میگرین ولی ت??اوت خیلی زیاد و محسوسی ندارن) اگه اولین گوشی ویندوز ??ونش رو لومیا 1020 با سیستم عامل ویندوز معر??ی میکرد و با 41 مگاپیکسل دوربین یه شوک عجیب در دنیای موبایل ایجاد میکرد اما گند زد دیگه:rolleyes:

همه میدونین گوشی 808 نوکیا با 41 مگا پیکسل دوربین ??قط به خاطر سیستم عامل مضخر??ش باعث شد مشتری ها برن به سوی سایر برندها ولی متأس??انه بعد از ورود اندروید نوکیا هیچوقت مدیریت خوبی نداشت واسه همین هم نتونست با این سیستم عامل رقابت کنه

همه یادمونه وقتی نوکیا بهترین گوشی های هوشمند رو میساخت آدم کسرش میکرد گوشی سامسونگ دستش بگیره و همونطور که باز میدونین سامسونگ یک سیستم عامل جدید به نام بادا ساخت که بتونه خودش رو نجات بده تو اون موقعیت زمانی که هنوز اندروید ناشناخته بود سامسونگ داشت دست و پا میزد

از نظر ??روش هم نوکیا اکثریت بازار رو داشت ولی مدیرای سامسونگ با پذیرش اندروید و سرمایه گذاری های هوشمندانه تونستن به این جایگاهی که الان دارن برسن و سه سال به عنوان بهترین گوشی اتحادیه اروپا انتخاب شن

کلأ نوکیا حذ?? شد نه واسه اینکه گوشی هاش بد بود بلکه بخاطر سوء مدیریت این شرکت در مواجه با اندروید

ممکنه شما بگین سیستم عامل اندروید امنیت نداره ولی این مهم نیست چون در حال حاضر استقبال از اندروید خیلی بیشتر از سیمبین هست و در تجارت حر?? اول رو سود دهی و بازگشت سرمایه میزنه

محکم بودن و امنیت یک گوشی خیلی عالیه ولی کا??ی نیست

باید منتظر بود و دید مایکروسا??ت چی در چنته داره البته اگه یادتون باشه مایکروسا??ت چند سال پیش با یه سری گوشی که اون موقع به pocket pc یا همون کامپیوتر جبیبی معرو?? بودن وارد بازار شده بود ولی نتونسته بود زیاد مو??قیتی کسب کنه

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال
من خاطرات خیلی خوبی با برند نوکیا داشتم و حتی گوشی الانم هم نوکیا 603 هست عامل اصلی شکست نوکیا سیستم عامل اون بود که با انتخاب ویندوز ??ون به عنوان سیستم عامل بعدی خودش بیشتر شکست خورد اگه آندروید رو سیستم عامل خودش انتخاب میکرد کسی جلودارش نبود ..... خداحا??ظ نوکیا هیچ کسی لوگوی معرو?? Connecting People رو از یاد نمیبره .
ات??اقا نوکیا کار خوبی کرد سراغ اندروید نر??ت .... اون موقع دیگه نوکیا نابود میشد!!!خودش دلیل خوبی داشته ر??ته سراغ مایکروسا??ت در ضمن تا تو دنیا گوشی هست اندروید و ای??ونه!دیگه نیازی نداشت اندروید بزنه!!اگه اندروید میزد موبایل با این پردازنده میر??ت رو هوا:1975:الان من بازی hd رو با کردیت کاردم از استور نوکیا میخرم مثل بتمن و اس??الت 7 ??قط اگه ببینی میمونی!!!یک بار ندیدم لگ بزنه در صورتی که تو s4 هم لگ میزنه!چه برسه به سونی و ...

لینک به ارسال
سلام دوستان

همیشه سعی کنید واسه بهتر شدن و م??ید بودن یک تاپیک علاوه بر نظرات شخصی از منابع و از نظر کارشناسان هم است??اده کنید

من کل این تاپیک رو خوندم مطلب م??یدی جز نظرات شخصی ندیدم:=D:

این که نوکیا یه زمانی بهترین گوشی هارو میزد بر کسی پوشیده نیست ات??اقأ یکی از گوشی های من هم نوکیاست از نظر قدرت و استحکام هم کسی نمیتونه به گوشی های نوکیا ایرادی وارد کنه چون همیشه خوبن ولی ....

ولی نباید ??راموش کرد الان سه سال پیاپی هست که سامسونگ عنوان بهترین گوشی سال اتحادیۀ اروپا رو کسب میکنه و این انتخاب توسط کارشناسان اروپائی انجام میشه و همونطور که میدونین اروپائی ها مثل ماها متعصب نیستن و واقعأ چیزیو انتخاب میکنن که بهترینه و نیازهاشونو برآورده میکنه

اپل هم که همیشه خوب بوده البته نظر شخصی من این هست که بعد از مرگ استیو جابز داره یکم داره درجا میزنه اگه تو اینترنت سهام اپل رو مورد بررسی قرار بدید میتونید متوجه شید بعد از مرگ جابز وضعیت سهام اپل چندان جالب توجه نبوده و قیمت گوشی هاش هم خیلی بالاست و خریدش برای عموم مردم قابل انجام نیست

در مورد نوکیا من نظر شخصیم اینه یکی از عوامل سقوط نوکیا سوء مدیریت این شرکت بود وقتی لومیا 920 رو وارد بازار کرد درسته گوشی خوبی بود و هست اما سوء مدیریت باعث شد نتونه به مو??قیت خیره کننده ای که با مدل هائی مثل n96 .... رسیده بود برسه حتمأ میپرسید سوء مدیریت یعنی چی

نظر من اینه نوکیا باید ویندوز ??ون رو خیلی وحشتناک و با شکوه معر??ی میکرد اما با زدن سری لومیاهائی که همشون از نظر رزلوشن پائینتر از گوشی های سامسونگ و سایر برندها بودن و هستن و همچنین دوربین های معمولی و در حد سایر برندها باعث شکست خودش شد (البته گوشی های نوکیا در شب بهتر عکس میگرین ولی ت??اوت خیلی زیاد و محسوسی ندارن) اگه اولین گوشی ویندوز ??ونش رو لومیا 1020 با سیستم عامل ویندوز معر??ی میکرد و با 41 مگاپیکسل دوربین یه شوک عجیب در دنیای موبایل ایجاد میکرد اما گند زد دیگه:rolleyes:

همه میدونین گوشی 808 نوکیا با 41 مگا پیکسل دوربین ??قط به خاطر سیستم عامل مضخر??ش باعث شد مشتری ها برن به سوی سایر برندها ولی متأس??انه بعد از ورود اندروید نوکیا هیچوقت مدیریت خوبی نداشت واسه همین هم نتونست با این سیستم عامل رقابت کنه

همه یادمونه وقتی نوکیا بهترین گوشی های هوشمند رو میساخت آدم کسرش میکرد گوشی سامسونگ دستش بگیره و همونطور که باز میدونین سامسونگ یک سیستم عامل جدید به نام بادا ساخت که بتونه خودش رو نجات بده تو اون موقعیت زمانی که هنوز اندروید ناشناخته بود سامسونگ داشت دست و پا میزد

از نظر ??روش هم نوکیا اکثریت بازار رو داشت ولی مدیرای سامسونگ با پذیرش اندروید و سرمایه گذاری های هوشمندانه تونستن به این جایگاهی که الان دارن برسن و سه سال به عنوان بهترین گوشی اتحادیه اروپا انتخاب شن

کلأ نوکیا حذ?? شد نه واسه اینکه گوشی هاش بد بود بلکه بخاطر سوء مدیریت این شرکت در مواجه با اندروید

ممکنه شما بگین سیستم عامل اندروید امنیت نداره ولی این مهم نیست چون در حال حاضر استقبال از اندروید خیلی بیشتر از سیمبین هست و در تجارت حر?? اول رو سود دهی و بازگشت سرمایه میزنه

محکم بودن و امنیت یک گوشی خیلی عالیه ولی کا??ی نیست

سیمبین که دورش تموم شد ??قط یه اشتباهی کردی حالا مهم نیست امنیت نداشته باشه ولی ادم موبایل میگیره که براش یه عمر کار کنه من 6600 رو هنوز دارم سالمه سالمه ولی هر ساممسونگی گر??تم یا بدنش سریع ر??ت رو هوا یا باتریش مشکل پیدا کرد هنگ کردنشو که دیگه نگین .... همه مثل من نیستند که تند تند موبایل بگیرند ادم یه موبایل یگیره یه عمر براش کار کنه در حال حاضر کدوم گوشی نوکیا من??جر شده؟؟یه زمانی bl-5c نوکیا تند تند من??جر میشد ولی الان من اگه s4 داشتم از پله می??تاد پایین باید مینداختمش سطل اشغال ولی لومیای من که ا??تاد ??قط بغل تاچش پریده ولی سالمه سالمه!!!یا سونی شیشه ای!!می ا??تاد چی میشد؟؟ای??ون5 که حر??شو نزنین ... اگه ای??ون 4 یا 4s بود ??وق العاده بود ولی ای??ون 5 نه... در ضمن اروچا نمیدونم بر چه اساس امتیاز میده قابلیت موبایل یا کی??یت؟؟

لینک به ارسال
شما که لومیا داری باید بدونی چه گوشی ??وق العاده ای هست.... اون زمان یادمه من p990 داشتم که سریع ??روختم این موبایل تاچ بود ولی اون از وزن سنگینش یا اون از دکمه هاش که باز و بسته میشد شبیه اسباب بازی بود .... ??قط یه برتری داشت که اون موقع شاهکار بود!!اونم دوربینش بود که یادمه چه کی??یتی داشت
گوشی ها لومیا از لحاظ کی??یت دوربین بی نظیرن...اون آقا که میگه دوربین 5 سونی بهتراز 60 نوکیاست باید بش بگم که آیا اصلا نوکیا 808 دستت گر??تی و باهاش عکس گر??تی؟؟؟؟حالا این به کنار,تو گوشی 920 از تکلونوژی پیورویو است??اده شده که دوربین 8 رو معادل 20 دیگر گوشی ها هست..حالا که لومیا 1020 با دوربین 41 +پیورویو+ همچنین 6 لنزه بودن دیگه نمیشه با گوشی های موجود مقایسه کرد و در حد دوربین های حر??ه ای کار میکنه...خواستی مطمین بشی برو سایت مایکروسا??ت اونجا چندتا از عکساشو گذاشتن که میتونی زوم کنی و ببینی که از چه ??اصله زیادی تمام جزیات رو نشون میده

لینک به ارسال
گوشی ها لومیا از لحاظ کی??یت دوربین بی نظیرن...اون آقا که میگه دوربین 5 سونی بهتراز 60 نوکیاست باید بش بگم که آیا اصلا نوکیا 808 دستت گر??تی و باهاش عکس گر??تی؟؟؟؟حالا این به کنار,تو گوشی 920 از تکلونوژی پیورویو است??اده شده که دوربین 8 رو معادل 20 دیگر گوشی ها هست..حالا که لومیا 1020 با دوربین 41 +پیورویو+ همچنین 6 لنزه بودن دیگه نمیشه با گوشی های موجود مقایسه کرد و در حد دوربین های حر??ه ای کار میکنه...خواستی مطمین بشی برو سایت مایکروسا??ت اونجا چندتا از عکساشو گذاشتن که میتونی زوم کنی و ببینی که از چه ??اصله زیادی تمام جزیات رو نشون میده
اره دقیقا همین طوره من تو شب عکس میگیرم ??وق العدست!!808 رو خودم باهاش کار کردم ولی اعصاب خرد کن بود!!ااون از لبه پشتیش و این که خیلی خیلی سنگین بود!!!اسم دوربین لومیا 920 ، 8.7 مگاپیکسله ولی از 13 مگاپیکس پد??ون من هم بیش تر بود!!!تاز لنزش هم زایسه!!حالا لومیا 1020 بیاد چی میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...