رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

دانلود کاستوم فریمور Rogero CFW 4.46 v1.01 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام.ببخشید دوستان قبل از نصب مولتی من باید مولتی من قبلی رو پاک کنم یا لازم نیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام.ببخشید دوستان قبل از نصب مولتی من باید مولتی من قبلی رو پاک کنم یا لازم نیست؟

با سلام نه لازم نیست دوست عزیز

لینک به ارسال

با سلام..من قبلن روجرو 4.30نصب بود بر اثر اشتباه اپدیت شد بطوره رسمی به4.46....من باید چیکار کنم میتونم مستقیم نصبش کنم؟؟و اگر دانگرید بخاد لط??ا بگید ایا از دست خودم بر میاد و نرما??زاریه یا سخت ا??زاری هست؟؟اگر باید دانگرید کنم لط??ا اموزش بدید..با تشکر

لینک به ارسال
با سلام..من قبلن روجرو 4.30نصب بود بر اثر اشتباه اپدیت شد بطوره رسمی به4.46....من باید چیکار کنم میتونم مستقیم نصبش کنم؟؟و اگر دانگرید بخاد لط??ا بگید ایا از دست خودم بر میاد و نرما??زاریه یا سخت ا??زاری هست؟؟اگر باید دانگرید کنم لط??ا اموزش بدید..با تشکر

سلام،

دوست عزیز آموزش دانگرید نرم ا??زاری توسط Rogero در انحمن PS3 موجود هست اما چون شما OFW یا ??ریمور رسمی نصب کردی کنسولت Break شده و کپیخور کنسول پریده که اگر ازطریق نرم ا??زاری نتیجه نگر??تی نیازمنده دانگرید سخت ا??زاری هست یا اینکه بوسیله یک هارد دیگه کنسول رو کپی خور کنی که اون هم عملیات خاص خودش رو داره اما احتمال داره قبل از دانگرید سخت ا??زاری جواب بده....

لینک به ارسال

جای مطمعن در تهران سراغ ندارین که دانگرید کنه؟؟؟

لینک به ارسال
جای مطمعن در تهران سراغ ندارین که دانگرید کنه؟؟؟

دوست عزیز آدرس یک تعمیرکار خوشنام رو برای شما با پ.خ ??رستادم.

امیدوارم که مشکلت با کمترین هزینه حل بشه درضمن حتما به نکاتی که در پ.خ گ??تم توجه کن....:4:

لینک به ارسال

salam.agha fek konam dastgam terekid.hich baziro nemiare.4.41 bood alan 4.46 kardamesh.vaghti ba multiman mizanam miad too xmb rooye disk ke miram esme baziro nemizane.hamoon disko faghat mitoonam bazi konam.masalan fifa 09 too dastgahe har baziro mizanam baz esme disk fifa 09 hastesh.badbakht shodam? torokhoda yeki komak kone

لینک به ارسال
salam.agha fek konam dastgam terekid.hich baziro nemiare.4.41 bood alan 4.46 kardamesh.vaghti ba multiman mizanam miad too xmb rooye disk ke miram esme baziro nemizane.hamoon disko faghat mitoonam bazi konam.masalan fifa 09 too dastgahe har baziro mizanam baz esme disk fifa 09 hastesh.badbakht shodam? torokhoda yeki komak kone

دوست عزیز ابتدا مولتی من 4.46 رو نصب کن ، اگر هم نصبه یک بار پاک کن و دوباره نصب کن

لینک به ارسال

سلام من هم 4.30 نصب بود اپدیت کردم به 4.46 الان راهی داره به جز سخت ا??زاری بازم کپی خور بشه؟

لینک به ارسال
کسی نیست جواب بده؟

نه راهی نیست

لینک به ارسال

مال من4.30 روجیو میتونم نصب کنم لط??ا زود جواب بدین خواهش میکنم

لینک به ارسال

رضا عزیز میتونید نصب کنید مشکلی نیست

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم اگه ps3 بن بشه هنوز میتونم آ??لاین بازی کنم؟؟

بعد کلا از نظر شما ریباگ بهتره یا روجرو برای آنلان بازی کردن؟؟

ممنون

لینک به ارسال
سلام

میخواستم بدونم اگه ps3 بن بشه هنوز میتونم آ??لاین بازی کنم؟؟

بعد کلا از نظر شما ریباگ بهتره یا روجرو برای آنلان بازی کردن؟؟

ممنون

با سلام بله میتونین آ??لاین بازی کنین برای آنلاین بازی کردن ریباگ توصیه میشه دوست عزیز .

لینک به ارسال
میشه رو ریباگ 4.46 اینو نصب کرد؟؟

سلام،

تست نکردم ممکنه جواب بده.

اما بهترین راه دانگرید به 3.55 و بعد نصب ??ریمور جدید هست.

ریباگ ??ریمور خوبی هست پیشنهاد میکنم آپدیت نکنی به روجرو...

لینک به ارسال

سلام من امتحان کردم دستگاهم بریک نشد :1975:

لینک به ارسال
سلام من امتحان کردم دستگاهم بریک نشد :1975:

توصیه میشه که اول دانگرید کنین بعد ??ریمور جدید رو نصب کنین تا مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

الان من رو دستگاه 4.41 نصب هست میتونم به 4.46 برم؟

لینک به ارسال
الان من رو دستگاه 4.41 نصب هست میتونم به 4.46 برم؟

سلام،

??ریمور کنسول شما ریباگ هست یا روجرو ؟

اگر روجرو نصب کردی نیازی به دانگرید نیست و به صورت مستقیم میتونی این ??ریمور رو نصب کنی،

ولی برای ریباگ توصییه میشه اول دانگرید نرم ا??زاری به 3.55 انجام بدی و بعد fw کنسول رو به روجرو 4.46 آپدیت کنی .

البته احتمال بروز مشکل کم هست ولی اگر احتیاط کنی بهتره....

لینک به ارسال
سلام،

??ریمور کنسول شما ریباگ هست یا روجرو ؟

اگر روجرو نصب کردی نیازی به دانگرید نیست و به صورت مستقیم میتونی این ??ریمور رو نصب کنی،

ولی برای ریباگ توصییه میشه اول دانگرید نرم ا??زاری به 3.55 انجام بدی و بعد fw کنسول رو به روجرو 4.46 آپدیت کنی .

البته احتمال بروز مشکل کم هست ولی اگر احتیاط کنی بهتره....

از کجا ب??همم ریباگ هست یا روجرو؟

لینک به ارسال
از کجا ب??همم ریباگ هست یا روجرو؟

همون اول که ps3 روشن میکنی اگه روجرو باشه یا ریباگ می نویسه

لینک به ارسال

سلام....

ممنون از این تاپیک خوبتون...

ببخشید من چند تا سوال واقعا اساسی دارم....

معذرت میخوام چون ممکنه سوالام مبتدیانه باشه اما واقعا یه مدته گیجم به همین خاطر ممنون میشم راهنماییم کنید...

کاستوم ??ریمور کنونی بنده Rogero 4.41 هستش حالا سوال های بنده:

1- (از اونجایی که بازی های بسیاری روی مولتی من دارم و همچنین بازی های بسیاری از PSN رو نصب کردم و بعضا برای ??یکس کردنشون مشقت زیادی کشیدم) حالا اگر کاستوم ??ریمور خودم رو به 4.46 تغییر بدم آیا واسه اجرای این بازی ها به مشکل میخورم؟ منظورم اینه که باید دوباره پاکشون و یا uninstall کنم و دوباره نصب کنم و ??یکس پیدا کنم؟

2- Rogero و یا Rebug باشه بهتره؟ بعضی ها میگن ریباگ بهتره!! (مهمترین نکته واسه من سوال اولمه)

3- آیا مولتی من هم باید تغییر کنه؟ بعضی جاها شنیدم و خوندم باید مولتی من base ریخته شه!

البته من Rogero 4.46 و مولتی من 4.46 رو دانلود کردم در واقع این دو تا رو multiMAN ver 04.20.00 FULL CEX (20130220) و multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX ...

ممنون میشم من از این دودلی ها در بیارید...

لینک به ارسال
سلام....

ممنون از این تاپیک خوبتون...

ببخشید من چند تا سوال واقعا اساسی دارم....

معذرت میخوام چون ممکنه سوالام مبتدیانه باشه اما واقعا یه مدته گیجم به همین خاطر ممنون میشم راهنماییم کنید...

کاستوم ??ریمور کنونی بنده Rogero 4.41 هستش حالا سوال های بنده:

1- (از اونجایی که بازی های بسیاری روی مولتی من دارم و همچنین بازی های بسیاری از PSN رو نصب کردم و بعضا برای ??یکس کردنشون مشقت زیادی کشیدم) حالا اگر کاستوم ??ریمور خودم رو به 4.46 تغییر بدم آیا واسه اجرای این بازی ها به مشکل میخورم؟ منظورم اینه که باید دوباره پاکشون و یا uninstall کنم و دوباره نصب کنم و ??یکس پیدا کنم؟

2- Rogero و یا Rebug باشه بهتره؟ بعضی ها میگن ریباگ بهتره!! (مهمترین نکته واسه من سوال اولمه)

3- آیا مولتی من هم باید تغییر کنه؟ بعضی جاها شنیدم و خوندم باید مولتی من base ریخته شه!

البته من Rogero 4.46 و مولتی من 4.46 رو دانلود کردم در واقع این دو تا رو multiMAN ver 04.20.00 FULL CEX (20130220) و multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX ...

ممنون میشم من از این دودلی ها در بیارید...

با سلام

با آپدیت کاستوم ??ریمور هیچ تغییری برای بازی ها و سیو ها و ترو??ی ها و ... پیش نمیاد ...

روجرو و ریباگ هر کدوم کاستوم های معتبری هستن اگه شما دوست دارین ??ریمور شما ساده و روان باشه روجرو نصب کنین ولی اگه میخوایی به صورت حر??ه ای از کنسول است??اده کنین ??ریمور ریباگ رو نصب کنین چون میتونین به سورس کنسول دسترسی داشته باشین .

در مورد مولتی من هم با آپدیت ??ریمور باید آخرین نسخه از مولتی من رو هم نصب کنین تا سازگاری با ??ریمور جدید رو داشته باشه و دچار مشکل نشین .

شما اول ??ریمور خودتون رو نصب کنین بعد مولتی من ورژن 4.20 ??ول رو نصب کنین و بعد مولتی من 4.46 رو .

امیدوارم اطلاعات م??یدی رو در خدمت شما گذاشته باشم .

لینک به ارسال

سلام ببخشید شما گ??تین که این cfw4.46??قط بر روی cfw3.55نصب میشه یعنی من که cfw4.31 دارم نمیتونم نصب کنم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...