رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

بخش درخواست بازی

پست های پیشنهاد شده

سلام.من اون دو تا گاد ا?? وار که برای psp بود و hd شون هم اومده بود برای ps3 میخوام.لط??ا یه لینک پرسرعت بزار و حجمشون رو هم بنویس.اگه میشه در مورد داستانشون هم یک توضیح بده.با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

چشم من الان کار دارم تا شب می ذارم

لینک به ارسال

داش سهیل یه گاد ا?? وار هست به اسم God of War Origins Collection اگه تونستی لینک اونو بذار چون اون هر دو تارو داره و پکیج هم نیست و تو اکسترنال هم اجرا میشه حجمش هم ۱۵ گیگ هست

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اونو گذاشتم و جاشم همین طور یه ریلود بزن

لینک به ارسال

سلام من بازی batman arkham city رو از یه سایت دانلود کردم که حجمش کمتر از 9 گیگ بود ، من تا پارت 6 دان کردم ولی 7 به بعدش خرابه یعنی پارت 7، 8 ، 9 . کسی میتونه کمکم کنه ک بقیشو یه جوری از یه جای دیگه دان کنم ؟

لینک به ارسال

1.assassins creed brotherhood * 2.assassins creed 2 3.assassins creed 3 4. alone in the dark 5.army of two 6.army of two (the 40 th day) 7. batman (arkham asylum) 8.beowulf 9.bioshock infinite * 10.black site area 51 11.bllod drive 12.bulle storm 13.burn out paradise 14.call of duty 3 call of duty 5 15. call of duty 4 ps 16.call of duty black ops ps 2 * uty black ops 2 17.call of duty b 18.castlevania lord of shadow 19.crysis 2 20.dantes inferno 21.dead space 22.dead space 2 23. defiance 24.demons souls 25.devil may cry 4 26.EA sport active 2 27.fifa 11 28.fifa street 29.fight night champion 30.final fantasy XIII 31.FULL auto 2 32.G-force 33.get fit with mel B 34.GOD OF WAR 1 F WAR 2 35.GOD OF WAR 2\ 36.GOD OF WAR 3 37.GOD OF WAR ASCENSION 38.gran turismo 5 39.grand theft auto IV 40.grand theft auto (episode from liberty city) 41.guitar hero III 42. heavy rain 43.ice age 3 44.in famous 45.in famous 2 ong us * 46.in justice gods among us 47.james bond 007 blood stone 48.kane & lynch . Dead man 49.little big planet 2 50.lost planet 2 51.mafia II 52.mass effect 2 53.medal of honor 54.METAL GEAR RESING * 55.metal gear solid 4 56.METRO LAST LIGHT 57.monster madness grave danger 58.mortal kombat 59.moto GP 09/10 60.need for speed pro street 61.need for speed shift 1 62.need for speed shift 2 63.ninja gaiden 1 64.NENGA GAIDEN 3 * 65.pirates of the carebbean 66.prince of persia 1 (3D) f persia 2 (3D) 67.prince of persia 2 3 68.prince of persia 3 (3D) 69.prince of persia 4 70. pes 2011 71.racket sports 72.RED DEAD REDEMPTION 73.evil 5 74.evil raccoon city 75.evil revelations 76.resistance 2 77.RADGE RACER 7 78.silent hill (home coming) 79.siren .new translation

لینک به ارسال

80.SNIPER GHOST WARRIOR 2 81.SOCOM 4 .us navy seals 82.sonic the hedhehog 83.sonic unle as hed 84.wwe ALL stars 85.wwe smack down vs .raw 2011 86.yakoza 3 87.MID NIGHT 88.STAR TREK * 89.start party 90.super street fighter IV 91.TEKKAN 6 92the bourne conspiracy 93.the chroniclesn of Riddick 94.the saboteur 95.the sims 3 96.TIME CRISIS .razing storm 97.time shift 98.ghost recon 2 99.tom clancy,s H.A.W.X 100.tomb raider 101.TUROK 102.UNCHARTED 1 103.UNCHARTED 3 104.UP 105.WANTED 106.wolfenstein 107.FUSE *

لینک به ارسال

سلام.شما باید روش دانلود از تورنت رو یاد بگیری که توی سایت هم هست.

اول ??ایل هارو تا همون پارت ه??ت اکسترکت کن.سپس باید با تورنت بازی مورد نظر رو دانلودکنی(البته همشو نه)وقتی گذاشتی دانلود بشه بزار پوشه بازی مورد نظر رو بسازه بعد دانلود رو قطع کن.سپس ??ایل های بازی که اکسترکت کرده بودی رو تو پوشه ای که برای دانلود بازی توسط تورن درنظر گر??تی بریز و ادامه دانلود توسط تورنت رو شروع کن و خواهی دید که اون ??یل هیی که ریختی جزو دانلود شده ها میره و ??قط ??ایل هایی که دانلود نشده رو دان میکنه.من بازی درایور رو با همین روش تونستم بقیه ??ایل هایی که دانلود نشده بود رو دانلود کنم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.اگه کسی لینک رزیدنت اویل یک ریمک رو برای ps3 داره بزاره.

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

می ذارم ایمان جان

لینک به ارسال

سلام اکه میشه needforspeed word رو بزاید اخه من جایی ندیدمش

لینک به ارسال

هر کی لینک بازی resident evil remake برای ps3 یا ps2 داره بزاره

لینک به ارسال

سلام دوستان خسته نباشید من بازی خرگوش سگا ( tiny toon adventor) ??کر کنم اسمش اینه میخواستم برایه ps3 اگه هست بی زحمت بزارید که خیلی لازمش دارم

لینک به ارسال

سلام دوستان.لط??ا هر کی میتونه بازی playstation allstar battleroyal رو برام بزاره.مرسی

لینک به ارسال

الووووووووووو؟

دوستان کسی نیست؟

لینک به ارسال
داداش castlevania lords of shadows و heavy rain

بازی heavy rain رو آقا مسعود در سایت گذاشته ??کر کنم castle هم باشه

لینک به ارسال

دوستان عزیز نبود ما هم یه درخواستی داشتیم بازی خرگوش سگا

لینک به ارسال

لط??ا بازی battlefield 3 رو برای ps3 بذار.

لینک به ارسال

لط??ا اگه میشه بازیgti ivرو تو سایتتون قرار بدید

لینک به ارسال

لط??ا اگه میشه بازی god of war4لینکاشو درست کنید خواهش میکنم این بازیا رو ??قط از سایت شما بگیرم خیالم راحته که پارتاش خراب نیستن

لینک به ارسال

[h=2][/h]

دوستان این دوستمون همه بازی هارو از این جا بر می داره خودتون برین از اینجا دانلود کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...