رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
میلاد یعقوبی

دانلود فیکس بازی های PSN برای cfwهای 3.41 تا 4.30

پست های پیشنهاد شده

سلام اگه ميشه ??يكس بازيه قرار بديد خيلي دنبالش گشتم پيداش نميكنم infamous 2

[سلام اگه ميشه ??يكس بازيه قرار بديد خيلي دنبالش گشتم پيداش نميكنم:=D: infamous 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
[سلام اگه ميشه ??يكس بازيه قرار بديد خيلي دنبالش گشتم پيداش نميكنم:=D: infamous 2

سلام،

برای چه ??ریموری؟

گیم آیدی بازی رو ب??رست ببینیم چیزی پیدا میشه...

لینک به ارسال
سلام داداش.اگه ممکنه ??یکس بازی mortal kombat arcade collection با آیدی NPUB30468 رو برای 4.41 بذار.ممنون

سلام،

برای دانلود ??یکس روی لینک زیر کلیک کن!

لینک به ارسال
خسته نباشید اگه ممکنه ??ایل edat بازی shank رو بزارید ممنون.

سلام،

برای دانلود EDAT بازی Shank روی آیدی زیر کلیک کن!

درصورت مشاهده ارور Licence، با نصب یکی از ??یکسهای3.41-3.55-4.21مشکل حل شده و بازی اجرا میشه...:4:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام،

برای دانلود ??یکس روی لینک زیر کلیک کن!

عزیز جان رو روجرو این ??یکسی که شما زحمت کشیدی گذاشتی رم زدم بعد که وارد بازی میشم

یه ارور عجیب میده!میگه دسته رو به کابل usb وصل کن بعد ریستارت میکنه اصن یه وضعی میشه که نگو!!!

اون ??یکس قدیمی هم که تو سایت هستو میزنم،همونی که همراه?? خود?? بازی بود ??ک کنم مال 3.55 باشه،

اونم بعد اینکه بازی رو میزنم دوباره میاد تو xmb یه ارور عددی میده.

رو 4.46 هم که یکی از دوستان گ??تن ??یکس نمیخواد نصب کردم بدون ??یکس ارور لایسنس داد...

هیچ ??رقی با 4.41 نداره.با ??یکس ها هم دقیقا همون 2 تا ارور رو میده...

میشه راهنماییم کنی؟

ویرایش شده توسط Tlou

لینک به ارسال
عزیز جان رو روجرو این ??یکسی که شما زحمت کشیدی گذاشتی رم زدم بعد که وارد بازی میشم

یه ارور عجیب میده!میگه دسته رو به کابل usb وصل کن بعد ریستارت میکنه اصن یه وضعی میشه که نگو!!!

اون ??یکس قدیمی هم که تو سایت هستو میزنم،همونی که همراه?? خود?? بازی بود ??ک کنم مال 3.55 باشه،

اونم بعد اینکه بازی رو میزنم دوباره میاد تو xmb یه ارور عددی میده.

رو 4.46 هم که یکی از دوستان گ??تن ??یکس نمیخواد نصب کردم بدون ??یکس ارور لایسنس داد...

هیچ ??رقی با 4.41 نداره.با ??یکس ها هم دقیقا همون 2 تا ارور رو میده...

میشه راهنماییم کنی؟

سلام،

دوست عزیز اون اروری که شما ذکر کردی ربطی به ??یکس بازی نداره چراکه محتویات ??ایل ??یکس چیزی جز ایبوت و پارام و 2-3تا ??ایل دیگه بیشتر نیست و اروری که گ??تی مربوط به ??ریمور و ناسازگاریش با دسته هست که بعضی اوقات با آپدیت ??ریمور کنسول این ات??اق میو??ته و دلیلش رو هم توی تاپیک مربوط به روجرو 4.41 v1.03 توضیح دادیم.،

اگر ??یکسهای بازی برای ورژن 3.55 منتشر شده باشن متاس??انه روی ??ریمور شما جواب نخواهند داد چون سیستم پاسخ دهی ??یکس بازیهای PSN از 4.30 به بعد روی ورژنهای 4.40-4.41-4.46 دیگه مثل قبل با نتیجه مثبت نیست .

آخرین راهی که پیشنهاد میکنم این هست که بازی رو به طور کامل پاک کرده و طبق روش سایت دوباره بازی رو به همراه کرک نصب کن و ??یکس رو بریز شاید جواب داد اگر جواب نگر??تی باید ایبوت موجود در ??ایل ??یکس رو برای ??ریمور کنسولت Reassign کنی که میتونی از برنامه هایی مثل Dark Eboot Fixer دراین زمینه است??اده بکنی....:4:

لینک به ارسال

سلام من دنبال edat fix بازی KARATEKA و crazy taxi هستم اگه این لط?? و بکنی انگار که بزرگترین لط?? دنیا رو کردی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام من دنبال edat fix بازی KARATEKA و crazy taxi هستم اگه این لط?? و بکنی انگار که بزرگترین لط?? دنیا رو کردی

سلام،

برای دانلود EDAT بازی KARATEKA روی عکس زیر کلیک کن!

4253-k-jpg

برای دانلود RAP گیم آیدی NPUB30242 بازی Crazy Taxi روی عکس زیر کلیک کن!

4254-crazy-taxi-jpg

برای است??اده از ??ایل RAP باید از برنامه ReactPSN است??اده کنی.

آموزش کار با برنامه ReactPSN(کلیک کن!).....:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

واقعا ممنونم ازتون متشکر از سایت خوبتون سپاسگذارمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/1975.gif

لینک به ارسال

خیلی گلی واقعا ازت ممنونم دوستت دارم خیلی خیلی حال دادی دمتگرم

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

امکانش هست ??یکس 4.46 بازی Jurassic Park رو بزارین ؟

4 تا اپیزود داره

ممنون

لینک به ارسال

با سلام ??ایل edat بدرستی با برنامه reactpsn کار کرد اما ??ایل rap که مخصوص crazy taxi بود ??ول نشد راهی هست بگید ؟؟:sweat:

لینک به ارسال
واقعا ممنونم ازتون متشکر از سایت خوبتون سپاسگذارمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/1975.gif

خیلی گلی واقعا ازت ممنونم دوستت دارم خیلی خیلی حال دادی دمتگرم

سلام،

خواهش میکنم اما برای تشکر کردن بهترین راه کلیک روی گزینه تشکر بوده و نیازی به گذاشتن کامنت نیست...:139fs108574:

لینک به ارسال
با سلام ??ایل edat بدرستی با برنامه reactpsn کار کرد اما ??ایل rap که مخصوص crazy taxi بود ??ول نشد راهی هست بگید ؟؟:sweat:

??ایل EDAT رو نیازی نیست که از طریق برنامه ReactPSN برای Register کردن بازی است??اده کنی و راه دستی بهترین روش هست،

اگر آیدی ??ایل RAP با آیدی Crazy Taxi نصب شده روی کنسول شما یکسان نباشه معلومه که بازی ??ول ورژن نمیشه...:93:

لینک به ارسال

??ایل rap با ایدی بازی یکی هست اما جواب نداد ؟؟؟ اگه راهی وجود نداره بیخیالش بشیم شما هم اذیت نشی از اینکه جواب سوالها را میدید واقعا باید به این سایت ا??رین گ??ت که اینقدر active هست گزینه ی تشکر رو من پیدا نکردم - کجاست تا من من??جرش کنم

لینک به ارسال

شما ??ایل edat بازی crazy taxi رو اگه بتونی کل مشکلات حل میشه

لینک به ارسال
??ایل rap با ایدی بازی یکی هست اما جواب نداد ؟؟؟ اگه راهی وجود نداره بیخیالش بشیم شما هم اذیت نشی از اینکه جواب سوالها را میدید واقعا باید به این سایت ا??رین گ??ت که اینقدر active هست گزینه ی تشکر رو من پیدا نکردم - کجاست تا من من??جرش کنم

سلام،

متاس??انه من این بازی رو ندارم که تست بکنم و بهترین راه برای آنلاک یا پریمیوم کردت بازی است??اده از ??ایل edat هست.

برای تشکر کا??ی هست که روی تشکرها کلیک کنی!:93:

چون ??ایل edat موچود نبود من rap این بازی رو از تورنت واسه شما گیر آوردم حالا یه مدت صبر کن ببینیم پیدا میشه یا نه!

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز اون اروری که شما ذکر کردی ربطی به ??یکس بازی نداره چراکه محتویات ??ایل ??یکس چیزی جز ایبوت و پارام و 2-3تا ??ایل دیگه بیشتر نیست و اروری که گ??تی مربوط به ??ریمور و ناسازگاریش با دسته هست که بعضی اوقات با آپدیت ??ریمور کنسول این ات??اق میو??ته و دلیلش رو هم توی تاپیک مربوط به روجرو 4.41 v1.03 توضیح دادیم.،

اگر ??یکسهای بازی برای ورژن 3.55 منتشر شده باشن متاس??انه روی ??ریمور شما جواب نخواهند داد چون سیستم پاسخ دهی ??یکس بازیهای PSN از 4.30 به بعد روی ورژنهای 4.40-4.41-4.46 دیگه مثل قبل با نتیجه مثبت نیست .

آخرین راهی که پیشنهاد میکنم این هست که بازی رو به طور کامل پاک کرده و طبق روش سایت دوباره بازی رو به همراه کرک نصب کن و ??یکس رو بریز شاید جواب داد اگر جواب نگر??تی باید ایبوت موجود در ??ایل ??یکس رو برای ??ریمور کنسولت Reassign کنی که میتونی از برنامه هایی مثل Dark Eboot Fixer دراین زمینه است??اده بکنی....:4:

...

ممنون ولی آخه رو 4.46 هم همون ارور میاد!??قطم بعد از نصبه همون ??یکس...البته اون زیاد مهم نیست.دیگه نمیزنمش اصلا ;)

راجع به این که گ??تی ??ایل ??یکسو درست کنم مشکل اینجاست که هم اونی که تو سایت بود و هم اینی که شما دادی

??ایل pkg هستن...یعنی ??ایل eboot یا edat همراهشون نیست که بخوام با این برنامه reassign کنمش...بازم ممنون از توضیحاتت

لینک به ارسال

...

ممنون ولی آخه رو 4.46 هم همون ارور میاد!??قطم بعد از نصبه همون ??یکس...البته اون زیاد مهم نیست.دیگه نمیزنمش اصلا ;)

راجع به این که گ??تی ??ایل ??یکسو درست کنم مشکل اینجاست که هم اونی که تو سایت بود و هم اینی که شما دادی

??ایل pkg هستن...یعنی ??ایل eboot یا edat همراهشون نیست که بخوام با این برنامه reassign کنمش...بازم ممنون از توضیحاتت

سلام،

??ایل EDAT در اکثر PKG ها موجود نیست و برای بازی ساخته میشه و میتونم بگم که مثل پسورد عمل میکنه تا بازی از نسخه trial به full تبدیل بشه.

با است??اده از برنامه PKGView میتونی ??ایل Eboot.bin موجود در ??ولدر USRDIR رو اکسترکت کنی.

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشيد لط??ا fix بازيهاي flow , flower , from dust , fret nice , dead space extraction را قرار بدهيد

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشيد لط??ا fix بازيهاي flow , flower , from dust , fret nice , dead space extraction را قرار بدهيد

سلام،

گیم آیدی این بازی ها رو ب??رست...

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

4 تا اپیزود داره

ممنون

لینک به ارسال
سلام،

گیم آیدی این بازی ها رو ب??رست...

سلام ممنون از پاسخگوييتون ،

يك سوال داشتم بازي dead space extraction با دسته هم ميشه بازي كرد يا ??قط با move بايد كار كرد ؟

??ريمور دستگاه هم rogero 4.46 v1.01

Dead Space Extraction [NPUB30314]

FLOWER (NPUA80083)

FLOW + EXPANSION DLC (NPUA80001)

FRET NICE (NPUB30147)

FROM DUST (NPUB30418)

لینک به ارسال
با سلام و خسته نباشید

4 تا اپیزود داره

ممنون

سلام،

برای 4.46 هیچ ??یکسی موجود نیست...

لینک به ارسال
سلام ممنون از پاسخگوييتون ،

يك سوال داشتم بازي dead space extraction با دسته هم ميشه بازي كرد يا ??قط با move بايد كار كرد ؟

??ريمور دستگاه هم rogero 4.46 v1.01

Dead Space Extraction [NPUB30314]

FLOWER (NPUA80083)

FLOW + EXPANSION DLC (NPUA80001)

FRET NICE (NPUB30147)

FROM DUST (NPUB30418)

سلام،

به احتمال زیاد میتونی بازی مخصوص Playstation Move رو با دسته ps3 بازی کنی،

??یکس هایی که از این بازیها موجود هست برای ??ریمور 4.30 و 3.41 منتشر شدن با این حال من برای شما پیداشون کردم و همین امشب آپلودشون میکنم شاید روی ??ریمور شما بازیها رو ??یکس کرد و اجرا شدن....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...