رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

آموزش دانگرید از کاستوم فریمورهای بالاتر از 3.55 به 3.55

پست های پیشنهاد شده

سوالی دارم

اینکه qa flag رو چجوری نصب کنیم

یعنی بریم توی system update و اینا و اونجا نصبش کنیم ؟؟

یا نه یک جور دیگه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این سه تا بوق رو که میگید می خوره و دکمه هایی رو که گ??ته شده رو میزنم هیچ ات??اقی نمیو??ته چند بار این کارو انجام دادم به راهنماییتون نیازمندم .

لینک به ارسال
سوالی دارم

اینکه qa flag رو چجوری نصب کنیم

یعنی بریم توی system update و اینا و اونجا نصبش کنیم ؟؟

یا نه یک جور دیگه ؟

Qa Flag یه نرم ا??زار هست که به صورت ??ایل Pkg هست و از Intall Package نصب میشه .

لینک به ارسال
این سه تا بوق رو که میگید می خوره و دکمه هایی رو که گ??ته شده رو میزنم هیچ ات??اقی نمیو??ته چند بار این کارو انجام دادم به راهنماییتون نیازمندم .

باید یه بار دیگه امتحان کنین دو سه بار باید این کار صورت بگیره تا جواب بده در ضمن اگه دانگرید میکنین از دانگریدر روجرو است??اده کنین بهتره .

لینک به ارسال
باید یه بار دیگه امتحان کنین دو سه بار باید این کار صورت بگیره تا جواب بده در ضمن اگه دانگرید میکنین از دانگریدر روجرو است??اده کنین بهتره .

ممنون برادر ولی خیلی دیر جواب دادین ازتون خواهش کردم ولی هچکیم توی این ??ورم نبود که جواب من رو بده با هزار بدبختی کنسولمرو درست کردم در کل سپاس .

لینک به ارسال

سلام

دوستان میخوام ps3 fat رو که هک هم نیست با ورژن 4.41 دانگرید کنم به 3.55 لینکی هست بهم بدید؟؟

هرجا میرم لینک درست گیرم نمیاد:((

میخوام دستگاه رو نرم ا??زاری هک کنم نه سخت ا??زاری.

منتظرم

ممنون

لینک به ارسال
سلام

دوستان میخوام ps3 fat رو که هک هم نیست با ورژن 4.41 دانگرید کنم به 3.55 لینکی هست بهم بدید؟؟

هرجا میرم لینک درست گیرم نمیاد:((

میخوام دستگاه رو نرم ا??زاری هک کنم نه سخت ا??زاری.

منتظرم

ممنون

با سلام دوست عزیز این امکان وجود نداره و باید سخت ا??زاری هک شه .

لینک به ارسال

سلام..ببخشيد اين روش مشكلي براي دستگاه به وجود مياه يا نه؟؟ يعني دستگاه خراب نميشه؟؟

لینک به ارسال

سلام

وقت بخیر

دوستان من PS3 دارم ورژن ۴.۴۶

الان هرکاری می کنم نه میشه جیلبریک میشه نه دانگرید به ۳.۳x

از پست اول مرحله ی اول دانلود کردم ، وقتی میرم واسه آپدیت از توی سیستم ستینگ حتی می نویسه دانگریده و به ۳ و خورده ای می خواد برگرده ، اما روی ۸۰٪ میزنه File Cropted ، از ریکاوری هم درست نشد باز همین ارور رو داد . اما ??ایل رو درست و کامل دانلود کردم . الان می ??رمایید چکار کنم ؟

لازم به ذکر است این دستگاه اول هک شده بود ولی یکی از دوستان‌ آپدیت ?? رسمیش می کنه و هکش میپره . مولتی من هنوز رووش نصبه ولی دیگه اجرا نمیشه .

ممنون از همکاری ?? شما

لینک به ارسال
سلام

وقت بخیر

دوستان من PS3 دارم ورژن ۴.۴۶

الان هرکاری می کنم نه میشه جیلبریک میشه نه دانگرید به ۳.۳x

از پست اول مرحله ی اول دانلود کردم ، وقتی میرم واسه آپدیت از توی سیستم ستینگ حتی می نویسه دانگریده و به ۳ و خورده ای می خواد برگرده ، اما روی ۸۰٪ میزنه File Cropted ، از ریکاوری هم درست نشد باز همین ارور رو داد . اما ??ایل رو درست و کامل دانلود کردم . الان می ??رمایید چکار کنم ؟

لازم به ذکر است این دستگاه اول هک شده بود ولی یکی از دوستان‌ آپدیت ?? رسمیش می کنه و هکش میپره . مولتی من هنوز رووش نصبه ولی دیگه اجرا نمیشه .

ممنون از همکاری ?? شما

دوست عزیز کنسول سما امکان دانگرید به صورت نرم ا??زاری رو نداره و باید به صورت سخت ا??زاری و با E3 Flasher دانگرید بشه . اگه تهران یا اهواز هستی به Gamer_2013 عزیز پیام بدین تا آدرس مرکز معتبر مورد نظر رو به شما بگه .

لینک به ارسال

دوستان اشتباها" کنسولم رو 4.50 آپدیت کردم حالا ??ایل دانگرید تا 70% میره ارور میده لط??ا" کمک کنید به 3.55 دانگرید کنم

لینک به ارسال
دوستان اشتباها" کنسولم رو 4.50 آپدیت کردم حالا ??ایل دانگرید تا 70% میره ارور میده لط??ا" کمک کنید به 3.55 دانگرید کنم

با سلام دوست عزیز اگه به 4.50 اورجینال آپدیت کردین دیگه به صورت نرم ا??زاری نمیشه دانگرید کرد و باید به صورت سخت ا??زاری و با E3 Flasher دانگرید شه .

لینک به ارسال
3466-arau65hq15hve5n70no-jpg

با است??اده از این آموزش میتوانید کنسول خود را از CFW+3.55 به CFW 3.55 دانگرید کنید.

دقت داشته باشید که گر شما قبل از آپدیت به 4.21 یا 4.30 دستگاه خود را QA FLAG کرده باشید دیگر لازم نیست این کار را انجام دهید.

مرحله اول :

ابتدا CFW مخصوص زیر را از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید:

.:: Rogero Updated Downgrader PUP ::.

Mirror - RodFile | HipFile | UptoBox | 1Fichier

MD5: b67747f529d047d63151786544a58b50

:Other Mirror's

RapidGator | SendSpace | 4Shared | 2Shared

??ایل دانلود شده را با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP"

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید

و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

دوستانی که از طریق XMB نمیتونن دانگریدر رو نصب کنن از طریق ریکاوری اقدام به نصب بکنن آموزش ر??تن به ریکاوری هم در مراحل بعدی گ??ته شده

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله دوم : کنسول خود را QA Flag کنید.

کنسول خود را QA Flag کنید.

برای اینکار ??ایل زیر را دانلود و در PS3 خود نصب و اجرا کنید.

.:: REBUG Toggle QA Flag ::.

Mirror - MediaFire | MediaFire 2 | RodFile

اگر عملیات مو??ق آمیز باشد صدای دو الی 3 تا Beep خواهید شنید و به ص??حه XMB بازخواهید گشت.

برای اینکه از QA Flag شدن کنسول خود مطمین شده باشید در ص??حه XMB روی گزینه Network Settings ر??ته و دکمه های L1+L2+L3+R1+R2+Down DPAD را ??شار دهید.

با اینکار باید سه گزینه Edy Viewer, Debug Settings, Install Package نمایان شود، در غیر اینصورت دستگاه بدرستی QA Flag نشده و بایتسی مجددا برنامه را اجرا کنید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله سوم : بر روی کنسول خود Rogero CFW 3.55 V 3.7 نصب کنید

Rogero CFW 3.55 V 3.7 منتشر شده توسط Rogero را از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید:

.:: Rogero CFW 3.55 v3.7 ::.

Mirror - MediaFire | MediaFire 2 | RodFile

Size: 170 MB: 178,830,064 bytes

MD5: 8f8166b25d6bed891f292c77de5c4b28

??ایل دانلود شده را با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP

حال باید وارد ریکاوری مد شوید.

کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید.

دکمه پاور را نگه دارید.

کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.

دوباره دکمه پاور را ??شار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.

انگشت خود را از روی پاور بردارید.

دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید.

اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید.

گزینه System Update را انتخاب کرده و با ??شار دادن دو دکمه ی Start+Select آپدیت مورد نظر را نصب کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله چهارم ( مرحله مهم ) : نصب OFW 3.55

Download Link :

OFW 3.55

* مانند مرحله قبل به ریکاوری ر??ته و ??ریمور رو نصب کنین *

مرحله پنجم ( برای کسانی که می خواهند بر روی کاستوم ??ریمور 3.55 باقی بمانند ) :

??ریمور Kmeaw را دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید

مرحله ششم ( برای کسانی که می خواهند کاستوم ??ریمور 4.30 یا 4.40 یا 4.41 نصب کنند ) :

کاستوم ??ریمور مورد نظر خودتون رو بعد از نصب OFW 3.55 از طریق xmb یا ریکاوری نصب کنین

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله ه??تم : نصب مولتی من ( multiMAN )

43268d1358158621-mm_logo_333.jpg

همان طور که طی پست های جدیداز سوی کاربران شاهد آن بودید , توسعه دهنده برنامه مولتی من که همه وی را با نام deank می شناسند

پس از چند ه??ته غیبت بسیار مشکوک در ??ضای وب دوباره شروع به ??عالیت کرد و نسخه 4.46 بیک آپ منیجر خود یعنی مولتی من را عرضه کرد.

این ورژن با توجه به خواسته مردم سازگار با ??ریمور جید تیم ریباگ و اس کی جی یعنی ورژن 4.41 عرضه شده.

تغییرات:

• اضا??ه شدن پشتیبانی از CFW 4.46
  • ر??ع مشکل توابع "Change BD-Movie Region" در CFW 4.41
  • آپدیت شدن زبان ترکیه ای
  • آپدیت شدن explore_plugin.sprx برای CFW 4.46 برای جلوگیری از بهم ریختن Trophy ها در ص??حه نمایش

نکات:

اگر شما ??ریمور خودتون رو با ورژن های قبلی برنامه مولتی من اجرا کردید لازم است که در تنظیمات مولتی من گزینه BD-ROM emulator را دوباره ??عال کنید و بعد مولتی من خودتون رو ری استارت کنی

Download :

multiMAN v4.46.03 BASE

--------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع اصلی : Console-Hax.com

تکمیل شده توسط : P30DAY

سلام

خیلی ممنوناز آموزشتون

من مرحله اول رو با مو??قیت گذروندم اما بخش qa flag کردن نتونستم!

یعنی ۳ تا بوق رو میزنه اما وقتی کلید هارو میزنم چیزی نمیاد.....

لینک به ارسال

کمک تو مولتی من نه میشه بازی کپی کرد نه دیلیت ??قط میشه اجرا کرد.یکی راهنمایی میکنه درستش کنم؟

لینک به ارسال
کمک تو مولتی من نه میشه بازی کپی کرد نه دیلیت ??قط میشه اجرا کرد.یکی راهنمایی میکنه درستش کنم؟

با سلام در صورت امکان در تایپیک مربوطه سوال رو مطرح کنین :;-): بعدشم هم شم آخرین ورژن مولتی من رو از انجمن دانلود و نصب کنین بعد برای پاک کردن هر بازی هم روی اون دکمه مثلث رو بزنن و گزینه Delete رو بزن بازی پاک میشه . :;-):

لینک به ارسال

نمیشه گزینه دیلیتو میزنم یس میکنم اما عملیات انچام نمیشه

لینک به ارسال
سلام

خیلی ممنوناز آموزشتون

من مرحله اول رو با مو??قیت گذروندم اما بخش qa flag کردن نتونستم!

یعنی ۳ تا بوق رو میزنه اما وقتی کلید هارو میزنم چیزی نمیاد.....

یه بار دیگه نرم ا??زار رو اجرا کنین ریست شد شما باید دقت کنین که همه کلید های گ??ته شده رو باهم ??شار بدید .

لینک به ارسال

سلام.

دستگاه من 3.55 ارجینال بوده که حدود دو سال پیش که تروبلو گر??تم ، هنوزم با همون کارمو راه میندازم ، ولی دیگه حوصله صبر کردن واسه ??یکس 3.55 این بازی جدیدارو ندارم ، الان دستگاه من تو ورژنش زده 4.11 و 2.7 تروبلو ، و از روجرو منیجر است??اده میکنم، تو همه آموزشا واسه اینکه تروبلوهارو آپدیت کنید به 4.46، نوشته شده که دانگل و جدا کنید و آپدیت کنید بره ، ولی یکی از دوستان گ??ت باید حتما دانگرید کنی ! لط??ا یک ن??ر که تروبلو بوده و اینکارو کرده یک پاسخ مطمئن بدهد ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟

اگه دانگرید نکنم و آپدیت و نصب کنم چه ات??اقی می ا??ته ؟؟؟

و اینکه هیچ جای آموزشایه دانگرید کسی نگ??ته باید دانگل جدا باشه یا روی دستگاه باشه ...

خسته شدم دیگه از تروبلو و ??یکس 3.55 ، میخوام آپدیت کنم به 4.46 ، ولی میترسم بزنم بترکونم کنسولو d-: لط??ا اگه امکانش هست و اطلاعات دقیقی هست، یه ن??ر یه ذره وقت بزاره برام دقیق بگه چیکار کنم ...

لینک به ارسال
سلام.

دستگاه من 3.55 ارجینال بوده که حدود دو سال پیش که تروبلو گر??تم ، هنوزم با همون کارمو راه میندازم ، ولی دیگه حوصله صبر کردن واسه ??یکس 3.55 این بازی جدیدارو ندارم ، الان دستگاه من تو ورژنش زده 4.11 و 2.7 تروبلو ، و از روجرو منیجر است??اده میکنم، تو همه آموزشا واسه اینکه تروبلوهارو آپدیت کنید به 4.46، نوشته شده که دانگل و جدا کنید و آپدیت کنید بره ، ولی یکی از دوستان گ??ت باید حتما دانگرید کنی ! لط??ا یک ن??ر که تروبلو بوده و اینکارو کرده یک پاسخ مطمئن بدهد ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟

اگه دانگرید نکنم و آپدیت و نصب کنم چه ات??اقی می ا??ته ؟؟؟

و اینکه هیچ جای آموزشایه دانگرید کسی نگ??ته باید دانگل جدا باشه یا روی دستگاه باشه ...

خسته شدم دیگه از تروبلو و ??یکس 3.55 ، میخوام آپدیت کنم به 4.46 ، ولی میترسم بزنم بترکونم کنسولو d-: لط??ا اگه امکانش هست و اطلاعات دقیقی هست، یه ن??ر یه ذره وقت بزاره برام دقیق بگه چیکار کنم ...

با سلام دوست عزیز شما طبق آموزش به ??ریمور 3.55 ارجینال دانگرید کنین بعد از طریق ریکاوری کاستوم ??ریمور 4.50 روجرو رو نصب کنین تمام .

• Like 1

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون ...

??قط یه چیزی و لط??ا واضح بهم بگین که در طی مراحل دانگرید دانگل باید در چه وضعیتی باشد ؟؟؟ کی جدا کنم ؟؟؟

و لط??ا یه لینک معتبر از ??ریمور 4.50 بزارین ممنون میشم ...

در ضمن این کارارو که انجام بدم بازیهای ??علی که رو هارد دارم از بین میرن ؟؟؟

اگه بازیها می مونن ، باید برای همه ایبوت اورجینال بگیرم که با 4.50 اجرا شه ؟؟؟

این روجرو منیجر که دارم میپره و باید حتما مولتی من نصب کنم ؟؟؟

عاجزانه خواهش می کنم تک تک جوابه این سوالارو برام بنویسین ... خیلی خیلی ممنونم از رسیدگی و پیگیریتون...

لینک به ارسال
ممنون از راهنماییتون ...

??قط یه چیزی و لط??ا واضح بهم بگین که در طی مراحل دانگرید دانگل باید در چه وضعیتی باشد ؟؟؟ کی جدا کنم ؟؟؟

و لط??ا یه لینک معتبر از ??ریمور 4.50 بزارین ممنون میشم ...

در ضمن این کارارو که انجام بدم بازیهای ??علی که رو هارد دارم از بین میرن ؟؟؟

اگه بازیها می مونن ، باید برای همه ایبوت اورجینال بگیرم که با 4.50 اجرا شه ؟؟؟

این روجرو منیجر که دارم میپره و باید حتما مولتی من نصب کنم ؟؟؟

عاجزانه خواهش می کنم تک تک جوابه این سوالارو برام بنویسین ... خیلی خیلی ممنونم از رسیدگی و پیگیریتون...

با سلام

دانگل رو از کنسول جدا میکنین دیسک ارجینال هم نباید داخل دستگاه باشه .

بعد از منوی ریکاوری ??ریمور Official 3.55 رو نصب میکنین .

بعد از نصب ??ریمور 3.55 اورجینال باز به منوی ریکاری میرید و ??ریمور 4.50 روجرو رو نصب میکنین -----> http://forums.p30day.com/t7748-3.html#post39837

همه بازی ها و سیوهاتون روی کنسول میمونه و برای اجرای بازی ها دیگه به ایبوت اورجینال نیازی نیست .

روجرو منیجر رو پاک میکنین و اخرین ورژن multiMAN رو نصب میکنین --------> multiMAN v4.50.02 + mmTools

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا نمی دونم چجوری تشکر کنم آقا مرتضی عزیز ، واقعا ممنونم ازتون که وقت و حوصله گذاشتین و پاسخ دادین ...

پس یعنی الان کله مراحله دانگیرید که در اولین پست هست رو باید دونه به دونه به ترتیب انجام بدم ؟؟؟

الان کله ??ایلارو دانلود کردم و آماده شروع هستم ، اینجور که شما الان گ??تین ، یعنی نیاز به qflag و انجام مرحله اول نیست ؟؟؟ باید یه راست برم OFW نصب کنم و بعد 4.50 ؟؟؟

ببخشید شاید این سوالا برای شما خنده دار و اعصاب خورد کن باشد ، ولی برا من که اولین باره میخوام اینکارو بکنم استرس زیادی داره :D

ویرایش شده توسط koochkooloo

لینک به ارسال

سلام دوستان من دستگاه گر??تم 320 . بعد روش رجرو 4.50 هستش کپی خوره . اما میخوام برم به ریباگ 4.46 دوستان یه راهنمایی میکنید ممنونتون میشم

لینک به ارسال
واقعا نمی دونم چجوری تشکر کنم آقا مرتضی عزیز ، واقعا ممنونم ازتون که وقت و حوصله گذاشتین و پاسخ دادین ...

پس یعنی الان کله مراحله دانگیرید که در اولین پست هست رو باید دونه به دونه به ترتیب انجام بدم ؟؟؟

الان کله ??ایلارو دانلود کردم و آماده شروع هستم ، اینجور که شما الان گ??تین ، یعنی نیاز به qflag و انجام مرحله اول نیست ؟؟؟ باید یه راست برم OFW نصب کنم و بعد 4.50 ؟؟؟

ببخشید شاید این سوالا برای شما خنده دار و اعصاب خورد کن باشد ، ولی برا من که اولین باره میخوام اینکارو بکنم استرس زیادی داره :D

شما همین ??ریموری که رو کنسول هست رو QA Flag کنین بعد از ریکاوری OFW 3.55 رو نصب کنین بعد هم روجرو 4.55 رو از ریکاری نصب کنین . مراحل دانگرید نیاز نیست همین هایی که گ??تم رو انجام بدین کا??یه .

لینک به ارسال
سلام دوستان من دستگاه گر??تم 320 . بعد روش رجرو 4.50 هستش کپی خوره . اما میخوام برم به ریباگ 4.46 دوستان یه راهنمایی میکنید ممنونتون میشم

دوست عزیز طبق آموزش پست اول به 3.55 دانگرید کنین و آخر سر هم ??ریمور مورد نظر خودتون رو نصب کنین .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...