رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

انتشار multiMAN v4.40 سازگار با CFW 4.41

پست های پیشنهاد شده

43268d1358158621-mm_logo_333.jpg

همان طور که طی پست های جدیداز سوی کاربران شاهد آن بودید , توسعه دهنده برنامه مولتی من که همه وی را با نام deank میشناسند پس از چند ه??ته غیبت بسیار مشکوک در ??ضای وب دوباره شروع به ??عالیت کرد و نسخه 4.40 بیک آپ منیجر خود یعنی مولتی من را عرضه کرد.این ورژن با توجه به خواسته مردم سازگار با ??ریمور جید تیم ریباگ و اس کی جی یعنی ورژن 4.41 عرضه شده.

تغییرات:

1.سازگاری با ??ریمور 4.41

2.تمام ویژگی های خاص مثل:

BD Movie region Change, BD-Mirror, DYNAREC, PS1 BIN+ISO backups, PS2 Classics, discless,...

در این ورژن نیز به خوبی کار می کنند.

نکات:

اگر شما ??ریمور 4.41 خودتون رو با ورژن های قبلی برنامه مولتی من اجرا کردید لازم است که در تنظیمات مولتی من گزینه BD-ROM emulator را دوباره ??عال کنید و بعد مولتی من خودتون رو ری استارت کنید.

ویرایش شده توسط mortezatroy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ا??رین خیلیی عالی بود ببین یه تاپیک هم درباره ی اجرای بازی های سونی2 بزن چون تاحالا10ن??ر از من پرسیدن

لینک به ارسال
ا??رین خیلیی عالی بود ببین یه تاپیک هم درباره ی اجرای بازی های سونی2 بزن چون تاحالا10ن??ر از من پرسیدن

چشم داداش به زودی قرار میدم

لینک به ارسال
لط??ا اگه میشه اموزش کامل نصبشم بذارین.چون من نمیدونم کدوم یکی از اون سه تا رو هم نصب کنم و نمی دونم دستگام cex یا dex؟??ریمورم هم روجرو 4.40 ورژن 1.03 هستش(همونیه که تو ??روم گذاشتین)می خواستم بدونم روش نصب میشه و چه ??رقی هم با نسخه 4.30 مولتی من داره؟و میتونه بازی های جدیدتر هم اجرا کنه؟اگه زیاد ??رقی نمی کنه نصب نکنم.ممنون میشم اگه جواب بدین.

با سلام شما multiMAN Base CEX رو دانلود و نصب کنین برنامه Showtime هم برای اجرای ??یلم و موزیک هست

لینک به ارسال
من الان دارم از طریق خود دستگام ویدیو ها رو پخش می کنم. به وسیله برنامه شو تایم از چه طریقی می تونم ویدیو ها رو اجرا کنم؟و ایا نیازی هست نصبش کنم؟چون شما در پست کاستوم ??ریمور روجرو 4.40 ورژن 1.03 ??قط مولتی منو گذاشته بودید.

برنامه showtime دارای امکانات بهتری هست نصبت به پلیر خود دستگاه مثل پشتیبانی از زیرنویس ??ارسی و پخش بهتر ??یلم های HD بعد از نصب برنامه آیکون اون در ص??حه XMB ضاهر میشه و میتونین ??یلم ها و کلیپ هاتون رو مشاهده کنین .

لینک به ارسال
لط??ا لینک دانلود شوتایم را اصلاح کنید.بعد هم باید اولی رو نصب کنم یا دومی؟چون من نمی دونم دستگام cex یا dex.

با سلام لینک اصلاح شد .... ورژن cex رو دانلود کنید .

لینک به ارسال
ممنون هر دو نصب و عالی اجرا شد.به دوستان هم پیشنهاد می کنم ان ها رانصب کنند.:heheh:ببخشید یه سوال دیگه هم دارم ورژن ??ول با ورژن بیس مولتی من چه ??رقی می کنه؟

ورژن ??ول دارای تم اضا??ی و کاور بازی ها هست و برخی امکانات اضا??ی برای توسعه دهندگان

لینک به ارسال

یه توضیح برای نصب مولتیمن میخواستم.بعد اون لینکای شوتایم دکس و*** رو هم باید دانلود کرد؟

لینک به ارسال
بخشید این قدر سوال میکنم ??قط می خواستم ایا میشه از طریق خود برنامه مولتی من اونو اپدیت کرد؟چون میترسم دستگام بریک بشه.اگه مشکلی نیست اپدیت کنم.

بله از خود مولتی من هم میتونین آپدیت کنین مشکلی نداره .

لینک به ارسال
من امتحان کردم ولی ارور server not found رو داد.:glare:

پس ??ایل مولتی من رو دانلود کنین و از طریق ??لش آپدیت کنین

لینک به ارسال

چرا حجمش اینقدر کمه

معمولا نسخه base حجمش 100 مگی هست

لینک به ارسال
چرا حجمش اینقدر کمه

معمولا نسخه base حجمش 100 مگی هست

معمولا نسخه Base همین مقدار هست حجمش نسخه Full حدود 150 تا 200 مگ هست

لینک به ارسال
معمولا نسخه Base همین مقدار هست حجمش نسخه Full حدود 150 تا 200 مگ هست

آره درسته ، من خواسم نبود base با full قاطی کردم :=D:

لینک به ارسال
با سلام لط??ا لینک showtime را درست کنید

اصلاح شد دوست عزیز

لینک به ارسال

آقا لط??ا اگه زود جواب بدید خیلی لط?? کردید ... میخواستم ps3 رو هک کنم که cfw 4.41 هست بعد یه روشی هست واسه هک که با برنامه multiman هست ونیازی به نصب دانگل نداره و 100هزار خرج داره یعنی 70هزار واسه دانگریدش و 30 واسه کپی خور کردنش .خوب حالا من از mortezatroy عزیز وسایر دوستان دیگه میخوام سوال کنم که با این روشی که تو این پست هست میشه پلی رو هک کرد؟منظورم multiman 4.40هست قابل ذکر است که با روشی که گ??تم با ورود به psn بن نمیشید و اینکه میشه باهاش آنلاین بازی کردبدون هیچ مشکلی...

لینک به ارسال
آقا لط??ا اگه زود جواب بدید خیلی لط?? کردید ... میخواستم ps3 رو هک کنم که cfw 4.41 هست بعد یه روشی هست واسه هک که با برنامه multiman هست ونیازی به نصب دانگل نداره و 100هزار خرج داره یعنی 70هزار واسه دانگریدش و 30 واسه کپی خور کردنش .خوب حالا من از mortezatroy عزیز وسایر دوستان دیگه میخوام سوال کنم که با این روشی که تو این پست هست میشه پلی رو هک کرد؟منظورم multiman 4.40هست قابل ذکر است که با روشی که گ??تم با ورود به psn بن نمیشید و اینکه میشه باهاش آنلاین بازی کردبدون هیچ مشکلی...

والا منظور شما رو متوجه نشدم اگه ??ریمور شما 4.41 cfw هست خوب کنسول شما هک شده هست از طر??ی هم مولتی من برنامه ای هست برای لود کردن بازی ها از روی هارد برای بازی یا کپی کردن بازی ها بر روی هارد کنسول دقیق تر بگین من میتونم کمکتون کنم .

لینک به ارسال
شاید کنسولش دکسه؟

داداش dex ??ریمور 4.41 نداره !! آخرین ??ریمور برای dex ??ریمور 4.30 هست .

لینک به ارسال
نمی دونم من تا به حال به این برنخوردم

منم دقیق متوجه نشدم منظور ایشون رو

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی های همگی دوستان

در کل من ps3خودمو هک نکردم اصلا ولی قصد دارم با اون روشی که گ??تم هک کنم...

آخرین باری که پلی رو آپدیت کردم به ورژن 4.41 آپدیت شدکه ??علا هم آخرین ورژنه پس منظورم ازcfw4.41 این بود

اطلاعی هم ندارم که کنسولم dex هست یا cex؟

در کل سوالم اینه:شما گ??تید "[h=2]انتشار multiMAN v4.40 سازگار با CFW 4.41[/h]خب حالا منم cfw4.41هست و ??ک کردم که بااین ورژن جدید مولتی من میشه بدون اینکه کنسول رو از 4.41 به 3.55 دانگرید کرد اونو کپی خور / هک کرد ولی ??ک کنم اشتباه متوجه شدم

"

لینک به ارسال
ممنون از راهنمایی های همگی دوستان

در کل من ps3خودمو هک نکردم اصلا ولی قصد دارم با اون روشی که گ??تم هک کنم...

آخرین باری که پلی رو آپدیت کردم به ورژن 4.41 آپدیت شدکه ??علا هم آخرین ورژنه پس منظورم ازcfw4.41 این بود

اطلاعی هم ندارم که کنسولم dex هست یا cex؟

در کل سوالم اینه:شما گ??تید "انتشار multiMAN v4.40 سازگار با CFW 4.41

خب حالا منم cfw4.41هست و ??ک کردم که بااین ورژن جدید مولتی من میشه بدون اینکه کنسول رو از 4.41 به 3.55 دانگرید کرد اونو کپی خور / هک کرد ولی ??ک کنم اشتباه متوجه شدم

"

با سلام اگه هک نشده باشه کنسول شما اول سریال پشت کنسول رو بنویسین برام مثلا CECH -2xx تا بگم بهتون میشه کپی خور کرد یا نه .

• Like 1

لینک به ارسال
با سلام اگه هک نشده باشه کنسول شما اول سریال پشت کنسول رو بنویسین برام مثلا cech -2xx تا بگم بهتون میشه کپی خور کرد یا نه .

سریالش cecha12هست.ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...