رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی کامپیوتر Crysis 3

پست های پیشنهاد شده

با سلام ببخشید من گرا??یکم nvidia gforce 9600 210 gt اخطار dx11 gpu رو میده اگه میشه راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واسه بازی کرایسیس باید کارت گرا??یکت از gt 400 به بالا باشه یا gtx باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان

تو مرحله 3 که وارد یه جا مثل قلعه میشیم میگه برو داخل اتاق کنترل چطوری باید بریم؟اصلا هیچ راهی نداره من هرچه قدر گشتم نبود اگه کسی میدونه بگه.ممنون

لینک به ارسال

سلام .

من تنظیمات بازیو روی از low گر??ته تاveryhigh روی هر کدوم میذارم تیک داره -گیر میکنه -باگ داره چی کار کنم؟

لط??ا کمکم کنید.

نسخه ی blackboxرو هم دانلود کردم.

مشخصات سیستم من هم اینه:

graphic: AMD hd6950

cpu : i5 3.30GHz RAM: 8GB

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.سیستم که قوی پس مشخص است مشکل نرم ا??زاری هستش.

اول این بازی تا الان دوتا آپدیت داشته خیلی تاثیر گذار بوده در اجرای سریع تر بازی بدون باگ های شدید پارت اول آپدیت دوم رو میتونید از این لینک دانلود نمایید :

????? ??? - ?????? - Crysis.3.Update.1.2.part1.exe

پارت دوم

http://underclick.persiangig.com/Updates.2013/March/Crysis.3.Update.1.2.part2.rar

بعد یک برنامه خیلی موثر در یکی از سایتها قرار داده شده یکسری ارور را بر طر?? می نماید که باقی برنامه ها به این شکل این ارورها را بررسی و کش?? نمی کنند واقعا موثر هستش :

????? ??? - ?????? - DLL-Files Fixer 2.9.72.2589.rar

که ??ایلهای DLL مورد نیاز را به ویندوز می ا??زاید پس بهتر است زمان است??اده از برنامه به اینترنت متصل باشید برای دانلود.

آخرین درایور مخصوص کراسیس 3

http://www2.ati.com/drivers/beta/AMD_Catalyst_13.2_Beta7.exe

از دات نت 4.5 است??اده نمایید همچنین دات نت ??علی را ریپیر کنید.از ++VisualCهای آپدیت شده قرار داده شده در ص??حه اول همین تاپیک است??اده کنید امیدوارم مشکل حل شود ??قط ??راموش نکنید چون آپدیت منابع بازی را تغییر می دهد بهتر است بعد از آپدیت یا با سیو جدید بازی را طی کنید یا مراحل را ری پلی کنید.

بزرگ ترین مغزها پشت تولید کرایسیس و کرای انجین هستند اما عیب و ایرادات عجیبی همیشه این سری دارد در حال حاضر هم معلوم نیست چرا وقتی بازی را کامل تموم می کنی مثلا با تنظمیات High بعد می خواهی یک مرحله را Replay کنی اینقدر دچار لگ و ا??ت ??ریم بیخود میشی ...

سلام .

من تنظیمات بازیو روی از low گر??ته تاveryhigh روی هر کدوم میذارم تیک داره -گیر میکنه -باگ داره چی کار کنم؟

لط??ا کمکم کنید.

نسخه ی blackboxرو هم دانلود کردم.

مشخصات سیستم من هم اینه:

graphic: AMD hd6950

cpu : i5 3.30GHz RAM: 8GB

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

سلام

از دوستان کسی میتونه مشکل منو ر??ع کنه؟ :mellow:

بازی رو نصب کردم این ارور رو داده :

[ATTACH=CONFIG]3128[/ATTACH]

"Origin: Crysis3.exe - Entry Point Not Found

the procedure entry point _except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll."

چه کار کنم؟

یه چند جا سر زدم نوشته بودن اول سی دی ویندوز رو داخل سیستم میزاری بعد برین قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزنید) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کنید مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواد اگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعد به ترتیب زیر عمل کنید

cd system32

ren msvcrt.dll msvcrt.old

CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter :

cd i386

expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:windowssystem32

exit

اگر وینوز شما بر روی درایو C نصب شده است C را به جای BootDriveLetter قرار دهید.به یاد داشته باشید قبل از ورود به این مرحل از این ص??حه یک پرینت گر??ته و همچنین به جای CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter باید نام درایوی را که سی دی و یا دی وی دی ویندوزتان در آن قرار دارد را قرار دهید به عنوان مثال اگر از درایو K است??اده می کنید :K را قرار دهید .امید وارم مشکل تان حل شود.

این کار رو کردم باز هم همین ارور رو میده:crying:

یه جا دیگه هم نوشته بود برید تو قسمت C:\WINDOWS\system32 بعد ??ایل dwmapi.dll رو تغییر نام بدید و بعدش هم حذ??ش کنید .

ولی من اصلا ??ایلی به چنین اسمی ندارم که بخوام حذ??ش کنم :blink:

خواهش میکنم کمکم کنید، باید چه کار کنم؟:sweat:

لینک به ارسال

باسلام

این برنامه رو نصب کنید ??ایلهای DLL مورد نیاز را به منابع ویندوز اضا??ه می کند:

اگر ??ایل یا??ت نشد اسم ??ایل را در خود برنامه وارد کنید تا آن را پیدا کند.ریبوت بعد از است??اده برنامه یادتون نره

راستی از چه ویندوزی است??اده می کنید؟!

سلام

از دوستان کسی میتونه مشکل منو ر??ع کنه؟ :mellow:

بازی رو نصب کردم این ارور رو داده :

3128-1-jpg

"Origin: Crysis3.exe - Entry Point Not Found

the procedure entry point _except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll."

چه کار کنم؟

یه چند جا سر زدم نوشته بودن اول سی دی ویندوز رو داخل سیستم میزاری بعد برین قسمت Repair (اون زیر می‌گه Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزنید) بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ی ویندوز رو تایپ کنید مثلا ۱ بعد پسورد Administrator رو ازشما می‌خواد اگه پسورد نداره که اینتر بزنید بعد به ترتیب زیر عمل کنید

cd system32

ren msvcrt.dll msvcrt.old

CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter :

cd i386

expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:windowssystem32

exit

اگر وینوز شما بر روی درایو C نصب شده است C را به جای BootDriveLetter قرار دهید.به یاد داشته باشید قبل از ورود به این مرحل از این ص??حه یک پرینت گر??ته و همچنین به جای CD-ROM_or_DVD-ROM_Drive_Letter باید نام درایوی را که سی دی و یا دی وی دی ویندوزتان در آن قرار دارد را قرار دهید به عنوان مثال اگر از درایو K است??اده می کنید :K را قرار دهید .امید وارم مشکل تان حل شود.

این کار رو کردم باز هم همین ارور رو میده:crying:

یه جا دیگه هم نوشته بود برید تو قسمت C:\WINDOWS\system32 بعد ??ایل dwmapi.dll رو تغییر نام بدید و بعدش هم حذ??ش کنید .

ولی من اصلا ??ایلی به چنین اسمی ندارم که بخوام حذ??ش کنم :blink:

خواهش میکنم کمکم کنید، باید چه کار کنم؟:sweat:

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال
باسلام

این برنامه رو نصب کنید ??ایلهای DLL مورد نیاز را به منابع ویندوز اضا??ه می کند:

اگر ??ایل یا??ت نشد اسم ??ایل را در خود برنامه وارد کنید تا آن را پیدا کند.ریبوت بعد از است??اده برنامه یادتون نره

راستی از چه ویندوزی است??اده می کنید؟!

ویندوزم xp sp2

VGA 1gig NVIDIA

RAM 2

CPU E5400 2.70 (2CPUs)

DirectX 10

اون برنامه ای هم که گ??تید نصب کردم ولی بازم جواب نداد، ??ایل اروری زیاد پیدا کرد ولی اونی که من میخوام توش نبود

اون ??ایله(msvcrt.dll) رو تو system32 دارم ولی بازم دانلودش کردم اما هر کار میکنم جاش کپی کنم نمیشه

چه کار کنم دارم دیوونه میشم :(

لینک به ارسال

دوست عزیز شما نمی تونید با ویندوز اکس پی کرایسیس را اجرا کنید

از سون به بعد باید نصب نمایید که منابع مورد نیاز را برای اجرای بازی داشته باشند ضمن اینکه کارت گرا??یکتون رو هم باید ارتقاء بدید

ویندوزم xp sp2

VGA 1gig NVIDIA

RAM 2

CPU E5400 2.70 (2CPUs)

DirectX 10

اون برنامه ای هم که گ??تید نصب کردم ولی بازم جواب نداد، ??ایل اروری زیاد پیدا کرد ولی اونی که من میخوام توش نبود

اون ??ایله(msvcrt.dll) رو تو system32 دارم ولی بازم دانلودش کردم اما هر کار میکنم جاش کپی کنم نمیشه

چه کار کنم دارم دیوونه میشم :(

لینک به ارسال
دوست عزیز شما نمی تونید با ویندوز اکس پی کرایسیس را اجرا کنید

از سون به بعد باید نصب نمایید که منابع مورد نیاز را برای اجرای بازی داشته باشند ضمن اینکه کارت گرا??یکتون رو هم باید ارتقاء بدید

ممنون مشکلم حل شد :thumbup:

مشکلم ویندوزم بود که کردمش 7 درست شد، البته یه ارور دیگه هم داد که بعد کارت گرا??یکمو آپدیت کردم درست شد:thumbsup:

لینک به ارسال
حسم مهمان

دوستان سلام من این بازی را نصب کردم ولی این ایرور را میده همه بازی های جدید را هم بازی کردم مثل far cry 3 و Dead Space 3 و DMC 5 و... هیچ کدومشون هم اذیتم نکرد با بالاترین سرعت هم بازی می کردم در ضمن گرا??یکم را هم آپدیت کردم(البته نمی دونم آپدیتش جدید بود یا نه تو DVD بازی بود) ولی این ایرور اعصابم را خورد می کنه

2k3dz7abuj3f0ofsxfyi.jpg

مشخصات سیستمم هم این هاست

konoqnfg2nljahk0vke7.jpg

گرا??یک:GeForce 9800 GTX+

لط??ا یه عزیزی من را راهنمایی کنه

لینک به ارسال
حسم مهمان
دوستان سلام من این بازی را نصب کردم ولی این ایرور را میده همه بازی های جدید را هم بازی کردم مثل far cry 3 و Dead Space 3 و DMC 5 و... هیچ کدومشون هم اذیتم نکرد با بالاترین سرعت هم بازی می کردم در ضمن گرا??یکم را هم آپدیت کردم(البته نمی دونم آپدیتش جدید بود یا نه تو DVD بازی بود) ولی این ایرور اعصابم را خورد می کنه

2k3dz7abuj3f0ofsxfyi.jpg

مشخصات سیستمم هم این هاست

konoqnfg2nljahk0vke7.jpg

گرا??یک:GeForce 9800 GTX+

لط??ا یه عزیزی من را راهنمایی کنه

ضد حال خوردم اساسی هیچ کاریش نمیشه کرد؟نمیشه همین نسخه 10 را آپدیت کرد یا این آپدیت 1 گیگی را نصب کرد (لینک زیر)مشکلش برطر?? بشه آخه گرا??یک من که از سیستم پیشنهادی بازی هم بالاتره که چرا با من این کارها را می کنند

?????? ????? ???? Crysis 3 ?? ??? Crysis 3 Update v1.1

npa0l5ltvnfdxyv0bmhy.jpg

ویرایش شده توسط حسم

لینک به ارسال

پس یادتون باشه کارت گرا??یکتون در اصل dx11 بوده نه 10(آپدیت dx ویندوز اکس پی نسخه نصب شده را 10 اعلام میکنه و نباید ??قط به اطلاعات خود ویندوز اکت??ا کرد چون مشخصات اصلی سخت ا??زار را نمایش نمی دهد و ??قط مشخصات نرم ا??زاری هستند که نشان داده می شوند

ممنون مشکلم حل شد :thumbup:

مشکلم ویندوزم بود که کردمش 7 درست شد، البته یه ارور دیگه هم داد که بعد کارت گرا??یکمو آپدیت کردم درست شد:thumbsup:

• Like 1

لینک به ارسال

من یه مشکل دارم و اون هم اینه که بازی برام حالت صحنه اهسته هستش . چیکار کنم درست بشه

لینک به ارسال

سلام.بهتر بود مشخصات سیستم رو بیان می کردید ضمن در نظر گر??تن سایر راهنمایی های قبلی مثل آپدیت درایور و غیره

تنظمیات گرا??یک رو تغییر داده اید؟

[attach=config]3133[/attach]

[attach=config]3132[/attach]

[attach=config]3131[/attach]

دلیل حرکت کند بیشتر antialiasing است مقدارش را کاهش دهید .

من یه مشکل دارم و اون هم اینه که بازی برام حالت صحنه اهسته هستش . چیکار کنم درست بشه

لینک به ارسال
حسم مهمان

کسی نیست مرا یاری کند؟

لینک به ارسال

دانلود درایور بتا 13.3 کارت های گرا??یک amd

AMD.jpg

3/15/2013

AMD Catalyst™ 13.3 Windows® Beta Driver

Feature Highlights

Improve performance in : Sim City 5 up to 16 percent

Improves performance in : Far Cry 3 up to 5 percent

Improves latency performance issues seen in : Tomb Raider and Hitman Absolution

Resolves slight corruption seen in : Tomb Raider with TressFX enabled for CrossFire and single GPU configurations

PowerColorHD7870myst.jpg

||Download AMD Radeon™ Desktop And Notebook x64+x86 Video Card Driver||

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

دوست عزیز dx11 یک قابلیت خاص تولید گرا??یک است و برای این ارور crysis 3 ارتباطی با قدرت سخت ا??زار ندارد اگر سایر بازی ها را بدون مشکل توانسته اید اجرا نمایید به این دلیل است که موتور گرا??یک آنها سایر نسخه های سخت ا??زاری dx مانند 10.1 یا 10 و 9 را خودکار پشتیبانی می کند و زمان اجرای بازی تنظمیات سازگار را برای سیستم اعمال می نماید که از طراحی های اصلی باید بکاهد ... کرایتک با پا??شاری بر قابلیت های dx11 سعی در نمایش ظرا??ت های اصلی کار شده در بازی را دارد با ایجاد توانایی اجرای بر روی هر نوع پردازنده ای از کی??یت کارش باید بکاهد در نتیجه مردم هر کدام به شکل مت??اوتی گرا??یک بازی کرایسیس را خواهند شناخت .. اما خبر ندارد در کشوری به اسم ایران همه چیز ضرب در 5 میشه میرسه دست کاربر و برایش یک ارتقاء معمولی مثلا به 7870 که ??قط 230 دلار قیمت دارد هم قیمت هزینه خرید 690 یا 7990 با دلار خدابیامرز قدیما است تا این بازی را با صر?? هزینه ای متوسط نه تنها بدون مشکل اجرا کند بلکه تجربه بازی با گرا??یکی استثنایی با سرعت عالی داشته باشد + ??روشنده سخت ا??زار هم در این کشور قصد داره هم اندازه تولید کننده های سخت ا??زار سود بخوره

کسی نیست مرا یاری کند؟

لینک به ارسال
سلام.بهتر بود مشخصات سیستم رو بیان می کردید ضمن در نظر گر??تن سایر راهنمایی های قبلی مثل آپدیت درایور و غیره

تنظمیات گرا??یک رو تغییر داده اید؟

3133-t16_trhigh-jpg

3132-n787_smaa1-jpg

3131-w9823_8x-jpg

دلیل حرکت کند بیشتر antialiasing است مقدارش را کاهش دهید .

راهی نیست که بودن پایین اوردن کی??یت بازی مشکل رو حل کرد

لینک به ارسال

مشکلی که بیان کردید دقیق معلوم نیست بخاطر چی هستش اگر با کاهش کی??یت سرعت عادی می شود ??کر نکنم راه حل دیگری وجود داشته باشد.

راهی نیست که بودن پایین اوردن کی??یت بازی مشکل رو حل کرد

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی میدونه در مرحله آل??ا cephچطوری باید نابودش کرد؟

لینک به ارسال

Crysis3_1.jpg

سلام.بایستی اونقدر به سرش شلیک کنید که قسمتهای پایه اسلحه هاش تغییر رنگ بدن بعد قسمت های پایه اسلحه ها رو هم نابود کنید

سلام دوستان کسی میدونه در مرحله آل??ا cephچطوری باید نابودش کرد؟

Crysis3_2.jpg

Crysis3_3.jpg

Crysis3_4.jpg

Use Supercharge and X-PAC weapon To Faster Defeating

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید

من بازی رو که 9 گیگ هست دانلود کردم و اپدیت رو هم نصب کردم و کرکش هم جایگزین کردم ولی داخل بازی دایره های توپ مانند های س??ید رنگی اومده که معلوم نیست چی هست و از داخلش رد میشه و همون مرحله ی اول اونجا که از اون جعبه بزرگ در میاید و از یه سری پله بالا میرید پر از اون دایره هاست مشکل از کجاست گرا??یکم gt 440 هست همه مواردم روی low گذاشتم

ممنون اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

نسخه درایور کارت گرا??یکتون؟

برنامه VisualC آپدیت شده را نصب نمایید

با سلام و عرض خسته نباشید

من بازی رو که 9 گیگ هست دانلود کردم و اپدیت رو هم نصب کردم و کرکش هم جایگزین کردم ولی داخل بازی دایره های توپ مانند های س??ید رنگی اومده که معلوم نیست چی هست و از داخلش رد میشه و همون مرحله ی اول اونجا که از اون جعبه بزرگ در میاید و از یه سری پله بالا میرید پر از اون دایره هاست مشکل از کجاست گرا??یکم gt 440 هست همه مواردم روی low گذاشتم

ممنون اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

کراییس 1 از نظر ??ضاسازی بهتر بود!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...