رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

داداش عزیز احتمال زیاد مشکل ویندوز دارید ولی چند تا راهو امتحان کنید ضرر نداره.کرک سالم بازی لانچر سالم و پرو??ایل سالم بازیو نصب و کپی کنید.کرک بازی به جز چیزی که خود سایت گذاشته کرک ص??حه 3 رو هم دان کنید و از دوتاش است??اده کنید.اول کرک خود سایتو کپی کنید بعد این کرک ص??حه 3 رو بریزید همونجا اگه گ??ت جایگزین کنم بله بزنید تا جایگزین شه آخه چنتا ??ایل هست که این کرک داره چنتا هم اون با این کار ??ایلای مشابه پاک میشه و دو تا کرک با هم ت??کیک میشه و یه کرک سالم دارین شما ولی قبل از ویندوز عوض کردن هم اگه براتون مقدوره به جای black box نسخه اصلی است??اده کنید چون اکثر مشکلات از black boxe. شما لانچر های بازیو نصب نکردید کرکتونم درست بریزید ولی احتمال زیاد از لانچره اون به نکات دوستمونم توجه کن اونم درسته و اینکه تاپیکو خوب بخونید که بعد از نصب لانچر برای مشکلات بعدی اذیت نشید.
ممنون حالا اومد ولی همش می نویسه لوداین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشین کارایی که گ??تین انجام دادم الان این اخطارو میده بعد باز اخطار اولو میده

[ATTACH=CONFIG]2587[/ATTACH]

لینک به ارسال

این ??ایل مربوط به کرکه.کرک redloader بلاوه کرک ص??حه 3 همین تایپیک رو نصب کنین.حتماً آنتی ویروس غیر ??عال باشه.اگر باز هم پیغام داد باید ??ایل رو از قرنطینه آنتی ویروس restore کنین.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کمکککککککککککککککککک؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام و خسته نباشید به همه دوستان

من نسخه black box رو دانلود کردم همه کارو کردم کرک ریختم پرو??ایل و کپی کردم زمانی که روی PlayMaxPayne3 کلیک میکنم بعد روی ا??لاین مود کلیک میکنک بازی به صورت پنجره متوسط که ??قط سیاه است باز میشه و بعد از چند ثانیه بسته میشه اگی کسی باشه راهنمایی کنه یه دنیا ممنون میشم

ویرایش شده توسط hoseinqaz

لینک به ارسال

سلام

من نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی بعده چند دقیقه ص??حه خراب میشه و سیاه و رنگی

باز اگه ریستارت کنم میاد بالا

مشخصات سیستم:

Ram:8gig

cpu:core i7

graphic:gtx 470

لینک به ارسال

سلام به اساتید گرامی...این اولین پست منه

دوستان برا من هم ارور ص??حه آبی میاد و توش dxdcomputer.dll یا یه همچین چیزی نوشته بود.2 ثانیه مونده به پایان مراحل نصب این ارور میاد و باید سیستم رو ریست کنم...اصلا کار به کرک و بقیه چیزا نرسیده هنوز...کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟؟sp1 هم نصب کردم اما نشد

لینک به ارسال

سلام به مدیران و کاربران.

من بازی رو س??ارش دادم وامروز به دستم رسید ولی موقع نصب DVD3 مشکل داره.چی کار کنم؟:(:crying:

لینک به ارسال
سلام به مدیران و کاربران.

من بازی رو س??ارش دادم وامروز به دستم رسید ولی موقع نصب DVD3 مشکل داره.چی کار کنم؟:(:crying:

چه مشکلی؟ارور میده؟گیر میکنه؟بیشتر توضیح بدید.

سلام به اساتید گرامی...این اولین پست منه

دوستان برا من هم ارور ص??حه آبی میاد و توش dxdcomputer.dll یا یه همچین چیزی نوشته بود.2 ثانیه مونده به پایان مراحل نصب این ارور میاد و باید سیستم رو ریست کنم...اصلا کار به کرک و بقیه چیزا نرسیده هنوز...کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟؟sp1 هم نصب کردم اما نشد

عزیز شما احتمالا کلا مشکل داره ??ایل مکس پینتون ولی بازم این ??ایلی که میخوادو براش بگیرید و بریزید تو مسیری که دوستان قبلا گ??تند توی همین تاپیک.??ایلای dll سایت معر??ی کردم برید و از اونجا بگیرید.

ویرایش شده توسط ayjoonn
  • Like 1

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین کارایی که گ??تین انجام دادم الان این اخطارو میده بعد باز اخطار اولو میده

2587-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-untitled1-jpg

عزیز این ??ایلو دان و سپس کپی کنید توی مسیری که بازی نصبه.احتمال داره بازم یه ارور دیگه بده بگید تا اونم برطر?? کنیم.

http://www.4shared.com/file/Dj9CSo1u/gsrld.html

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

وسط نصب ارور زیر رو میده[ATTACH=CONFIG]2589[/ATTACH]

ترو به خدا جواب منو بدید:369195adsuu9rgnl:

لینک به ارسال

سلام

مشکل من با ارور مونیتور (out of frequency) حل شد.الان بازی راحت اجرا میشه

ولی همش رو لگوی مکس پین 3 در حال لودینگ شدنه.

من نسخه کامل بازی رو نصب کردم.آپدیت ها و کرک رو هم صحیح نصب کردم.

پلیز هلپ

لینک به ارسال
ممنون حالا اومد ولی همش می نویسه لوداین

خوب حالا شما ??ایل پرو ??ایل رو که دان کردید بندازید تو این مسیر.کلا پوشه پرو??ایلو بریزید.

C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Social Club

اینجا username همون اسم کامپیوترتون هستش.

لینک به ارسال
وسط نصب ارور زیر رو میده2589-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-capture-jpg

ترو به خدا جواب منو بدید:369195adsuu9rgnl:

اول از همه آنتی ویروس اگه دارید خاموش بعد این ??ایلو که میخواد از سایتی که معر??ی شد توی همین تاپیک مخصوص ??ایل های dll دان کنید سپس بذریزید توی مسیر C:\Windows.

نسخه black boxگر??تید؟

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
سلام

مشکل من با ارور مونیتور (out of frequency) حل شد.الان بازی راحت اجرا میشه

ولی همش رو لگوی مکس پین 3 در حال لودینگ شدنه.

من نسخه کامل بازی رو نصب کردم.آپدیت ها و کرک رو هم صحیح نصب کردم.

پلیز هلپ

قاعداتا نباید مشکل داشته باشید آخه قبلا گ??تید میاد تو بازی صداش میاد حالا چطور نمیاد؟؟؟؟؟؟؟

یعنی توی ویندوز میمونه و نمیاد تو بازی؟؟؟؟؟یا میره تو بازی توی ص??حه سیاه گیر میکنه؟

لینک به ارسال
چه مشکلی؟ارور میده؟گیر میکنه؟بیشتر توضیح بدید.

عزیز شما احتمالا کلا مشکل داره ??ایل مکس پینتون ولی بازم این ??ایلی که میخوادو براش بگیرید و بریزید تو مسیری که دوستان قبلا گ??تند توی همین تاپیک.??ایلای dll سایت معر??ی کردم برید و از اونجا بگیرید.

DVD اول داخل دستگاه میزارم و Load که میشه برای نصب آدرس پیش??رض انتخاب میکنم و Next می زنم و شروغ به نصب شدن میکنه.یعنی از روی ??ایل هایی به نام data1 و data2.بعد پیغام DVD2 را میده که ??ایلی به نام data3 دارد و منم DVD2 داخل دستگاه میزارم و خلاصه میگذره تا نوبت میرسه به DVD3 که ??ایل data4 را داره.DVD3 رو که میزارم داخل دستگاه بعد از 10 دقیقه روی یه چندتا ??ایل Erorr میده.یه چیز دیگه اینکه این DVD شماره 3 اصلا روی هاردم کپی نمیشه که از روی هارد نصبش کنم.??کر کنم DVD شماره 3 مشکل داره.:crying:

لینک به ارسال
قاعداتا نباید مشکل داشته باشید آخه قبلا گ??تید میاد تو بازی صداش میاد حالا چطور نمیاد؟؟؟؟؟؟؟

یعنی توی ویندوز میمونه و نمیاد تو بازی؟؟؟؟؟یا میره تو بازی توی ص??حه سیاه گیر میکنه؟

اول از همه باید از شما تشکر کنم که به تمامی سوالات جواب میدید.

قبلا تو ویندوز ایکس پی تست کردم

اما الان تو سون سرویس پک 1 اینطوریه.بازی اجرا میشه .توضیحات اول بازی تو ص??حه سیاه میاد و بعدا میره رو لگوی مکس پین 3 که باید اینتر رو بزنی صدا هم داره یعنی آهنگ پخش میشه اما همش لودینگ میزنه.

social club رو هم نصب میکنم اما ??ولدر C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Social Club رو نمیسازه.

لینک به ارسال
DVD اول داخل دستگاه میزارم و Load که میشه برای نصب آدرس پیش??رض انتخاب میکنم و Next می زنم و شروغ به نصب شدن میکنه.یعنی از روی ??ایل هایی به نام data1 و data2.بعد پیغام DVD2 را میده که ??ایلی به نام data3 دارد و منم DVD2 داخل دستگاه میزارم و خلاصه میگذره تا نوبت میرسه به DVD3 که ??ایل data4 را داره.DVD3 رو که میزارم داخل دستگاه بعد از 10 دقیقه روی یه چندتا ??ایل Erorr میده.یه چیز دیگه اینکه این DVD شماره 3 اصلا روی هاردم کپی نمیشه که از روی هارد نصبش کنم.??کر کنم DVD شماره 3 مشکل داره.:crying:

حدستون درسته مشکل از dvd و رایت اونه احتمالا بد رایت شده.معمولا اگه باز میشه مشکل نداره ولی اگه dvd باز نمیشه خوب بد رایت شده.اگه امکانشو دارید ویندوزتونو عوض کنید و قبل ویندوز عوض کردن یه بارم مسیرو خودتون براش انتخاب کنید،شما درایو c تون از 35 گیگ بیشتر ??ضا دارید؟لب تاب تک درایو دارید یا اصلا pc؟

لینک به ارسال
اول از همه باید از شما تشکر کنم که به تمامی سوالات جواب میدید.

قبلا تو ویندوز ایکس پی تست کردم

اما الان تو سون سرویس پک 1 اینطوریه.بازی اجرا میشه .توضیحات اول بازی تو ص??حه سیاه میاد و بعدا میره رو لگوی مکس پین 3 که باید اینتر رو بزنی صدا هم داره یعنی آهنگ پخش میشه اما همش لودینگ میزنه.

social club رو هم نصب میکنم اما ??ولدر C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Social Club رو نمیسازه.

شما مشکل پرو??ایل دارید .اول از همه لانچرای بازی رو نصب کنید بعد کرک ها رو کپی کنید (میدونید که دو تا کرک داره؟) بعدم پوشه پرو??ایلو بریزید تو مسیر.به هیچ عنوان هم نباید بازی به اینترنت وصل بشه هنگام بازی و بعد از نصب هم نزارید خود بازی آپدیت بشه کنسل کنید.آنتی ویروس هم خاموش.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
حدستون درسته مشکل از dvd و رایت اونه احتمالا بد رایت شده.معمولا اگه باز میشه مشکل نداره ولی اگه dvd باز نمیشه خوب بد رایت شده.اگه امکانشو دارید ویندوزتونو عوض کنید و قبل ویندوز عوض کردن یه بارم مسیرو خودتون براش انتخاب کنید،شما درایو c تون از 35 گیگ بیشتر ??ضا دارید؟لب تاب تک درایو دارید یا اصلا pc؟

لپ تاپ دارم و 3تا درایو دارم و درایو c حجمش 116gb.ببخشید این قسمت متوجه نمیشم(یه بارم مسیرو خودتون براش انتخاب کنید) میشه واضح تر توضیح بدید.

لینک به ارسال

من هم روی آدرس پیش??رض و هم روی آدرس دیگه(درایو d) نصب کردم ولی روی دیسک 3 ارور میده ونصب کامل نمیشه.محتویات داخل dvd شماره 3 مشخص نیست.انگار هیچی داخلش نیست ولی بقیه dvdها درسته.

لینک به ارسال
لپ تاپ دارم و 3تا درایو دارم و درایو c حجمش 116gb.ببخشید این قسمت متوجه نمیشم(یه بارم مسیرو خودتون براش انتخاب کنید) میشه واضح تر توضیح بدید.

من هم روی آدرس پیش??رض و هم روی آدرس دیگه(درایو d) نصب کردم ولی روی دیسک 3 ارور میده ونصب کامل نمیشه.محتویات داخل dvd شماره 3 مشخص نیست.انگار هیچی داخلش نیست ولی بقیه dvdها درسته.

از این ات??اقا زیاد می??ته که دی وی دی خالی باشه اونم تو کشور خودمون با این قانون کپی رایتمون البته خوب به نع??مونه که مجبور نیستیم واسه یه بازی چندصد هزار خرج کنیم ولی یه مشکلاتی از این قبیل پیش میاد احتمالا داشتن 100تا دیویدی با هم رایت میکردن مال شما 100مین بوده دستگاه ??ک کرده تموم شده رایت نکرده:love2::wi.nk:.به مسئولین سایت بگید دوباره براتون می??رستن.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید به همه دوستان

من نسخه black box رو دانلود کردم همه کارو کردم کرک ریختم پرو??ایل و کپی کردم زمانی که روی PlayMaxPayne3 کلیک میکنم بعد روی ا??لاین مود کلیک میکنک بازی به صورت پنجره متوسط که ??قط سیاه است باز میشه و بعد از چند ثانیه بسته میشه اگی کسی باشه راهنمایی کنه یه دنیا ممنون میشم

شما توی ویندوزتون رزولیشن تصویرتونو روی آخرین مقدار بزارید شاید جواب بده.خبرشو بده.نسخه black box نسخه امنی نیست هیچ وقت به اون اطمینان نکنید.

سلام

من نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی بعده چند دقیقه ص??حه خراب میشه و سیاه و رنگی

باز اگه ریستارت کنم میاد بالا

مشخصات سیستم:

Ram:8gig

cpu:core i7

graphic:gtx 470

تا کجای بازی میاد؟میرید تو خود بازی بعد خارج میشه یا نه همون اولش؟تا کجای بازی میرید بعد گیر میزنه؟نسخه black box مال شما هم؟

لینک به ارسال

اگه مشکلتون حل میشه لط??ا خبرشو بدید برای دوستان دیگه سر گرم بازی نشید و بگید گور بابای تاپیک.آخه خیلی از مشکلات مشابه با گ??تن شما دوستان میرن و راهی که شما ر??تیدو برای حل شدن مشکلشون طی میکنن.:hd:

لینک به ارسال

این پست اشتباه شد دو بار ??رستادم معذرت.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید ممنون میشم به سوال من سریع جواب بدید من در حین نصب بازی به این مشکل بر میخورم

[ATTACH=CONFIG]2595[/ATTACH] در صورتی که 27.7 از نصب بازی هم گذشته چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...