رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات و پچ برای بازی Pes 2012

پست های پیشنهاد شده

من نسخه اصلی که تو سایت خودتون گذاشته بودین دانلود کردم ولی موقع نصب پیغام زیر انقدر میاد تا نصب کنسل میشه

2006-مشکلات-و-پچ-برای-بازی-pes-2012-untitled-jpg

سلام چطوری میخوای از طریق برنامه ultra isoنصب کنی خوب معلومه که نمیشه ??ایل iso رو با winrar خارج سازی کنی راحت بعد نصبش کن ??وتبال رو تمام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پچي براي اضا??ه شدن ليگ خليج ??ارس نيست؟ اگه هست لط??ا بزارينش

??علا پچی نیومده برای لیگ ایران

لینک به ارسال

درباره Loading طولانی قبلآ توضیحاتی داده شده است . ( به تاپیک یا پاسخ شماره 121 در ص??حه 13 مراجعه کنید )

لینک به ارسال

من این پچ رو دانلود کردم. خیلی از تیم ها از جمله ایران اصلاح شدن. اما وقتی تیم ایران و یا تیمی که اصلاح شده رو برای بازی انتخاب میکنم، از بازی خارج میشه!!

چرا؟!!!!!!!!

در ضمن دو سوال دیگه: چرا گزارش بازی دقیقا مثل pes11 هستش ؟!! و چرا با اضا??ه کردن پچ ، بازی دیر لود میشه؟!

لینک به ارسال

PES2012-1.jpgآپدیت و پچ ها را می توان یکی از محبوب ترین ها در عرصه بازی دانست چرا که با نصب آن ها گیمر متوجه وسعت و گستردگی بیشتر بازی شده و از آن لذت می برد. از طر??ی مهم ترین دلیلی که باعث محبوبیت آپدیت ها وپچ های ارائه شده پس از انتشار بازی می شود برطر?? کردن باگ های گرا??یکی و نرم ا??زاری است. و در سال ۲۰۱۱ که می توان آن را سال درخشش بازی های کامپیوتری لقب داد نیاز به این دسته از ا??زونه های بازی بیشتر احساس می شود. به خصوص در بازی های ??وتبال که پچ ها شامل تغییرات چشمگیری می شود که مورد علاقه گیمرها نیز می باشد، پچ ها از محبوبیت دوچندانی برخوردار هستند، معرو??ترین گروه پچ ساز و یا به عبارتی مکمل ساز سری بازی های PES گروه PESEdit می باشد که در پس انتشار نسخه های متعدد این بازی اقدام به ارائه پچ های کامل و قدرتمند می کنند. حال پس از گذشت مدت کمی از انتشار نسخه ۱۲ بازی محبوب Pro Evolution Soccer این گروه پچ ورژن ۱٫۳ را ارائه داده اند که در ادامه مطلب می توانید تغییرات و ا??زودنی های اعمال شده در بازی را که از زبان گروه ناشر ارائه شده است را مشاهده نمائید. هم اکنون می توانید این پچ کامل و قدرتمند را از سرورهای پرسرعتایرانیان دانلود دریا??ت نمائید.روش تعمیر ??ایل ??شرده :اگر در هنگام Extract بازی از ??ایل ??شرده rar با اخطار خراب بودن ??ایل ??شرده مواجه شدید, بدانید که این اخطار مربوط به خراب بودن ??ایل ??شرده ای که ما برایتان قرار داده ایم نیست زیرا این ??ایل چندین بار تست میگردد و سپس بر روی سرور سایت برای دانلود قرار میگیرد و دلیل آن توق?? های موقتی است که شما در هنگام دانلود انجام داده اید می باشد. البته نیازی نیست که از این بابت نگران شوید زیرا تیمایرانیان دانلود بازی را به گونه ای ??شرده سازی کرده که امکان بازیابی آن وجود داشته باشد. کا??یست که در نرم ا??زار Winrar در تب Tools گزینه ی Repair archive را انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید تا عملیات تعمیر ??ایل ??شرده به اتمام برسد پس از آن یک ??ایل ??شرده جدید در کنار ??ایل ??شرده خراب ساخته می شود که می توانید بدون مشکل بازی را از آن خارج نمایید.Dl.jpgPESEdit1.3-2.jpgpassword.jpg♦♦ روش نصب ♦♦جهت نصب پچ ??ایل Installer.exe را اجرا کنید.تغییرات و ا??زودنی های اعمال شده در بازی به نقل از گروه ناشر :Updated to KONAMI DLC 1.0 including all new features of it (TRANSFERS, kits, boots): DLC is included, you do NOT need to download it ingame

New kits: Almeria, Celta, Girona, Hercules, Murcia + DLC new kits

New teams: APOEL, BATE, Viktoria Plzen

New scoreboard selector (8 scoreboards available)

New generic stadiums (big thanks to KLASHMAN69 & HAMMERSANDY for their pack) + assigned to all teams of EPL, Ligue 1, Serie A, La Liga, Adelante, Bundesliga, 2. Bundesliga + correct stadium names for each team of those

Improved 2nd division switch

www.trainergame.blogfa.com

مرسی بابت زحماتتون.

من این پچ و نصب کردم. ولی بازی اجرا نمیشه دیگه. باید PESEdit.exe رو اجرا کنیم یا همون ??ایل بازی رو؟ چجوریاس؟

لینک به ارسال

سلام .. ببخشید میخواستم بپرسم برای اینکه پچ 1.3 رو نصب کنیم قبلش نیازی به نصب پچ های قبلی هم داره ؟؟ دوم اینکه چه پچ هایی رو نصب کنیم که جدیدو جالب هستند؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من بازی رو نصب کردم و پچ آخر رو زدم ولی pesedit رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده :

CLR error : 80004005 the program will now terminate

net framework آپدیت شده و کلا ویندوزم آپدیت هست(win 7).

لینک به ارسال
دربست تا بهشت مهمان

سلام من آخرین پج کونامی را که در سایت قرارداشت دانلود کردم و به راحتی نصب شد الان مشکلی که دارم این هست که وارد بازی می شود وقتی یک مقدار توی بازی هستی از بازی بیرون می رود و error می دهد لط??ا کمک کنید و بگویید مشکل برای کجاست؟

لینک به ارسال

سلام

این پچ 1.3 pesedit برای pes 2012 چه جوری و تو کدوم پوشه نصب کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان...

کسی متوجه نشد مشکل مستر لیگ 2012 چیه ؟!

چرا تیمی که انتخاب میشه با بازیکنای اصلی نمیاد و آماتور هستن و بی نام و نشون ؟!

لینک به ارسال

Pro Evolution Soccer 2012 [bLACK BOX] 1.67GB

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: postbody]

Pro Evolution Soccer 2012 [bLACK BOX]

Pro Evolution Soccer 12-Black Box

Release: 17-10-2011 | PC Game | Developer, Publisher: Konami | 1.67 GB

Genre(s): Sports

[ATTACH=CONFIG]2007[/ATTACH][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

دانلود

Pes2012-BlackBox-part1.rar_ - 990.0 MB

Pes2012-BlackBox-part2.rar_ - 725.2 MB

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز این پچی که شما میگی ایراد داره و راهی هم نداره من به شما پیشنهاد میکنم که بازی رو بدون پچ اجرا کن و تا نشخه اصلیش نیاد همین مشکل رو داره

لینک به ارسال

سلام. این پچ ها رو کجا نصب کنیم باید بازی رو دوباره نصب کنیم یا همین طور میشه؟؟؟!!

لینک به ارسال
دربست تا بهشت مهمان

کسی پیدا نمیشه جواب بده؟؟ این پچ مشکل داره هرکی نصب کرده میگه از بازی میاد بیرون

لینک به ارسال
سلام دوستان...

کسی متوجه نشد مشکل مستر لیگ 2012 چیه ؟!

چرا تیمی که انتخاب میشه با بازیکنای اصلی نمیاد و آماتور هستن و بی نام و نشون ؟!

شما اگه 100 امتیاز داشته باشی میری توی extra امکان شروع با بازیکنان اصلی تیم رو میخری.

خیلی راحته

لینک به ارسال

آقا سلام ممنونم از سایت خوبتون.

من لب تاب dell1520 دارم با ویندوز 7.این pes12 رو نصب کردم ولی مشکل داره با رم وگرا??یکم.توقسمت setting بازی اینارو نشون میده به شکل زرد رنگ:

Nvidia Gforce8400M Gs(ps3.0/vs3.0: bad

Vram:128MB:bad

درضمن لب تابم رم 2 داره باگرا??یک 512و cpu core2dou

اگه راهنمایی کنین برا حل مشکلم ممنون میشم:=D:

لینک به ارسال

PESEdit.com 2012 Patch 2.0 & 2.0.1 FIX

PESEdit.com 2012 Patch 2.0 & 2.0.1 FIX

ویژگی ها جدید این ورژن :

بسیاری توپ های جدید

ک??ش های جدید

??یس های جدید

لباس های جدید برای تیم های زیر :1860 München, Aachen, Almeria, Atletico, Betis, Bochum, Braunschweig, Chelsea, Duisburg, Düsseldorf, Espanyol, Hamburg, Granada, Hoffenheim, Levante, Liverpool, Malaga, Racing, Rayo Vallecano, Real Sociedad, Sporting, Stuttgart, Villarrealتصحیح اسامی استادیوم هاتصحیح ک??ش بازیکن ها

PESEdit 2012 Patch 2.0 New Features:* New balls: A lot new balls to select + unlocked OMBs for CL,EL,Ligue 1,La Liga etc., in total 38 balls

* New boots: Nike T90 Laser IV, Nike CTR Maestri II, Nike Legend IV + WEPES Heritage white-white

* New faces: Falco, Jose Enrique, Rudy

* New kits: 1860 München, Aachen, Almeria, Atletico, Betis, Bochum, Braunschweig, Chelsea, Duisburg, Düsseldorf, Espanyol, Hamburg, Granada, Hoffenheim, Levante, Liverpool, Malaga, Racing, Rayo Vallecano, Real Sociedad, Sporting, Stuttgart, Villarreal

* New league: Npower Championship including all correct team settings, kits etc.

(available trough selector)

* Stadium names for Ligue 1, Eredivisie, Championship

* Other: Corrected all boots for La Liga + EPL + 2. Bundesliga.

آموزش نصب : ( به ورژن های قبلی نیازی نیست )

1. ??ولدر کیت سرور رو از داخل پوشه ی بازی ، حذ?? کنید . ( در صورتی که قبلا کیت سروری نصب کرده بودید )

2. پچ رو در محل نصب بازی ، نصب کنید .

3. بازی رو با آیکن pes2012.exe که ایجاد میشه ، اجرا کنید .

1. Delete the folder “kitserver??? from the PES 2012 main directory and also delete the start menu folder “PESEdit 2012 Patch??? – skip this if this is the first time you install PESEdit 2012 Patch.

2. Install the patch using install.exe, make sure to choose the directory you installed PES 2012 to.

3. Start the game via pes2012.exe / start menu folder “PESEdit 2012 Patch??? / PESEDIT SELECTOR

سازندگان :

PATCH TEAM

Pat, Simcut, Stavrello, kiko

FACES

Kits made by the following Kitmakers (alphabetical order) have been used in this patch.

Kevski1991

KITS

Kits made by the following Kitmakers (alphabetical order) have been used in this patch.

alen_petrin, Asiat, Astracell, Biker Jim, Cuky, Damix, Deo reloaded, Diablos, Dimas

Almarza, FLR, frontliner28, Josemigol, jvinu2000, klashman69, Kolia V., Liquidsnake, Mare

93, Millencolin, mstar, Müller Bento, Prame33, R14, Stanek, Tottimas, Txak, Venom,

VinVanDam13, Virtuared

TOOLS

We are using these tools to edit the game.

Game Graphic Studio by obocaman

Kitserver by juce

PES 2012 Ultimate Editor by barcafan

PES Ultimate Data Explorer by barcafan

Part 1 : PESEdit_2012_Patch_2.0.part1.rar

Part 2 : PESEdit_2012_Patch_2.0.part2.rar

Part 3 : PESEdit_2012_Patch_2.0.part3.rar

PESEdit.com 2012 Patch 2.0.1.rar (2.0.1 FIX - VERY IMPORTANT)

لینک به ارسال

سلام.من الان میخوام ??صل سوم مستر لیگ رو شروع کنم.توی ??صل قبل من تقریبا 70 درصد :w00t:??صل رو روی Form بازیکنا کار کردم.ولی هیچ کدوم از بازیکنا حتی یکی هم به ??رمشون اضا??ه نشد(Resistance--->Form) اگه کسی میتونه کمک کنه.چجوری قدرت Form بازیکنا رو زیاد کنم؟:confused:

لینک به ارسال

سلام

باید همه پارتهارو دانلود کرد یا هر پارت مربوط به یه چیزه ؟!

لینک به ارسال

همه پارتها میبایست دانلود شود تا ??ایل اصلی استخراج گردد !

لینک به ارسال

سلام , من پچ 1.3 PESEDIT برای PES 2012 رو سیستمم نصب کردم وقتی میخوام بازش کنم باز نمیشه error میده : the program can not start because DfEngine.dll is missing from your computer. try reinstaling the program to fix this problem. لط??ا راهنماییم کنید با تشکر.

لینک به ارسال

سلام. خسته نباشید. آقا ببخشید. پچی، چیزی نیست که باگ های دروازه بان رو در pes 2012 ر??ع کنه؟!

ممنون می شم اگه زود تر پاسخ بدبد. مرسی.:6:

لینک به ارسال

pes2012 انقدر مشکل داره نمیدونستم

من با xbox360 خیلی خیلی راحت بازی میکنم این همه دردسر هم نداره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون بابت راهنمایی ها

ویرایش شده توسط anodboy

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...