Jump to content
انجمن پی سی دی

نیسان قشقایی ۲۰۱۷


k-aria

Recommended Posts

نیسان قشقایی ??یس­لی??ت وارد مرحله تولید در کارخانه این برند واقع در ساندرلند گردید.

 

آخرین مدل دارای طراحی بخش جلویی خشن ­تری است و از بهار 2018 ??ناوری نیمه-خودکار Propilot به آن اضا??ه خواهد شد.

هنگامی که ??ناوری مذکور بکار گر??ته شود، قشقایی یکی از اولین متقاضیان اصلی SUV برای ??ناوری Propilot خواهد بود. این ??ناوری قادر خواهد بود که ??عالیت­ هایی نظیر هدایت خودرو، ا??زایش سرعت و ترمز کردن در یک خط را انجام دهد.

در مراحل بعدی، این سیستم بروزرسانی خواهد شد و توانایی تغییر مسیر به تنهایی را خواهد داشت. نیسان اظهار دارد که این سیستم می­تواند مسیریابی در تقاطع­ ها را تا سال 2020 به آن اضا??ه نماید.

قشقایی از زمان ورودش به بازار خودرو در سال 2006 حسن ??روش جهانی برای شرکت نیسان بوده است و انقلابی در بخش خودروهای Cross-over بوجود آورد که همچنان در صنعت خودروسازی ادامه دارد. با این حال، در سال­ های اخیر قشقایی با رقابتی رو به ا??زایش از طر?? برخی تولیدکنندگان مواجه شده است. اتومبیل­ هایی نظیر Seat Ateca، ??ولکس ­واگن Tiguan و کیا Sportage رقبای سرسختی می ­باشند، بنابراین این ??یس­لی??ت نیسان ??رصت اثبات دوباره شایستگی این شرکت در بخش Crossover می­ باشد.

طراحی داخلی قشقایی ??یس­لی??ت ارتقا یا??ته است که شامل یک سیستم اطلاعاتی جدید و طراحی جدید ??رمان اتومبیل به همراه کنترل ­های چندمنظوره می ­باشد.

موتور نیسان قشقایی ??یس­لی??ت در دو نوع 1.2 و 1.6 لیتری بنزینی و همچنین 1.5 و 1.6 لیتری از نوع دیزلی می­باشد. همچنین تجهیزات ایمنی موجود در قشقایی ارتقا یا??ته­ اند. ترمز اضطراری خودکار توانایی تشخیص عابر پیاده را دارد، در حالی که هنگام حرکت به عقب هشداری به منظور کمک به راننده تعبیه شده است.

اجاره ماشین عروس

Edited by k-aria
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...