Jump to content
انجمن پی سی دی

بهترین کیفیت هندزفری آیفون 7


Recommended Posts

اپل هندز??ری ایرپاد معرو??ش را با هندز??ری جدیدی جایگزین کرده که از درگاه لایتنینگ برای اتصال به آی??ون 7 است??اده می کند و داخل جعبه هر آی??ون جدید، یک ج??ت از آن وجود خواهد داشت. این هندز??ری از نظر ظاهری کاملاً شبیه به همان ایرپادی است که در سال 2012 معر??ی شد؛ با این ت??اوت که به جای جک استاندارد 3.5 میلی متری، از اتصالگر لایتنینگ بهره می برد.

 

 

آی??ون 7 درگاه استاندارد جک 3.5 میلی متری ندارد و این تغییر بسیار بزرگی است؛ چرا که باید برای گوش دادن به موسیقی یا از هندز??ری لایتنینگ است??اده کنید، یا از هد??ون بلوتوث. اگر اپل این هندز??ری را در جعبه آی??ون 7 نگذارد، کاربران جدید این موبایل احتمالاً هد??ون سازگاری با آن نخواهند داشت. اپل برای حل این مشکل، یک تبدیل لایتنینگ به جک 3.5 میلی متر نیز علاوه بر هندز??ری داخل جعبه آی??ون 7 گذاشته است.

 

 

 

iphone7.jpg

 

برخلا?? دیگر هندز??ری های موجود در بازار، ایرپادهای اپل هماهنگ با هندسه گوش طراحی شده اند. بسیاری از کاربران با هندز??ری آی??ون راحت تر هستند. به دلیل طراحی ارگونومیک گوش ها را کمتر خسته می‌کند.

 

هندز??ری آی??ون 7 به گونه ای است که صدای خروجی را به حد اعلا می رساند و نویز و اختلال را به کمترین میزان کاهش می دهد, این باعث می‌شود صدا با کی??یت بالا پخش شود.

 

برخلا?? هندز??ری ها پیشین اپل که از جک 3.5 میلی متری است??اده شده بود, هندز??ری آی??ون 7 دارای پورت اتصال لایتنینگ است. کنترلر روی کابل هندز??ری این امکان را ??راهم کرده است تا میزان صدا را تنظیم کنید، پخش موسیقی و ویدئو را کنترل کرده و تماس های تل??نی را قطع و وصل کنید.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...