Jump to content
انجمن پی سی دی

پوستر سه بعدی دکورپرینت


Recommended Posts

همانطورکه میدانید دکوراسیون داخلی و دیزاین کردن منزل یا محل کار همواره در حال تغییر است و متناسب با نیاز های جامعه ابزار های ??وق العاده جدید ی در این زمینه معر??ی شده است. یکی از زیباترین محصولات برای دکور کردن محل زندگی و یا کار شما پوستر دیواری است که طر??داران بسیاری دارد و مورد استقبال همه قشر از ا??راد جوامع قرارگر??ته است .

پوستر دیواری به دوحالت " ابعاد استاندارد "و " ابعاد س??ارشی " توزیع میگردد که شرکت دکورپرینت پوستر دیواری هایی در ابعاد س??ارشی، درست در ابعاد دیوار شما را عرضه می کند که این مورد از بزرگترین مزایای این محصول می باشد .

یکی دیگر از مزیت های آن این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کی??یت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی این پوستر دیواری ها چاپ کنید .

یک گام جدید و تحولی عظیم در پوستر دیواری، ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.

با نصب این پوستر دیواری های سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید .

برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت یک پوستر دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی می باشد .

پوستر دیواری های عمق دار هم به نوعی به گروه پوستر دیواری سه بعدی مرتبط می شوند . دکورپرینت انواع پوستر دیواری سه بعدی ، مانند پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک، پوستردیواری سه بعدی منظره، پوستر دیواری سه بعدی شهر، پوستر دیواری سه بعدی گل، پوستر دیواری سه بعدی خلاقانه و بسیاری دیگر از پوستر دیواری های سه بعدی را در آرشیو خود دارد که نمونه هایی از آنها را می توانید در زیر مشاهده نمایید .

نکته قابل توجه این است که قیمت پوستر دیواری سه بعدی دکورپرینت هیچ ت??اوتی با پوستر دیواری های دیگر ندارد ونحوه ی نصب آن هم مانند پوستر دیواری معمولی است.

 

منبع: پوستر دیواری سه بعدی | کاغذ دیواری سه بعدی

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...