رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ar6iya

روش اصولی نصب ویندوز xp در کمتر از 20 دقیقه ! (به همراه توضیح)

پست های پیشنهاد شده

روزه نصب ویندوز XP به یکی از اموری تبدیل شده که هر کسی باید با آن آشنا باشد. زیرا با توجه به عرضه روز ا??زون نرم ا??زارهای مختل?? و نصب و پاک کردن این برنامه ها بروی کامپیوتر باعث ایجاد تغیراتی در رجیستری ویندوز و همچنین ??ایل های سیستمی ویندوز می شود که گاها" این تغیرات منجر به پدید آمدن خطاهایی در ویندوز ، همچنین ا??زایش حجم دریو ویندوز و در نهایت کاهش سرعت ویندوز می شود. بنابراین به نظر من باید هر ??ردی که از کامپیوتر است??اده می کند با نصب ویندوز که یکی از اصلی ترین ارکان کامپیوتر است آشنا باشد. من در این مقاله سعی کردم تمامی مراحل نصب ویندوز XP را به صورت کامل و با ذکر تمام نکات و ریزه کاری ها و در عین حال ساده و رسا توضیح دهم. نکاتی که من در این آموزش ذکر کرده ام برای کلیه ا??راد از آماتور تا حر??ه ای می تواند م??ید باشد.پس اگر تا به حال ویندوز XP را نصب نکرده اید و یا از ا??رادی هستید که هر از گاهی ویندوز عوض می کنید به شما توصیه می کنم در ادامه مطلب با من همراه باشید. ضمنا" این مقاله برای اولین بار از takclub ارائه میشود.

برای راحتی شما آموز را در قالب یه ??ایل متنی و کم حجم آماده کردم که دانلود کنید و است??اده کنید

download barname

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...