رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

Dark Souls 2 Crown of the Old Iron King DLC هم اکنون قابل استفاده می باشد | نبرد دیگری آغاز شد

پست های پیشنهاد شده

ds2_crown-250x140.jpg مسلما اگر شما عنوان Dark Souls 2 را تجربه کرده باشید با مرگ های پی در پی و رنج آور این عنوان آشنایی دارید، هم اکنون DLC جدید این بازی با نام Dark Souls 2 Crown of the Old Iron King در اختیار هواداران قرار داده شده است تا باری دیگر بازیبازان را به آغوش مبارزات سخت و دردناک Dark Souls 2 باز گرداند. From Software استودیوی توسعه دهندی این بازی اعلام کرده است که درجه ی سختی بازی در Dark Souls 2 Crown of the Old Iron King ا??زایش یا??ته است و دشواری بازی در سطحی می باشد که بازیبازان را به زانو در می آورد. در این بسته ی الحاقی ما شاهد ماجراجویی های جدید، تله ها و دشمنان جدید و سخت تری در راه باز پس گیری تخت پادشاهی Vendrick Drangleic می باشیم. ا??زون بر این در Dark Souls 2 Crown of the Old Iron King محیط های جدید، مه سیاه و س??ید، آتش های شعله ور و جادوگری های جدید وجود دارد. شما هم اکنون می توانید این DLC را به صورت جداگانه با قیمت $۹٫۹۹ خریدداری کنید و یا هر سه DLC این بازی را با قیمت $۲۴٫۹۹ نصیب خود کنید. در پایان شایان به ذکر است که، آخرین DLC این بازی با نام The Crown of the Ivory King در تاریخ September 24 روانه ی بازار می شود.

منبع:گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای جانم.داداش دانلودش کردم واسه ps3.همون اپدیت 1.07 بازی رو بگیر 900 مگ هستش.دی ال سی با همونه.

لینک به ارسال

بد ترین جای بازی The Gutter بود .

بعد از اون Iron Keep

بدترین غول بازی old Iron King بعدش Acient Dragon

لینک به ارسال

بعد از تموم کردن بار دوم بازی اینو میریزم :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

لینک به ارسال
ای جانم.داداش دانلودش کردم واسه ps3.همون اپدیت 1.07 بازی رو بگیر 900 مگ هستش.دی ال سی با همونه.

سعید جان تو اولین dlc که 600 مگ بود رو نصب کردی!؟اون جا که میری تو چاه بعد غوله the rotter که میرسی یه جا باز میشه که میری!من ر??تم اونجا خوردم به دره بسته کلید میخواست!کلیدشو ولی نداشتم!

لینک به ارسال
سعید جان تو اولین dlc که 600 مگ بود رو نصب کردی!؟اون جا که میری تو چاه بعد غوله the rotter که میرسی یه جا باز میشه که میری!من ر??تم اونجا خوردم به دره بسته کلید میخواست!کلیدشو ولی نداشتم!

نه محمدرضا جون.هنوز اولی رو نصب نکردم. دارم رایزن 3 رو برای بار دوم بازی میکنم.تموم شه میرم سراغ این دو تا دی ال سی.هر وقت ر??تم بهت میگم که چطوریه.

لینک به ارسال
نه محمدرضا جون.هنوز اولی رو نصب نکردم. دارم رایزن 3 رو برای بار دوم بازی میکنم.تموم شه میرم سراغ این دو تا دی ال سی.هر وقت ر??تم بهت میگم که چطوریه.

خیلی ممنونم دمت گرم سعید جون.منم risen 3 رو دانلود شده اماده دارم ولی دارم half life 2 رو بازی میکنم خیییییلی باحاله بازیش!!!

لینک به ارسال
خیلی ممنونم دمت گرم سعید جون.منم risen 3 رو دانلود شده اماده دارم ولی دارم half life 2 رو بازی میکنم خیییییلی باحاله بازیش!!!

محبوبترین شوتر اول شخص تاریخه داداش.خیلی عالیه بازیش.

لینک به ارسال
محبوبترین شوتر اول شخص تاریخه داداش.خیلی عالیه بازیش.

اره واقعا خیلی بزرگه بازیش چند ساله میخواستم بازیش کنم بلاخره بازیش کردم!نسخه 3 هم قراره بیاد دیگه درسته!؟

لینک به ارسال
اره واقعا خیلی بزرگه بازیش چند ساله میخواستم بازیش کنم بلاخره بازیش کردم!نسخه 3 هم قراره بیاد دیگه درسته!؟

هنوز تایید نشده داداش.مورد انتظار ترین دنباله ی بازیهای ویدئویی همین شماره ی 3 half life هستش که طر??دارا بد جوری منتظر معر??یش هستن.

تو هم داری نسخه ی orange box رو بازی میکنی دیگه درسته؟

لینک به ارسال
هنوز تایید نشده داداش.مورد انتظار ترین دنباله ی بازیهای ویدئویی همین شماره ی 3 half life هستش که طر??دارا بد جوری منتظر معر??یش هستن.

تو هم داری نسخه ی orange box رو بازی میکنی دیگه درسته؟

از بس شاخه بازیش حالا می??همم چرا انقدر طر??دار داره این بازی!پسر این valve هم عجب شرکتیه!چه بازی های زیبا و به یاد موندنی میسازه!

اره سعید جون orange box دارم بازی می کنم.

لینک به ارسال
از بس شاخه بازیش حالا می??همم چرا انقدر طر??دار داره این بازی!پسر این valve هم عجب شرکتیه!چه بازی های زیبا و به یاد موندنی میسازه!

اره سعید جون orange box دارم بازی می کنم.

دقیقا همین طوره.والو شاید برترین استدیو نباشه ولی قطعا جزو 5-6 تای اوله و قطعا خاص ترین استدیوی بازیسازیه با شاهکارهایی مثل پرتال و half life و ...

لینک به ارسال

من این بازی رو دیروز خریدم خیلی سخت هست خیلی هم تو بازی میمیرم خدا میدونه کی تموم میشه

لینک به ارسال
من این بازی رو دیروز خریدم خیلی سخت هست خیلی هم تو بازی میمیرم خدا میدونه کی تموم میشه

داداش هنوز راه دراز و مرگباری پیش رو داری.به سخت ترین بازی دنیا خوش اومدی.

لینک به ارسال
داداش هنوز راه دراز و مرگباری پیش رو داری.به سخت ترین بازی دنیا خوش اومدی.
اره راست می گی پشت کاورشم 3بار تکرا کرده بود بسیار بسیار بسیار بازی سختی هست

لینک به ارسال

داداش اولاش اینجوریه برات ولی وقتی بازی اومد دستت اصلا دیگه میگی کاش تموم نشه!خیییییلی شاخه بازیش!

لینک به ارسال
داداش اولاش اینجوریه برات ولی وقتی بازی اومد دستت اصلا دیگه میگی کاش تموم نشه!خیییییلی شاخه بازیش!

اره درسته.محسن جون یادم ر??ت بگم به سخت ترین و بدون شک زیباترین بازی دنیا خوش اومدی.هر چی غول توی تمام بازیای عمرت دیدی یه طر?? غولای این بازی یه طر??.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...