رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

اولین تصاویر از نسخه ی pc عنوان pes 2015 منتشر شد : نیمار، ابراهیموویچ و بیل

پست های پیشنهاد شده

431-250x140.jpg

مدیر بخش اروپایی کونامی یعنی Adam Bhatti به تازگی اعلام کرده است که نسخه ی PC عنوان PES 2015 تل??یقی از ویژگی های نسخه های نسل ه??تمی و نسل هشتمی است و همانند یک عنوان بین نسلی خواهد بود. وی همچنین اولین تصاویر از مدل سازی بازیکنان مشهور دنیای ??وتبال در نسخه ی PC این عنوان را منتشر کرده است تا نشان دهد این نسخه نیز از لحاظ گرا??یکی چیزی کم ندارد.

در زیر تصویر نیمار، زلاتان ابراهیموویچ و گرت بیل را مشاهده می کنید :

pes-2015-pc-screenshot-11-250x187.jpgpes-2015-pc-screenshot-2-250x187.jpgpes-2015-pc-screenshot-4-250x187.jpg

PES 2015 به گ??ته ی کونامی قرار است اشتباهات نسخه ی گذشته را اصلاح کند و این عنوان را به ریشه های اصلیش باز گرداند. برای اولین بار در این سری سیستم جدید شوت زنی، بخش توانایی دربیل ??ردی و کنترل توپ گنجانده شده است و در بخش گرا??یکی نیز بازی از موتور قدرتمند Fox که پیش از این امتحان خود را در Metal Gear Solid V پس داده است، بهره می برد. به نظر می رسد بر خلا?? نسخه ی پیشین که کونامی نیز اعترا?? کرد ناقص روانه ی بازار شده است، این نسخه به خوبی مراحل ساخت خود را طی کرده است. این عنوان در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۴ ( ۲۲ آبان ۱۳۹۳) بر روی کنسول های نسل ه??تمی و هشتمی و PC منتشر خواهد شد. همچنین کونامی اعلام کرده است که نسخه ی دموی این عنوان نیز در تاریخ ۱۷ سپتامبر منتشر خواهد شد.

منبع: گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گرت بیل عین شتر مرغ شده :76::76::76::76::76:

وای خدا مردم. :lol:

لینک به ارسال

اره ا??تضاح در آوردنش

لینک به ارسال

زلاتان صورتش گرد شده چه قدر ط??لک پودر ا??لاطون زیاد خورده خخخخخخخ

pes امروز بدتر از دیروز دینگ دینگ

لینک به ارسال

اره البته باز معلوم نیس که لیگ ها لایسنس شدن یا نه..از لباسای مسخره شون خسته شدم...البته من نسخه 14 رو بازی نکردم و بجاش با ??ی??ا حال کردم

لینک به ارسال

البته گیم پلی شو هم دیدم به نظر خوب میومد ولی خب چی بگم بازی ??وتبال معمولا تا خودت بازی نکنی کی??یت گیم پلیشو نمیشه درک کرد

??ی??ا هم گیم پلیش در واقعا پیشر??ته تر شده و هوش مصنوعی بازیکنا ر??ته بالا و سبک گیم پلیش اصلا تغییری نداشته

لینک به ارسال
اره البته باز معلوم نیس که لیگ ها لایسنس شدن یا نه..از لباسای مسخره شون خسته شدم...البته من نسخه 14 رو بازی نکردم و بجاش با ??ی??ا حال کردم

درسته . منم از وضع لباساش خسته شدم اما با نصب پچ این مشکل برطر?? میشه و همه چی درست میشه . پچ های گروه pesedit همه چیو مرتب میکنه . از این بابت مشکلی نیست ما دیگه به این مشکل عادت کردیم .

گیم پلی بازی درست و حسابی باشه این چیزا زیاد ب چشم نمیاد .

لینک به ارسال

البته توی متن نوشته که نسخه پی سی یک نوع نسخه بین نسلی هست یعنی روی کنسول های نسل هشتمی گرا??یک بالاتری داره

لینک به ارسال

از اون اول هم شتر مرغ بود چی ??ک کردی ؟

لینک به ارسال

همین که اعترا?? کرده تو نسخه 14 ناقص بوده و این حر??ا خودش خیلیه و مطمئنم نسخه 15 خوب از آب درآد. گرت بیل شبیه شخصبت کارتونیه اسمش خاطرم نیس ولی نیمار از واقعیتشم واقعی تره:78:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...