رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

homaadib

عضو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 معمولی

درباره homaadib

 • درجه
  �عالیت 0%

Converted

 • زندگینامه
  غمگین و تنهام

Converted

 • محل زندگی
  تهران

Converted

 • تیم باشگاهی ایرانی مورد علاقه
  esteghlal

Converted

 • تیم باشگاهی اروپایی مورد علاقه
  barcelona

Converted

 • سیمکارت
  935

Converted

 • حودرو شما
  PEUJEOT

Converted

 • جنسیت شما
  زن

Converted

 • گوشی موبایل شما
  sony-xperia-t2-ultra-ss

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. homaadib

  چگونه یک طراح سایت شویم

  طراحی سایت چندان دشوار نیست به نظرم محتوانویسی و سئوی سایت مهمتره سÙ??ارش Ø¢ÙÙاÛÙ ÙاÙÛØ´ÙÛÛ Ù Ø´Ø³ØªØ´ÙÛ Ùب٠| کارخاÙÙ ÙاÙÛØ´ÙÛÛ Ø§Ø¯ÛبکارخاÙÙ ÙاÙÛØ´Ù
 2. شستشوی مبلمان از لکه کاپوچینو شستشوی مبلمان از لکه کاپوچینو چگونه است؟ این مقاله از کارخانه قالیشویی را بخوانید. تا با نحوه شستشوی مبلمان از لکه کاپوچینو بیشتر آشنا شوید. برای دیدن مقاله قالیشویی و شستشوی ??رش از لکه کاپوچینو اینجا کلیک کنید. توجه: در صورتیکه جنس مبلمان شما جز اجناس خاص می باشد. مانند: زربا??ت، ابریشمی، رنگ ده و … به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه نمایید. واز خدمات شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان است??اده نمایید. مواد و وسایل مورد نیاز: دستمال یا حوله کاغذی آب گرم اس??نج سطل شامپو ??رش سرکه س??ید لکه بردار آماده در صورت نیاز حوله نخی س??ید و تمیز و خشک شستشوی زیاد لکه های قوی مانند لکه قهوه، کاپوچینو و … میتواند جنس پارچه مبلمان شما را ضعی?? و نازک کند. و یا جلوه پارچه مبل را خراب کند. برای این منظور مهم است که زیاد پارچه مبلی را نسابید. بلکه با مواد شوینده و پاک کننده مناسب به شستشوی مبلمان به پردازید. لکه تازه: اگر لکه تازه است روی لکه یک دستمال یا حوله کاغذی قرار دهید. و تا حد ممکن لکه را جذب کنید. دستمال را روی لکه بگذارید و بردارید. و لکه را به صورت ا??قی نمالید تا لکه گسترش نیابد. برای شستشوی مبل با شامپو: دو ??نجان آب گرم را با با ۲ قاشق شامپو ??رش ترکیب کنید. و به هم بزنید تا به حالت ??ومی در بیاید. سپس با اس??نج آغشته به مواد مذکور روی لکه مبل بکشید. و لکه را بشویید. اگر پارچه مبلمان شما مخمل یا جیر است. از اس??نج زبر است??اده نکنید. سپس با حوله س??ید و تمیز و خشک روی لکه بکشید. و آب و رطوبت را جذب کنید. و اثر لکه را بررسی نمایید. بهتر است این مرحله ۲ بار تکرار کنید. شستشوی مبل با سرکه س??ید: اگر لکه به شستشو مقاومت کرد. با نسبت ۱ به ۲ سرکه س??ید را با آب گرم مخلوط نمایید. و با اس??نج آغشته به محلول آب و سرکه روی لکه کاپوچینو بکشید. این کار را تکرار کنید تا لکه از بین برود. نگران بوی سرکه نباشید. زیرا مدت کوتاهی پس از خشک شدن مبل بوی سرکه نیز از بین میرود. شستشوی مبل با لکه بردار: اگر لکه به شستشوی مبل با سرکه مقاومت کرد. باید ازلکه بردار های مبل موجود در بازار است??اده کنید. در هنگام خرید لکه بردار دقت نمایید. که متناسب با جنس پارچه مبل شما باشد. برای لکه برداری با شوینده های آماده طبق دستور العمل لکه بردار عمل نمایید. همچنین در صورتیکه لکه باقی مانده بود. و یا شستشوی مبل برای شما ممکن نیست به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه نمایید. و از خدمات شستشوی مبل و یا خشکشویی مبلمان است??اده نمایید.
 3. شستشوی مبلمان از لکه انار شستشوی مبلمان از لکه انار چگونه است؟ این مقاله را بخوانید. تا با خشکشویی مبلمان یا شستشوی مبل از لکه انار بیشتر آشنا شوید. انار یکی از میوه های مورد علاقه ایرانی هاست. این میوه پاییزی دوست داشتنی دشواری هایی نیز دارد. بسسیار ات??اق می ا??تد که دانه های انار ??شرده شده. و لکه انار بر روی لباس ، مبل و یا ??رش باقی می ماند. برای شستشوی مبل از لکه انار به ترتیب زیر عمل کنید. [h=2]مواد و وسایل مورد نیاز:[/h] دستمال یا حوله کاغذی آب سرد مایع ظر??شویی شامپو ??رش مسواک قدیمی یا برس قالیشویی نرم کوچک پراکسید هیدروژن حوله نخی تمیز و خشک [h=3]جذب لکه انار:[/h] معمولی لکه انار به حدی کوچک است که نمیتوان آب و رطوبت آن را با دستمال یا حوله کاغذی گر??ت. اما اگر آب انار روی مبلمان شما ریخته است. بلا??اصله دستمال یا حوله کاغذی روی لکه قرار دهید و تا جایی که ممکن است آب و رطوبت آن را جذب نمایید. دستمال را روی لکه بگذارید و بردارید. دقت کنید ک ه لکه را به صورت ا??قی نمالید زیرا موجب گسترش لکه می شود. [h=3]شستشوی مبل با مایع ظر??شویی:[/h] سپس ۲ قاشق مایع ظر??شویی بیرنگ را در ۲ ??نجان آب سرد مخلوط کنید. و با مسواک قدیمی روی لکه انار بکشید. دقت کنید که لکه را گسترش ندهید. بهتر است از سمت لبه لکه به سمت مرکز لکه بکشید. و همچنین لکه را زیاد نسابید زیرا ممکن است پارچه مبلمان شما آسیب ببیند. [h=3]شستشوی مبل با شامپو:[/h] دو ??نجان آب گرم را با با ۲ قاشق شامپو ??رش ترکیب کنید. و به هم بزنید تا به حالت ??ومی در بیاید. سپس با اس??نج آغشته به مواد مذکور روی لکه مبل بکشید. و لکه را بشویید. اگر پارچه مبلمان شما مخمل یا جیر است. از اس??نج زبر است??اده نکنید. سپس با حوله س??ید و تمیز و خشک روی لکه بکشید. و آب و رطوبت را جذب کنید. و اثر لکه را بررسی نمایید. بهتر است این مرحله ۲ بار تکرار کنید. [h=3]اگر مبلمان شما روشن است:[/h] یک قاشق پراکسید هیدروژن را با ۲ ??نجان آب ولرم مخلوط نمایید. و روی لکه بکشید. دقت نمایید که پس از شستشوی مبل با پراکسید حتما لکه را آب کشی نمایید. برای این منظور روی لکه آب ولرم اسپری کنید. و لکه شسته شده را با حوله س??ید نخی تمیز و خشک، خشک نمایید.
×
×
 • جدید...