رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

HTC One M8 رسما معرفی شد ، دوربین با لنز دوقلو و صفحه نمایش ۵ اینچی

پست های پیشنهاد شده

پرچمدار جدید اچ تی سی امروز رسما معر??ی گردید و شایعاتی که در مورد این اسمارت??ون نیز مطرح شده بود درست از آب در آمد.

۹۰% بدنه این اسمارت??ون نیز ??لزی می باشد و در حالی که در پرچمدار قبلی ۷۰% بدنه آن از ??لز به کار ر??ته است.

i2817_big.jpg

One (M8) دارای ص??حه نمایش ۵ اینچی با رزو لوشن ۱۰۸۰p می باشد.در جلو این اسمارت??ون نیز همچنان مثل اسمارت??ون قبلی خود اسپیکرهای BoomSound نیز قرار دارد و یک کی??یت صوتی بی نیری برای کاربران رقم می زد و نسبت به HTC One سال گذشته نیز حدود ۲۵% قدرت بلتندی صدای آن نیز ا??زایش داشته است.

اما در مورد قدرت پردازش این اسمارت??ون نیز ، با چیپست سخت ا??زاری Snapdragon 801 با کلاک ۲٫۳ گیگا هرتز و پردازنده Krait 400 processor و پردازنده گرا??یکی Adreno 330 و ۲ گیگا بایت حا??ظه RAMمی باشد.

حا??ظه ذخیره سازی هم این اسمارت??ون در دو نسخه ۱۶ و ۳۲ گیگا بایتی عرضه می گردد و طریق درگاه microSD می توان تا ۱۲۸ گیگا بایت دیگر ا??زایش داد.

i2819_gsmarena-002.jpg i2820_gsmarena-003.jpg i2821_gsmarena-004.jpg

One جدید نیز با سیستم عامل اندروید ۴٫۴ کیت کت و رابط کاربری Sense 6 نیز می باشد.

یکی از قابلیتهای بسیار جذابی که در این اسمارت??ون نیز به کار ر??ته ویژگی با نام Motion Launch می باشد که به کابر اجازه می دهد موقعی که ص??حه نمایش خاموش است دودربین دستگاه را اجرا و یا اینکه گوشی را آنلاک کند.

نحوه کار بدین صورت است دستگاه را در حالت ا??قی گر??ته و با ??شار دادن دکمه ولوم نیز دوربین نیز ??عال خواهد شد.

همچنین با دوبار کلیک کردن بر روی اسمارت??ون نیز ص??حه نمایش گوشی نیز آنلاک خواهد شد.

یک قابلیت دیگری به نام extreme Power Saving Mode وجود دارد ، در حالی ۱۰% باتری بیشتر شارز ندارد تا ۳۰ ساعت از دستگاه است??اده کنید .

در بخش دوربین نیز( HTC One (M8 نیز دارای دوربین ۴ مگاپیکسلی با سنسور ۱/۳″ و پیکسلهای ۲ میکرونی ، با دیا ??راگم f/2.0 و به همراه یک دوربین دوم در بالای آن نیز قرار گر??ته است و عمق اطلاعات تصویر را می تواند جمع آوری کند ، HTC ان را Duo Camera نامیده است و دارای دریا??ت تصویر مثل چشم انسان را دارد و دید وسیعی دارد.

دوربین جلوی این اسمار??ون نیز جدید ۵ مگاپیکسلی و عریض (Wide) است و با کشیدن انگشتتان بر روی ص??حه به دوربین میروید وبه نسبت دوربین ۲٫۱ مگا پیکسلی htc one قبلی نیز ارتقا خوبی داشته است.

متاس??انه قابلیت لرزش گیر اپتیکال تصاویر optical image stabilization نیز در one جدید وجود ندارد .

این اسمارت??ون در سه رنگ خاکستری ، نقره ای و طلایی از امروز در برخی بازارها نیز عرضه می گردد و به زودی برای ۲۳۰ اپراتور مخابراتی در اروپا و همچنین کشورهای اروپایی, شمال امریکا, آسیا و اقیانوسیه، چین، آ??ریقا و خاور میانه عرضه خواهد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کن??رانسشو آنلاین دیدم....داش ایمان کسی تورو ببینه باور نمیکنه مدیر بخش پلی استیشن هستی:biggrin2:

اون 2تا دوربینشم زیاد جالب نیست و نمونه عکساشم گذاشته بودن که ??ک نکنم در حد دوربین S5 و Z2 باشه...

البته ایمان جان اینم اضا??ه کنم که این گوشی در دو نسخه آمریکایی(اروپا) و آسیایی عرضه میشه که مدل آمریکایی(پردازش 2.3) ضعی?? تر از مدل آسیایی(پرادزش 2.5) هست...

در کل ??قط طراحی و جنس بدنه او چیز جذاب و جالبیه و در دیگر مشخصا ??ک کنم جلو ربا کم میاره

راستی هنوز G3 نیومده:biggrin2:بذار اینا واسه خودشون حال کنن....خبر داده شده که از اسنپدراگون 805 در این گوشی است??اده میشه...اگه اینطوره پس این گوشیا بای بای

لینک به ارسال
کن??رانسشو آنلاین دیدم....داش ایمان کسی تورو ببینه باور نمیکنه مدیر بخش پلی استیشن هستی:biggrin2:

اون 2تا دوربینشم زیاد جالب نیست و نمونه عکساشم گذاشته بودن که ??ک نکنم در حد دوربین S5 و Z2 باشه...

البته ایمان جان اینم اضا??ه کنم که این گوشی در دو نسخه آمریکایی(اروپا) و آسیایی عرضه میشه که مدل آمریکایی(پردازش 2.3) ضعی?? تر از مدل آسیایی(پرادزش 2.5) هست...

در کل ??قط طراحی و جنس بدنه او چیز جذاب و جالبیه و در دیگر مشخصا ??ک کنم جلو ربا کم میاره

راستی هنوز G3 نیومده:biggrin2:بذار اینا واسه خودشون حال کنن....خبر داده شده که از اسنپدراگون 805 در این گوشی است??اده میشه...اگه اینطوره پس این گوشیا بای بای

چیکار کنم تو بخش PS3 چیز جدید نمیاد.اگر هم بیاد بچه ها ترتیبشو میدن.

??کرکنم HTC به سرنوشت i mate دچار بشه

لینک به ارسال
چیکار کنم تو بخش PS3 چیز جدید نمیاد.اگر هم بیاد بچه ها ترتیبشو میدن.

??کرکنم HTC به سرنوشت i mate دچار بشه

آره تو بخش پاسخ گویی به سوالات دوستانم من رسیدگی میکنم توام تنبلی دربیار:biggrin2:

دیگه کم کم حتی بازی توپی واسه PS3 هم نمیاد و اگه هم بیاد با کم ترین کی??یت میزنن چون دیگه PS4 اومده....این کنسولم حالا حالاها هم هک بشو نیس

ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال
آره تو بخش پاسخ گویی به سوالات دوستانم من رسیدگی میکنم توام تنبلی دربیار:biggrin2:

دیگه کم کم حتی بازی توپی واسه PS3 هم نمیاد و اگه هم بیاد با کم ترین کی??یت میزنن چون دیگه PS4 اومده....این کنسولم حالا حالاها هم هک بشو نیس

LOL

میخواستم کناره گیری کنم.دارم زمینه رو ??راهم میکنم:cool:

لینک به ارسال
LOL

میخواستم کناره گیری کنم.دارم زمینه رو ??راهم میکنم:cool:

نه بمون داش ایمان....ای شیطون میخوای مدیر بخش موبایل بشی:biggrin2:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...