رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
majidnewman

چه بازیهای تاپ رو میشه کرک شده انلاین بازی کرد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان نمیدونستم این سوالو کدوم قسمت انجمن مطرح کنم

اما کسی میدونه چه بازیهای روز و یا تا یکسال اخیر رو میشه آنلاین و کرک شده بازی کرد؟

اصلا همچین چیزی ممکنه؟

مثلا pes2013?

call of duty?

fifa?

:4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Cod mw 1,2,3

کرک ریلودد یا اسکیدرو؟نسخه اصلی یا بلک باکس؟میشه توضیحات بیشتری بدین؟

لینک به ارسال
کرک ریلودد یا اسکیدرو؟نسخه اصلی یا بلک باکس؟میشه توضیحات بیشتری بدین؟

??کر کنم ریلود باشه

ولی تو نت یه سرچ بکنی مشخصه من خودم mw3 میزدم

لینک به ارسال
??کر کنم ریلود باشه

ولی تو نت یه سرچ بکنی مشخصه من خودم mw3 میزدم

که اینطور ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون

لینک به ارسال
که اینطور ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون

بازی های کرک شده ای که بشه آنلاین بازی کرد کم نیستند ولی هکر دارند که بازی رو زهر مار میکنند.تقریبا همه بازی های کرک شده هکر دارند.اصلا واسه همینه که اورجینال میخرند.خب اگه نمی خوای واسه بازی پول بدی استیم نصب کن کلی بازی های free 2 play (رایگان)داره که همشونم قشنگن.مثلا team fortress 2 یا dota 2 یا loadout یا path of exile یا خیلی های دیگه ولی اگه بازم اصرار داری که بازی های کرک شده رو آنلاین بزنی بگو یه چند بهت معر??ی می کنم ولی همشون هکر دارن گند میزنن به بازی یا باید تو هم همرنگ جماعت شی و از هک است??اده کنی یا باید عین یه تیکه گوشت هی بمیری و بسوزی...

لینک به ارسال

میتونی ??ی??ا11 رو به صورت رایگان بازی کنی.ابتدا نرما??زار game ranger رو نصب کن و یک اکانت بساز وبعد پچ1.1وکرک1.1 رو دانلود کن ونصب کن و از بازی به صورت رایگان لذت ببر

لینک به ارسال
بازی های کرک شده ای که بشه آنلاین بازی کرد کم نیستند ولی هکر دارند که بازی رو زهر مار میکنند.تقریبا همه بازی های کرک شده هکر دارند.اصلا واسه همینه که اورجینال میخرند.خب اگه نمی خوای واسه بازی پول بدی استیم نصب کن کلی بازی های free 2 play (رایگان)داره که همشونم قشنگن.مثلا team fortress 2 یا dota 2 یا loadout یا path of exile یا خیلی های دیگه ولی اگه بازم اصرار داری که بازی های کرک شده رو آنلاین بزنی بگو یه چند بهت معر??ی می کنم ولی همشون هکر دارن گند میزنن به بازی یا باید تو هم همرنگ جماعت شی و از هک است??اده کنی یا باید عین یه تیکه گوشت هی بمیری و بسوزی...
مرسی من تو زمینه مالتی پلیر و شبکه بازی کردن و این حر??ا ص??ر ص??رم.خیلی اطلاعات جالبی دادی. بازهای غیر کرکی هم گرونن خداییش.یعنی بازهای بروز و تاپ

پس بحث هکر تو همه بازیها که نیس.یعنی خوشون ضد ضربه میکنن؟بقول معرو?? نسوز دیگه آره؟

لینک به ارسال
میتونی ??ی??ا11 رو به صورت رایگان بازی کنی.ابتدا نرما??زار game ranger رو نصب کن و یک اکانت بساز وبعد پچ1.1وکرک1.1 رو دانلود کن ونصب کن و از بازی به صورت رایگان لذت ببر
ممنون خیلی باید جالب باشه

لینک به ارسال
مرسی من تو زمینه مالتی پلیر و شبکه بازی کردن و این حر??ا ص??ر ص??رم.خیلی اطلاعات جالبی دادی. بازهای غیر کرکی هم گرونن خداییش.یعنی بازهای بروز و تاپ

پس بحث هکر تو همه بازیها که نیس.یعنی خوشون ضد ضربه میکنن؟بقول معرو?? نسوز دیگه آره؟

میدونم الان ??قط دوست داری که بازی هایی مثل cod یا fifa یا...آنلاین بزنی ولی کا??یه استیم رو نصب کنی و بازی های free 2 play شونو دانلود کنی.ضرر که نداره م??ت م??ته.بخصوص dota 2.بعد می??همی که آنلاین بازی کردن یعنی چی...بعدا دیگه حاظر میشی واسه آنلاین بازی کردن بعضی بازیها تا 1 میلیون هم هزینه کنی(منظورم ??قط خوده بازیه)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...