رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

وقتی انتظارها به پایان می رسند ! iOS 7 جیلبرک شد !

پست های پیشنهاد شده

از زمان انتشار ورژن ه??تم سیستم عامل iOS قریب به سه ماه است که می گذرد.??قط کاربران این سیستم عامل درک می کنند که سه ماه انتظار برای (jailbreak) جیلبریک آن چقدر می تواند سخت و عذاب آور باشد ! این بار نیز ??شار بر روی تیم حر??ه ای و قدرتمند evad3rs زیاد بود و باز هم evad3rs ترک عادت نکرد و توانست این نسخه از iOS را نیز شکست دهد و آن را جیلبریک نماید.

ios7_cover_photo_2.png اگر روند جیلبریک شدن ورژن های قبل تر سیستم عامل iOS را دنبال می کردید حتما به خاطر دارید که ؛ روند و پروسه جیلبریک کردن آن ها توسط تیم حر??ه ای evad3rs با گزارش کاری انجام می شد و در طول انجام این روند ؛ evad3rs کاربران مشتاق را از جزییات پیشر??ت کار مطلع می ساخت.اما این بار evad3rs هیچ گزارشی از روند و پیشر??ت کاری خود بر روی جیلبریک کردن iOS 7 منتشر نکرد ! حتی بازار شایعه و حواشی نیز به سراغ evad3rs ر??ت و در شایعاتی به گوش می رسید که در روند جیلبریک iOS 7 ؛ قسمتی از اطلاعات کلیدی و مهم توسط یک خریدار ناشناس به سرقت ر??ته است ! البته لازم به ذکر است که این خبر کاملا شایعه بوده و تیم evad3rs صحت آن را رد کرده است.آن چه که مسلم است این است که evad3rs در آستانه انتشار iOS7.1 روند جیلبریک iOS 7 را سریع تر کرد و سرانجام مو??ق شد.

Untitled73.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم روی 5s نصب کردم بدون مشکل وباگ اجرا شد:4::love:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...