رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم

پست های پیشنهاد شده

sms-asheghane-azar-seri-4.jpg

: در روز چهاردهم آذر ماه ۱۳۹۲ یک سری از بهترین اس ام اس هاس عاشقانه را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن
لذت ببرید.

شب آرام می گذر من تنهای تنها با یاد تو نشسته ام اگر شب هم بگذر من از یاد تو نمی گذرم…

تو رویای تو گم میشم هوات میپیچه تو خونه/ بازم خواب تورو دیدم که اشکام مثه بارونه/ بازم خواب تورو دیدم همون چشمای رویایی/ چه بی اندازه ارومی چه بی اندازه زیبایی/ ببین بانوی من؛عشقت خدای رو زمینم شد/ میگ??تم عاشقت میشم ببین اخر همینم شد

شاید باورتون نشه ولی منم یه روزی می خندیدم !

پاییز باشد و . . . باران باشد و . . . کوچه ها و پرسه زدن و . . . لیوانی چای داغ و . . . سالهاست جاهای خالی را با خیال تو پر میکنم ! آه اما نمی‌ دانی این پاییزها ی لعنتی چقدر دیر می گذرند . . .

عــشق یعنی دوســش داشته بـــاشی و اون نـــه . . . . اگــه قبــول داری . . . . Like +
icon_sad.gif

ﺩﻟـــــــﻢ ﻋــﺠــﻴــ??? ﻫﻮ???ی ﻛـــﺴــی ﺭ??? ﻛــﺮﺩﻩ ???ﺳت… ???ــــــــﺴـــــــﻲ ﻛــﻪ ﻫﻮ???ﻳﺶ ﺷــﺒــﻴــﻪ ﻫﻴـــــــــﭽــــﻜــــﺲ ﻧـــــــــــــــــﯿــــ� �ـــــــﺘـــــــــ ….

??? هـمـه چـیـز از جـایـی شـروع شـد کـه گـ??ـتـی دوســتـم داری! گــاهـی بـرای یـک عـمـر بـلاتـکـلـیـ??ـی بـهـانـه ای کا??ـیـسـت … ! “

??? مـن سـردم اسـت و تـمـام رنـگ هـای گـرم دنـیــا را زنـان دیـگــری شـال گـردن بـا??ـتـه انـد … ! “

??? و چـه انـتـظـار بـــزرگــی اســت ایـنـکـه بـــدانــی پـشـت هـر “دوسـتــت دارم??? چـقـدر دوسـتـت دارم … ! “

من ساده‌ام ومعصوم و ال??بای عشق‌ام محدود به چند حر?? ساده است تا باآن‌ها بتوانم بگویم . . . . . . “دوستت دارم??? همین!

دل تنگی هایم را با کدام قایق روانه ساحل دلت کنم که ب??همی دل تنگم …….

یواشکی دوستم داشته باش، آدمهای اینجا چشم دیدن عشق را ندارند

میگن خوبیه که باعث دلتنگى میشه . انگار ما تو دنیا به کسى خوبى نکردیم !

کاش هر روز جمعه بود تا دلتنگی هایم را گردن غروبش می انداختم..

میدونی محبت یعنی چی ؟ م = من ح= حالا ب= به یاد ت = توام…..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...