رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری سوم

پست های پیشنهاد شده

love-sms-persian-date-azar-92-series-iii.jpg

:
های عاشقانه ی سری سوم آذر ماه را برای شما عاشقان و دلدادگان آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن
لذت ببرید.

کاش بودنها را قدر بدانیم به خـــــدا قسم نبودنها همین نزدیکیهاست . . . !

یکی رو دوست داری، و اون ??قط تورو دوست داره ….. چقدر ??اصله بین این دو دوست داشتن است…

عشق را خیلی دیر شناختم،وقتی شناختم که تمام هستی ام را از دست داده بودم

پیشانی ام؛ چسبیدن به قلبی را می خواهد؛ و چشمانم؛ خیس کردن پیراهنی را. عجب دل پرتوقعی دارم من…!

توی ?? زنـــدگی … تا حــالا خیـــلی چیـــزا خوشحــالم کــرده؛ امـــا زنــدگی رو وقـــتی واســه خودم بعــد ?? این همــه ســال شیــریـــن دیــدم…که د??تــرخاطــرات ?? عشقمــو یواشکـــی خونــدم و همـــش از مــن نوشــته بود و اینـــکه مــن ?? چقــد دوســت داره
icon_smile.gif
یه تیــکه شو که اشــکمو در آورد ایــن بود : ??? خــدایا عشقمــو به خــودت میسپــارم … به خــودت که میــدونم دلــت نمیــاد دلم بشکنــه و عشقــم حتـــی یه ســر??ه بـزنه ??? دیــووووونَشــــم همیــــن .

??اجعــــه یعنى… آنقدر در تو غــرق شـــده ام که از تلاقـــى نگاهـــم بادیگرى احســـاس خیانــت میـــکنم!! عشـــق یعنى همین…

دیدی ای دل عاقبت زخمت زدند گ??ته بودم مردم اینجا بدند دیدی ای دل ساقه جانت شکست آن عزیزت عهد و پیمانت شکست دیدی ای دل در جهان یک یار نیست هیچکس در زندگی غمخوار نیست دیدی ای دل حر?? من بیجا نبود از برای عشق اینجا جانبود نوبهار عمر را دیدی چه شد زندگی را هیچ ??همیدی چه شد دیدی ای دل دوستی ها بی بهاست کمترین چیزی که میابی و??است

یک #درخت ، هنگام ?? باور ?? #خ??شکی ، برگ هایش را با #دست??-خود به زمین می اندازد !!!

جان من این پستو تا آخرین بخونید اگه خوشتون اومد بلایکید پنداشت اگر شبی به سرمستی در بستر عشق او سحر کردم شب های دگر که ر??ته از عمرم در دامن دیگران به سر کردم دگر نکنم ز روی نادانی قربانی عشق او غرورم را شاید که چو بگذرم از او یابم آن گمشده شادی و سرورم را رو، پیش زنی ببر غرورت را که عشق ترا به هیچ نشمارد آن پیکر داغ و دردمندت را با مهر بروی سینه ن??شارد

می سوزم از این دوروئی و نیرنگ یکرنگی کودکانه می خواهم ای مرگ از آن لبان خاموشت یک بوسه ی جاودانه می خواهم

آن کس که مرا نشاط و مستی داد آن کس که مرا امید و شادی داد هر جا که نشست بی تامل گ??ت او یک زن ساده لوح عادی بود!

تلخ می گذرد… این روزها که قرار است از او… برای دلم یک انسان معمولی بسازم…. :???(

love sms persian

خدایا : تو را به صدای گنجشک ها و به بوی خوش آرزوها سوگند . . . او را از من مگیر او دنیای من است . . .

ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ : ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﯽ … ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻓﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﮕﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﻧﺒﻮﺩﻡ ؟ ﺟﻮ?????? ﺩ???ﺩ : ???ﺩﻡ ﺑﺮ???ﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺎﯾﺪ ???ﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﮕﺬﺭﻩ !!!!

وقتی کسی را عاشق خودت میکنی . . . در برابـــرش مسئولـــی . . . در برابـــر اشکهایش . . . شکستن غرورش . . . . لــحظه های شکستن در تنهایی . . . . . . .و اگر یـــادت بـــرود ! ! در جایـــی دیگر سرنوشــــت به یادت خواهـــد آورد . . . .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...